Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) Synthwave válasza Luck Dragon (#1) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Persze kérdés, hogy mihez képest – kb. az összes többi runomra büszkébb vagyok, mint erre, szóval kapirgálta is a homloklebenyemet, hogy csak a minimumot hoztam, de vészes ütemben őszülök, és ez a WAD garantáltan meggyorsítja a folyamatot. :DDD

tl;dr: Ha nem is vagy nagy doomer, ezt a pályát szerintem te is simán meg tudnád ennyi idő alatt csinálni, rosszabb esetben 1-2 nap alatt. Az első thing running után nem sok movement, fortély és pratika kell, a készítő eredetileg poénnak/trollkodásnak szánta a dolgot. Tegnapelőtt volt egy srác, aki Karl Discordján segítséget kért, hogy mivel lehetne részt venni a vetélkedőben. Segítettem neki bekonfigurálni egy DSDA-Doomot, vázoltam a demo rögzítés mikéntjét, linkeltem a The Doom Movement Bible-t, majd elregéltem azt a néhány specifikus apróságot, amire érdemes figyelnie, ha NUTS-ot nyom, és 5-6 óra alatt megvolt neki a 36. Nyilván segítség nélkül jóval több lett volna, de érted.

Egyébként a Karl challenge előtt 32 sec volt ezen a mapon a wr, azóta lement 29-re (ilyen mákkal inkább már lottóznék), de valahogy nem tudtam magam rávenni, hogy a célként kitűzött 36 sec teljesítése után még javítsak az időn, mert a második szoba annyira random, hogy már így is túlságosan gyorsan kopaszodom, és úgyis csak a megmaradt hajacska tépkedése kerekedett volna ki belőle. :DDD

Persze más WAD-okban sem tudod teljesen nullázni a RNG-t (manipulálni egyébként lehet, egészen kacifántos módokon, de a NUTS-nál a második szobában sajna nem nagyon – legalábbis nem tudok róla), így nincs két egyforma run, de jobban csípem az olyat, ahol inkább az ember képességein/rutinján múlik a végkifejlet, és nem csak az van, hogy feldobsz egy fej oldalára ólmozott érmét, mikor fejre volna szükséged. A zöme szerencsére nem ilyen. : >

Te is puttyogsz klasszik Doommal?

Gally? Nice. Kedvenc cyberpunkom.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.