Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#783) szaszlaci válasza liksoft (#782) üzenetére


szaszlaci
addikt

Nagyobb idejű belengés nincs, azt kimértem volna. Túlterhelés szintén kizárt (ettől még lehet persze zaj), hisz 120 Wattos a noti táp. Ez nem tud felborulni az ágak nem egyenletes terhelése miatt, mert csak 12 Voltot állít elő.
A második a PICO 90 Watt, ezt nem tudom hogy működik. Az egyetlen, hogy a pici 4 darab (valoszinű puffer) 1000 uF-os kondikat kiszedtem megvizsgálni, jók-e. Bár ha az rossz lenne, frekvenciát kellett volna mérnem a kimeneten.

Még arra tippelek, hogy a gép nem földelt (gyárilag is egy notihoz lehetne hasonlítani, csak a külső tápja földelt), hogy az ADSL telefonvonal akár a routeren keresztül is zajt visz a rendszerbe, és azzal nem tud mit kezdeni.
(Bár a HDD nincs összeföldelve mással, ami tudom nem javasolt, de így legalább a nullához képesti feszültségei jók lesznek.) Persze ez mind csak feltételezés részemről.

Megpróbálom valakihez elvinni hosszabb távra, mert eddig úgy két nap alatt egyszer "állított elő" jó egy tucat gyenge szektort.

A lényeg, hogy korábban észrevettem, mikor az olvashatatlan fájlokat piszkáltam, akkor szaporodtak ezek a szektorok.

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.