Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) DANDE22 válasza HREH (#300) üzenetére


DANDE22
tag

Cikkszám alapján egyébként igazad van. De csak wifiért nem akarok ennyit kiadni, még akkor is ha jó készülék. Nagyjából hétfőn-kedden kiderül.

(#302) kispredátor válasza Tangerine (#258) üzenetére


kispredátor
csendes tag

érdekes, én a DK48 jelű dokkolót találtam hozzá valónak....

(#303) Tangerine válasza kispredátor (#302) üzenetére


Tangerine
senior tag

DK39 vs DK48 :F

Ja már látom, a 48 a telefonhoz való a 39 a tablethez

[ Szerkesztve ]

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#304) Skimaster


Skimaster
senior tag

Nekem is megjött az új lolipop, eddig jónak tűnik, tényleg gyors, ahogy írták fentebb, úgyhogy próba most kezdődik...

(#305) DANDE22


DANDE22
tag

Nekem még az a kérdésem, hogy akinek wifis változata van annak mennyire stabilan kezel mondjuk netes mobil sticket vagy más usb-s dolgot? Ha esetleg úgy alakulna, hogy mégis olyanom lenne, érdekelne a tapasztalat.

(#306) Skimaster válasza DANDE22 (#305) üzenetére


Skimaster
senior tag

Nekem csak wifis,usb szoktam filmet nézni rajta és stabil,a mobilból wifi hotspotot csinálok,úgy netezek,nem használok haszontalan stickeket...hibátlanul működik.....előtte lte-es z tabom volt,most ezzel a netmegosztással egyszerűbb az élet,nekem elég a wifis verzió....

(#307) DANDE22


DANDE22
tag

Valóban tényleg wifis változat az amit 113-rt árultak, de belátták, hogy ők hibáztak és így elálltam a vásárlástól. Igen a wifis is működhet mondjuk hot spottal, de nem nálam lenne, és egyszerűbben kezelhető ha kártya lehet benne. Így valószínűleg, ha csak csoda nem történik nem lesz ilyen készülékünk. Annyi baj legyen.

Nem tudom milyen más elfogadható tudású de olcsóbb LTE-s készülék van a piacon??? (Nézegettem a Samsung S 8.4-t de az hasonló árban van, és ráadásul gyengébb)

Mondjuk azt nem nagyon értem a szolgáltatók miért nem vették be ezt a tabletet kínálatukba.................

(#308) Hipnotic válasza kispredátor (#294) üzenetére


Hipnotic
tag

Nekem is volt Samsung Galaxy Tab S 8.4.....Egy napot bírtam vele, inkább nem részletezem....Aztán vettem ezt a Sony Z3 SGP621 Lte tabot és már fél éve szuper, nagyon jó készülék, pár hete jött az 5.1.1 frissétés. Nincs gond vele, gyors. Merem bárkinek ajánlani. Dockolót szeretnék még hozzá, aki használ milyet javasol?

Samsung Galaxy S8+ G955F Midnight Black / HTC U11 Amazing Silver / LG G2 D802 Black 32 Gb

(#309) GU-81M válasza Hipnotic (#308) üzenetére


GU-81M
tag

Én csak egy rövid ideid szemeztem a Samsunggal, számomra abszolút a Z3CT a nyerő. Garivesztés nélkül lehet rootolni, IPS kijelzős, stb. Egyszerűen imádom. Anno a Nexus 7-tel az volt a problémám, hogy kicsi volt a 7 col, számomra rengeteget számít az az egy plusz col képátmérő. A legújabb frissítést még nem raktam fel, van valami érdemleges változás az előzőhöz képest?

Dokkolónak én egy ilyen usb-s adaptert használok. Arra tökéletesen megfelel, hogy az asztalon nyugodtan lehet tölteni abban az esetben, ha nem nyúlsz hozzá, ugyanis könnyen le tud róla esni. :D Mivel általában este töltöm, így eddig ez még nem okozott problémát.

A sima asztali dokkoló nem koptatja ki a tablet hátulját? A Sony centerben az összes tabletnél lehet látni a kopást...

(#310) Skimaster válasza Hipnotic (#308) üzenetére


Skimaster
senior tag

Nekem is frissített,azóta nem jó a tvgo szolgáltatás,úgyhogy tések bekaphatják,már 100x megfogadtam,hogy ha jól működik minden,akkor nem frissítek,de mégis meghülyülök..... :W

Nekem van mágneses töltő és dokkoló is az aliexpresszről,mindkettő hibátlan,és aprópénz volt.

(#311) konyi79 válasza GU-81M (#309) üzenetére


konyi79
addikt

Apró, de jóleső dolgok fejlődtek: normálisan működik a hangerő szabályozás, az elforgatős vezérlés gombja végre azt a pozíciót rögzíti, ahol bekapcsolod, meg hasonló apróságokon reszeltek.

(#312) Hipnotic válasza Skimaster (#310) üzenetére


Hipnotic
tag

Aliexpress-ről melyiket javaslod? Be tudnád linkelni?

Samsung Galaxy S8+ G955F Midnight Black / HTC U11 Amazing Silver / LG G2 D802 Black 32 Gb

(#313) GU-81M válasza konyi79 (#311) üzenetére


GU-81M
tag

Akkor már csak az elforgatás vezérlő gomb változtatása miatt is megéri felrakni. :)

[ Szerkesztve ]

(#314) Skimaster válasza Hipnotic (#312) üzenetére


Skimaster
senior tag

Ezt vettem,teljesen jó!

dokkoló

(#315) konyi79 válasza GU-81M (#313) üzenetére


konyi79
addikt

Nem tudnám összefoglalni, mi minden változott, de tényleg csupa ilyen apróság, ami csak jóleső dolog, hogy ilyenekre is figyelnek.

(#316) GU-81M válasza konyi79 (#315) üzenetére


GU-81M
tag

Komolyan gondoltam, amit írtam. :) Engem például nagyon zavar, hogy alapból nem volt benne, nem is igazán tudom megérteni, hogy ez hogy maradhatott ki... Minden esetre a héten felrakom és meglátjuk. Nálam annyi bibi van, hogy kell csinálnom prerootolt imaget, ha jól tudom, akkor nem tudok csak úgy frissíteni rootolt imageről, de ennek még utánajárok.

[ Szerkesztve ]

(#317) Zitta válasza GU-81M (#316) üzenetére


Zitta
őstag

Hétfőn én is csatlakozom egy Fekete LTE változattal.

:))

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#318) Skimaster válasza Zitta (#317) üzenetére


Skimaster
senior tag

Új,mennyi, honnan? Csak hogy képbe legyünk....

(#319) Zitta válasza Skimaster (#318) üzenetére


Zitta
őstag

Új, LTE-s, fekete és 92-ért veszem - gyártói Sony garanciával ami 2év.

Remélem be fog jönni, mert az IOS sajna nem gyere be mostanság.

A Margit körút Sony boltból lőttem hozzá a gyári tokot 10500-ért, máshonnan a matt fóliát - egyelőre.

Dokkolót mindenképpen szeretnék hozzá (azt a 39-es jelzésü gyárit) , de igazából nem tudom, hogy honnan lehetne jó áron, de lehet nem vacilálok és megveszem azt is a Sony valamelyik boltjából.

Ui: Holnap délutántól tag leszek... :DD

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#320) Zitta válasza Zitta (#319) üzenetére


Zitta
őstag

Jajjj - ez nagyon finomságos kis gép!

:DD

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#321) Zitta


Zitta
őstag

[link]

Urak, holgyek!

Ez a kabel jo a tabletunkhoz is vagy nem igazan?

Csak mert a tokkal nem az igazi a dokkolo - igy inkabb eleg lenne nekem a kabel is...

:F

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#322) Zitta


Zitta
őstag

A p....ba - van a kijelzőben 1db pixelhiba. :W

Ilyenkor micsi? Csere? Vagy...? Vagy ne foglalkozzak vele?

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#323) Skimaster válasza Zitta (#321) üzenetére


Skimaster
senior tag

Kb 800Ft-ért van mágneses kábel,jóféle Alin.....1 pixel?háááááát te tudod,elvileg 3 napon belül azonnal csere.....

(#324) Zitta válasza Skimaster (#323) üzenetére


Zitta
őstag

Hát itt a hardveraprón van a linkelt Sony gyári kábel - az jó lesz nekem...
Utángyártott van a Mobilehome-nál is. [link]

Sajnos ez 1 hónapig csücsült bontatlanúl, úgyhogy a 3 napos attrakció az bukta, de rákérdezek holnap a Sony központban, mert a Cordonnal nem szeretnék kommunikálni - annyira nem is látható - csak a tudat ugyebár. :B

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#325) Skimaster válasza Zitta (#324) üzenetére


Skimaster
senior tag

Az nem gyári kábel,mert olyan nincs.....a másik is drága,szerintem.

(#326) Zitta válasza Skimaster (#325) üzenetére


Zitta
őstag

Ma megkérdeztem a Sony szalonba és azt mondták, hogy az rendes Sony kábel csak ide nem hozta be a Sony. :K

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#327) Skimaster válasza Zitta (#326) üzenetére


Skimaster
senior tag

Hát erről nem hallottam,csak azt sokszor sok helyen,hogy a Sony sosem gyártott ilyent,de te tudod.

(#328) Tangerine válasza Skimaster (#327) üzenetére


Tangerine
senior tag

Én is úgy tudom, hogy gyárilag csak bölcső van.

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#329) Skimaster válasza Tangerine (#328) üzenetére


Skimaster
senior tag

Aki a "vízálló Sony-k" világában mozog,az tudja.... :K

(#330) Zitta válasza Skimaster (#329) üzenetére


Zitta
őstag

Oks meg vagyok győzve - ha veszek akkkr csak a 39-es dokkolót - mondjuk az Aqua pont hu-ról - ott 9900-.

Más téma:

Milyen videólejátszót használtok pl. MKV-ra?
Csak mert az MxPlayer és a VLC (a gyárit nem is említem) szóval ezek igencsak nyekegnek vele.
MxPlayer-nél nincs hang, VLC meg szaggat...

:(((

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#331) Skimaster válasza Zitta (#330) üzenetére


Skimaster
senior tag

Feljebb linkeltem dokkolót Aliról,hibátlan.....szotyiért. én csak akkor veszek drága gyári cuccot,ha nincs rá olcsó megoldás.
Pl tokot csak a gyári venném rá,mert abból nincs jó alternatíva.....
Vlc használom,nálam jó....

(#332) Tangerine válasza Zitta (#330) üzenetére


Tangerine
senior tag

Az mxplayernél valami AC3 plugint kellett pluszba feltenni asszem, és akkor lesz hang

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#333) Tangerine válasza Zitta (#330) üzenetére


Tangerine
senior tag

Ilyet vegyél occóér':[link]

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#334) Tangerine válasza Tangerine (#333) üzenetére


Tangerine
senior tag

Kábelt meg ezt a fajtát: [link]

Én vettem másmilyet is, de az nagyon melegszik. Ez jobbnak tűnik.

Az mxplayernél ez segített: [link]

[ Szerkesztve ]

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#335) konyi79 válasza Zitta (#330) üzenetére


konyi79
addikt

Legkényelmesebb mindenevőnek nekem mostanság a bsplayer jött be.

(#336) Zitta válasza Tangerine (#334) üzenetére


Zitta
őstag

Koszonom a segitseget Neked, Skimaster illetve Konyi79 forumtarsaknak. :R

Codec kerdes megoldotta a problemat, kabel es dokk kerdes elbiralas alatt, de lehet - egyszer elunk alapon megveszem a gyari dokkolot, de egy kabelt kiprobalok az ajanlottak kozul. :B

Egyebkent igy masfel nap utan azt mondom, hogy eddig ez a tablet meg anno az LG G Pad 8.3 ami hozta a feelinget - a tobbi sajnos nem illetve az utobbi az LTE-s verzio beszerezhetetlensege miatt esett ki.

Tehat elegedett vagyok maximalisan es jol valasztottam. :K

Meg csak annyi kerdes, hogy:

A tokkal egyutt valo dokkolas esztetikailag nem bena?
Csak mert ami videot lattam illetve ahogyan eloben nem lattam - az eddig nem gyozott meg, hogy dokkolaskor maradhat a gep a tokjaban.? :F

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#337) Skimaster válasza Zitta (#336) üzenetére


Skimaster
senior tag

Nem fog beférni tokkal, mindig ki kell szedni....szívesen a segítséget, erre van a fórum.... :K

(#338) konyi79 válasza Skimaster (#337) üzenetére


konyi79
addikt

Befér tokkal, ki kell hajtani, azért van nagy ívben kivágva a tok hátul.
Bár tény, jobban áll neki a dokkolás nélküle, nekem simán elvan az éjjeliszekrényen benne.

(#339) #65510400


#65510400
törölt tag

A legújabb Android verzióval lehet simán másolni belső memóriából SD kártyára root nélkül ezzel a tabbal?

(#340) Zitta válasza #65510400 (#339) üzenetére


Zitta
őstag

A File Commander progival siman.

Tegnap OTG Pendriverol is masoltam MKV-t az SD-re. :K

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#341) #65510400 válasza Zitta (#340) üzenetére


#65510400
törölt tag

Ez remek hír.Még nem tudtam eldönteni,hogy elég-e a 8 col.A nagyobb jobb lenne,de Samut nem akarok,a Z4 meg túl drága.

(#342) Zitta válasza #65510400 (#341) üzenetére


Zitta
őstag

Szerintem a leghasználhatóbb méret. :K

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#343) konyi79 válasza #65510400 (#341) üzenetére


konyi79
addikt

Nekem volt már 10.1, az nem volt elég hordozható. A 7 alig jobb, mint egy 5-ös telefon. A 8 már kellően nagy, kellően mobil, a felbontása is pont jó szerintem ehhez a mérethez, nem kell jobb. Szóval én megtaláltam benne a számításom.

(#344) #65510400


#65510400
törölt tag

Köszi nektek,most 8 colost használok,szóval ezt ismerem,de nemsokára nem lesz annyira fontos a hordozhatóság,ellenben,bár a leirások szerint nem alkalmas rá,én mégis egy laptopot váltanék ki vele,ezért gondolkodtam nagyobban.Számomra nem kérdés,hogy alkalmas-e laptop helyett,per pillanat 1 hónapja nem vettem elő a laptopom.Csak akkor veszem elő,ha elfogy a tabletről a film,de egy külső vinyóval és egy 3 ágú kábellel ezt is meg tudom oldani majd.

(#345) #46129152 válasza Zitta (#330) üzenetére


#46129152
törölt tag

KM Player. nekem minden visz.

(#346) Zitta


Zitta
őstag

Teljesen belaktam a tabletet és így bőséges használat után azt mondom, hogy ez egy unalmas topik lesz, mivel ez a tablet úgy teszi a dolgát ahogyan kell - tehát itt max kiegészítőkről és pár applikációról folyhat majd a csevely.

Jól választottam, ugyanúgy mint ti - noha igényes tablet fronton ami bővíthető is - nem gazdag a felhozatal.

Ahogy elnézem 10+ óra körül van a használat és ehhez van egy 3-4nap készenlét...
Ugye?

:)

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#347) HREH válasza Zitta (#346) üzenetére


HREH
senior tag

Igen, alapesetben így van, azonban nekem az 5.1.1 frissítés óta készenlétben nagyon merül a tabi, emiatt 3-4 óra SOT-okat kapok...KK-n simán összejött a 8-9 óra is, nem értem mi lehet vele.

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#348) Zitta válasza HREH (#347) üzenetére


Zitta
őstag

Legyalultad a frissites utan?

Csak mert a KK-rol Lollira atallas utan illik megcsinalni - szerintem utana jo lesz.

Csinald meg!

Nekem a legutobbi szoftverrel hozza a 10 orat, ugyhogy biztos az lesz a gond.

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#349) HREH válasza Zitta (#348) üzenetére


HREH
senior tag

Nem csináltam gyalut, mert az appok adatait nem akarom elbukni, rootom meg nincs. (Tesómnak van rajta vagy 20 játék, azok is kellenének.) Nem tudom itt van-e ilyenre lehetőség (nem ástam még bele magam), mert Nexuson például 2 perc alatt megvan a mentés-visszaállítás TiBu-val.

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#350) konyi79 válasza HREH (#349) üzenetére


konyi79
addikt

Nekem is bugzott kicsit, míg nem gyalultam teljesrn nullata frissítés utá,. Sajnos valahogy meg kellene okdanod, rengeteget dobott a sebességen is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.