Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zdanee


zdanee
őstag

Várom a hozzászólásokat, tapasztalatokat, ötleteket! :D

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#2) Mr X válasza zdanee (#1) üzenetére


Mr X
veterán

Nyissad - Nyisd
Töltsed - Töltsd
Telepítsed - Telepítsd

Amúgy hasznos írás, grat! :)

(#3) zdanee válasza Mr X (#2) üzenetére


zdanee
őstag

Koszi, javitva!

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#4) juliabrilke válasza Mr X (#2) üzenetére


juliabrilke
addikt

Ezt nem értem...Miért van az , hogy nincs értelmes hozzászólás a cikkekhez és mindenki csak a hülye helyesírási hibákba köt bele az írásokban? :F

Írónak: Ha lesz rá alkalmam, akkor tuti, hogy kipróbálom ezeket az általad leírt dolgokat. (gondolom te már tesztelted ezeket)

"esetleges következményekért és a felrobbanó akkumlátorokért semmilyen felelősséget nem vállalok" Mint esetleges mellékhatások? :D

(#5) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

UIQ3 alatt működik? Kíváncsi lennék rá...

Harrrr!!!!

(#6) zdanee


zdanee
őstag

UIQ alatt nem megy, es a FP1 nelkuli 9-es oprendszeren sem mindig.

juliabrilke: Hat, mostanaban egyre tobb szuicid akkumlatorrol hallani, meg a vegen valaki a nyakamba varna :D

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#7) Rossi válasza juliabrilke (#4) üzenetére


Rossi
addikt

Azért az említett hibák eléggé szembetűnőek.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#8) joey04


joey04
titán

köszi, nagyon hasznos írás! tapasztalatok: a shakesms progival próbálkoztam eredmény pedig az hogy sikeresen települt, megy is.a probléma az hogy elindítom a progit és nem rendes betűk vannak a menüpontoknál hanem gondolom ismeretlen betűtípusként megjelölve ezek a kockák.nyelvet nem lehet állítani amúgy minden menüpont elérhető működik levadásztam egy kijelzőfotót és az alapján állítgattam a progit. :)
egyszer jelentkező hiba: újraindítottam a telót és bekapcs után kiírta sim regisztrálása sikertelen. rámentem a kézi hálózatválasztásra beállítottam és minden gond nélkül felment.valamint szintén első belapcskor elindult a shakesms magától és nem kapcsolt ki.viszont még egy restart és minden helyén.automatikusan felmegy a hálózatra és a progi is úgy megy ahogy kell csak a betűk... lényeg hogy működik a dolog majd holnap még próbálkozok ma már nem mert este meló és nem akarom hogy egész éjjel teló nélkül maradjak...(min neteznék akkor?? :) )

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#9) joey04 válasza joey04 (#8) üzenetére


joey04
titán

nah csak megpróbáltam még egy játékot is (global race) de az nem ment.ikon sem jelent meg... :(

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#10) Router


Router
őstag

N73 not connected :(

www.reballing.hu/forum

(#11) zdanee


zdanee
őstag

joey20: probald meg ujrainditani utana a telefont, akkor ujraepiti a menut.
Router: Ha a bluetooth kapcsolat nem megy neki, probald az USB-vel. Nokia PC Suite jo, ha fent van. Spybot, tuzfal, stb nem blokkolja a pythont? Probald rendszergazdakent futtatni.

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#12) Balinov válasza zdanee (#6) üzenetére


Balinov
félisten

Hi,
uiq3 alatt odáig megy,hogy konnektál,pyton script lefut pc-n,és láthatóak a belső ram-ban a private könyvtár almappái és másolhatók is már rá fájlok x-plorer-rel és swiss manager-rel. Láttam már icon-mod-ot is,csak o-rossz oldalból nem tudtam még google translate-vel sem kihámozni a lényeget.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#13) joey04 válasza zdanee (#11) üzenetére


joey04
titán

igen azt próbáltam de nem jött össze.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#14) Pajoz válasza zdanee (#6) üzenetére


Pajoz
őstag

Nagyon jó kis összefoglaló.Gratula!:)
Egy Profiler nevű alkalmazás segítségével restart után is aktíválható a hack telóról a számítógépes procedúra nélkül.
A nokiaprogramokon külön topic foglalkozik a témával.Ezzel nem azt akarom mondani,hogy itt fölösleges!Csupán az információk miatt,amiket itt is közzé lehetne majd tenni a júzerek számára.Például az utolsó hsz-ben a Profiler leírást lefordíthatnád magyarra,ha nem okoz gondot.Nekem sajna még nem sikerült végigcsinálni mindezt "technikai" háttér hiánya miatt.

(#15) zdanee válasza joey04 (#13) üzenetére


zdanee
őstag

Es ha a C helyett a memoriakartyara telepited? Esetleg kozvetlenul a gepen masolod fel a sys folderbe es utana egyszeruen berakod a kartyat (ekkor is ujraepul a menu)?

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#16) JoeYi


JoeYi
őstag

és miután újraindítom a telót a már telepített programok használhatóak maradnak?

(#17) Router válasza zdanee (#11) üzenetére


Router
őstag

Csak usb-vel próbáltam mert nincsen bluetooth adapterem. pc suite fenntvan, tűzfalat megnézem de szerintem nincs sok köze az usb kapcsolathoz.

www.reballing.hu/forum

(#18) joey04 válasza zdanee (#15) üzenetére


joey04
titán

Na majd megpróbálom ezt is.az a fura hogy minden fájl a helyén van,mégse megy. viszont próbáltam még egy progit (thememagic) minden gond nélkül fut,hibátlanul!

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#19) zdanee válasza JoeYi (#16) üzenetére


zdanee
őstag

Igen, a hack csak a telepiteshez kell.

Router: Amikor csatlakozol az AppTRK-val, az USB kapcsolodasi modja legyen PC-Suite es ne adatatvitel!

Joey20: Csak az az egy program nem ment fel?

[ Szerkesztve ]

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#20) joey04 válasza zdanee (#19) üzenetére


joey04
titán

igen de már az is megy!az én hibám volt :W

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#21) Salmi


Salmi
tag

Ez a leírás amúgy az S60v3 FP1-es telefonokkal működik, ha PreFP1-es telefonunk van (pl.: N73, N80), akkor más fájlokra lesz szükségünk.

(#22) Router válasza zdanee (#19) üzenetére


Router
őstag

Pc suite módban volt...

Salmi: hogy érted hogy más fájlokra lesz szükség?

És mi az a Pre FP1?

[ Szerkesztve ]

www.reballing.hu/forum

(#23) Salmi


Salmi
tag

A prefp1-es telcsik a feature pack 1 előtti telefonok, pl.: N73, N80.
Ha ezeken akarod alkalmazni a "hack"-et, akkor más .py fájlra van szükséged, a TRK progi is más verzió, valamint egy HelloCarbide.sis-t is telepítened kell és egy HelloCarbide.exe fájlt pedig a C:\-be kell másolni.

(#24) joey04


joey04
titán

Kipróbáltam ezt a CapsOnOff nevű okosságot: működik nem kell minden kikapcs után gépre dugni hogy hozzáférjek a fájlokhoz kibe tudom kapcsolgatni a hozzáférést telóról.de akárhogy állítgatom telót restart után nem lehet a fájlokhoz hozzáférni hiába aktivált állapotban kapcsoltam ki. utána megint bekapcsolja gond nélkül, nem kell gép, de azt nem lehet elérni hogy mindig láthatóak legyenek a fájlok bekapcs után is?ok hogy nem kell gépre dugni meg nem egy nagy dolog elindítani(egy gombnyomás) csak érdekel hogy ennek így kell működnie vagy csak nálam van így?

gari: oks hogy visszaáll eredetire minden de pl SE-nál hiába húztam rá egy szűz szoftot buherálás után azt is kimutatja a szerviz. itt nem ez a helyzet?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#25) Router válasza Salmi (#23) üzenetére


Router
őstag

Kifejtenéd nekem pontosan, hogy milyen programok is kellenek hozzá és miben változik az eljárás?

www.reballing.hu/forum

(#26) zdanee válasza joey04 (#24) üzenetére


zdanee
őstag

gari: nem tudom, meg nem vittem be. De mi nem modositunk firmwaret, kizarolag a RAM-ba dolgozunk, azaz gyakorlatilag nem nyultunk bele a ROM-ban tarolt oprendszerbe. Persze, ha valaki megnezni, mik vannak telepitve, esetleg leesik a tantusz, de ugye 1: bizonyitsa 2: bizonyitsa, h emiatt romlott el.

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#27) joey04 válasza zdanee (#26) üzenetére


joey04
titán

akkor kell neki egy hard reset aztán még ez sem probléma végülis... :U

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#28) joey04


joey04
titán

az számít ha valakinek private\10003a3f helyett private\10003A3F van? fontos a kis-nagy betű?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#29) zdanee válasza joey04 (#28) üzenetére


zdanee
őstag

nem, a symbian filerendszere tarolja a kis/nagybetuket, de nem veszi figyelembe

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#30) joey04 válasza zdanee (#29) üzenetére


joey04
titán

okés köszönöm. :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#31) Enjoy


Enjoy
addikt

és amennyiben nincs a C-n olyan mappám, hogy: C:\private\2000F018, akkor létre kell hoznom?
Mert ide kéne bemásolnom két fájlt... :F

► més que un club ◄

(#32) zdanee válasza Enjoy (#31) üzenetére


zdanee
őstag

Igen, ha a mappa nem letezik, letre kell hozni. Az eleresi utak a program szamara fontosak es be vannak drotozva, a modositasukhoz ujra kell forditani.

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#33) Enjoy válasza zdanee (#32) üzenetére


Enjoy
addikt

Eddig megpróbáltam 2 progit is (panoman, thememagic), s meg is jelenik az ikon, de rákattintva nem történik semmi.
Átnéztem többször is, h nem-e kihagytam valamit, vagy rossz helyre másoltam, de nem...
Lehet, h az a baj, h nekem 10003a3f helyett 10003A3F van :F
De nagyon idegesít, h felrakja meg minden, de nem indítja el...
Próbáltam létrehozni ilyen mappát kisbetükkel, de nem engedi. Átírni meg nem merem az eredetit, mert akkor lehet, h a benne levő fájlok összeomlanak a telóval együtt

Mi lehet a baj? :O

► més que un club ◄

(#34) zdanee válasza Enjoy (#33) üzenetére


zdanee
őstag

A private 10003a3f mappa kizarolag az utolag telepitett programok adatait tartalmazza, ha jol tudom, itt vannak a fontos eleresi utak letarolva (rsc fileok). Ha felted a konfigodat, keszits biztonsagi masolatot, a telefon meg a mappa letorlese utan sem omlana ossze. Milyen telefon? Marad eleg szabad RAM a programok futtatasara? Ha megprobalod uninstallalni, engedi? Memoriakartyara telepitve sem fut? (tapasztalataim szerint a 10003a3f jellemzoen a C-n van, mig a 10003A3F a memoriakartyan, de mar lattam ellenpeldat is)

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#35) joey04 válasza zdanee (#34) üzenetére


joey04
titán

nálam a kártyán és a C-n is 10003a3f van.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#36) Enjoy válasza zdanee (#34) üzenetére


Enjoy
addikt

N82-m van.
S a C-n (telefonmemóriában) van a 10003A3F mappa - az unsis progi pedig olyan fájlokat generált, amik 10003a3f mappába kéne belerakni...

(olvastam, h ua-nak kezeli a kis-nagybetűt, ígyhát belemásoltam a fájlokat) Utána bepakolta a többi fájlt is, átnéztem mindet, h jó helyre van-e rakva. Majd lehúztam a kábelről a telót, menü, alkalmazások között ott is van a progi ikonja, de rákattintva nem csinál semmit. (mintha nem is mentem volna rá) Opciók - Megnyitással sem reagál. Eltávolítani sem lehet alk. kezelővel, mert nem jeleníti ott meg - ígyhát úgy tudtam törölni a progi(ka)t, hogy kitöröltem azokat a fájlokat a telefon memóriájából, amiket belepakoltam...
Tuti, h marad elég RAM a progiknak, mert mindent kilőttem...

Már nem tudom, h mit csináljak :(
De ha csinálok biztonsági mentést arról a fájlról, és összeomlik a teló úgy, h be se tudom kapcsolni, akkor mit sem érek a biztonsági mentéssel... :O

[ Szerkesztve ]

► més que un club ◄

(#37) user01 válasza Enjoy (#36) üzenetére


user01
aktív tag

Az angol leírásban az van, hogy miután bemásoltad a fájlokat, újra kell indítani a telefont. Talán fontos...

(#38) Enjoy válasza user01 (#37) üzenetére


Enjoy
addikt

Úgy is próbáltam, de semmi sajnos :(
Most leformáztam a telót, s újra nekifutok, hátha...
De ez már csak holnapra marad

► més que un club ◄

(#39) Pajoz válasza Enjoy (#36) üzenetére


Pajoz
őstag

Túl nagy tragédiától nem kell tartanod,még akkor sem,ha esetleg teljesen összeomlik a teló.Egy hard resettel helyre tudod állítani.
A biztonsági mentés pedig a kártyára kerül.

(#40) joey04


joey04
titán

eszembe nem jutna ilyet tenni csak felmerült bennem a kérdés(kiváncsiság csak): ugye a Z-ről rakja újra magát a telefon mi van akkor ha valaki ott törölget meg buherál?akkor az a teló mehet a szemétbe?gondolom azt még a szerviz is nagyon nehezen hozza helyre.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#41) Balinov válasza joey04 (#40) üzenetére


Balinov
félisten

valahol olvastam,hogy visszafordítható.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#42) Enjoy


Enjoy
addikt

Nah, nyomtam egy hard resetet a telón kiváncsiságból, h hátha ezeket a fájlokat helyre pofizza ...
S hálistennek megoldódott a kis-nagybetűs problémám, szóval most már a C-n is 10003a3f van :) De sajnos nem ez a probléma forrása, ugyanis most sem indul el semelyik program :(
Kirakja az ikont, de hiába kattintok rá, nem csinál semmit - nem reagál (még gondolkozni sem gondolkozik rajta)
Leírom, h hogyan csináltam, s hátha valamit kihagytam (bár kötve hiszem, mert többször is elolvastam a logoutos írást)
progikat feltettem a gépre, telóra, valamint átírtam a portszámot a scriptben..
-Telót összekötöttem a gépemmel USB kábelen keresztül
-futtattam a pythonos progit telón - beállítottam h, csatlakozásnál USB legyen, majd connect
-gépen dubla katt a scriptre, majd szépen ki is írta, h ...candidate... vagy vmi ilyesmit, azt eltűnt
-unsissel kreáltam fájlokat a ThemeMagic progihoz, majd azokat átmásoltam a telóra
-unsisben megadott helyekre bemásoltam a telefon C meghajtójára a fájlokat
-kilépés, újraindítás, progi indítási kísérlet sikertelenül.... :(

► més que un club ◄

(#43) joey04 válasza Enjoy (#42) üzenetére


joey04
titán

A Private mappán belül létrehozod pontosan az új mappát? mert én azt a hibát (is) elkövettem elsőre hogy kerestem a mappát ahova másolni kéne majd miután láttam hogy nincs fogtam és új mappát csináltam igen ám de nem úgy hogy a "kijelölés" a Private mappán volt hanem csak úgy a Private mappán belül amikor láttam hogy nincs olyan nyomtam egy új mappát. erre abban a almappában hozott létzre új mappát amin éppen "álltam"!csak úgy hogy jó ha a Private mappánál vagy és nem az egyik almappánál.akkor csinálja jó helyre az új mappát.
(alap hiba de én az elején bebuktam ezen... :B )

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#44) Enjoy válasza joey04 (#43) üzenetére


Enjoy
addikt

sajnos nem :( jó helyen van minden

► més que un club ◄

(#45) Enjoy


Enjoy
addikt

valakinek nincs ötlete, h miért nem reagál valamit a progi?
(pedig joey20 is ugyanazt a progit felrakta, s neki ment)

Ha péntekig nem oldódik meg a dolog, akkor csinálok róla videót, s feldobom youtubera, úgy hátha észrevesztek vmi hibát - bár kétlem, mert mindent úgy csináltam, ahogy le van írva

► més que un club ◄

(#46) Enjoy


Enjoy
addikt

Nem hiszem el... :(
Komolyan mondom annyira idegesít, hogy nem tudom, h mit hibázhatok (ha hibázok) mert már 1000szer átrágtam a dolgot, próbálkoztam, újratettem, töröltem, hard reset is volt, azt újra próbálkozok, de mindig ugyanaz....feladom :((

► més que un club ◄

(#47) user01 válasza Enjoy (#46) üzenetére


user01
aktív tag

PC Suite módban csatlakozol a számítógéphez?

(#48) Enjoy válasza user01 (#47) üzenetére


Enjoy
addikt

Igen, úgy.

De joey20 MESTER-nek köszönhetően már nincs problémám!
Magával a progikkal volt a baj... lehet, h rossz fájlt szedtem le a nokiaprogramokról, vagy nemtudom...

Szóval mindenkinek köszönöm a segítséget, de legfőképp joey20-nak! :R

► més que un club ◄

(#49) joey04 válasza Enjoy (#48) üzenetére


joey04
titán

Attól sajnos messze vagyok akkor nem 2 napot szenvedtünk volna hanem 10 percig se! :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#50) kapcs-ford


kapcs-ford
őstag

Tehát végigcsinálva a macerát, felrakok egy progit és ha restart akkor kezdhetem az egészet? vagy a progi marad signed a telcsin?

Aláírás

(#51) zdanee válasza kapcs-ford (#50) üzenetére


zdanee
őstag

Progi termeszetesen marad. Az egesz macera azert van, hogy a rendszer engedje telepiteni az ervenytelen vagy tanusitvany nelkuli progit. Ha mar fent van, nem nezi.
Enjoy: Orulok, h sikerult megoldanotok, mi volt a problema?

[ Szerkesztve ]

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#52) Balinov válasza zdanee (#51) üzenetére


Balinov
félisten

vajon Uiq3 alatt is így működhet ez a része a dolgoknak? :U

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#53) zdanee válasza Balinov (#52) üzenetére


zdanee
őstag

Megfogtal. A kernel azonos, de azon tul... Ha a hack valoban mukodik, akkor biztos vagyok benne, hogy ott is megmaradnak a progik ujrainditas utan, ha erre vagy kivancsi. Meg sosem volt dolgom UIQ keszulekkel.

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#54) Balinov válasza zdanee (#53) üzenetére


Balinov
félisten

Úgynzézki igen,egy portugál csávótól most kaptam egy linkelt az XS++ készítőinek fórumához,ott irják,hogy "Here´s how make the hack "permanent""

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#55) Enjoy


Enjoy
addikt

Jajj nekem :((
Arra jöttem rá, h a telóm nem akarja kezelni a giroszkópot használó progikat.
Felraktam a ThemeMagic-ot, de nem indul el... (ezzel nagyon sokat szaroztam, mert azt hittem, h valamit rosszul csinálok - symbian (át)töréses ceremóniára gondolok.)
Nagyon felhúzott az egész, s utána joey20-tól kapott panoman fájllal próbálkoztam, ami hálistennek felment, s el is indult.. juhhéé. Ill. sikeresen "szignáltam" a Global Race-t és társait is.
Ezt követően kiváncsiságból ki akarttam próbálni a Nokmote-ot... (ugyebár giroszkópos progi), s ugyanaz a szitu, mint a ThemeMagic-nél. Ikon van, de a progi nem indul el...
Széép, akkor ezt is kihagyom.
Ekkor jött egy rossz érzésem a giroszkóppal kapcsolatban, s megpróbálkoztam a Rock N Scroll-lal, de szintén ugyanaz a probléma... :(
Ergo csak az ilyen giroszkópot használó progikkal van zűr... Nem értem, h mi...ért :W

[ Szerkesztve ]

► més que un club ◄

(#56) kapcs-ford válasza zdanee (#51) üzenetére


kapcs-ford
őstag

Köszi! Akkor márcsak progit kell találni amit signózni kell, amit nekem eddig kellett azt a a dos-os sigsin vagy mi megcsinálta 20évre.
Tudnátok mondani pár értelmes alkalmazást? ugymond musthave cuccot?

Aláírás

(#57) zdanee válasza kapcs-ford (#56) üzenetére


zdanee
őstag

LamentIsland (BinPDA) :D

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#58) robAgy


robAgy
csendes tag

Sziasztok!
Először is király a forum. Itt értettem meg hogy is müködik. De elakadtam, méghozzá a !jel az meik meghajtót jelöli a telon? Nem tudom, hova másoljam :F
A telo amire telepíteném 6210. Müködik ott is?
Válaszotokat előre is köszönöm.

(#59) kapcs-ford válasza zdanee (#57) üzenetére


kapcs-ford
őstag

Lehet nem játékra gondoltam.. :DD

Alkalmazás ami hasznos!

Aláírás

(#60) joey04


joey04
titán

van a nokiaprogramokon egy leírás ami viszont nekem nem megy akárhogy próbálkozok( a telefonon elvégzett szignózás, nagyon új írás).egy kicsit variáltam rajta így van ami megy van a mi nem. nem is érdekelne mert ez a másolgatós dolog nálam nagyon bevált csak azért próbáltam ki mert a python nem megy fel ezzel a módszerrel. legalábbis nekem nem.az új módszerrel meg hiába generál új telepítőfájlt arra is azt írja hogy nem jó.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#61) zdanee válasza robAgy (#58) üzenetére


zdanee
őstag

A ! ket helyet jelenthet: C vagy E, azaz belso memoria vagy a memoriakartya. Te dontod el, melyiket hasznalod. 6210 navigatoron mukodik (minden os9.1 fp1-en megy), de nem 6120 classicra gondolsz? Mintha a 6210n meg nem lenne kaphato...

[ Szerkesztve ]

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#62) joey04


joey04
titán

Kéne egy kis python help!
feltettem a shutdown meg egy számológép progit ami python alá van elvileg és csak egy sis fájlból van. feltelepítem megjelenik az ikon de nem indul el. python alól sem érem el.szerintem újabb verzió kell neki nekem most az 1.4.0 van fent.ha lehet linkeljétek be légyszíves a legújabb pythont meg a legújabb scriptshellt mert annyi félét látok nem tudok rajta kiigazodni.hatalmas köszönet előre is!

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#63) robAgy válasza zdanee (#61) üzenetére


robAgy
csendes tag

Igen, elírtam, 6120 classic amire szeretnék programokat telepíteni. Ott müködik ez az eljárás? Ha nem hogyan tudok prt telepíteni?

(#64) robAgy


robAgy
csendes tag

és sajnos a c\sys mappát sem tudom megjeleníteni a teloban sehogy (y-browser prt használok)
Ha vki tud megoldást legyen kedves segítsen...
Előre is köszönöm

(#65) zdanee válasza robAgy (#64) üzenetére


zdanee
őstag

6120 classicon mindenkeppen mukodnie kell a hacknek. Kiirta a python-script a 'candidate'-sort? A hack lenyege a c:\sys mappa elerhetove tetele. A hack utan lepjel be az Y-browserve, vagy lepjel ki belole es lepjel be ujra.

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#66) Pajoz válasza joey04 (#62) üzenetére


Pajoz
őstag

A shutdown nekem se működik.Szignóztam a selfsign módszerrel,el is indul,de tovább semmi.Csak a kilépre reagál.
(szerk)
A Pythonból még nincs újabb tudtommal.

[ Szerkesztve ]

(#67) joey04 válasza Pajoz (#66) üzenetére


joey04
titán

köszi. pff akkor ez van. :U

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#68) Pajoz válasza joey04 (#67) üzenetére


Pajoz
őstag

A bemásolós verziót nem próbáltam,de gondolom úgy se menne.

(#69) joey04 válasza Pajoz (#68) üzenetére


joey04
titán

szerintem sem az lesz a probléma...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#70) Pajoz válasza joey04 (#69) üzenetére


Pajoz
őstag

A Mobile Help Genius progi elvileg szintén tudja a ki-bekapcs funkciót.Még nem próbáltam.

(#71) Trasho


Trasho
tag

Háj Evribádi! : )

Én még a cikked megírása előtt megcsináltam ezt a "trükköt" és mit ne mondjak, sokra megyek már vele! Jól tette az aki kitalálta, Te pedig jól tetted hogy lepötyögted ezt ide, mert sokan megfordulnak itt és szembesülnek vele : )

Gratulálok! Szép Cikk lett!

Richard.Sawyer™ | |

(#72) flinx


flinx
csendes tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy sikerült már valakinek N81 -re quickoffice -t feltenni?
Azért kérdem, mert valamilyen S60 asat szeretnék, talán az N81 jó lenne, de azon alapból nincs quickoffice.
N80 on még 9.1 es Symbian van, gondolom arra nem megy a törés, meg gyengébb is a processzor. Az E51 nek meg kicsi a kijelzője.
Szóval sikerült már valakinek felwarázsolni N81 re quickoffice -t?
Köszönöm a válaszokat.

(#73) rekid


rekid
addikt

En kicsit maskepp csinalom (Telon signozok) nokiaprogramokos leiras alapjan ugyis tokeletesen megy es nemvagyok gephez kötve ha cimbi atkuld egy sis-t. :)
Tetszett. :) ÜDV!

Jah es sztem erdemes lenne belirni a Caps ON - OFF alkalmazasokat is . (hack ki be kapcsolasa)

[ Szerkesztve ]

Gyáva népnek nincs hazája!

(#74) Salmi válasza flinx (#72) üzenetére


Salmi
tag

A symbian 9.1-es verziót simán felteheted rá! a QuickOffice-nek mindegy a proci :).

(#75) katusa


katusa
csendes tag

Helló!
Az előző hozzászólások között nem találtam választ a problémámra, így leírom hátha tud valaki segíteni. Nokia6131-es telefonra szeretnék föltenni tételeket. Lehetséges-e? Mi kell
hozzá, hogy működjön. Vagy esetleg milyen más tipusu telefonon lehet megoldani a problémát? Sürgős!!
Előre is köszönöm. :(((

(#76) zdanee válasza katusa (#75) üzenetére


zdanee
őstag

Word/PDF dokumentumokat nem fog tudni megnyitni, es mivel S40-es (nem okostelefon es csak szerenyebb kepessegu java progikat lehet ra telepiteni). Megprobalhatod atkovertalni a teteleket HTML-be, es ugy felmasolni, hatha a beepitett bongeszo ugy meg tudja nyitni. Word es PDF dokumentumokat az ujabb uzleti modellek es az S60, UIQ, WinMobile, palm es egyebb okostelefonok tudnak megnyitni, de ezek kozul is csak azokkal erdemes probalkozni, amiknek legalabb 10-15 mega ramja van (egy 3650 talan megnyit egy par kbyteos word doksit, de egy 12 megas kepekkel es tablazatokkal megpakolt tetelsoron kiakad, az biztos).

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#77) sekli válasza katusa (#75) üzenetére


sekli
addikt

lehetseges, van javas word es pdf is, nekem azonban nem valt be... sokkal jobb egy java ebook olvaso, ami sima txt-t nyit meg, gondolom optimalisabb is a telefon 11megas belso memoriajaban txt-ket tarolni doc-ok es pdf-ek helyett...

(#78) zdanee válasza sekli (#77) üzenetére


zdanee
őstag

letezik, de csak a legegyszerubb fileokkal boldogul, kismeretuekkel, es meg igy is random idokozonkent memoriatulcsordulassal elszall, rosszabb esetben a telot is ujrainditja. Tobb munka olvashato formatumra hozni a kivant anyagot, mint leulni es megtanulni fejbol :D Megjegyzem, a quickoffice es az officesuite is hajlamos nagyobb dokumentumokon fentakadni, az AcrobatReader LE megnyit nagyjabol barmit, csak lassu, es nem tud kepernyomeretre tordelni, a PDF+ pedig megnyitja ugyan, de csunyan tordel es sok karakterkodolast nem ismer, a grafikai elemekrol nem is beszelve, egy lenia hazavaghat egy oldalt... Az XPlore szinten tud .doc-ot olvasni, de csak formazas nekluli szovegkent. Hiaba, no, a telefon nem iroda...

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#79) sekli válasza zdanee (#78) üzenetére


sekli
addikt

en is a csak txt megjelenitesere alkalmas ebook olvasot ajanlottam, mely siman beolvas egy nagyregenyt is (500oldal ~ 1MB) telefon-memoriabol es memoria kartyarol, kepernyo meretre tordel termeszetesen, allithato betumeret, szin, forgatas, hattervilagitas, automatikus gorgetes, kereses, ugras, konyvjelzok... azt hiszem ebbol nem lehet tobbet kihozni... :)

(#80) FixY67


FixY67
senior tag

Nem igazán értem a dolgot... E51-em van, GNUgo-t akartam telepíteni rá, folyton azon nyavajog, hogy lejárt a tanusítványa, így keveredtem ide... amit nem értek: van egy olyan opció ebben a nyomoronc Symbianban, hogy akarom-e ellenőriztetni a tanusítványokat vagy sem. Kikapcsoltam, ennek ellenére ellenőrizné. Hackelni nem akarom a telefonomat, annyit nem ér egy játék, de... hát izé... úgy tűnik, nem csak a M$ tud logikátlan lenni.

...

(#81) zdanee válasza FixY67 (#80) üzenetére


zdanee
őstag

Hali! Nekem is E51-em van, es en is eloszor a GNUGot telepitem a telefonra. Egyebkent eddig ezen fut a legjobban, akar 19x19es tablan is lehet vele jatszani.
A problema oka az, hogy a tanusitvanyokat csak 3-6 honapra adjak ki, ezt kovetoen a fejlesztonek ujat kell igenyelnie. A GNUGo sajna tobb, mint 3 honapja all, ezert lejart a tanusitvanya. Viszont a megoldas pofonegyszeru: vissza kell allitanod a telefon orajat 3-6 honappal, es ugy telepiteni.

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#82) bebokbarni válasza zdanee (#1) üzenetére


bebokbarni
csendes tag

frissítettem egy nokia 6630at de angol progit rakott rá és nemtom hogy lehetne visszaállítani akinek van firmware-je ami magyar és friss az keressen meg! nagyon fontos lenne!!!

köszi!
üdv!

(#83) zdanee válasza bebokbarni (#82) üzenetére


zdanee
őstag

product codeot at kell irni nss-el, es ujra frissiteni a fw-t.

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.