Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28) MarQs


MarQs
senior tag

Nagyon tetszett a téma és az írásod! Jó érzéked, humorod van a közvetlen hangnem megteremtéséhez - gratulálok hozzá! Külön tetszett, hogy sikerült ismerős érzéseket is előhoznia az irományodnak, pl. "Egyikünk se tudta, mire számítson, mindenkiben volt egy kis para, de ezt persze be nem vallottuk volna egymásnak."
Ez nagyon betalált! :) A klasszikus belső gondolatok egyike egy nagyobb hangvételű hegyi kaland előtt...

Mindezzel együtt kicsit szomorúan konstatáltam, hogy így elbaszarintották ezt a nagyszerű hegyet a Japók és egyben ilyenkor adok hálát az égieknek, hogy egy olyan hegylánc kvázi közelében élhetek és élvezhetem minden szépségét, ahol az adott lehetőségek ellenére számos menedékházhoz még mindig igazi "sherpák" szállítják a mindennapi ellátmányt és a karbantartáshoz szükséges - emberi léptékben mozdítható - építőanyagokat is! Mindez a Magas-Tátra.

Maximálisan azonosulni tudok a meglátásoddal, miszerint: "Nem jó az, hogy bárki képes megmászni a Fujit, ennek szerintem nem erről kéne szólnia. Mássza meg az, aki tudja, szépen az aljától a tetejéig."
Magam részéről ezt bármely hegy esetében fenntartom!

Ui.: külön gratula a képekhez! Sok kép igazi örök darab!

[ Szerkesztve ]

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.