Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zizidor


zizidor
senior tag

Megbízhatónak ígérkező jelszó-menedzser a Proton AG-től, legyen ennek is egy topikja.
Ha valaki már használja és van tapasztalata és véleménye, itt megoszthatja velünk.
Honlap: https://proton.me/pass

[ Szerkesztve ]

(#2) zizidor


zizidor
senior tag

Na, én kipróbáltam. A személyes tapasztalat: még van mit faragni rajta.
1. Viszonylag gyakori, hogy nem tudja automatikusan kitölteni a bejelentkezési adatokat, csak a vágólapos módszerhez nyújt segítséget.
2. Egyes helyeken meg érdekesen szűri a kapcsolódó fiókokat, és rengeteg olyat is felhoz, ami nem is oda tartozik. Pl. email fiókba belépésnél minden olyat, amibe az adott email címmel regisztráltam. Kicsit átláthatatlan.
3. A zárolásnál lehetne olyan opció, hogy a böngésző bezárásáig ne zároljon, de csak fix idők vannak.

(#3) spleenszuru


spleenszuru
őstag

Nálam rendszeresen lefagy az android app, nem hajlandó megjeleníteni semmit, aliasok, stb., van, hogy órák kellenek neki, mire magához tér.
Roppant kellemetlen, és idegesítő.

Malaka!

(#4) classic B


classic B
senior tag

Van lehetőség importálásra más jelszókezelő alkalmazásokból?

(#5) zizidor válasza classic B (#4) üzenetére


zizidor
senior tag

Van lehetőség, én Bitwardenből vittem át jelszavakat, de végül maradtam annál.

(#6) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Én csak simpleloginbe alias-generáláshoz használom, mert az a része arra alapszik, és pont lejárt az egy évesre szánt SL prémiumom, mikor a VPN miatti hírlevélben volt egy "ó, van nekünk ez is, szóval itt az egy éves 0% prémium kód a protonPass-hoz"...
De pl ha mindenem protonos lenne, egy protonos jeszóval lenne védett (oké: meg 2fa), akkor szerintem más jelszókezelőt használnék csak azéert is....
Ha feltörnék a protont, bárhogy, ne vigyék már mindenem. Ilyen szempontból pont ugyanannyira necces, mint a minden google, és gmail hozzáállás.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7) margithid válasza zizidor (#5) üzenetére


margithid
veterán

Az a baj az fizetős, meg proton pass is.
Bitwardenhez hozzá akartam adni egy 2fa-t és arra azt írta, hogy upgrade.
Proton meg 3-at engedett.
Sajna még mindig a legjobb a google és a microsoft. Ingyenes és ezek nem tűnnek el. (talán :) )

(#8) spleenszuru válasza zizidor (#2) üzenetére


spleenszuru
őstag

Androidon azóta sem működik az autofill. Szomorú, pedig jó lenne, és az unlimited alias miatt még elő is fizetnék plusra, főleg most, de így nem.
Egyik legfontosabb funkciója nem működik a telefonomon, így nem veszem meg.

Malaka!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.