Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Nem látom az akksi méretét. Sem az árát :(

1780 mAh - Üzemidő 5 óra?

[ Szerkesztve ]

(#2) Samus


Samus
addikt

Lassan tényleg nem érdemes semmit sem venni. Két nap és jön valami, ami lényegesen gyorsabb, és olcsóbb...és jobb...és szebb...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#3) cskamacska


cskamacska
addikt

Mennyibe kerül egy ilyen? Még eBay-es találatokat sem kapok. :B

Samus: Kivéve ha nem gémerpécének, hanem telefonnak veszed. :P Android egyébként is le van valamennyivel maradva a játékok terén. Testre szabva használni viszont jobb. :K

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#4) pixelblondie válasza cskamacska (#3) üzenetére


pixelblondie
aktív tag

Model ZTE Grand S Athena V988

:)

pandawill

Tmall

[ Szerkesztve ]

as good as it gets

(#5) Gergosz2 válasza pixelblondie (#4) üzenetére


Gergosz2
veterán

azért egy 100+k-s csomagot nem vállalnék be kínából. :(

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#6) pixelblondie válasza Gergosz2 (#5) üzenetére


pixelblondie
aktív tag

Semmivel sem nagyobb a rizikója, mint egy 50-60ks csomagé. Abból meg van jópár itt PH-n sok embernél.
DHL hozza.. Tudod.. Úgy, mint otthon:)
Tmallnál spec 6 nap alatt itt van a csomag.

as good as it gets

(#7) KaiotEch válasza pixelblondie (#6) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Egy noname telefonért mégsem fizet előre senki szerintem. Főleg nem 100+ k-t. Annyiért már márkásat vesz az ember. :K

(#8) Gergosz2 válasza KaiotEch (#7) üzenetére


Gergosz2
veterán

azért a ZTE nem noname :N

(#6) Sunfleur

6 nap az jó, asszem körül is nézek mert nem ártana egykét kiegészítő a telefonomhoz! :K

Amúgy milyen említésre méltó hasonló oldalak vannak.
Én eddig a Mindealről, Pandawillről, alibabáróll halottam.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#9) pixelblondie válasza KaiotEch (#7) üzenetére


pixelblondie
aktív tag

noname?:)

Szerintem elébb tájékozódj, mielőtt ilyet mondasz :DDD
Aki odafigyel, mit vesz ennyi pénzért, az már régóta az echte kínai telefonokat veszi. Két simkártyások, és jócskán előtte járnak a legújabb samsungoknak, hátécéknek, ájfonoknak.
Mire ennek a 'noname' telefonnak a hardware adottságai "elavulnak" a kor igényeit tekintve,addigra még két új modellt is kidobnak, a fent említett "márkák".
Nekem speciel az a fontos, hogy még jó ideig kiszolgálja az igényeimet a telefonom, nem pedig az, hogy mi van ráírva.

as good as it gets

(#10) cskamacska válasza pixelblondie (#9) üzenetére


cskamacska
addikt

Jó, de support az milyen? Mert ugye a nagy márkáknál gyakran semmilyen, viszont ezt a közösség legtöbbször megoldja a népszerűbb telefonoknál.(aki meg nem elég népszerű telefont vett, az ij, nem kap frissített romot)
De az ember azt várná, hogy a kínaiak még annyi időt sem feccölnek bele, ha már amúgy is minden hónapban új telefont adnak ki. Közösségi romolgatást pedig abszolút nem várna, miután kínán kívül elég ritkák ezek a telefonok.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#11) pixelblondie válasza cskamacska (#10) üzenetére


pixelblondie
aktív tag

Én csak annyit tudok, ami T-Mallon is fent van. A régebbi készülékekhez ott van a Jb update fájl.
Szóval úgy tűnik, foglalkoznak a supporttal.

as good as it gets

(#12) Speeedfire válasza cskamacska (#10) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Nekem pl a htc one s egy év után megszűnt a support. Ij, ennyit a márkás telefonról.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.