Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) roland091 válasza efegyke (#150) üzenetére


roland091
senior tag

Ma vittem vissza médiába, kaptam egy újat, sajnos még nem volt időm nyomkodni dolgozom

(#152) roland091


roland091
senior tag

Na kicsit nyúztam van, különbség bár 1-2 akadás van amit nem értek Pl play áruház eléggé szaggat, a másik amit kérdezni szeretnék h melyik a jelenlegi legfrissebb Fw?

(#153) atikó


atikó
őstag

Üdv.

huawei ascend mate 7 van jelenleg, december végén vettem, de mozgat a gondolat, hogy lecseréljem e egy ilyen szépségre 4g támogatásúba gondolok mert telefonként is használnám.
Az volna a kérdésem aki így használja az hogyan tudja használni a mindennapjaiba, és valóban használható telefonálásra a készülék normálisan fülhöz emelve, vagy csak fülessel használható.
Ami nem gond mert van sbh-52 bluetooth fülesem.

köszi.

(#154) Brada:D válasza atikó (#153) üzenetére


Brada:D
tag

Úgy tudom hogy csak fülessel működik :)

[ Szerkesztve ]

Okosabb úgy leszel, ha okosabb ellenféllel játszol!

(#155) silentkiller válasza Brumi (#104) üzenetére


silentkiller
senior tag

Milyen a tok? Pont belefér az eszköz vagy egy picit "lötyög" (ez lenne a legjobb, mert akkor nem feszül)? A hétköznapokban hogy vizsgázott? Én rendeltem egy SCR28-at (gyári fekete Sony cover) de lehet, hogy mellé egy ilyet is választok, mert nincs szükségem a "támaszra".

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#156) Brumi válasza silentkiller (#155) üzenetére


Brumi
senior tag

Szerintem tökéletes a tok a géphez. Én elvittem és a boltban belepróbáltam, mert nem voltam benne biztos, hogy jó lesz, de kár volt izgulni. A szélén van egy kis hely, így össze lehet nyomni a tokot, hogy könnyen ki lehessen venni a tabletet. A bőr jó minőségű, nem vékony anyag. Én csak ajánlani tudom.

http://www.flickr.com/photos/brumi/

(#157) Brada:D


Brada:D
tag

Hello a segítségeteket szeretném kérni!
Erősen gondolkodok egy ilyen tab beszerzésén és azt szeretném kérdezni akinek meg van már egy ideje,hogy még mindig gyors-e?Nekem ez elég fontos és mondjuk menyi időt bír ha filmeket nézek rajta?Esetleg valami egyéni véleményre is kíváncsi lennék(megéri-e az árat?,stb) :)

[ Szerkesztve ]

Okosabb úgy leszel, ha okosabb ellenféllel játszol!

(#158) silentkiller válasza Brada:D (#157) üzenetére


silentkiller
senior tag

Ha kigyomlálod a sok Sony bloatware-t (ami, mondjuk a Samsungoknál is van bőven), érezhetően gyorsabb és jobban is bírja majd hosszútávon. Ár/érték arányban jobb a Samsung Tab S 8.4, de ha egyszer kézbe fogtad a Z3-as tabletet, nem fogsz ezen gondolkodni többé, hanem ki fogod fizetni a Sony "felárat".

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#159) trebór31


trebór31
csendes tag

Ma dobtak be mediamarkt-s ujsagot, 99ezer a sony z3tablet.... igy 10-15 ezerrel olcsobb mint a tobbi helyen.
Tab 8.4l meg egyertelmuen jobb akkumlatorvan meg gyorsasagban is , kijelzo nagyon belassitha a samsungot meg akksit is szivja es az is 99.

[ Szerkesztve ]

(#160) atikó


atikó
őstag

valaki használja 3g modemes változatot? (telefonálásra is akár,mert kérdezném, hogy hogyan tudja a mindennapjaiba beleintegrálni!))

(#161) silentkiller válasza atikó (#160) üzenetére


silentkiller
senior tag

Kábeles vagy bt-s headset-tel lehet telefonálni vele.

[ Szerkesztve ]

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#162) Brada:D válasza silentkiller (#158) üzenetére


Brada:D
tag

Köszi szépen:)
Valószínűleg a z3 lesz mert nekem sokkal minőségibbnek tűnik és persze nekem nem utolsó szempont a vízállóság+én jobban szeretem az ips kijelzőt és a full HD-t(Egyébként a Sm.8.4 gondolkodtam de azt volt szerencsém kipróbálni és és valóban laggos +a fent megemlített dolgok )

Okosabb úgy leszel, ha okosabb ellenféllel játszol!

(#163) atikó válasza silentkiller (#161) üzenetére


atikó
őstag

Tudom hogy ugy lehet, van sbh52 headsetem, a kerdésem az az volt hogy a mindenapokban milyen hasznalni mint telefon.nyaron egyszál rovid gatyában hogyan hasznalna az ember!

(#164) silentkiller válasza atikó (#163) üzenetére


silentkiller
senior tag

8 colost? Én, sehogy...

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#165) hungar


hungar
tag

Sziasztok,
Olyan kérdésem lenne a kijelzon van gorilla glass védelem? Így hogy kitkat van rajta megoldhato, hogy külső sdre mentsek, van root lehetőség?
Köszi előre is

(#166) gps76 válasza hungar (#165) üzenetére


gps76
őstag

Valami ásványianyag üveget emlegetnek,de tegyél rá fóliát,csak jó minőségűt. Én a dx-ről szoktam rendelni a gpad 8.3-ra valót,telefonra,meg tabletre. Picit szabni kell,de ez még fél év után is szinte karcmentes marad,meg nem gyűjti az ujjlenyomatot,pillanatok alatt le lehet törölni.
Amiket itt lehet kapni sokszor jó drágán meg se közelítik.

(#167) Brada:D


Brada:D
tag

Valaki írna egy jó minőségű fóliát erre a tabra címmel együtt ahol meg tudom venni és fel is rakják?

Okosabb úgy leszel, ha okosabb ellenféllel játszol!

(#168) Skimaster


Skimaster
senior tag

Én ma lettem tulajdonosa egy wifis fekete gépnek, z tabról váltottam, és elsőre nagyon jó és simán elég nekem a kisebb méretű... Tehát örülünk... Jó fólia engem is érdekelne, ha tudtok ajánlani!

(#169) dave182


dave182
senior tag

Üdv mindenkinek, gondolkodom egy ilyen gép vásárlásán, a kérdésem az lenne, hogy mennyi szokott lenni az átlagos kijelzőidő? WIFI net és filmnézés érdekel. A másik kiszemeltem a Z2 tablet, de annál elég rossz akkuidőre panaszkodnak. Előre is köszönöm a választ!

(#170) Skimaster válasza dave182 (#169) üzenetére


Skimaster
senior tag

Nekem ha használom közepesen intenzíven akkor is 2 napot megy,én elégedett vagyok vele nagyon.Egy Z tabom volt eddig,de jó hogy kisebbre váltottam....

Saját magamnak is válaszolva,üveget rakok rá fólia helyett,9H fajta...... szotyiért!!! :C Keletről! :R

[ Szerkesztve ]

(#171) JKLLLIMIT1


JKLLLIMIT1
csendes tag

Hali LifeLog-ba nem tudok bejelentkezni. Sony E Network nem fogadja el a Google fiokomat.

(#172) konyi79


konyi79
addikt

Hali, valaki aki vásárolt beírná mi volt a csomagban?
(headset, USB OTG-t kapott-e?)

Köszi!

(#173) Skimaster válasza konyi79 (#172) üzenetére


Skimaster
senior tag

Az enyém Media marktos, csak töltő volt hozzá... Sima wifis. :K

(#174) konyi79 válasza Skimaster (#173) üzenetére


konyi79
addikt

:(
Kár, a tesztben ugye az van ezek ott lapulnak a csomagban... :(((

Ez nem támogatj a több felhasználói fiók használatát?

[ Szerkesztve ]

(#175) Skimaster válasza konyi79 (#174) üzenetére


Skimaster
senior tag

Ettől még van biztos olyan hely,ahol vannak hozzá az általad írt kiegészítők... Lehet hogy volt ehhez is,én használtan vettem, így csak ez volt hozzá... Nekem füles nem kell,otg van már a z1 compactbol... Nem támogatja a több fiókot...

(#176) Brumi válasza konyi79 (#174) üzenetére


Brumi
senior tag

Én már az elején jeleztem, hogy a tesztben jelzett tartozékok nincsenek benne a csomagban. Én is MM-ben vettem a sima wifis verziót.

http://www.flickr.com/photos/brumi/

(#177) Tangerine válasza Skimaster (#173) üzenetére


Tangerine
senior tag

Az enyém szintén MM-os, de LTE-s.
Abban is csak töltő volt meg egy USB kábel.

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#178) HREH válasza konyi79 (#174) üzenetére


HREH
senior tag

Én hivatalos Sony boltban vettem akciósan, csak a töltőfej + adatkábel járt hozzá. A több felhasználói profilt viszont miért ne támogatná? Nálam tökéletesen működik.

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#179) konyi79 válasza HREH (#178) üzenetére


konyi79
addikt

Hogyan állítod be? Nem találom Sehol...

(#180) konyi79 válasza konyi79 (#179) üzenetére


konyi79
addikt

No megvan.
Az LTE-s modellből kigyomlálták a felhasználók menüpomtot a beállításokból.
Nyilván meló lett volna leprogramozni, hogyan kezelje ilyenkor a SIM-et, estleg hívásokat, ha hastnálja erre valaki.
Hurrá.

(#181) Skimaster válasza konyi79 (#174) üzenetére


Skimaster
senior tag

Bocs, tényleg van több felhasználói lehetőség... I am sorry... :U

(#182) Tangerine válasza konyi79 (#180) üzenetére


Tangerine
senior tag

Elvileg a lollipop-ban már benne lesz, Meg a programok SD-kártya használata. :C

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#183) konyi79


konyi79
addikt

Van valakinek Tapasztaata SCR28-cal? Megéri az árát?
Nem mágneses ugye?

Köszi.

(#184) silentkiller válasza konyi79 (#183) üzenetére


silentkiller
senior tag

Nekem fekete volt a Z3-asomhoz (LTE). Szerintem, a legjobb választás hozzá bár csak "két állása" volt, nem úgy, mint mondjuk egy Tab S 8.4-es eredeti Samsung Book Cover-nek... de nem láttam kárát, jól használható volt, megfelelően védte.

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#185) HREH válasza konyi79 (#183) üzenetére


HREH
senior tag

Én ajándékba kaptam a tabi mellé, bár szerintem 10k kicsit sok érte.
Jól védi a tabletet, landscape módban is jól lehet használni, összességében elégedett vagyok vele.
Mágnesesnek mágneses, de egyáltalán észre sem lehet venni. Ez egyébként miért fontos?

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#186) konyi79 válasza HREH (#185) üzenetére


konyi79
addikt

:)
A mozgó részére gondolok, mágneses-e. Azaz egy egy gyenge mágnes rögzíti-e a kijelző előtt zárt állapotában, ne tudjon kinyilni pl gravitációtól stb.

(#187) HREH válasza konyi79 (#186) üzenetére


HREH
senior tag

Ha jól értelmezem, amit kérdezel, akkor igen, mágneses, viszont nekem simán lenyílik, ha lefelé tartom, annyira nem tarja azért erősen.
Apropó, üveget/fóliát tud valaki ajánlani rá?

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#188) Skimaster


Skimaster
senior tag

Megérkezett keletről a tempered glass... 1800 volt,ingyen posta és teljesen korrekt... Könnyű felhelyezés, mi kell még? Szerintem ennyit megért....

(#189) konyi79


konyi79
addikt

Megjött a masinára a Lollipop. Elég fura, PC-t kér a frissítéshez.

(#190) konyi79 válasza konyi79 (#189) üzenetére


konyi79
addikt

Na felment gond nélkül.
Az első bekapcsolás elég hosszú, no para.

(#191) Flind válasza konyi79 (#190) üzenetére


Flind
senior tag

És milyenek az első benyomások? Gyorsaság, üzemidő, RAM kezelés?

(#192) konyi79 válasza Flind (#191) üzenetére


konyi79
addikt

Ram kezeléssel nem foglalkozok, csak használom. Az üzemidőre ennyi idő után még semmit nem tudok mondani (meg nem is fogok, annyira össze-vissza használtam eddig is), azonban egyelőre a sebesség terén vannak aggályaim. Eddig marha gyors volt.
Nem olyan tiszta akadásmentes a felület, főleg scrollozásnál. Alapvetően operát használok, de az ahogy pörgetem az oldalt nem folyamatos. Zavar, no. Ezt eddig nem csinálta. Meg kicsit talán nőtt a reakció ideje, lehet érdemes lenne nulláról újrahúzni? :F A másik, ami miatt operára váltottam, az a hasznos méret. A chrome felső sora elég vastag, fekvő tájolásban sokat levesz a hasznos méretből főleg, hogy ott vannak a képernyő gombok is. Az opera keskenyebb sávot használ. Azonban most fix lett a felső státuszsor is, ahol a térerő, akku stb infok vannnak. Feleslegesen folyamatosan elveszi a hasznos méretet! Ez telefonon oké, de táblagépen, főleg ilyen kisebb méretűn elég baj. Kicsit olyan, mintha csak erre is telefon romot adtak volna ki.
De mondjak jót is, végre vannak felhasználói fiókok, többet is létre lehet hozni az eszközön. Juhé!
Bár kicsit béta a kezelése/váltása.

(#193) Flind válasza konyi79 (#192) üzenetére


Flind
senior tag

RAM kezelés alatt a multitaskingra gondoltam, hogy maradt-e olyan jó, illetve van-e a híres Lollipopos memory leak.

Mindenképpen húzd újra az egészet! Androidon íratlan szabály a full wipe főverzió váltásnál.

Böngészőből pedig szerintem próbáld ki a UC Bworser HD-t!

(#194) Skimaster válasza konyi79 (#189) üzenetére


Skimaster
senior tag

Nekem is megjött ma,wifin holnap leszedem, nem kért PC -t hozzá... Viszont produkált néhány gondot most 2 hete... Nem jön fel a billentyűzet ha pl. itt akarok valamit írni,és a beállított téma, háttér színe feketére vált... Ja és a visszagomb sem működik... Szerintetek mi lehet? Csak nem a tempered glass csinál ilyent...nem hiszem, de most jöttek elő a gondok... Még adok egy lollipop frissítést, ha azzal is ezt csinálja küldöm szervizbe...

(#195) balint82


balint82
senior tag

Tablet vásárlás előtt állok és ez a típus is a versenyzők között van.
Küllemre szerintem odaveri a teljes mezőnyt.
Hardverileg elégedett vele mindenki? - elsősorban a Lollipop miatt kérdezem, mert a NEXUS 7 (2012) felhasználói élményét nekem tönkre vágta anno a folyamatos szakadozás, belassulás.
Ilyen áron (~100e HUF) nem nagyon szeretnék már kompromisszumot kötni ezen a téren.

Köszönöm a segítséget.

Google Pixel 4a

(#196) konyi79 válasza Flind (#193) üzenetére


konyi79
addikt

A szaggatást megoldotta a teljes újrahúzás, megint szép folyamatos a felület. Remélem így is marad.

(#197) Tangerine válasza konyi79 (#196) üzenetére


Tangerine
senior tag

Az mit takar, hogy teljesen ujrahuzni?

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#198) Flind válasza Tangerine (#197) üzenetére


Flind
senior tag

Factory reset.

(#199) Tangerine válasza Flind (#198) üzenetére


Tangerine
senior tag

Köszi!

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#200) Stevee83


Stevee83
aktív tag

Ha rámegyek a szoftverfrissítésre akkor belép alapból valami Update Centerbe.... hogy tudom magát az androidot frissíteni rajta?

Mindenkinek joga van a saját örültségéhez!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.