Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#997) Necc válasza Cruzolka (#995) üzenetére


Necc
addikt

Ezzel arra utalsz, hogy nem sok értelme van a Medve használatának?

Pontosan.

Egyrészt weapon swapnál eltűnik, így mindkettő ultimate helyre a béna medvét kell raknod, másrészt a damage/ultimate cost köszönőviszonyban sincs egymással, ráadásul rákényszerít a játék, hogy csak 25% HP alatt használd az ultit, különben az amúgy is nevetséges sebzés vicc kategóriába esik, addig más ultimate-et nem is használhatsz, ráadásul a hülye barom állat állandóan beleránt combat-ba mikor elkerülhető lenne (azaz szabályosan feltart solo questelés közben), illetve több célpont esetén mindig a rossz célpontot püföli, és gyakorlatilag semmi control-od sincs a medve fölött, semmilyen parancsot nem tudsz adni neki (pontosabban sebtében implementáltak gyorsan egy heavy attackal tudsz adni egy 'attack this target' parancsot, elmennek ezek a ...ba).

Lehet hogy marketingnek, meg parasztvakításnak bevállt a morrowind warden macilacija, de a gyakorlatban mind solo content, mind kompetitív környezetben vicc kategória az egész (én speciel veterán dungeonben wardent medvével rögtön kickvote-ra küldök).

"Ezek után melyik ultimate skillt érdemes akkor inkább használni wardennél?"

Magicka DD esetén a "Northern storm" ultimate, a Winter's Embrace skill line-ból. +8% magickát ad, ha csak berakod, és ez is a lényeg. Aktiválni már nem kell (kivéve ha a játék elején még nincs más ultimate-ed), a másik bar-ra berakhatod ultimate-nek a destruction staff vagy mages guild ultimate-eket.

"Mivel még a DLC elején járok, lehet indítok akkor egy high elfet inkább..."

Szerintem jobban jársz vele. Eddig egyetlen egy buildemben se használtam flame damage skill-t, mindegy hogy PvP vagy PvE.

Magic, ice és shock damage a warden erősségei eddigi tapasztalataim alapján, így értelmetlen a +12% flame damage bónusz, a high elf +4% flame+ice+shock passzíva, meg a +10% recovery passzív amit minor és major intellect bónuszokkal jobban megdobhatsz többet érnek, szerintem.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.