Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#330) gbors válasza kisza25 (#319) üzenetére


gbors
nagyúr

+ KAMELOT:

Igen, írtam is lejjebb, hogy gondolkodtam az 1600X-en (a 2600 akkor még jóval többe fájt). De az egyik oldalon a +23k volt, a másikon meg a feeling, hogy jobb rendszerem van (ami hidegen hagy). Mást nem tudok odatenni, mert a legtöbb AAA játék nálam kifúj annyiban, hogy megnézem, hogy fest és hogy fut, és addig a játszástól el is megy a kedvem, annyira untatnak (jobb esetben). Téli szabadság idején nagy nehezem végigküzdöttem magam a SW Battlefront II-n, 6 óra volt 10 részletben, a végén már kifejezetten kínlódásnak éreztem - csak olyan rohadt jól nézett ki, hogy végig akartam menni rajta. Ezzel szemben a 10 éves kenyérpirítón is elfutó Opus Magnummal 50 óra felett járok - az egész proci + VGA műsor az egyébként nem olyan bőséges játékra fordítható időm 10-20%-át érinti, és csak azért foglalkozom velük egyáltalán, mert van pár indie játék, ami meglepően nagy erőforrást igényel, és mondjuk egy 750 Ti kevés lenne hozzá.

Szóval, teljesen megértem, hogy sokan miért vennétek erősebb CPU-t, de nekem egyszerűen nem kell.

(#328) sb: a fő gond az, hogy nem tudom, visszavette-e az órajelet. Azt állította, hogy igen, de azt is állította, hogy feljebb állította az órajelet, amikor OC-zni próbáltam, aztán mégsem. Meg amúgy a B450-es lapon látok fogyasztáscsökkenést, amikor visszamegy az órajel + fesz.

[ Szerkesztve ]

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.