Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sanya


Sanya
nagyúr

lehet rosszul fog esni, de nekem ilyesmi egy hardveroldalon nem tetszik, máshol persze jó.
( még mielőtt leugatnátok a prohardver csoporthoz tartozik a logout is.)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#2) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

mellette a tó, mint ->Mellette a tó mint....

érdekes. kellett neki beleszeretni egy halandóba.....

(#3) depmod


depmod
senior tag

Hát igen. Érdekes.
Én nem szeretem a verselést, miért kell valami egyszerűen leírhatót túlbonyolítani. Ez nem a szerzőnek szól, csak úgy általában.
Eme meggyőződésemnek nagyrészt drágalátos magyartanárom az oka (csókoltatom), aki verselemzés címén azt várta el, hogy tudjam a szerző életét és azt, amit a könyv írt. ÁÁÁÁÁ

Nem baj, szerencsére különbözőek vagyunk, még az ilyen szakportál is bővelkedik "művészlelkekben".

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#4) JColee válasza Sanya (#1) üzenetére


JColee
őstag

;)

(#5) The_dog válasza JColee (#4) üzenetére


The_dog
csendes tag

:)

(#6) szablya válasza Sanya (#1) üzenetére


szablya
tag

Nem ez az első ilyen jellegű írás itt. És a logout nem csak hardveroldal. Az írások kategóriái pedig lehetnek akár: utazás, kultúra, élet, akármi. Ha a nagyérdeműnek van rá igénye, a szerző pedig megszolgál érte, igenis van itt helye szép, elgondolkodtató, vagy szórakoztató írásoknak. Szvsz.
Apropó, szerző: Tündérmese, és nem Tündér mese.

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#7) hejesírásó válasza szablya (#6) üzenetére


hejesírásó
senior tag

sztem mind a kettő szabályos, attól függ h érti.

(#8) CHIPman válasza hejesírásó (#7) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Szerintem nem szabályos. A tündérmese(mint mesefajta) ugye egybeírandó, a tündér-mese(mint egy tündérről szóló mese) pedig kötőjellel.

hardverapro.hu/tag/chipman

(#9) HDDave


HDDave
csendes tag

Szep kezdes de ugy velem tul sokat taglaltad a tunder tekintetet. A repetacio harmadik de innkabb masodik alkalom utan nyomaszto. E problema kivetelevel nekem tetszett.

Varom a folytatast. :) :) :)

"Don't party!! It's like drugs; it's addictive!!!"

(#10) sanyixXx válasza HDDave (#9) üzenetére


sanyixXx
senior tag

erről szól:)
az alaplapi hűtését mégsem írhatta körül...

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#11) Ipse89 válasza szablya (#6) üzenetére


Ipse89
tag

Jól fogalmazol, olvasatja magát :) , de a helyesírásra figyelj ;)
Várjuk a folytatást :R

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#12) Typhoon47 válasza Sanya (#1) üzenetére


Typhoon47
őstag

ne legyél már hülye.
az írás rövid jópofa, de hibákat fixáld :P

"Education is important but big biceps are importanter"

(#13) Nunder


Nunder
őstag

"Akikkel találkozott, az életük mind leáldozott. Mind belehaltak, ha csak rápillantottak."

Bödőcs szavaival élve: Túlzásnak érzem.
Valahogy nem kerek a történet. Sok a homályos részlet, ami nem baj, ha direkt ilyennek akartad, de szerintem ilyen rövidke kis történet nem elég ahhoz, hogy teljesen át tudjuk érezni a karakter vívódását. Kicsit sok benne az ismétlődés, ami ugyan keretbe foglalja a művet, de a rövid terjedelem miatt nagyon érezhető. Nem lesz ez rossz, csak még finomítani kell a fogalmazásmódon. Várjuk a folytatást.

Egy kis kukacoskodás: Mind belehaltak, ha csak rápillantottak. -> Szemmel verő tündér ;] Ezt nem tudtam kihagyni. :B

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.