Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10651) _stick_ válasza dokee78 (#10650) üzenetére


_stick_
őstag

Van garázsod pesten vagy bécsben? - nincs
Ezt a vissza a garázsba dolgot még megpróbálom.
A többi dolgot így csináltam, ahogy írtad.

(#10652) dokee78 válasza _stick_ (#10651) üzenetére


dokee78
félisten

Akkor utazz olyan garázsba ami nem TSM mapos.
Ott kapcsold ki a modokat és úgy mentsd el.

(#10653) tutuhawer


tutuhawer
őstag

Hey, én egyáltalán nem trükköztem a mentett játékkal semmit. Volt egy valamilyen mentett játékom, és azt folytattam. Asszem Kréta szigetéről dobott visssza a játék a kontinensre, és úgy mentem a multiba az ott vásárolt Mercedesemmel. Az biztos, hogy single playerben szedjük össze a profilunkat, legyen garázsunk 1 saját autónk , és aludjunk rá egyet, utána normálisan mennie kell a multinak.

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#10654) Milka 78


Milka 78
nagyúr

A multiban még mindig sok a kamikaze?Érdemesebb új profillal kezdeni,ha nem akarom szétbarmolni a régit (pl a HUN Map-ra is van külön)?Stabil már a multi,vagy még mindig laghalmaz?Mi a legfrissebb használható verziószámú multi app és honnan tudnám letölteni (legfrissebb steames,eredeti játékhoz valót).
Előre is köszönöm! :R

(#10655) _stick_


_stick_
őstag

Sajnos továbbra sem jó :((( 2870 óra van a tegnap elkezdett fuvarból hátra.
Multiban nektek vannak sofőrjeitek? Nekem spec azoknál is rosszul mutatja az időt.

(#10656) dokee78 válasza Milka 78 (#10654) üzenetére


dokee78
félisten

ETS2 MP 0.1.2 R2 verzió,még mindig nem a végleges.
Van lagg főleg,ha valakit követsz,de van mikor nagyobb városban többen vannak.
Kibírható,bár vannak trollok.
Ha nem akarsz ütközni ott az EU2 szerver.
Én ugyanazzal a profillal Single/multizok.

Ez az egy Multi verzió van nincs Steames és nem steames.

_stick_ Multiban nincs sofőröd,csak te egyedül.

[ Szerkesztve ]

(#10657) szala86


szala86
aktív tag

Na ebbe én is beleszaladtam.

És az első saját készítésű pótkocsim.

[ Szerkesztve ]

(#10658) dokee78 válasza szala86 (#10657) üzenetére


dokee78
félisten

Nekem volt ilyen Dánia felé,azt hiszem Hannover vagy Hamburgnál.
Szerintem TSM bug az 1.15 ETS2 miatt.

(#10659) szala86


szala86
aktív tag

Igen Hamburg mellett van. Épp Rostock-ból indultam és Hamburg előtt szaladtam bele. De nem hiszem, hogy bug. Én még 1.14.2-vel tolom.

[ Szerkesztve ]

(#10660) dokee78 válasza szala86 (#10659) üzenetére


dokee78
félisten

Attól még lehet TSM hiba.

(#10661) _stick_ válasza dokee78 (#10656) üzenetére


_stick_
őstag

Akkor ez még egy érdekesség. vannak sofőrjeim, csak még egy sem hozott nekem pénzt multiban, mert több ezer óra, mire végezne.

(#10662) dokee78 válasza _stick_ (#10661) üzenetére


dokee78
félisten

Mint írtam multiban nincs sofőr csak te.
Ergo nem fog pénzt hozni.

Ha könnyen kell pénz,de nem akarsz csalni van trükk Singleben.

(#10663) _stick_ válasza dokee78 (#10662) üzenetére


_stick_
őstag

30 sofőröm van, 5 percenként hozzák az 1-2 milliót, singliben már csak hobbiból szállítok :)

(#10664) dokee78 válasza _stick_ (#10663) üzenetére


dokee78
félisten

Nekem 19 sofőr van de jól jött Cordoba-Budapest utazás "Vissza a garázsba" gombbal 70.000.000 Ft.

(#10665) Bunken válasza dokee78 (#10664) üzenetére


Bunken
tag

Az a "Vissza a garázsba gomb" hol található?
Mert még nekem az is hiányzik az Achiement-ek közül.

(#10666) dokee78 válasza Bunken (#10665) üzenetére


dokee78
félisten

Cég igazgatása->Garázsok jobb lenn

(#10667) Bunken válasza dokee78 (#10666) üzenetére


Bunken
tag

Kösz!

(#10668) tutuhawer


tutuhawer
őstag

1. Multiban van kamikaze, igen, és szűrik lelkesen, nekem kimondottan tetszik az új belépési rendszer. Az én steam profilomhoz /eredeti játékomhoz, megvásárolt, kifizetett cuccomhoz/ hozzárendeltem az ETS2 multiplayer regisztrációmat. Értsd. én vagyok az, nem valaki más, aki szemétkedik direkt, és okozza a faszságokat. Letiltanak engem, és annyi a kifizetett cuccomnak, nincs több multiplayer azzal a névvel, regisztrált játékkal. Idő kérdése, és megunja az is, aki most még fasszopó.
2. Balesetek még a 90-es tempó mellett is megesnek sajnos, ne mindenárom szándékos ütközést keressünk
3. Multiban már minek céges ember, aki termelje a milliókat. Másik fórumban is mondtam, minden mindegy, nem? Vezetni kell a gépkocsit milliók ide vagy oda, leszarom.
4. Mennyi iőd van hátra... Kicsit lehangoló akkor, ha nézzük állandóan, mennyi van még hátra. Ha csak megyünk, és visszük az árut, akkor tökmindegy, mit mutat a számláló.
5. 1.15-ös verzióval mintha szebben futna a multiplayer, mint korábban, de a héten valami szar került a gépezetbe, elég komoly lagg volt, ezért csökkentették a maximum létszámot, jövő héten megoldják új szerverrel, nagyobb létszámmal megint. Addig óvatosan kell menni. Én 75-tel megyek a hóban, és sorra előznek meg, de továbbra is csak a fasszopók miatt van baleset , ha van egyáltalán. Értsd: autópálya felhajtó, csiga ívben megyek felfelé, és jön az arc, belülről a füvön megelőz, mert én 40-nel megyek a tábla miatt :D Aztán 70-nel megyek, már a lehajtó jobbra ott van, de én nem akarok lehajtani, az ember meg balról előz, mondom, OK, elférünk, semmi gáz, és akkor bevág elém, megy a kijáratra. Ezt kiszűrni nem lehet , csak ha sorozatosan csinálja a faszságait

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#10669) dokee78 válasza tutuhawer (#10668) üzenetére


dokee78
félisten

Délután óta nem jutok be az EU1-re.
Másik meg nem jön be.

(#10670) tutuhawer válasza dokee78 (#10669) üzenetére


tutuhawer
őstag

Benyomtam a kormányomat, de esélytelen, hogy belépek, kezdődnek a meccsek, meg ön dönt: iszik vagy vezet. Neked jó játékot mára!

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#10671) dokee78 válasza tutuhawer (#10670) üzenetére


dokee78
félisten

:R

(#10672) #10234880


#10234880
törölt tag

Hellóka. milyen érdekes,ugyebár [link] ,hogy itt ebbe a játékba, képesek voltak megcsinalni,azt is,hogy az első kerek is verjen fel esővizet és necsak a hátsó.,. az ets2-be meg mintha az eleje a levegőbe lenne,mer az nemver fel esővizet. és az úgy néz ki,mintha az eleje a levegőbe lenne. amúgy az egész szövegem, első fele,vagyis a dőlt rész, ott a STD - ről beszélek, vagyis a Scania Truck Driving Simulatorról.

(#10673) Sub-ZeRo válasza #10234880 (#10672) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Egész más az engine alatta. Az ETS 2-nek az 1-ét kapta meg, csak feljaívtották. Az STDS-nek meg a T&T grafikai engine-jét optimalizálták kicsit.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#10674) #10234880 válasza Sub-ZeRo (#10673) üzenetére


#10234880
törölt tag

háát igen,. jóÓ kicsit. deha már 125-ös rendertől többet akarok,akkor már azis furán megy,. :DDD ami már télleg,hogy proci függő. nade majd jövőre,. 3,5 ghz-s procis gép. 4gb-s vidikarival. stb.és a core boost frekvencia 3,9 ghz-ig,. :C

(#10675) Sub-ZeRo válasza #10234880 (#10674) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Na mjad meglátod, hogy az engine akkor is rossz lesz,. hiába raksz alá bármilyen nagy gépet... Az alapjaiban rossz a játék...

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#10676) #10234880 válasza Sub-ZeRo (#10675) üzenetére


#10234880
törölt tag

na igen,. deha Stewnek, 3.40Ghz-s gép elviszi neki 200-as vagy hanyas renderen minden furcsaság nélkül,akkor nekemis,. vagy nem?

[ Szerkesztve ]

(#10677) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Na ennyit a multiról.Beregisztrálok,de nem fogadja el a jelszavam,nem működik a visszaállítás,stb...DEL
A legjobb az,hogy nem enged újra regelni,mert a Stem fiókhoz már kapcsolódik egy reg ami ugye cseszik működni...brávó :C

[ Szerkesztve ]

(#10678) #70339072 válasza #10234880 (#10676) üzenetére


#70339072
törölt tag

nálam a 200-as render csak piánóba megy el, finoman ahol a táj nem vészes nem milliárdnyi a poligon.
200-al városba azonnal röcög.
mint már írtam a 150-es render már simább az jól megy városban is meg minden felé azonban ha a TSM is fut akkor már vannak még annál is érdekes erdős francia részek ahol a 40 FPS körülről 20 alá is leesik.

Most lehet sokan megköveznek de én azt mondanám, nekem az a benyomásom ez az engin nem szar egyáltalán.

szarok azok akik az egyik helyen 200 as renderrel 35-40 FPS körül alkottak a másik helyen meg ugyan azokkal a beállításokkal 15-20 FPS-el.

és ennyi.

a fél gárdát kikéne rugni a vasporos p-ba, úgy ahogy van és a fő manager urat elküldeni csipkét verni a nagymamája műhelyébe.

Uraim: ahol ez a gyári vacak engin 40 FPS-el elmegy 200-as renderingen én megnézném mennyi a pillanatnyi poligon és egyébb változó ami ezt kihozta és azt tenném le alapnak az én hardveremhez!!!

Crysis 3-as grafika és FPS simán kihozható lett volna és ezt nem gondolom hanem állítom, ugyanis már belelátok a játékba globálisan!!!
:K

(#10679) dokee78 válasza Milka 78 (#10677) üzenetére


dokee78
félisten

CskSimánGabinak is volt ilyen gondja.

(#10680) Milka 78 válasza dokee78 (#10679) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Azóta a jelszó visszaállítás link is beszart (nem küldött ideiglenest csak visszadobott az oldalra :W ),így már végképp meghalt az egész...mondjuk ha a beléptető oldal ilyen akkor lehet nem sokat vesztek.

CskSimánGabi : Légy erős...az adatlapomon lévő gépet városban a 400% kifekteti.Nem játszhatatlan de érezhetően laggol ami főleg éles kanyarokban látszik,mindezt 35fps-el.Az már más kérdés,hogy 35-40 fps-el hogy laggolhat,hisz bőven 25fps fölött vagyok (a válasz az hogy egy forintot sem ér a motor).
Mondjuk az esetek 95%-ában jól fut a játék TSM alatt is a maradék 5%-ot meg lenyelem.

[ Szerkesztve ]

(#10681) #10234880 válasza #70339072 (#10678) üzenetére


#10234880
törölt tag

na,akkor ez most eléggé érdekes nekem,. hogyha ugyanazokkal a beállításokkal csinalták,. 40 FPS körül, akkor hogy tudták ugyszint annyival, megcsinalni kb. 20 FPS körül? de lehet, túlságosan elhirtelenkedték a dolgokat, és nem kellőképpen figyeltek, oda, hogy mit ,hol, és hogyan.

és dokee igen.volt. de most ahogy olvastam a multiról, amit asszem tutuhawer irt, hát asszem nemfogok multizni, és ha most sem tudnák bejelentkezni a fiókomba, ami akkor már sokadszorra sikerült,akkor nemis fogok multizni. és 1 másik ok miatt sem fogok, mégpedig ,hogy keves valamilyen ping-em, és kihajintanak a szerverről??? ez milyen ganéjság már?? :W

akkor Milka mostmár télleg nemtudom, mi jó, vagy mi nemjó,hol,mikor és mér,. :/

[ Szerkesztve ]

(#10682) dokee78 válasza #10234880 (#10681) üzenetére


dokee78
félisten

Közben ne torrentezz

(#10683) #10234880 válasza dokee78 (#10682) üzenetére


#10234880
törölt tag

ezaz,hogy nemcsinaltam semmit sem, és mégis,. de azér amugy mér kel az embert kidobni? mértnem hagyják,hogy hadd menjen útjára,?

(#10684) dokee78


dokee78
félisten

Ilyen fahíd gondolom nem a gyári térképen van:

(#10685) Sub-ZeRo válasza dokee78 (#10684) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát nem.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#10686) csaba17


csaba17
senior tag

helósztok

beléptem world of truck-ba, hogy megnézzem ezt a holiday eventet vagy mit és láttam hogy vmikor kaptam egy metalic paintjob festést dlc-t, mármint egy steam kódot.
mivel nekem megvan így bemásolom ide:
N4EFH-KWAZE-EFVAX

ha már lejárt vagy nemtom akkor bocsi, én biztosan nem használtam fel.

ui: ha vki beaktiválja az lécci írjon egy választ ide hogy más nem bajlódjon vele.
thx

(#10687) KubanitoS válasza csaba17 (#10686) üzenetére


KubanitoS
veterán

Behúztam, köszönöm szépen!

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#10688) Sub-ZeRo válasza KubanitoS (#10687) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

;]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#10689) csaba17 válasza KubanitoS (#10687) üzenetére


csaba17
senior tag

nm

(#10690) #70339072


#70339072
törölt tag

Na ez meg a másik amit sosem fogok megérteni.
Adott ugyebár a kis videónk amit a Gold Premiumhoz csináltam. (Még szerencse és jobb is az eddigi tapasztalataim alapján, letiltottam a kommentálást)

Nos 14 tetszik és 3 nem tetszik szavazat van eddig 3700 megtekintés amitől már volt jobb is meg rosszabb is.

ami viszont nekem magas, a 3 nemtetszikből 2 magyar 1 spanyol.

mi a tököm nem tetszik ezen a gagyi kis videón ami nem is annyira nagy szám hiszen csak a Brutállal kóvályog egy kamion, és a felirat lenne a lényeg ugyebár ami angolul van hogy mindenki megértse, és direkt nem olyan tájak lettek összeválogatva hogy elvonja a feliratozásról a figyelmet,. sőt az első kockákon még olyan kamera mozgást is választottam ki ami bele viszi a feliratozást esztikénk csöcseibe, hogy az is észre vegye aki teljesen vak, hogy jé vannak valamilyen betük odaírva!!!

Nos adott ez a kis videó ami leírja 1 évet dolgoztunk itt ezen az enginen, alapból 30 feletti létszámmal és a többiek akik véletlenül vagy időhiány miatt esetleg a figyelmetlenségem okán kimaradtak azaz kb 50 ember.

Ezek az emberek 1 év alatt letettek az asztalra egy nem rossz eredményt ráadásúl ingyé.

mi a tököm ebben ami nem tetszhet valakinek?

egyszerűen nem is értem, de ha valaki elmagyarázná azt szívesen venném...

:K

(#10691) csaba17 válasza #70339072 (#10690) üzenetére


csaba17
senior tag

sztem kretén emberek mindig is voltak és lesznek, le kell tojni őket.

megnéztem én is a videót, sztem jó lett. igaz tegnap ki is próbáltam élesben a modot :)

ill köszi hogy engem is beleírtál :)

[ Szerkesztve ]

(#10692) #70339072 válasza csaba17 (#10691) üzenetére


#70339072
törölt tag

Persze ezt tudjuk, csak a hasonlat kedvéért egy kicsit a szitu a következő.
Bemehetsz egy moziba, és nem kell fizetni a filmért amit megnézel.
Sőt!
a film végén a kezedbe nyomnak egy dvd-t hogy tessék otthon is megnézheted ha akarod.
2 dolgot tehetsz

be sem mész, vagy bemész elteszed a dvd-t és haza mész, és ennyi.

amit se te se a legtöbben nem, tennénk nem köpködnénk le a vásznat se filmnézés közben sem utánna.

ingyér volt, max a végén a dvd-t nem kéred.

a szomorú ha kreténségben számolunk 2 kertén Magyar és egy Spanyol eddig az arány...

széééégyen basszus..

Szééééééégyeeen...

még ebben is mi vagyunk az elsők.

:DDD

(#10693) atomeec válasza #70339072 (#10692) üzenetére


atomeec
senior tag

Sajnos ez van. Szerintem csinálhatsz akármilyen hiper-szuper videót, akármilyen témában, mindig lesz valaki, aki nem tetsziket nyom majd rá, akár csak úgy, megnézés nélkül. Nem részletezem, ez is hozzátartozik az emberiséghez... :U :(

(#10694) #10234880


#10234880
törölt tag

ahjjj, kijöhetne már az új TSM mer unatkozok,. :((

(#10695) Sub-ZeRo válasza #10234880 (#10694) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Éljél társadalmi életet. ;] :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#10696) #10234880 válasza Sub-ZeRo (#10695) üzenetére


#10234880
törölt tag

már ha,lenne,kivel,hol,. XD

(#10697) #70339072 válasza atomeec (#10693) üzenetére


#70339072
törölt tag

Talán nem is az emberiséghez, hanem a Magyarsághoz.

(#10698) Sub-ZeRo válasza #10234880 (#10696) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

:DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#10699) #10234880 válasza Sub-ZeRo (#10698) üzenetére


#10234880
törölt tag

nade visszatérve a lényegre, XD hallott valaki valamit róla, mikor lészen már meg? remélem nem fél év mulva.

(#10700) Vakegérke válasza #70339072 (#10690) üzenetére


Vakegérke
veterán

Pótoltam a restanciát, rákattintottam a "tetszik" kezecskére. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.