Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) joey04


joey04
titán

köszi, nagyon hasznos írás! tapasztalatok: a shakesms progival próbálkoztam eredmény pedig az hogy sikeresen települt, megy is.a probléma az hogy elindítom a progit és nem rendes betűk vannak a menüpontoknál hanem gondolom ismeretlen betűtípusként megjelölve ezek a kockák.nyelvet nem lehet állítani amúgy minden menüpont elérhető működik levadásztam egy kijelzőfotót és az alapján állítgattam a progit. :)
egyszer jelentkező hiba: újraindítottam a telót és bekapcs után kiírta sim regisztrálása sikertelen. rámentem a kézi hálózatválasztásra beállítottam és minden gond nélkül felment.valamint szintén első belapcskor elindult a shakesms magától és nem kapcsolt ki.viszont még egy restart és minden helyén.automatikusan felmegy a hálózatra és a progi is úgy megy ahogy kell csak a betűk... lényeg hogy működik a dolog majd holnap még próbálkozok ma már nem mert este meló és nem akarom hogy egész éjjel teló nélkül maradjak...(min neteznék akkor?? :) )

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.