Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11351) #10234880 válasza Tomko78 (#11350) üzenetére


#10234880
törölt tag

azt sajnos nemtudom. de ha te jobban értesz hozzá,akkor meglehet. ám pedig 4gb ramom van, és ha lehetlesz bele,akkor még plusz 4 et akarok,hogy 8gb ramom legyen,. vagyis akkor szted jólesz,ha 8gb ramom lesz.,?

(#11352) Tomko78 válasza #10234880 (#11351) üzenetére


Tomko78
őstag

de a vga hány GB-os ? az a lényeg nem a rendszer memória , milyen vgad van ?

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#11353) #10234880 válasza Tomko78 (#11352) üzenetére


#10234880
törölt tag

ha én azt tudnám. de viszont azt sem tudom,hol lehet megnézni

(#11354) Tomko78 válasza #10234880 (#11353) üzenetére


Tomko78
őstag

ez a progi megmond mindent a vgaról GPU-Z

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#11355) #10234880 válasza Tomko78 (#11354) üzenetére


#10234880
törölt tag

megmondanám ha működne mert mikor rámegyek az igenre akkor ezt kapom :s

(#11356) Milka 78 válasza Tomko78 (#11352) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Van még kérdésed? :)

[ Szerkesztve ]

(#11357) tatabike


tatabike
őstag

Sziasztok,

nem tudjátok, van valamilyen patch már arra, hogy több sofőrt lehessen felvenni a játékban? Plusz másnak is akad néha a game játék közben, főleg városokban? Nem hinném, hogy gyenge lenne a gép, vagy van valamilyen tuti beállítás vga-ügyben? Köszönöm előre is.

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#11358) #10234880 válasza Milka 78 (#11356) üzenetére


#10234880
törölt tag

dikk,. :DDD ha minden igaz,minden ül,.kivéve ezt a sort Video Graphics
ATI Mobility Radeon HD 5470 Graphics (switchable)
mer ugye nekem 4200-s van.

és vagyis ha integrálva van a VGA akkor nemis lehet cserélni sem., :(((

[ Szerkesztve ]

(#11359) juhiati válasza #10234880 (#11358) üzenetére


juhiati
tag

Én múltkor egy hd mobility 8000-en (tudjaafranchogyhanyasvót) láttam olyan rettenet módon lagolni minimumon hogy az életemtől is elment a kedvem. :D

Battletag: Juhos01#2594 || Steam: juhosati

(#11360) #10234880 válasza juhiati (#11359) üzenetére


#10234880
törölt tag

jesszus, az már télleg,hogy durva,.

(#11361) Milka 78 válasza #10234880 (#11358) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Őőőő...az a durva,hogy egyáltalán elindul nálad a játék.A HD4200-es 2010-ben is necces volt játékra.
Nem bizony,komplett gépcser kell :(

juhiati : Nekem tegnap mediumon laggolt az über oc-s 290x :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11362) Tomko78 válasza Milka 78 (#11361) üzenetére


Tomko78
őstag

De biztos nem a R9-290x miatt laggolt a game :)

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#11363) doc


doc
nagyúr

megneztem ma a ceges gepen a jatekot (GTX 670 ti), basszus kell egy jatekgep otthonra :D
eszmeletlen szep maxra huzva a grafika... :Y

(#11364) Faterkam válasza doc (#11363) üzenetére


Faterkam
addikt

GTX 670 ti? van olyan? :F

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#11365) doc válasza Faterkam (#11364) üzenetére


doc
nagyúr

ooo... inkabb 650 lesz az szerintem, de ha erdekel holnap megnezem biztosra :D

(#11366) Milka 78 válasza Tomko78 (#11362) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Az igaz...most beszéltem egy 980-as tulajjal.Azt mondta emiatt ne váltsak,mert ugyan úgy belaggol a játék multiba,vagy ha teli vágom moddal és koppig húzom.

(#11367) juhiati válasza Milka 78 (#11366) üzenetére


juhiati
tag

Amúgy a lagg, én rájöttem ezé van mert sok a hülye aki dlc festést használ és ha az neked nincs meg fél évig gondolkozik mivel helyettesítse. Én spec az ilyen festés és jobs dlc-ket is kivágnám, mert akinek minden megvan meg a nemlétező sezlonypeccset is megvette az oké, de én nem fogok 300 ft-ot kiadni egy festésért amit jóformán sose fogok használni. :D

Amúgy nekem egy hd6870-es van, a FarCry4et viszi Highon de az ets-t meg se próbálom :D

[ Szerkesztve ]

Battletag: Juhos01#2594 || Steam: juhosati

(#11368) Faterkam válasza doc (#11365) üzenetére


Faterkam
addikt

Na olyan má lenne a nagy VGA tárba :C

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#11369) tutuhawer válasza tatabike (#11357) üzenetére


tutuhawer
őstag

Szasz, mindenkinek akad néha-néha, és épp jó helyen kérdezed a grafikai beállításokat, gyakran kerül szóba, ráadásul van is egy aktív játékos, aki szakértő. Elég kemény gépeken is tényleg vannak gondjai a játékosoknak, ez a játék ilyen. Grafikai beállításokat én nem tudok mondani neked, én 8-10-15 FPS-sel is küzdök néha, főleg felvételnél.

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#11370) tatabike válasza tutuhawer (#11369) üzenetére


tatabike
őstag

Kösz. Akkor megnyugtató, hogy nem a gépemmel van a hiba. Azért egy 4850, egy G2020 meg 4GB ram alapgép legyen már elég neki, nem olyan durva a grafikája, ennél komolyabbak is elfutnak ezen az elavult vason. Olyan, mintha a játék saját magával küzdene, és néha nem tudja eldönteni, mit csináljon... :F

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#11371) #10234880


#10234880
törölt tag

Néhány ember,olyan mint az enter. Minden mondat után leütném. :DDD Ti is igy vagytok vele néha?? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11372) ledgeri válasza juhiati (#11367) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ennek pont az ellenkezője igaz. Ha neked nincs DLC festésed, akkor az alap színt rakja be kérdés nélkül, míg ha meglenne az összes, akkor szép 10-100 megákat kéne hivogatni ramból/lemezről. Hogy a szétlámpázott dolgokról ne is beszéljek...

Nekem 6850-em van, viszon i5-tel, de a FC4 csak lowon futott jól ,ez viszon elfogadható maxolva... érdekes...

(#11369) tutuhawer Mi vel rögzítesz, milyen beállításokka?

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#11373) tutuhawer válasza ledgeri (#11372) üzenetére


tutuhawer
őstag

haver, teljesen mindegy, nekem alapból is gondjaim vannak. Felvételkor ablakot kell nyitnom és lefagy a lábam, különben 70-80 fokig is melegszik a videókártya. Frapsszal veszek fel mindenféle tömörítés meg egyebek nélkül, és azt töltöm fel tube-ra. Egyéb programmal a felvétel szétszakadna, akadna, lásd: steam felvevő vagy bandicam vagy mi van még nvidia saját felvevője...
Szóval esélytelen nálam javulást elérni, pedig tudom, te profi vagy a videókban, de kösz nem. Elköltöttem a pénzem új kerékpárra , nem lesz új PC. Pedig a The Crew-t megvettem és nem tudom játszani így, win XP-t nem támogat :D

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#11374) ledgeri válasza tutuhawer (#11373) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Nem vagyok profi, max. többet tudok. :R

Nálam a framps FPS gyilkos... Szerintem nyugodtan adhatnál egy esélyt az OBS-nek, vagy a Mishira-nak..... Igaz, hogy a tömörítés is erőforrásigényes, de a tömörítetlen minden folyamatban többet foglal, mint a tömörített...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#11375) tutuhawer válasza ledgeri (#11374) üzenetére


tutuhawer
őstag

OK, kipróbálom, nem veszítek semmit. Igaz, ami igaz, olyan játékban trükköztem eddig a többi programmal, ami minden körülmények között szarul viselte a felvételeket. Lehet, az ETS2 majd most jól megy ezekkel az ajánlott programokkal, kösz a tippeket.

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#11376) tutuhawer


tutuhawer
őstag

Valamelyik nap kipróbálom a tréler csereberélést, és bemegyek multiba, ha tetszik. Aztán mehetek Csabi után a levesbe..

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#11377) tutuhawer válasza Milka 78 (#11318) üzenetére


tutuhawer
őstag

Most olvastam pár hozzászólást , és http://metaltigersa.co.za/ets2mp_mods.html rendben van. A metaltiger srác valóban a játékban levő trailerekkel és def fájlaival módosít ezt-azt. Lecserélni és súlyozni is tud, ahogy ledgeri is írta. Holnap-holnapután megnézem, mik és hogyan is változnak, érdekel a téma.

szerk: például:

[ Szerkesztve ]

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#11378) tutuhawer válasza tutuhawer (#11377) üzenetére


tutuhawer
őstag

Tehát innen LINK letöltöttem a pótkocsi módosítást, minden áru marad a régi, de a kotrógépet is például egy hűtős pótban viszem, vagyis az van odaírva. A pótokat lecserélte, de átírta 1 tonna tömegre, ami baj és értelmetlen is.
Stewen, te bele tudsz nyúlni egy ilyen scs fájlba, igaz? Meg tudod mondani a kriksz-krakszokat látva, mi adja az 1 tonnás tömeget a pótnak és hogy tudnánk módosítani rajta?
/még nem indítottam , nem akasztottam fel egyet se, a kormányom hangosan kapcsol be/

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#11379) Ablakos


Ablakos
őstag

Winter modhoz lehet olyan AI modot is tenni, amelyik figyelembe veszi a havat? Engem rendesen megfog a hó, csúszik, kínlódik az emelkedőn a gép, de a többi járműnek, mintha nyár lenne. Ez elég kiábrándító.

(#11380) Milka 78 válasza tutuhawer (#11378) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Valaki a .lt-n pedzegette,hogy ban jár érte...minden esetre szerintem az EU2-n próbáld.

(#11381) #70339072 válasza tutuhawer (#11378) üzenetére


#70339072
törölt tag

Nos mint írtam már 1000x én nem multizom.
Amúgy is nézve azt hogy mit görcsöltök vele én szép csendben a sarokban ülök és csak halkan kuncogok rajta magamban.
Sok idegességtől mentett meg ahogy elnézem az hogy kihagytam sajnos hálaistennek...

Leszedtem ezt a vackot és belenéztem, nos első ránézésre rendesen szét van szkriptelve az összes kabinbeállítás, vontató tengely, és a fizika. az eredeti fileokkal nem hasonlítottam össze mert az nekem meg sincs de gondolom a szokásos "orosz hack" és próbálkozás a paraméterek variálásával.

2 lehetőség van,

1 vagy működik valahogy. (én bekapcsolt mini konzollal szoktam tolni a gémet éjjel nappal így azonnal látom ha valami nem kóser de mint írtam nem multizom azt sem tom ott lehet e vagy működne e)

2 vagy csak hibákat generál.

a fraps használata felesleges a bekapcsolt minikonzol mutatja az FPS-t és felesleges másik program futtatása a procinak.
én a felvételre, pedig a Camtasia studiot használom.

az összes kisfilmem azzal készítettem vágtam effekteltem.

[ Szerkesztve ]

(#11382) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Úgy fest valamelyest megoldottam a lagg problémát,bár most üresebb a szeró...Stutgardnál barikádos buli volt 10-12 kamionnal,mindenki villogott,dudált.40-50 fps mindenhol (eddig 25-30-ig beesett) amióta kiakasztottam az órajelet és fix 1160/1570-en tolom a kártyának.MSI AB Unoficial overlocking->without PowerPlay és kell húzni a gpu/memória órajelén legalább +1-et.

(#11383) #10234880 válasza ledgeri (#11374) üzenetére


#10234880
törölt tag

ha tömöríteni akar dolgokat, akkor a 7zip-et ajánlom 32 vagy pedig 64bitesben amit hangsulyozok,hogy nalam működik rendesen. tehát, 3,5 giga motyóból , csinalt, 664 megás motyót. :P de persze a Beállításoknal a tömörítést Ultrára kell tedd, és a CPU számoknál amennyi cpu-d van anyira kel tenni. pl. ha 4,akkor 4-re. és jöhet a mehet.

(#11384) doc válasza #10234880 (#11383) üzenetére


doc
nagyúr

teljesen mas tomoritesrol volt szo, es kernem hogy kanyarodjunk vissza az autopalyara (marmint az ETS2-hoz)

(#11385) #10234880 válasza doc (#11384) üzenetére


#10234880
törölt tag

jó,oké,. de gondoltam megirom,. mertha a gépén hagyja, akkor jobblesz neki is,ha kisebb lesz a mérete.ja, és ha fel is tölti valahová, valami megosztóra,akkor jobb 400 valami megát feltölteni,mint pl. 1giga 200-at

[ Szerkesztve ]

(#11386) dokee78 válasza #10234880 (#11383) üzenetére


dokee78
félisten

Nem mindent tud annyira betömöríteni.
Sok mindentől függ.

(#11387) tutuhawer válasza Milka 78 (#11380) üzenetére


tutuhawer
őstag

az ets2.lt-n az izé pedzegette, a józsipista nemtudomki. Az ets2mp fórumban viszont jobb válaszokat kapott , a holland kisfőnök is próbálta és törölte volna a témákat, ha nem lenne rendben, ilyen szempontból megnyugodtam

Ami a módosításokat illeti, 1 tonnás a rakott pótkocsim, én csak ezen akarok változtatni. Multiban vagy az nélkül , én majd amúgyis ilyesmi moddal akarok játszani, nem szeretem a speckó szállítmányokat, egyszerű fehér ponyvás vagy dobozos vagy hűtős, aztán kész, ezért kell egy kis iránymutatás, miféle ez a mod

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#11388) tatabike


tatabike
őstag

Most akkor az ETS2MP oldalon nem működik a WorldOfTrucks acc? Tököm kivan, még hány helyre regisztráljak, ezen a 4-5-ön kívül...? :F

Szerk.: Megoldódott, Steam-es acc működik, de csak a Steamen keresztül bejelentkezve, önmagában nem. Csak azt nem értem, ha online vagyok a Steam-en, akkor minek kéri még pluszban még egyszer az adatokat az ETS2MP oldalhoz is...

Szerk.: Mégsem, oda is kell külön reg. Már most egy idegbaj az egész, gondolom akkor a multinál meg bele fogom állítani a csavarhúzót az IPS-be, ahogy magamat ismerem.

Nem elég bonyolult az élet, még ezt is meg kell csavarni 5x.... :O

[ Szerkesztve ]

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#11389) tutuhawer válasza tatabike (#11388) üzenetére


tutuhawer
őstag

Az et2 multiplayerhez kell egy profil, hoyg a steam fiókoghoz tudják rendelni, és így minden oda nem illő egyént ki lehet szűrni. Hack, szándékos ütközések, stb stb.
Kicsit bonyolult elsőre, aláírom.

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#11390) tatabike válasza tutuhawer (#11389) üzenetére


tatabike
őstag

Oké, most letöltöttem ezt az MP modot végre, ezt ugyanúgy kell használni, mint a többit? Kicsomagolom és engedélyezem a profilban?

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#11391) doc


doc
nagyúr

(#11392) Milka 78 válasza tatabike (#11388) üzenetére


Milka 78
nagyúr

5 napomba tellett mire,tudtam reggelni,fel tudtam használni a reggemet és be tudtam vele jelentkezni,elfogadta a jelszót,ment a winter mod...egyszóval szopóroller volt mire normálisan ment minden.

(#11393) tutuhawer válasza tatabike (#11390) üzenetére


tutuhawer
őstag

ha sikerült letölteni, akkor telepíted, magától megy a telepítés. Aztán a multiplayeres ikont indítod az asztalról, miközben a steam is fut, és máris indul a MP. A játékba saját kamionnal érkezz, nagyon fontos. A játék indítása után máris látod, multiban vagy, be kell lépned az ETS multiplayer adataiddal. Aztán belépsz , és ha van hely, máris csatlakoztat téged a szerverre.

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#11394) tatabike válasza tutuhawer (#11393) üzenetére


tatabike
őstag

És milyen saját kamionnal? Az 1700 lovas FH16-os Volvoval? :C

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#11395) tatabike


tatabike
őstag

Jó, már ott elakad az egész, hogy válasszam ki az ETS2 könyvtárat. Bármit választok, nem jó. Nekem internetes parancsikonom van, Steam-en keresztül játszok, honnan szedjek elő ETS2 telepítést... :F

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#11396) juhiati válasza tatabike (#11395) üzenetére


juhiati
tag

Steammappája\Steamapps\Common\Euro Truck Simulator 2\

Battletag: Juhos01#2594 || Steam: juhosati

(#11397) tatabike válasza juhiati (#11396) üzenetére


tatabike
őstag

Köszi, megvan. Winter Mod-ot hagyjam bepipálva?

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#11398) tatabike


tatabike
őstag

Ez most komoly? Kéri az e-mail címet, de nem lehet kukacot beírni? A felhasználónevem beírása után meg egyáltalán egy árva betűt sem enged beírni? Aztán meg nem enged be, mert invalid... :C

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#11399) tatabike válasza tatabike (#11398) üzenetére


tatabike
őstag

Bemásoltam vágólapról. Melyik szeró a nyerő? Most Eur1-en vagyok, komolyan mondom, jobban fut a játék, mint offline. Pedig mobilnetem van.

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#11400) tutuhawer válasza tatabike (#11399) üzenetére


tutuhawer
őstag

Eu 1-es. Ott van 90-es limit és ütközés is, amire nincs szüksége senkinek, mégis jó, ha van. :D Én mindig EU1-re lépek be. Most is megpróbálok bejutni
A kukac a bal oldal ALT + NUM 64 @@@@ Így :D

[ Szerkesztve ]

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.