Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Hipnotic válasza Zitta (#550) üzenetére


Hipnotic
tag

Nagyon jó ezen a tabon az 5.1.1 semmi gond vele. Az indítás óta eltelt idő 980 óránál áll jelenleg és villámgyors, semmi fagyás. Akksi is szuper. Így erre a készülékre nem eget verő a Marshmallow érkezése. Jöjjön, mikor már 100 százalékos lesz :)

Samsung Galaxy S8+ G955F Midnight Black / HTC U11 Amazing Silver / LG G2 D802 Black 32 Gb

(#552) Zitta válasza Hipnotic (#551) üzenetére


Zitta
őstag

:K

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#553) Skuzzy válasza Hipnotic (#549) üzenetére


Skuzzy
csendes tag

Üzemidőre nem tudok mit mondani, mert az 5-össel nem használtam. Az tény, hogy az akkufogyasztást az utóbbi időben nézegetve néha fura meredekségek vannak. Wifi-vel nem tapasztaltam gondot. Egyéb crash-ek időnként előfordultak mostanában, amik az első pár hétben nem voltak:-(. Ma jött teljes rendszerfrissítés, kíváncsi leszek.
Van valami win-es gyári progi, amivel pc-n keresztül lehet frissíteni, azzal sem lehet a tieiteket?

(#554) Skuzzy válasza Skuzzy (#553) üzenetére


Skuzzy
csendes tag

Az új build: 23.5.A.1.291 Ami eddig feltűnt: pár ikont átrajzoltak, az akkufogyasztás app változott némileg, megjelent megint a stamina mód (bár gyakorlatban lehet, csak visszanevezték az energiatakarékos módot) . Az sd kártya könyvtárának a neve megváltozott, most az uuid-t tartalmazza, mint egy pendrive-é, természetesen az összes program, ami eddig írt rá sír, hogy nem találja az útvonalat és az adatokat. Szöszölni kellett velük.

[ Szerkesztve ]

(#555) Skuzzy válasza Skuzzy (#554) üzenetére


Skuzzy
csendes tag

12.1-es cyanogenmod-ot próbált valaki?

(#556) Zitta válasza Skuzzy (#555) üzenetére


Zitta
őstag

Erre a vasra cm? Minek? :F

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#557) Skuzzy válasza Zitta (#556) üzenetére


Skuzzy
csendes tag

A Sony programok 95%-át nem használom. A maradék 5%-ból a conntact -nak van valami bugja/rossz implementációja carddav-os sync-et használva. A mindenhol máshol értelmesen működő megjelenített név mező helyett ő mindenáron a keresztnév + vezetéknevet erőlteti itt, ami nem is jó így, meg be is kavar a szinkronizálásba. És ez valami Sony mélyebb kavarás, app csere nem oldja meg. Most az új build-del az akkufogyasztás app is szarabb lett, nincs az a részletezett nézete, ahol látszik, hogy milyen hardver komponensek voltak fogyasztók, és frissítés után nagyon furcsán ette is az akkut. Következő teljes töltés után talán ez megszűnőnek tűnik. Frissítések gyakoriságától sem esek hanyatt, biztonsági frissítések most májusiak.
Kb ezekért eljátszottam a gondolattal, hátha cm rugalmasabb, van-e valakinek tapasztalata.

(#558) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Üdv, megéri ilyen tabletet venni még? Most Mediapad M2-t és Nexus 9-et használok. A mediapad aksiban jó, a nexus meg a rendszer frissességében, de alkuideje 1 napra vetítve automata fényerőn - 5 óra kijelző idő - nem éri el a Mediapadét (8 óra minimum). A Huawei-nél meguntam az EMUI felületét, mert nem igazán jól írták meg és a 2gb rammal is laggol. Ami számomra lényeges lenne az az, hogy az aksiidő jó legyen és ne nagyon lassuljon be a tablet.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#559) Zitta válasza ghiottone (#558) üzenetére


Zitta
őstag

9-10 óra sot. Hasít mint állat! Nem kérdés hogy érdemes e.

;)

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#560) medvepók


medvepók
csendes tag

Sziasztok!

Nincs valakinek alaplaphibás de ép kijelzős jószága elfekvőben? Ugyanis a gyermek eltörte a kijelzőt. Egy darabig még lehetett használni de most már a touch sem megy, így meg még tv okosítónak se jó :D
Szóval ha van valakinek működésképtelen de ép kijelzős jószága, akkor ne habozzon írni! Árat kitaláljuk!

Előre is kösz!

(#561) Zitta válasza medvepók (#560) üzenetére


Zitta
őstag

Ebből alaplaphibás??? Viccelsz?

Viszont mintha valaki a jófogáson írta volna a kijelzőt beszerelve 30 körül anno...

Keress rá!

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#562) konyi79


konyi79
addikt

Na lassan itt az ősz, a tavaszi 6.0 még nem ért ide, nugátot meg biztos nem kapunk. :N

(#563) ghiottone válasza konyi79 (#562) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Az első kiadott listában még nincs benne, de azért 4.4-ről indult a tablet és kapott 2 főverzió frissítést - max ha kell az új csicsás 7.0 akkor CM. Jópofa amúgy a 7.0, de aki csak használni akarja a tabletet annak a felületen kívül nem hoz sok változást.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#564) konyi79 válasza ghiottone (#563) üzenetére


konyi79
addikt

Nem a 7.0 hiánya (qc801 miatt tuti nem lesz) zavar, hanem a hivatalos magyar gépekre elvileg 04.26-án kiadott 6.0 se jött még meg. 4 hónap alatt, érted? Ez zavar.

(#565) ghiottone válasza konyi79 (#564) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Én még a tabletet se vettem meg, de kb értem én. - nincs véletlenül kikapcsolva nálad a frissítés, frissítési értesítés, vagy milyen gyakran ellenőrzöd, hogy van-e frissebb verzió? + mikor volt utoljára újraindítva - hülyén hangzik, de ilyen kis apróságok is közrejátszhatnak, hogy a szerverrel történő kommunikáció megakad és nem jelzi, nem talál újabb frissítést a gép.
+ A Sony saját programjával már megnézted? Itt a német verziót találtam csak meg.

Ha a fentieket már próbáltad, akkor nem szóltam.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#566) konyi79 válasza ghiottone (#565) üzenetére


konyi79
addikt

;) Mind megvolt, hidd el.
CE1 lokalizációra nem érhető el. De pl a Telekom DE is 3 hónapja megkapta.
Itthoni független meg nem.. Biztos terheltek a szerverek :U

(#567) Zitta válasza ghiottone (#565) üzenetére


Zitta
őstag

Próbálhatjuk de nem adták ki. :(

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#569) Den Hadnagy


Den Hadnagy
senior tag

Sziasztok!

Nagyon gondolkodom egy ilyen tablet beszerzésén.

Most patika állapotban venném tokkal, 90k magasságában (ez a 4g változat), stb.

Szeretném kvázi-laptopként is néha használni: a tervem egy MHL-HDMI kábel, meg egy wireless bill + BT egér kombó. Működhet ez így? Milyen kipróbált megoldás van erre? A gyári otg adapter mit tud? Lehet egyszerre használni a micro usb-t mhl-es jelkiadásra + wireless adapterhez elosztóval valahogy?

Köszi!

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#570) Zitta válasza Den Hadnagy (#569) üzenetére


Zitta
őstag

Moccanj rá - szerintem az egyik legjobb tablet!

Megtolod egy billentyűzettel, gyári kitámasztós tokkal majd feltükrözöd okos tv-re esetleg bluray (nálam Sony BD és média player) lejátszón keresztűl.

Ennyi.

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#571) Den Hadnagy válasza Zitta (#570) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Megvettem 85ért, eddig tetszik. Bár nem ajánlja magától a 6.0 telepítését... :(

Mhl-kábelt várom eBayről egyelőre.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#572) Zitta válasza Den Hadnagy (#571) üzenetére


Zitta
őstag

6.0 nekünk se, de ne bánjad - majd jön ha tuti lesz - de még nem az.

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#573) Den Hadnagy válasza Zitta (#572) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Ok, ott a Nexusom, ha nagyon up to date akarok lenni... Csak hivatalosan kijött, aztán meglepő, hogy nem jelez :/

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#574) Zitta válasza Den Hadnagy (#573) üzenetére


Zitta
őstag

Mert a miénkre még nem jött ki! :(

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#575) Den Hadnagy válasza Zitta (#574) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Ezt nem igazán értem... Hivatalosan áprilisban kint volt, nem? Na majd ránézek netközelben :)

Más: hol lehet beállítani, hogy a navigációs gombokat adott alkalmazás használata esetén elrejtse a gép? Az autocorrect kilőhető valahogy?

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#576) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Szeretem az ebayt- vettem egy wifis veziót - bontatlan és csak 60 volt szállítással :D

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#577) Zitta válasza ghiottone (#576) üzenetére


Zitta
őstag

Raj vagy! :C

Velkámm!

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#578) ghiottone válasza Zitta (#577) üzenetére


ghiottone
nagyúr

:D Te győztél meg amúgy! Leváltom a Nexus 9-et legalább, mert a titkosítás miatt gyengus az aksiideje :(. 21-23 között itt is lesz a tabom.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#579) Den Hadnagy


Den Hadnagy
senior tag

Használ valaki itt Cyanogen Modot a cuccon? Mik a tapasztalatok?

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#580) Zitta válasza Den Hadnagy (#579) üzenetére


Zitta
őstag

Nem. Senki. :N

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#581) viera


viera
őstag

Feldobtam a 6.0.1-es USA romot a tabletre.
Már hónapokkal ezelőtt is ezt kellett volna,nem feleslegesen várni a Central Europe-os változatra. :F Amúgy sincs semmi különbség,csak néhány alkalmazás amit amúgy is töröltem.
Egyébként nagyon jól működik vele a tablet. :K
Szerintem kicsit pörgősebb és stabilabb lett vele.
Na nem mintha bármi gond lett volna vele ebben a 22 hónapban.
Nagyon jó kis gép szerintem,én nagyon meg vagyok vele elégedve.De most nagyobbat szeretnék és ezért el is adtam ma,hétfőn adom fel. :U
Mindenkinek további jó használatot hozzá a továbbiakban. :R
Amúgy érdemes feltenni a 6.0.1-et,én ajánlom mindenkinek. :K

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#582) konyi79 válasza viera (#581) üzenetére


konyi79
addikt

Hogy raktad fel? Tudsz berakni leírást? Magyar nyelv van abban a romban?

[ Szerkesztve ]

(#583) viera válasza konyi79 (#582) üzenetére


viera
őstag

Flashtool-lal lehet feltenni. :K
Igen,van magyar nyelv a romban.
A Z3 topic összefoglaló alapján meg is lehet csinálni.
Minden szükséges program elérhető onnan.
Annyi a változás,hogy Z3 driver helyett a Z3 Tablet Compact drivert kell feltenni.

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#584) konyi79 válasza viera (#583) üzenetére


konyi79
addikt

Köszi!

(#585) Zitta válasza viera (#583) üzenetére


Zitta
őstag

És ez a wifi verzióra értendő?

Csak mert amerikában más az LTE.

Szóval óvatossan azért ha a 621 jelzésü tabletről van szó!

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#586) viera válasza Zitta (#585) üzenetére


viera
őstag

Természetesen a Wifi-s verzióra valót tettem fel.
Ugyanúgy le lehet tölteni Xperifirm-ről az LTE-s változatot is.
Abból is fent van a 6.0.1-es USA rom,de Central Europe-os változat abból sincs. :W
Szerintem nem is lesz mostanában azért mondtam,hogy én nem várnék arra. :F
Szeretem én is azt vissza tenni ami eredetileg rajta volt,de nem értem mit csinál a Sony. :F
Pedig eddig a 6.0.1-es változattal a legjobb. :K

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#587) HREH


HREH
senior tag

Sziasztok!
90-ért érdemes lenne még elpasszolni a tabletet? Még decemberig garis, '14 december elején vettem.
Azért adnám el, mert nem nagyon használom, viszont ilyen jó tabletet meg nem kapok 90k-ért, ha később esetleg mégis kéne.
Szerintetek mi legyen? :)

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#588) Zitta válasza HREH (#587) üzenetére


Zitta
őstag

El ne add! :N

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#589) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Na, most kaptam meg a tabletet - tényleg új, tényleg még 4.4.4 van rajta és nagyon egyben van - lehet tok nélkül nem is merem majd használni, mert ez nagyon vékony. Most jöhetnek a frissítések lépésről-lépésre. Lehet eljutok 6.0-ig? :)

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#590) ghiottone válasza ghiottone (#589) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Eljutottam a 6. vagy 7. frissítés után a közel 1gb-os 6.0.1-es rendszerverzió frissítésig, ami a március 1.-i biztonsági patchet is tartalmazta, majd meglepetésemre jött még egy közel 500 megás frissítés, ami már a május 1-es patchet is felrakta + egyéb dolgokat - ez a 23.5.A.1.291 - augusztusi frissítés. Tényleg remek cucc - "révbe értem" ;) a Nexus 9-esemnél sokkal jobb, nem laggol, nem viselkedik kályhaként és az üzemideje is fényévekkel jobbnak tűnik. Kár, hogy nem LTE verziós, de sebaj, mert majd egy 4g-s Yoga Book-ot beszerzek mellé.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#591) Zitta válasza ghiottone (#590) üzenetére


Zitta
őstag

És az én LTE verziómra hol van a 6.xx?

:W

Nem lehet feleszkábálni rá valahogy?

Amúgy ha egy LTE-t vettél volna, akkor most nem kellene feleslegesen jógáznod.

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#592) ghiottone válasza Zitta (#591) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Úgyis kell egy 10 colos dokkolós tablet, mert cserélem az eszközparkot :D (hú ez nagyképűen hangzott) + szerintem ilyen áron nem találtam volna újonnan LTE verziót.

Német van, de Central Europe verziót nem találni. Szerintem fel lehetne tolni flashtool-al, mert az LTE verzióba nem lenne sok különbség - de ehhez még utána kell olvasnom.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#593) Lezl válasza ghiottone (#592) üzenetére


Lezl
tag

Én lehet hogy megpróbálkozom ezzel a némettel, mert már nincs türelmem tovább várni a central europaira, remélem nem lesz vele gond...

(#594) konyi79 válasza Lezl (#593) üzenetére


konyi79
addikt

Majd dobd be, mire jutottál!

(#595) Lezl válasza konyi79 (#594) üzenetére


Lezl
tag

Nos végülis a franciát raktam fel mert az frissebb volt és a CDA száma ugyanúgy 1289-el kezdődik mint a középeurópaié (nem tudom bármit is számít-e).
Így első blikkre minden rendben, de még tesztelgetem, nekem az 5.1-el igazából 1 súlyos gondom volt mégpedig a mobil adatforgalom elég gyakran lehalt nálam, most itt rendbelévőnek tűnik, de ez még nem biztos mert 1 helyben vagyok, majd ha megyek hazafelé kiderül.
Ja és frissítve raktam fel elsőre, max majd resetelem ha valami probléma előjönne, de túl sok alkalmazásom volt beállítva rajta nem akartam mindent újratelepíteni.

A németnél linkelt leírás alapján csináltam.

Ez egyébént ugyanaz a build mint amit fent a wifis verzióra sikerült végeredményként felrakni.

A lényeg hogy ezzel a franciával a 621-es LTE-s verzió működik lehet telefonálni és megy az adatforgalom rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#596) ghiottone válasza Zitta (#591) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Igazad lett, csak kell az a fránya LTE. :W Megy az apróra a wifis verzió.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#597) Den Hadnagy


Den Hadnagy
senior tag

Nem tudom, hogy ez mi, de a tablet ma jelzett egy 962 megás Xperia rendszerfrissítést. Gyanítom, hogy a MM lesz az :) Amint lesz alkalmas wifim, jelentkezem, mire jutottam.

Pedig épp kb. egy hete írtam a Sony Supportnak FB-on, hogy hol az áprilisi update :)

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#598) Den Hadnagy válasza Den Hadnagy (#597) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Ja azt elfelejtettem, hogy az enyém LTE verzió.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#599) Zitta válasza Den Hadnagy (#598) üzenetére


Zitta
őstag

Enyém is LTE és sikított ma reggel! :C

Megérkezett a 6.0.1 végre valahára! :))

Eddig is makulátlan volt a tablet de most mintha mégjobban csusszanna!(?)

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#600) Den Hadnagy válasza Zitta (#599) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Igen, én is kíváncsi vagyok a tapasztalataidra, mert messze elégedett vagyok most is a masinával, az egyik legmakulátlanabb gépem ever :)

Majd írj, hogy mizu.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.