Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) ctvagyok válasza halkow (#100) üzenetére


ctvagyok
őstag

:DD

(#102) Quasi_modo válasza halkow (#98) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Az a biztos, ha nem veszel ilyet.

valami

(#103) turbuczn válasza Brumi (#90) üzenetére


turbuczn
tag

Felhajtod, és simán belemegy a bölcsőbe, és tölt is :)

(#104) Brumi válasza turbuczn (#103) üzenetére


Brumi
senior tag

Köszönöm Neked is és Lehel43-nak!

Végül rendeltem egy bőrtokot a gyári tok árának a feléért, remélem bele is fog férni. Igazából a dokkoló mellett nincs szükségem ilyen állványos tokra, inkább valami zárt kell.

http://www.flickr.com/photos/brumi/

(#105) huszar90


huszar90
aktív tag

Nekem hasznosabb extrának tűnik a vízállóság az ujj lenyomat olvasásnál. Milyen szuper lehet egy kád forró vízben netezgetni :DDD

(#106) bostone válasza huszar90 (#105) üzenetére


bostone
addikt

Egy pohár víz vagy kávé is nagy balesetet tud okozni, nem kell feltétlenül merülni. :)

(Ki akarja az óráját fotóztatni?)

(#107) -Mosquito-


-Mosquito-
őstag

Most olvasom csak.. " Bekapcsolni egyébként az oldalsó gombbal vagy dupla koppintásra tudjuk..." Hmm koppintjuk az LG-t.. :D

Specifikációt javítani kéne.. Led segédfény,NINCS. :N

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#108) mrlujoak válasza -Mosquito- (#107) üzenetére


mrlujoak
veterán

Nincs itt semmi koppintás...
A Sony SmartWatch már azelőtt két koppintással volt kelthető, hogy az LG rácuppant volna a témára...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#109) Quasi_modo válasza mrlujoak (#108) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Meg némelyik Lumia.

valami

(#110) -Mosquito- válasza mrlujoak (#108) üzenetére


-Mosquito-
őstag

De Sony tabon/telefonon még nem alkalmazták a dupla koppot,gondolom.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#111) #65577472 válasza -Mosquito- (#110) üzenetére


#65577472
törölt tag

Rosszul gondolod

(#112) -Mosquito- válasza #65577472 (#111) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Hoopsz,ez kimaradt akkor. :)

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#113) #65577472 válasza -Mosquito- (#112) üzenetére


#65577472
törölt tag

Z2 családból nem maradt ki :)

(#114) efegyke


efegyke
tag

Ma megjött a gép,most is arról írok.Lenyűgöző milyen könnyű.a kjelző picit keskenyebb mint az ipadé,de egyáltalán nem zavar, a rám tripla mennyiségét nagyon érezni.filmeknélmeg nincs fekete csík alul felül.szóval nagyon nájsz!!!

(#115) LeePY


LeePY
csendes tag

"A 99 ezer forintos WiFi-s ár, valamint a 125 ezer forintos 4G/LTE változathoz tartozó ár nem rossz"
Hol kerül ennyibe?
Vagy ez a Samsungra vonatkozott?

(#116) krissztyoon


krissztyoon
csendes tag

Sziasztok!

Nekem is ilyen készülékem van és én nagyon meg vagyok elégedve vele, egyedül azt sajnálom h nem 8.4 colos lett mint a Samsung legutóbbi két modellje. Viszont lenne egy kérdésem és remélem tudtok benne segíteni: mivelhogy ez egy 8"-os készülék szeretnék hozzá rendelni egy olyan cover-t/tokot aminél lehet állítani a dőlés szöget így többféle színben is tudom használni a készüléket. Küldök is egy linket hátha nem voltam érthető: [link]
Szóval valami ilyesmiről lenne szó és a kérdésem pedig az lenne h nem tudná valaki megmondani ilyet hol lehet venni Magyarországon vagy rendelni hazánkból ami jó lenne ehhez a tablethez? :)

Előre is köszönöm!

(#117) jarisz46 válasza LeePY (#115) üzenetére


jarisz46
csendes tag

KAMU 125 ezres ár. 40 rongyot akarnak a g4 ért leszakitani. ?u EGY FASZT a cikkiró jobban fidellhetne, ráadásul még ajálja is, fúúúúúúj

(#118) #65577472 válasza krissztyoon (#116) üzenetére


#65577472
törölt tag

Itt van most is raktáron

(#119) Lalee válasza krissztyoon (#116) üzenetére


Lalee
aktív tag

Szia!

Ma vettem az Allee áruházban lévő Sony boltban 9990 Ft-ért. Teljesen passzentos a tabra, ha van dokkolód akkor is használható.

(#120) bostone


bostone
addikt

Átlagos használat mellett, milyen kijelzőidőt produkál?

(#121) Lalee válasza bostone (#120) üzenetére


Lalee
aktív tag

Szia!

Nekem most mutat 19 %-ot. 2 nap 9 óra 36 perc a használat. Ebből a képernyő 77 % vagyis 7 óra 40 perc. Szombat óta van meg, talán háromszor volt töltve. Gondolom az akksi még nincs is teljes kapacitáson. Stamina ki van kapcsolva, wifi állandóan be és automata fényerő. Böngészésre, levelezésre használom meg a Candy Crash Saga megy legtöbbet.

(#122) bostone válasza Lalee (#121) üzenetére


bostone
addikt

Elvileg az akkumulátor használat alatt százalékban mutatja, mi mennyit fogyasztott. Ha ráböksz a kijelző fogyasztásra pontosan jelzi, hogy mennyi ideig (óra-perc) volt aktív.

(#123) Lalee válasza bostone (#122) üzenetére


Lalee
aktív tag

Pont azt írtam. " Ebből a képernyő 77 % vagyis 7 óra 40 perc. "

(#124) bostone válasza Lalee (#123) üzenetére


bostone
addikt

Milyen fényerőn használod?

(#125) HREH


HREH
senior tag

Isteni a tablet, szélvészgyors, nagyon minőségi, iszonyatosan tetszik eddig :DD

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#126) Lalee válasza bostone (#124) üzenetére


Lalee
aktív tag

Automata fényerőn van, kb. 1/3 állásban.

(#127) Brumi


Brumi
senior tag

Nekem ugyan nincs összehasonlítási alapom, mert ez az első tabletem, de szerintem is nagyon jó. Valóban villámgyors és szép a kijelzője.
Megvettem a bőrtokot hozzá. Aki nem akar 10k-t költeni rá, és inkább a bebújtatósat szereti, annak bátran ajánlom, pontosan passzol a géphez és meglehetősen jó minőségű.

http://www.flickr.com/photos/brumi/

(#128) Seikai


Seikai
aktív tag

Amíg a Z ultramat beadtam szervizbe vettem egy ilyet és tökéletes csak 2 gondom van vele :D lehetne pl.7" vagy 7,5" könnyebben beférne a zakómba a másik meg, hogy ormótlanul nagyok a menü ikonjai... Mintha fogyatékos nagyiteló üzemmódban lenne. A Z ultra 6,44" ez meg 8" mégis kB. 3-4x nagyobbak az ikonjai ezt leszámítva a méretet is lenyelem. A ps4 remoteplay meg hab a tortán most is azt toltam :p

Nekem 9.5/10 ;)

Cooler Master HAF XM, Asrock Z87 Extreme4, i7-4790K @ 4.6Ghz, Corsair Vengeance LP 16GB 1600 DDR3, Gigabyte GTX 980Ti G1, Corsair RM 850W, Crucial C4 250GB SSD, 2TB WD Green, Logitech G35, G15, Roccat Kone, Win8 64, ASUS VG278HE

(#129) HardRic válasza Seikai (#128) üzenetére


HardRic
addikt

Ne használj gyári launchert. Aki kicsit igényes az felrak valami jobbat...

(#130) jarisz46 válasza HardRic (#129) üzenetére


jarisz46
csendes tag

Telefonáltatok már .....a Z3 4G-s compacttal.....?? Köszi !
Vízhatlanság teszt : a Z1 ről van a jutubon ..
Sajnos nem tudom betenni innen....

(#131) Seikai válasza jarisz46 (#130) üzenetére


Seikai
aktív tag

Telefonáltam kézben is róla egész kényelmes csak hülyének néznek az utcán (z ultra után nekem nem furcsa :D) headsetről még kényelmesebb. Széchenyi fürdőbe járok vele és a meleg vízben dagonyazva netezek most is.... Szaunát is tovább bírja mint én ;)

Cooler Master HAF XM, Asrock Z87 Extreme4, i7-4790K @ 4.6Ghz, Corsair Vengeance LP 16GB 1600 DDR3, Gigabyte GTX 980Ti G1, Corsair RM 850W, Crucial C4 250GB SSD, 2TB WD Green, Logitech G35, G15, Roccat Kone, Win8 64, ASUS VG278HE

(#132) HardRic válasza Seikai (#131) üzenetére


HardRic
addikt

Elsődleges eszköznek használod? Tehát ebben van általában a rendes sim-ed? Kíváncsi vagyok milyen lehet csak egy ilyennel mászkálni.

(#133) Seikai válasza HardRic (#132) üzenetére


Seikai
aktív tag

Igen elsődleges. Eleinte féltem, hogy túl nagy lesz aztán pont belefért a zakóm belső zsebébe és a ballonkabátomba is :D innentől kezdve nekem ez könnyen hordozható. Azért vettem, hogy amíg cserélik a Z ultrát legyen valami, de mostmár nem váltok vissza amint cserélik megy is fel ph-ra.

Apropó sim volt egy kis káromkodás, hogy már megint simet kell cserélni mert ebbe nano megy nekem meg "csak" micro-m volt.

Kb. a feledatok 70%-át 1 kézzel is meg tudom rajta csinálni a Z ultrának hála... tömegközlekedés, lépcső se zavar be. ha ebből kihoznának egy 7"-ost az lenne a tuti befutó. Ez már majdnem jó méret nekem :D

Cooler Master HAF XM, Asrock Z87 Extreme4, i7-4790K @ 4.6Ghz, Corsair Vengeance LP 16GB 1600 DDR3, Gigabyte GTX 980Ti G1, Corsair RM 850W, Crucial C4 250GB SSD, 2TB WD Green, Logitech G35, G15, Roccat Kone, Win8 64, ASUS VG278HE

(#134) HardRic válasza Seikai (#133) üzenetére


HardRic
addikt

Én leragadtam a nagy tablet, kis telefon kombónál, de szívesen kipróbálnám azt, ahogy te csinálod. Csak az a fránya kamerázás ne nézne ki olyan hülyén tablettel és lenne egy fokkal jobb minőségű már.

(#135) jarisz46 válasza Seikai (#131) üzenetére


jarisz46
csendes tag

Igen, ez még az a méret , ami elfogadhatóan kézben tartható.és jól olvasható is....
Van egy 3 éves Huawei slim 7 -em, ami majdnem miliméterre azonos vele.
A felhasználói szokásaim 5% ban telefon, kb 5% szövegszerk stb.. kb. 90% infokommunikáció...
Nekem ideális. és egy csak szerkezetet kell cipelni..és vigyázni rá hehe.:D
Nem zavar ha eccer- eccer rövid időre elő kell venni orvosnál, utcán..stb..Persze füles a kerülő megoldás...
Kocsiban pedig szuper.!!!
Olyan gyors lesz, mint az olajozott villám..... :DD.

(#136) rootmin


rootmin
tag

Tegnapelőtt beszereztem én is egy LTE-s verziót.

A kijelző miatt vacilláltam ez és a Samsung 8.4 S között.

Háát :U

A tablet maga szuper... a sebesség király, még a 2013-as Nexus 7-em után is érzek némi gyorsulást (bár ennyi miatt nem cserélnék - az ellopták) Iszonyat könnyű, szép, stb...

Viszont a kijelzővel nem vagyok elégedett, sőt :(. Nem a felbontással van bajom, még csak nem is az IPS-sel (bár a betekintési szögek közel sem olyan jók mint a Nexuson)
Valami spéci eljárással van kezelve a kijelző (gondolom ezért nem párásodik), de ennek az a nagy hátránya, hogy bizonyos (homogén háttérnél gyakorlatilag tetszőleges) szögből nézve egy "szivárvány" effekt látható a kijelzőn, ami nagyon zavaró tud lenni.

Ez nem az én készülékem hibája, amint észrevettem, megnéztem 2 kiállított példányt is, azok is ugyanilyenek, illetve neten rákeresve XDA-n többen is panaszkodtak erre.
Fura, hogy sem az eladó, sem egyetlen tesztelő nem vette észre, pedig ez sokkal-sokkal zavaróbb dolog, mint mondjuk egy pentitle mátrix utáni szőrszálhasogatás.

Fehér hátterű szöveget konkrétan sz@r rajta olvasni :(. Nem ezt várná az ember egy csúcskészüléktől. Frankó hogy vízálló (azért vettem :)) de inkább párásodna be, ez így komoly dealbreaker.

Erősen gondolkozok az elálláson. :F

(#137) JKLLLIMIT1


JKLLLIMIT1
csendes tag

Hali! Z ultráról váltottam Xperia Z3 TC-re, nagyon tetszik. LTE változat, így a belső tárhely már is kevés. ROOTOLÁS-on gondolkodom, XDA-n láttam leírást. Valaki próbálta már? :F

(#138) Friczy válasza rootmin (#136) üzenetére


Friczy
senior tag

Direkt megnéztem egy kiállított példányon a hülyeboltban, de nem láttam ezt a jelenséget rajta.

(#139) horatio


horatio
tag

Én harmincadika óta használom. Nem LTE verzió.
OFF
Tavaly év közepén váltottam a Samsung vonalról a Sony-ra (SIV mini ---> Z1 Compact) és azt kell mondjam nem bántam meg.
Kicsit unalmas volt már a sok Galaxy az életemben. :-)
ON

Abszolút azt kaptam amit vártam, mint itt sok mindenki írta a Samsung Galaxy Tab S 8.4 volt az alternatíva.
Nálam is az IP védettség volt az egyik érv, illetve a Z1 Compact-nál tapasztalat jó vélemény.
Szuper kézben tartani, pont az a méret, mind súly, mint kiterjedés tekintetében, ami nem megerőltető.
A képe tökéletes, és nem tapasztaltam a korábban leírt "szivárványosodást".
Lag nincs. Tökéletesen csatlakozik mindenhez, amihez kell.
Aksija egész napos nyúzás mellett simán kibír egy napot wifivel és bluetooth-szal.
A gyári tok nem a legolcsóbb (9.990), ellenben nagyon pontos, minőségi és aktív flipként is funkcionál. Az igazság az, hogy a Z1 Compact-nál már a negyedik nem gyárit nyúzom, tehát ki lehet számolni, hogy megéri-e vagy sem. Szerintem meg.
Játékra még nem próbáltam, normál netre, kisebb office munkára, film nézésre rezzenés nélkül és hidegen működik.
Ha lesz negatív tapasztalat arról is beszámolok.

Két nap az élet, három nap a karnevál.

(#140) JKLLLIMIT1


JKLLLIMIT1
csendes tag

Kameráról mi a véleményetek? Nekem videó 📹 felvétel közben sokszor átfókuszál a végeredmény állandóan eléletlenedő videó. A Zultra nem csinált ilyet.

(#141) roland091


roland091
senior tag

Sziasztok mától én is csatlakozom egy fekete példánnyal :) eddig tetszik nagyon bár első dolgom volt egy nova launcher ;] Egy kérdésem lenne, létezik már rootolási lehetőség ?:)

(#142) roland091


roland091
senior tag

nyúztam rendesen ezt a csodát és nem tudom, hogy most az én készülékembe van e a hiba de mivel csak jókat olvasok erről a tabletről... következő a helyzet akku jól bírja, ram kezelés szintén nagyon jó gyors an indulnak az appok meg minden, de viszont a görgetés az valami nagyon gyenge a kontaktokon kívül nem nagyon smooth a dolog, beállítások akad, chrome akad, nyilván nem lehet tökéletesen smooth de ez közelében sincsen

valakinél hasonló probléma ? :Y

(#143) bostone válasza roland091 (#142) üzenetére


bostone
addikt

Más böngészőt próbáltál?

(#144) roland091 válasza bostone (#143) üzenetére


roland091
senior tag

Nem próbáltam mivel ez jelen van minden alkalmazásban
De ma délelőtt észre vettem h van egy rész ahol random nem érzékel a jelző

(#145) JKLLLIMIT1 válasza roland091 (#144) üzenetére


JKLLLIMIT1
csendes tag

Szia, nem tapasztaltam hasonló dolgot. Pörög forog minden. Talán a launcher hibája? Root az XDA-n le van írva, de nem merem megcsinálni. Nincs sok tapasztalat róla.

[ Szerkesztve ]

(#146) roland091 válasza JKLLLIMIT1 (#145) üzenetére


roland091
senior tag

Köszönöm a vissza jelzést, már 100% h panelhibás holnap viszem vissza még benne vagyok a 3 napba :)
Ezért is furcsáltam h mindenhol csupa jót mesélnek erről a tabletről és hát nekem annyira nem volt aza hú de jó élmény nem hinném h launcher mert csináltam faktor resetet és csökkentett módba is produkálta

[ Szerkesztve ]

(#147) efegyke válasza roland091 (#146) üzenetére


efegyke
tag

Szia!

Nekem is ilyen gépem van.A görgetés csak stamina módban akad néha.De akkor gondolom mivel lejjebb van vége a hardver sebessége biztos az érzékelés is.Én ennek tudtam be.

(#148) JKLLLIMIT1


JKLLLIMIT1
csendes tag

http://tech2.hu/elveszhetnek-a-kamera-funkciok-az-xperia-z3-csaladon-bootloader-nyitas-eseten-0551609 root csak óvatosan. Ne vegye el a kedved ez a hardver hiba, nagyon jó tab.

(#149) roland091 válasza efegyke (#147) üzenetére


roland091
senior tag

Szia köszi, örülök reméltem h az én készülékemben van a hibába mert nagyon alternatíva nem nagyon lenne rá, hardverben Samsung de olyat meg nem hozok be a lakásba ;]

(#150) efegyke válasza roland091 (#149) üzenetére


efegyke
tag

De most akkor cserélteted vagy nem?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.