Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17451) #70339072 válasza Milka 78 (#17448) üzenetére


#70339072
törölt tag

mondjuk ezzel is lefaragható még 7 tonna és elvisszi a 100 tonnát is
kerb_weight[0]: 15000
kerb_weight[1]: 1000
kerb_weight[2]: 1000
kerb_weight[3]: 1000

(#17452) Vakegérke válasza mdani01 (#17450) üzenetére


Vakegérke
veterán

A beállításokban állíts a fényerőn.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17453) Milka 78 válasza #70339072 (#17449) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Kis képzavar...ha emelem a tengelyek "értékét" akkor emelkedik a teherbírás.Eddig zöld.Viszont ha emeleme az értéket akkor emelekdik az önsúly is,ezáltal lomhább a szekér? :F
Na mármost csak azért e kérdés,mert ez nekem eddig teljesen új adat.Én naív eddig úgy gondoltam erre az "értékre" amit csak emelni kell,ha nem bírja a terhet,de nincs hatással a kamion fizikájára.
Kipróbálom a 15000-as beállítást,de pl rükvercben hátramenetben így is kevésnek éreztem,nem akart nagyon kanyarodni,bár ez terepfüggő is.

[ Szerkesztve ]

(#17454) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Mellesleg kipróbáltam az új Alakszás ATS térképet.Mivel jéglovagok Fan vagyok és amúgy is Carlile-es vontatóval nyomom,pofán vágott az Alaszkai életérzés :D .Baromira tetszik az elgondolás,ha a srácnak lenne egy TSM méretű teamje,nagyon sokat ki lehetne hozni az elgondolásból. :K
Mellé csaptam a frissen kiadott plusz városos térképet,így már egész jó kis terület kezd elérhetővé válni.Mondjuk van egy kis map zoom fix-es problémám,amit perpill nem tudok orvosolni,de remélem majd megoldódik ez is.
Kezd életre kelni a játék és már megint a modderek keltik életre (isten tartsa meg a szokásukat) nem az scs :K

ETS2 ben meg felkerült az új R11-es map (bazi nagy Orosz Offroad Map),nekifogok egy Krazzal,állítólag szépen kipucolták a log file-t (ha már csak 5-6 error van benne a 100 helyet akkor örülök).

[ Szerkesztve ]

(#17455) Vakegérke válasza Milka 78 (#17454) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már jön is lefelé az R11-es map, köszi szépen. :)

Vajon jó hozzá a Brutal?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17456) Milka 78 válasza Vakegérke (#17455) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Szívesen! :R
Nem tudom,de árkon,bokron kell menni és teli van egyedi textúrával,így szerintem nem.Az tuti,hogy új profilos játék,remélem a Brutal XP és pénz cheat menni fog vele.Utánna fogok egy zilt,Krazt,vagy kamazt és indul a móka :K
54 perce jön lefelé a R11,lehet egyenesen a Gulag-ból steamelik :O

[ Szerkesztve ]

(#17457) #70339072 válasza Milka 78 (#17453) üzenetére


#70339072
törölt tag

Nekem is akkor ütött csak szöget a fejemben hogy bizony hatással van a moci teljesítményére a "tengely súly" emelése, amikor az ETS2-ben az összes gyárit egyszer 100 tonnára alkalmassá varázsoltam és jöttek a visszajelzések hogy lelassultak a vontatók lomhákká váltak.

már vannak tonna barát beállítások 300 km/h feletti laza sebesség,, LE emelése nélkül !!! csupán a tengelyek bizergálásával.

sajnos a T800 4 tengelyesére egyedűl nem működik de az összes többire igen.

kerb_weight[0]: 7000
kerb_weight[1]: 1000
kerb_weight[2]: 1000

így 9 tonna az összes vontató tengely és mind tudja a 100-at.
ahol további tengely van ott is bejött csak átalakíva:

kerb_weight[0]: 7000
kerb_weight[1]: 700
kerb_weight[2]: 700
kerb_weight[3]: 700

Ha bele gondolok mert utána jártam egy westend star 5700 önsúlya pl 13.000 font azaz 5 tonna, a w900 as sem lehet 9 ahogyan az SCS gondolta viszont a 9 tonnás paraméterük nem viszi a 100-at ez a fajta ahogyan én paraméterezem viszont igen.
betudnám lőni a gyáriak sulyát valósra de akkor azok se vinnék a 100-at de pattognának a gyári mocikkal is mint a szöcske. most viszont ezek az éretékek ugyan annyiak mint a gyáriak csak másképpen kiosztva.

Én úgy gondolom, a hátsó tengelyek kerékkel gumikkal egyenként 1 tonánál többet nem nyomhatnak az életbe, és az első tengely a mocival, alvós kabinnal együtt max 3-3.5 tonna körül lehet és ki is jött az életszerű 5 tonna.

valszeg az SCS ezt is elparaméterezte nem tudom miért, a hátsó tengelyekre egyenként 2-2 tonnával számoltak az elsőre meg 5-el. Így ugyan úgy 9 tonnásak mint a brutálos csak a súly elosztása miatt a brutálos viszi a 100-at a gyáriak gyári paraméteren hagyva meg nem.

valszeg itt van a kutya is elásva és messze nem 20 tonna a gyári 20 tonna, mert az is alul van paraméterezve, hiszen a gyári paramétereken segre ültek a vontatók 50 tonna környékén,,, ami nem történik meg ha úgy paraméterezik ahogyan én... az 50 tonna lehetne 5 tonnára beállítva a vontatókat is a 20 25 Tonna körüli érzet himbálozás etc de sztem elparaméterezték és a vontatmányt meg alul paraméterezték mert másképpen nem működött.

[ Szerkesztve ]

(#17458) Vakegérke válasza Milka 78 (#17456) üzenetére


Vakegérke
veterán

Azt ugye tudod, hogy le kell tiltani az Earth és North DLC-ket, ha játszani akarsz vele?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17459) donmackó válasza Milka 78 (#17454) üzenetére


donmackó
őstag

Erről raktam fel képeket. :DDD Fairbanks-ben már szép kis hó tömeg van.

Release the cable hounds!

(#17460) Milka 78 válasza #70339072 (#17457) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Na akkor én is tesztelgetem,majd ezeket a paramétereket.Fene a stílusomban,hogy bolondulok a 4 tengtengelyesért :D
Én is lomhának éreztem,de bebeszéltem magamnak,hogy biztos a mérföld/km számozása téveszt meg (placebo hatás),vagy más az ATS ezen része.Ezek szerint át kell értékelnem a helyzetet,bármákom van,mert hasraütés szerűen 7200-as hátsó tengelyt használtam eddig ha külsős mod-ot használtam,viszont az elsőket soha nem babráltam,kivéve a T800-on.

Egérke : Nem tudtam,de köszköszönöm. :)

donmackó : Ja nézten is a képeket,majd fel is csavartam magam az ats-es oldalra,hog yletudjam szedni :K

[ Szerkesztve ]

(#17461) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Aki TrackIR-t venne, inkabb nezzetek meg ezt: [link]

Ugyanazt tudja, csak nem torik el mindig, es wireless, nem kell a madzag. Ja es feleannyiba kerul.

(#17462) _stick_ válasza Malibutomi (#17461) üzenetére


_stick_
őstag

Kb 1 hónapja készített egyet nekem egy jófogásos srác. A kamera ugyan az, amit Te linkeltél, 75FPS-es és a sapkás megoldást kértem, ami elemes és USB-s működésű 9500Ft-ért.

(#17463) Milka 78 válasza Vakegérke (#17458) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Kipróbáltad?Nálam teljes kudarc.A dlc tiltások után betölt,nem crashel,de nálam használhatatlan.
Elindulok a rajthelyről amivel nincs gond.Majd elmegyek 1 km-t és a térkép/gps szerint a semmibe megyek.Olyan mintha a térkép nem lenne arányos és el lenne forgatva a valós haladáshoz képest.Ebből következően nem találsz meg semmit és láthatatlan falakba ütközöl.
Kíváncsi vagyok nálad működik e. :F

(#17464) Vakegérke válasza Milka 78 (#17463) üzenetére


Vakegérke
veterán

Letöltöttem, de még nem nyúltam hozzá. Olyan vagyok, mint Pató Pál úr. :)

Szerk: Két fájl is van, mindkettőt leszedted? A key (kljucs) is kell valószínűleg.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17465) Milka 78 válasza Vakegérke (#17464) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Még ránézek,nem tudom mi lehet a baj :F

(#17466) Milka 78 válasza Vakegérke (#17464) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Na szóval,Meaculpa!!!User Error volt,legalább is eddig.Csalni akartam a Brutal XP/pénzzel és ez valamiért átméretezte a térképet.Most a pénzest beraktam,mert kb ingyen viszel mindent (300000 Eurocska),de az XP-t kihagytam.Most úgy fest a térképen megyek rendesen :K
Szerintem berakok egy Jazzy fajta Orosz AI-t és adok hozzá egy katonai/trailer packot.

(#17467) Vakegérke válasza Milka 78 (#17466) üzenetére


Vakegérke
veterán

Most indítottam vele új profilt. East és North DLC átnevezve, semmi más nincs a mod-ok közt, csak a goba-féle fájlok. Egy deka térkép nincs indításnál, így kiválasztani sem tudom a kezdőpontot.
A számozott fájlok sorrendben vannak, ami nem számozott, az volt már legfelül és legalul is.
Nem értem...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17468) Milka 78 válasza Vakegérke (#17467) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Az összes dlc-t tiltottam,mindent amit megvettem.Sámozottakkal kezdtem és a nem számozott ment alúra,de úgyfest ez lényegtelen.
Azért mert rossz helyre rakja (kicsi zoom hiba) de ott van a térkép (emlékszem én is pislogtam).Ha jól emlékszem jobbra kell menni és az alapértelmezett várost használd.Én most nyomom a második fuvarom.Jazzy féle orosz ai javallott,sokat dob rajta :K
Egyre vigyázni kell.Most megyek egy városban ami ciril betűs és van még 600 másik,így nem részletezném...
A városon belül a gps össze vissza,kacskaringósan vezetett.Mondom ez hülye majd én átvágom egyenesen.60-al nekimentem egy láthatatlan falnak,így jobb a gps-re hagyatkozni,úgyfest az látja az akadályokat.
Amúgy eddig tetszik nagyon,igazi Kommunista feeling :) Elkezdtem Kraz,Ural,Kamaz kamionokat berakni.
A Magyar map-hez tudom hasonlítani,a távok sokkal nagyobbak,nem pörög az idő,így sokkal realisztikusabb.Kb 1 hónap mire bejárod az egészet.

[ Szerkesztve ]

(#17469) Vakegérke válasza Milka 78 (#17468) üzenetére


Vakegérke
veterán

Igazad van, jobbra kell mászni a térképen, és megjelenik pár város. Az alapértelmezettel kezdtem, kapásból egy rakomány fát kell 77 Km-re vinnem.
Elkezdem a cifrázást. Bepakolom a Brutal-t, 1.500 lovas motort, meg pár apróságot, hogy viszi-e.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17470) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Hamar 20€-t vesztettem egy baleset miatt. Betöltöttem a legelső automata mentést, ahol már választhattam fuvart. Transzformátor közel 200 kilométerre. A DAF úgy vontatja, mint egy állapotos tetű, az emelkedőket nagyon nem bírja.
Egyébként tényleg olyan, mint a magyar térkép. A távolság nehezen fogy, előzni lehetetlen, mert mindig jön szembe forgalom. Az viszont jó, hogy nem szűk az út.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17471) Paladin1492

"Russian Open Spaces" v3.0 1.22.x + DLC Going East! + DLC "Scandinavia"

Links 3 parts
[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#17472) Vakegérke válasza Paladin1492 (#17471) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm szépen. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17473) Paladin1492 válasza Vakegérke (#17472) üzenetére

Nincs mit. Nagyon szívesen. :)

De már ide is kitették.[link]

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#17474) Milka 78 válasza Vakegérke (#17469) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Nekem eddig tetszik :K Az idő szerintem 1:2-es lehet,de ugye ahhoz nyélen végig kéne döngetned,de mivel sokszor nem tudsz úgy menni így közelít a real time-hoz.Nincs is vele gondom,életszagú az egész.
Igen a forgalom az necces,majd megpróbálok belenézni,hátha meglelem.
Esetleg egy forgalmi moddal felülvezérelem.

(#17475) Vakegérke válasza Milka 78 (#17474) üzenetére


Vakegérke
veterán

Brutal OK, épp ezért nem értem a sűrű forgalmat. Ha lesz rá gyógyszer, majd oszd meg velünk, légy szíves.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17476) Milka 78 válasza Vakegérke (#17469) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Neked ment vele a Brutal?Nekem nem volt hangja és grafikai bugok tömkelegét okozta,nem férnek össze.
Próbáltam felülvezérelni a forgalmat ami sikerült is,de 100 error lett belőle.Megtaláltam a forgalomra vonatkozó motyókat,de védve van,pedig simán át tudnám írni :((

(#17477) Vakegérke válasza Milka 78 (#17476) üzenetére


Vakegérke
veterán

Brutal, motor mod, váltó mod, térkép fájlok. Gond nélkül ketyeg idáig.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17478) Milka 78 válasza Vakegérke (#17477) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Nekem kicsinálta a hangokat és a grafikát és elgáncsolta.Próbáltam vele a forgalmat felülvezérelni,de az sem jött össze.

(#17479) Vakegérke válasza Milka 78 (#17478) üzenetére


Vakegérke
veterán

Azt elfelejtettem mondani, hogy nem a legújabb, hanem az eggyel előtti (két részes) van fent.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17480) #79335424


#79335424
törölt tag

Sziasztok!
Véletlenül idecsöppentem. Ezekben a szimulátorokban lehet egyéni fuvarfeladatot is megadni, vagy csak előre megadott fuvarlehetőségek közül lehet választani?

(#17481) Vakegérke válasza #79335424 (#17480) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szia!

Csak a lehetőségek közül választhatsz.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17482) #79335424 válasza Vakegérke (#17481) üzenetére


#79335424
törölt tag

Kár. Ajánlottam volna egy nemes feladatot. Pénteken sört kellett vinnem Oettingen -ből, Svájcba, Waldshut-Tiengeni határátlépéssel. Persze a 311 -es "bundáson" kellett menjek, mer az occó. Régen tekergettem ennyit a kormányt egy fuvarban. Jó gyakorlat lehetne szimulátorban is. :)

(#17483) Vakegérke válasza #79335424 (#17482) üzenetére


Vakegérke
veterán

A kiegészítő térképek közt van olyan, ahol lehet tekergetni. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17484) #79335424 válasza Vakegérke (#17483) üzenetére


#79335424
törölt tag

Egyszer ki kéne próbálnom, hogy mennyire valóságos. De már évek óta nincs PC -m, asztali környezetben is ARM Androidot használok. Létezik jó kamionos szimulátor Androidra?

(#17485) Milka 78 válasza #79335424 (#17484) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Akad,de az nem éri el az ETS szintet.Okésel lehet vele bohóckodni,de nem az igazi.

(#17486) #79335424 válasza Milka 78 (#17485) üzenetére


#79335424
törölt tag

Erőforrás hiány, vagy irányítási nehézségek miatt? Csak azért kérdezem, mert az Android MiniPC egy olyan kütyü, ami natívan TV -re, monitorra küldi ki a képet és egérrel, billel (vagy kontrollerekkel is) vezérelhető. Kb., mint egy PC. Tervezek venni egy Win10 (64 bit)/Android dualbootos tabot (Intel Cherry Trail X8500 SOC). Az esetleg elég lenne hozzá Win alatt?

[ Szerkesztve ]

(#17487) Milka 78 válasza #79335424 (#17486) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Erőforrás hiánya.Ehhez a játékhoz lett kifejezetten véve az adatlapomon szereplő gép.Igaz maximalista vagyok e téren,de sajnos indokolt lépés volt.Ez a játék megeszi a vga-t szőröstül bőröstül.Tele van programozoi hibával,külsős/civil modderek irnak hozzá sok érdekes kiegészítőt amiben viszont van sok hiba,elavult a motor és még sorolhatnám.Ezen kívül hatalmas egybefüggő terület,bődületes poligon számú objektumok...Ezt csak erőből lehet kidolgozni.
Van s812 és s905-ös boxom,de ez a játék még egy 80-100 ropis kártyát is kompromisszumokra bír (ha extra szűrök akkor az agyon oc-s 980ti is az).Az elkövetkező pár évben nincs az a box ami ezt a játékot kimozgassa. :N

(#17488) #79335424 válasza Milka 78 (#17487) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha tudod mi az az S905 (persze, hogy tudod, a Nicked ismerős "odaátról" :) ), akkor nincs több kérdésem. Ennyit nekem nem ér a project, nyomom tovább "live -ban". :) Holnap megint Oettingen -> Svájc.

(#17489) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A DAF nem volt képes felkapaszkodni a húzós emelkedőre, sok volt neki a transzformátor. A súlyra nem emlékszem, de ezt a profilt törlöm, csinálok újat, aztán óvatosabb leszek.

Megjegyzendő az röhej, hogy az autók megállnak minden zebránál, pedig egy szál gyalogos nincs.

Az út, ahol mentem, tele van bukkanókkal. Némelyik akkora, hogy ésszel kell átmenni rajta.

Jó lesz ez a Goba-féle térkép, majd megbarátkozunk. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17490) Paladin1492

Fixed Pack For Russian Open Spaces v 3.0 [link]

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#17491) Milka 78 válasza Vakegérke (#17489) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Kb 3x rongyoltam bele a zebrába úgy hogy satuztak előttem.60-al söpörtem bele a susnyásba,mákom volt,hogy félre tudtam rántani :K

Somatom : Mázlista!A Live-tól nincs jobb :K

[ Szerkesztve ]

(#17492) #70339072


#70339072
törölt tag

Na ez fasza,, már a nevemben irogatott 2.27-én az ats-en valami fasszopó gyökér.
azért kurvára elegem van ám már ezekből a szarokból.

[ Szerkesztve ]

(#17493) #70339072


#70339072
törölt tag

Na lenyugodtam...

Ez a poén legyen a kiengesztelés az alpári stílusomért, amit erős felindulásomból elkövettem...
Habár jobban belegondolva amilyen tortúrán átment a brutál velem együtt, ezt a fórumot kivéve, ez a kép akár róla is szólhatna :

[ Szerkesztve ]

(#17494) Tomdriver válasza #70339072 (#17230) üzenetére


Tomdriver
őstag

Stewe, ebben nincsenek bent az Adviser, Level44, No damage, Milla módok, azt meg lehetne kapni még valahonnan 1.22--re?

(#17495) #70339072 válasza Tomdriver (#17494) üzenetére


#70339072
törölt tag

persze azok itt vannak:

[link]

(#17496) Tomdriver válasza #70339072 (#17495) üzenetére


Tomdriver
őstag

Köcce! :R

(#17497) Milka 78 válasza #70339072 (#17492) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Check :DDD

(#17498) #70339072 válasza Milka 78 (#17497) üzenetére


#70339072
törölt tag

már írtam az adminoknak, kimoderálták...

(#17499) ->Raizen<- válasza #70339072 (#17492) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Sz@rd le hogy ki mit gondol, ahhoz semmi közöd, ha ezt eléred zen mester leszel te is. ;]

(#17500) kozmy


kozmy
őstag

El rotyognák egy ilyenbe :K

Privát üzenetre illik válaszolni :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.