Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) konyi79 válasza zsolosz (#650) üzenetére


konyi79
addikt

Na ezek pont mind szürkeimportos cuccok.
Hivatalosat max elfekvőben találsz még valamelyik sony centerben, érdemes körbe telefonálni.
Lassan meg kellene jönni a Z5-re épülő utódnak.

(#652) ghiottone válasza zsolosz (#650) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Szerintem igen - én használtam előtte Galaxy Tab S 8.4-et, Lenovo Yoga 2 8.0-t, Huawei Mediapad M2 8.0-t, Nexus 9-et és ez ebben a sorban a legjobb. Nehéz lesz újonnan találni - esetleg az olasz amazonon. Én az ebayről vettem először egy wifiset Angliából, majd egy LTE verziósat olaszoktól (elvileg erre él 2017. májusig gari, de számlán nincs, szóval...) Expansys-on is volt fent egy fehér wifis a nearly new cuccok között, de azt már elvitték. :(

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#653) zsolosz


zsolosz
tag

Nagyon köszönöm, hogy segítetek! :R
A szürke, az semmiképpen nem jó, ha jól értem...
Az Amazonról nem rendeltem még, az vállalható? Az nem számít "szürkének"?
Bocsánat, ha "egyszerűek" a kérdéseim...

(#654) ghiottone válasza zsolosz (#653) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Mivel az prime-os nem :) . Számla, minden lesz róla, csak azt kell megtudni a hazai Sony-tól, hogy garanciát intézik-e EU-n belüli terméknél is.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#655) Zitta válasza ghiottone (#654) üzenetére


Zitta
őstag

Szerintem nem, mivel a hírhedt Cordon Electronics intézi a kérdést és sajnos ahol lehet kihátrál a garanciális mutatványokból.

Igazi genny brigád!

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#656) ghiottone válasza Zitta (#655) üzenetére


ghiottone
nagyúr

na, az még egy faszányos banda.... helyette még az is jobb, ha olaszba kell visszaküldeni és visszakapod a pénzt :D

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#657) Markgx10 válasza ghiottone (#652) üzenetére


Markgx10
őstag

Szerintem is, nálam is hasonló a sor, igaz nexust nem próbáltam, de tab s, tab s2, ipad air, air2 és még jó párat (beteges tabletvásárolgatás és próbálgatásban szenvedek sajnos :D) de ez a Sony számomra mindet veri, ilyen jó tabom, még sosem volt az biztos.

(#658) konyi79


konyi79
addikt

Én is szeretem, de sajna elkezdett kipurcanni az akku. 5h kijelzőidőnél több nem jön ki belőle, pedig volt régen 10 is. Evvan, lassan 2 éves. Na meg a kamerája is kipurcant, bár az hiányzik a legkevésbé.

(#659) Den Hadnagy válasza konyi79 (#658) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Meg se próbáltál utángyártott vagy netán gyári akksit nézni hozzá? Szerintem van olyan jó készülék, hogy ennyit ráköltsön az ember, én megtenném legalábbis. A net meg biztosan dob szétszerelős videót.

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#660) Den Hadnagy


Den Hadnagy
senior tag

Bocs, letelt az idő... 10,5 k postával ebayről gyári Sony akksi, csak mondom :) Németország, nem is Kína.

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#661) konyi79 válasza Den Hadnagy (#660) üzenetére


konyi79
addikt

Nem, majd leadom szervízbe. Van annyira jó, nekem megérje ;)

(#662) Den Hadnagy válasza konyi79 (#661) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Ok, majd írd meg a tapasztalataid... Mennyi idő, mennyi pénz, hol, stb.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#663) konyi79 válasza Den Hadnagy (#662) üzenetére


konyi79
addikt

Mindenképp, de nem most lesz. Ezt az évet kihúzom vele, év végére nem akarom leadni, hacsak teljesen össze nem fossa magát. Kell munkára.

(#664) zsolosz válasza zsolosz (#650) üzenetére


zsolosz
tag

Ez a forrás gyári garanciát ad?
[link]

Ilyet /Asus Zenpad S8/ is néztem, a Sony Z3 compact helyett, ezzel hasonlította már valaki?
[link]

(#665) konyi79 válasza zsolosz (#664) üzenetére


konyi79
addikt

Intel atom, nincs LTE, de még csak 3G se. Innentől nemigen van mit hasonlítani...

(#666) Zitta válasza zsolosz (#664) üzenetére


Zitta
őstag

Szerintem nem is tud gyártói garanciát adni.

Viszont ez egy igazi sufni brigád lehet...

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#667) El Joe


El Joe
tag

Sziasztok,
Most tervezek venni egy ilyen Sony tabot. Meg tudja nekem valaki mondani, hogy mi a különbség az egyes változatok között (spg612, spg621, stb)? A memóriát jelölnék?

(#668) ghiottone válasza El Joe (#667) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Wifis: SGP 61X, LTE-s: SGP 62x. A 3. szám, ha 1 akkor 16GB, ha 2 akkor 32 GB a belső tárhely.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#669) El Joe válasza ghiottone (#668) üzenetére


El Joe
tag

Köszönöm :R

(#670) galbi1972


galbi1972
tag

Üdv. Lenne egy Z3-as 621-es tablet használtan, de O2-es szolgáltatós. Érdemes megvenni lehet ezt függetleníteni hivatalosan/házilag?

(#671) konyi79 válasza galbi1972 (#670) üzenetére


konyi79
addikt

Persze. A szolgáltatóval vedd fel a kapcsolatot.

Az oldal nem támogat semmilyen kalózmegoldást.

(#672) Zitta válasza galbi1972 (#670) üzenetére


Zitta
őstag

Szerintem meg hagyd ki!

Itthon is csak eredeti gazdának és számlával, minden papírral függetlenítik.

Nem kell neked a baj. :(

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#673) galbi1972 válasza Zitta (#672) üzenetére


galbi1972
tag

Köszi, végül NVIDIA SHIELD K1 lett belőle....

(#674) Zitta válasza galbi1972 (#673) üzenetére


Zitta
őstag

Hát azért az nem egy húde cucc - főleg a 2GB RAM ami benne van. :(

A jófogáson találtál volna Z3 tabletet - van kettő is és simán alkudható lett volna.

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#675) HREH


HREH
senior tag

Ha az összes adatot le akarom gyalulni a tabiról, akkor elég egy factory reset?

[ Szerkesztve ]

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#676) ghiottone válasza HREH (#675) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nem. Töröld manuálisan totál commanderből vagy fájlkezelőből mindent először, mert meghagyhatja az user fotókat, miegymást.

[ Szerkesztve ]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#677) konyi79


konyi79
addikt

Na 5 éves elmúlt a táblagép, az akkum végleg kifeküdt. 20 fok alatt fél óra, 15 alatt pár perc után kikapcsolt, hiába volt teljesen feltöltve.
Nemigen találtam semmit azóta sem, ami igazi előrelépés lenne minden szempontból, sajnos a prémium 8"-os táblagépek kihaltak.
Mai napig használom excell adatrögzítésre, a szervíz díját nem, de egy akkuét bepróbáltam. Rendeltem egy gyárit, ami tényleg teljesen megegyezett a benne lévővel.
A vízállóság ugrott, de az üzemidőm úgy tűnik rendben lesz.
Több, mint 4 óra yt videó full fényerőn 50% akkuval, még ma se rossz. Sőt, ezt úgy hozta, bevágtam a hűtőbe, ne akkor lepjen meg, ha elviszem dolgozni és hidegebb van ;]

(#678) mexel


mexel
veterán

Sziasztok! Találtam itt eg Xperia Z3 SGP611 tabletet. Úgy emllékszem az volt anno a gondja hogy el lett flashelve és azóta se kép se hang. Nem fogélalkoztam vele, sony az nekem idegen volt, más jllegű készülékekkel foglalkoztam.
Egy gyors kérdés: ( azt sem tudom milyen soc dolgozik ezekben, nem néztem meg) az ilyen elflashelt sony-kat vissza lehet hozni valahogy? ( mint pl az amlogic-os cuccokat vagy sok más eszközt - valami trükkel? Csak mert ha nem nem ölök bele napokat a keresgélésbe és kutakodásba, talán itt valaki azonnal tudja a választ. A pc nem látja úgy emlékszem

(#679) konyi79 válasza mexel (#678) üzenetére


konyi79
addikt

SD801 van benne.
Érdemes az Xperia Companiont leszedni, annak van javító funkciója. Nem tudom, hogy még támogatja-e a modellt, de USB-ről alapra tudja flashelni a cuccot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.