Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11701) Ablakos


Ablakos
őstag

Mindegyik traktor 12-es váltóval megy? 18. szintig nem találkoztam mással.

[ Szerkesztve ]

(#11702) dokee78 válasza Ablakos (#11701) üzenetére


dokee78
félisten

Modok nélkül igen max 12-es váltó.

(#11703) tutuhawer válasza dokee78 (#11700) üzenetére


tutuhawer
őstag

Ááááá, értem, trükközök akkor, már részeredményeim voltak, addig-addig helyeztem a gépet, míg felajánlotta, hogy bérmunkát csináljak. Jó úton jártam akkor, köszi, megpróbálok alkotni

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#11704) dokee78 válasza tutuhawer (#11703) üzenetére


dokee78
félisten

Ebben semmi trükk.
Így tudsz főhadiszállást váltani,ez a módja.

(#11705) doc


doc
nagyúr

(#11706) dokee78


dokee78
félisten

(#11707) #10234880 válasza dokee78 (#11706) üzenetére


#10234880
törölt tag

háát,énis erre vágyom,. de fix reménytelen,. :((

(#11708) Bunken válasza dokee78 (#11706) üzenetére


Bunken
tag

A törés tényleg jó lenne meg jól is mutatna még ha nem is teljesen valósághű a fizika a videó szerint. Biztos meg tudnák csinálni de akkor mindenki rinyálna, hogy akad a játék még egy atomerőművön is mert egyszerűen a játék motorja olyan régi és elavult, hogy a motor nem bírná a terhelést.

(#11709) dokee78 válasza Bunken (#11708) üzenetére


dokee78
félisten

CskSimánGabi is komolyabban venné a játékot,nem bukfencezne annyit. :DDD

Én most azon aggódom,az érkező frissítés,nehogy bekavarjon a Brutálba.

[ Szerkesztve ]

(#11710) dokee78 válasza #10234880 (#11707) üzenetére


dokee78
félisten

Milyen mapokat használsz most?
Találtál már jó led modot ami jó Scaniára is?

(#11711) juhiati


juhiati
tag

A hétvégén már egy dfgt-vel viszem a jó fuvarokat :U

Battletag: Juhos01#2594 || Steam: juhosati

(#11712) #10234880 válasza dokee78 (#11709) üzenetére


#10234880
törölt tag

amúgy,. :DDD ám mapokat, csak TSM meg az a orosz, és ledest nemkerestem azóta,de az igazat megvallva, mostanában nemis igazán volt időm játszani,mer volt más elfoglaltságom. És igy nemis kerestem semmi ilyen ujabb fajta ledes modot. de amint elébb irtam, a térkép csak ugyanaz, abból sem néztem újakat még,. deha ehéten lesz kis időm,akkor nézek majd,keresgélek.

(#11713) Zozzer888 válasza juhiati (#11711) üzenetére


Zozzer888
addikt

Jó döntés :K :C

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#11714) Milka 78 válasza dokee78 (#11710) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Már belinkeltem,tesztel együtt minden kamionra az összes csicsa modot,úgy egy hónapja.

Az a kerékcserélős dolog nem lenne rossz és a motort sem fogná meg.Akár tovább is lehetne gondolni ezt a dolgot,más meghibásodásokra,természetesen időveszteség/pénz fejében,egy egyszerű animációval megtoldva.

Ui: Meg is van a ledes.

[ Szerkesztve ]

(#11715) Sub-ZeRo válasza Milka 78 (#11714) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Úgy sem less ilyen benne...

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#11716) ledgeri válasza dokee78 (#11706) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Válaszul: Beam ng drive picit felhúzott motorral egy költöztető... (van demója...)
De ez is olyan, hogy fullos fizikai szimulátor, ha 5 jármű mozog (én+ AI-k), és törik akkor már az i5-2400-am már fekszik, és 20 fps alatt vagyok.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#11717) tutuhawer válasza dokee78 (#11706) üzenetére


tutuhawer
őstag

Nem rossz, de sokmindent szöveggel is meg lehet oldani, lásd műszaki problémák. Elvétve lehet defekt, kopott fékek, gumi még több defekt, hibás fék a pótkocsin, vagy nem világít a lámpa és felakasztáskor meg kéne néznem, és mondjuk egy kattintással javítanom, stb stb. Egy két szövegpanel, egy-két klikk és máris érdekes. Illetve legalábbis röhej , ahogy az idő telik a játékban. Vannak napok, amiknek nevei vannak, és vannak hetek is. Nem vágom, miért nehéz elnevezni egy napot január elsejének, a következőt meg másodikának és akkor lenne hétvége, esetleg ünnepnap egy-egy országban. X országban Y napot megnevezem, mint 0-22h-ig tilalom és akkor ott menni nem szabad, beállítom az ébresztőórát addig, és addig pihenés. Máris kicsit valóság szaga lenne. Nem a borulásoktól és a valósághű törésektől ájulok el.

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#11718) Sleek


Sleek
senior tag

Tegnap nem tudom mi volt a multival de az angoloktól nem jutottam ki a sok hülye miatt. Kb 5 alkalommal törtek tropára. Az ilyent végleg kitiltanám aki direkt rántja a másikra a kormányt

<OLYMPUS E-M10II VÁZ + EZ-M1442 II><Kross Level A2 Merida Scultura 300 ,Wilier GTR Team Rim Giant Xtc Slr 2 >

(#11719) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Aláfutásos baleset, ahol a vontatmány kialakítása a(z igen nagy) változó (U.S. vagy kanadai szabvány). https://www.youtube.com/watch?v=4dHo8blskI8

Ez is olyan teszt ami eszembe se jutott volna, ha nem találok rá.

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#11720) tatabike válasza ledgeri (#11719) üzenetére


tatabike
őstag

Tavaly nyáron behoztak a szervizbe egy Schmitz pótot. Németországból hozták haza, egy csóka úgy gondolta, hogy ez a tuti öngyilkosság. BMW-vel 180-nal belerongyolt hátulról fékezés nélkül. Persze, meghalt csórikám, a pótról kint az eső mosogatta le szépen lassan a maradványait. Maga a pót konkrétan kuka lett, olyan erejű volt a csattanás, hogy az alváz hossztartója is megcsuklott és felpúposodott a kerekek felett. Csúnya látvány volt, az biztos... :(((

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#11721) ledgeri válasza tatabike (#11720) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ilyenkor "szétszerelés alkatrésznek" lesz belőle, vagy jön érte a "vasas"?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#11722) juhiati


juhiati
tag

[link] :C :C :) :K

Battletag: Juhos01#2594 || Steam: juhosati

(#11723) #10234880


#10234880
törölt tag

Winter mod akinek birja a gépe :C

(#11724) tatabike válasza ledgeri (#11721) üzenetére


tatabike
őstag

Igen, szétszerelés van, és ami nem ment tönkre, az megy a raktárba, mint bontott alkatrész, és később felhasználják, főleg leadásos pótokhoz. Azokhoz, amik már kifutották az idejüket a cégnél, és visszaadják a gyártónak, konkrétan becserélik egy újra, vagy ha van rá igény, eladják külső vevőnek, kisebb cégnek.

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#11725) ledgeri válasza tatabike (#11724) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:R

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#11726) ledgeri


ledgeri
nagyúr

CIKK The Crew, miért bukik, és az ETS miért sikeres.

(nem angolosoknak: Sokan a nagy "rajongtató" népszerűsítésnek, és a majd hamar kimerülő játékélménynek köszönhetően csalódtak, a The Crew-ban míg az ETS-be a cikk írása közben becsöppenő cikkíró is szerelmes lett..

De miért is? Mert nincs történet az ETS-ben. Te vagy és az út előtted, a kamion alattad. Míg a nyitottan rekllámozott Crew eléggé követi a lineáris storit, és kell csinnálnod dolgokat, hogy elérd a következő "open-World" részt... Az egyik Beledob, és magára hagy- a jó értelemben, míg a másik folyamatos elvárásokkal bombáz.. ezért kerekedik felül az ETS a the Crew-n...)

ETS = ETS2

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#11727) Sub-ZeRo válasza ledgeri (#11726) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nekem is elegem van ezekből a lineáris játékokból. Lásd Nfs és a többi játék. Meg le sem kötnek. Változik a grafika, a környezet és itt ki is fújt a dolog. Az ets nem nagy valami, de életszerűbb, mint a többi játék. 400-al menni az országban, 1 személyes hadsereg vagy egy szigeten stb. stb.
Kivéve a Batman játékok, mert ott te vagy a Batman. :DDD
Amúgy meg, öregszem, kezdek kinőni az ilyen crew szintű játékokból. Még 8 éve elment az autos társa, hogy rommá tuningoltál egy skyline-t és ment 320-al. De ma már nem köt le, 1 óránál hosszabb időre. Míg az ETS igen.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#11728) tatabike válasza ledgeri (#11725) üzenetére


tatabike
őstag

Ezt a Beam NG Drive-ot nem értem. Korai hozzáférésű, de nem találok semmiféle módot a Steam-en arra, hogy játsszak vele. Azt írják, vegyem meg, vagy csak kezdjek el vele játszani. Oké, megvenném, de ára nincs, aztán itt ki is fújt, sehol egy letöltés, vagy valami... :F Hogyan működik ez?

[ Szerkesztve ]

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#11729) ledgeri válasza tatabike (#11728) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Itt a van demója felirat, ami külön link Ott megnézed, ha tetszik ugyanott megveszed.

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#11730) tatabike válasza ledgeri (#11729) üzenetére


tatabike
őstag

:R

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#11731) Ablakos válasza #10234880 (#11723) üzenetére


Ablakos
őstag

Jól néz ki, de csak a saját járműre van hatassal a hó. A többi járműnek, mintha nyár lenne.

(#11732) #10234880 válasza Ablakos (#11731) üzenetére


#10234880
törölt tag

nemtudom,meglehet,. igazából még njemfigyeltem meg,mert tegnap elkezdtem,és szinte máris abba kellett hagynom,mer elkellett mennem :D :O

(#11733) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Gyerekek 101 megás update jön lefele steam-en...

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#11734) #10234880 válasza Sub-ZeRo (#11733) üzenetére


#10234880
törölt tag

1.16os public beta . de frisités várakozik az nekem nincs ott

a 64 bites inditás mire jó?

[ Szerkesztve ]

(#11735) andrasrx8


andrasrx8
csendes tag

Ban-oltak a multiból és EZ a videó az indok. Nem a másikat kellett volna inkább?

(#11736) tutuhawer válasza andrasrx8 (#11735) üzenetére


tutuhawer
őstag

A másikat is lehet, hogy kidobták. Neked mi volt a terved, milyen manőverre készültél? Költői kérdés, ne válaszolj, csak kicsit gonoszkodok. A lényeg, nem állok neki várni, variálni, tolatni, meg minden, hanem F7 Entert nyomok. 5 helyen tilos megállni és tolatni is, az autópálya köztük van. Gáz van, akkor F7 Enter.

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#11737) andrasrx8 válasza tutuhawer (#11736) üzenetére


andrasrx8
csendes tag

Azért így álltam, mert majdnem felborított. De a túloldalon is parkoltak... Érdekes ez a multi, akik meg minden nap blokkolják a kikötőben a forgalmat, ők nincsenek kirakva. Marad a single, legalább nincs lag/crash. :D

(#11738) Sub-ZeRo válasza #10234880 (#11734) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nekem lejött a frissítés.

Nem tudom, én most azzal indítottam, de semi különbséget nem látok. Annyit maximum, hogy a svéd és finn területre fel tudok menni a térképen. Nincs még út meg ilyenek.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#11739) Sub-ZeRo válasza andrasrx8 (#11737) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Lag van, crash akkor van ha 1000-el mész, :D

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#11740) #10234880 válasza Sub-ZeRo (#11739) üzenetére


#10234880
törölt tag

nincs is benne a dlc amit irnak,irtak,. :(((
ám nemállítottak a gépigényen lejjeb? o.O

[ Szerkesztve ]

(#11741) tutuhawer válasza andrasrx8 (#11737) üzenetére


tutuhawer
őstag

annyira hosszú eltiltás nem lehet, nézd meg még egyszer, mennyie a BAN időtartama. 2-3 napost is szoktak adni, szerintem tudsz majd mg jönni multiba, ha szeretnél.

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#11742) #10234880 válasza #10234880 (#11740) üzenetére


#10234880
törölt tag

modokkal megy a béta? de nemhiszem, és meg tuti 1ik se megy, meg lehet a brutál se,mer nem 1.16os még,. naés persze ez meg béta,. :O

(#11743) Sub-ZeRo válasza #10234880 (#11742) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem kötelező a BÉTA patch-et felraknia mindenkinek... Meg ha a DLC kijön, úgy is jön a hír. Ha neked nem jó, visszarakod az 1.15-re és kész, játszol tovább.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#11744) #10234880 válasza Sub-ZeRo (#11743) üzenetére


#10234880
törölt tag

de,.kiakarnám próbálni. vagyis próbálom. de a gépigényből lusták lejjebb venni,. mertha más megtudja csinalni, más fejlesztők,akkor ezek is,. dehát ezeknek luxus

[ Szerkesztve ]

(#11745) Milka 78 válasza Sub-ZeRo (#11743) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Hol tudom letiltania az aulto frissítést?Nem hiszem,hogy a multi menne vele.

Lag/crash minden városban bármennyivel is mész van...katasztrófális a helyzet. :(((

[ Szerkesztve ]

(#11746) #10234880 válasza Milka 78 (#11745) üzenetére


#10234880
törölt tag

sehol,.

gyáááá :Y :Y mérnem tudom a bétáról visszatenni????? nem műxik a gomb!!!!!??? :Y :Y

(#11747) #10234880 válasza #10234880 (#11746) üzenetére


#10234880
törölt tag

ó,hogy b+ ! :W amig bent vagyok játékba,addig aztse lehet állítani??? :Y

(#11748) Milka 78 válasza andrasrx8 (#11735) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Innen nézve igen,de lehet nem kelleltt volna jelentened és/vagy ércszállító rövid póttal zingelned,mert az 90-nél is elszáll.
Jött szemben ukrán kamionos ,blokkoltak póttal,borítottak fel elég sokat multizok,de még sosem jelentettem senkit...borulásnál,vagy Angol rossz sávos/oldalas bakinál meg villám gyorsan kiléptem,hogy ne dobjanak ki.
Ettől függetlenül néha túl buzgóak néha meg vakok a modik,de összességében jobb velük mint nélkülük.

(#11749) Milka 78 válasza #10234880 (#11746) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Akkor hogy úszom meg ezt a frissítést,mert ugye a multi az elsődleges szempont...egyáltalán megy ezzel a multi?

(#11750) #10234880 válasza Milka 78 (#11749) üzenetére


#10234880
törölt tag

háát jó kérdés,. brutállal,meg téllel megy,. de multival megy e azt nemtom,. kikell próbálni.,

frisits public betára,és kiderül.csak 101 kiskutyás mega :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.