Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) HREH válasza fotobolond (#500) üzenetére


HREH
senior tag

Én a telóra üveget tettem, mert azt mindenhová hurcolászom, kell a védelem.
Erre viszont megvettem a gyári flippes tokot, így ha nem használom védve van, ha pedig igen, akkor meg tudok rá vigyázni annyira, hogy pl. ne ejtsem le. Emiatt erre max fóliát tennék, mondjuk innen (a Nexusra innen vettem a fóliát, elég fasza cucc, gondolom akkor a fóliájuk sem lehet rossz).

Másodikra nem tudok mit mondani, nekem még 5.1.1 a rendszer, nem tudom, miért nem jön már a 6.0.1 :(((
(lassan már illene újraindítanom a tabot 2674 óra uptime után :DDD )

Harmadikra csak annyit, hogy én biztos nem csúfítanám el holmi szilikontokkal, bár hirtelen megnézve, ezek talán nem rosszak (nem tudom pontosan ilyenre gondoltál-e)

[ Szerkesztve ]

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#502) Zitta válasza fotobolond (#500) üzenetére


Zitta
őstag

Nekem innen van a tok és nagyon rendben van.

[link]

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#503) fotobolond


fotobolond
tag

HREH
Köszönöm.

Igen hasonló tokra gondoltam. A gyári tokot én is megvásároltam, de ez a változat itthon kényelmesebben használható. Sajnos toktípustól függetlenül bármely mobil készülék elveszíti a valódi design-ját ha tokban tartjuk, szemből meg mindegy, szerintem.

A kijelzővédővel úgy vagyok ha figyelmes használat mellet nem karcolódik a készülék akkor lemondok róla. Amit első körben beszereztem sajnos egy átlagos minőségű 9H üveg ami rontja a kijelző képminőségét.

Zitta
Milyen színű? Tudnál egy képet küldeni milyen a valóságban? Minden gond nélkül meg tudtad rendelni a gyártótól közvetlen vagy Amazon? Köszi.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: LG V10 - RINGKE Fusion Crystal Clear tok - Új http://hardverapro.hu/apro/ringke_fusin_crystal_clear_tok_lg_v10_-_uj

(#504) Zitta válasza fotobolond (#503) üzenetére


Zitta
őstag

Ha hazamegyek lefotózom.

Igen a linkelt gyártói oldal International Shippingbe tolja és korrekt összegért, illetve gyorsan meg is jött.

Szine? Természetesen a fekete...

:K

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#505) Skuzzy válasza fotobolond (#499) üzenetére


Skuzzy
csendes tag

Így tettem én is, csak még 1-2 hét mire minden húgomhoz ér Németországban és egyben hazaküldi a tablettel együtt:-)

(#506) Skuzzy válasza Zitta (#498) üzenetére


Skuzzy
csendes tag

ok:-)

(#507) Skuzzy


Skuzzy
csendes tag

Rendeltem egy fekete SCR28-as tokot külföldről, persze hogy fehéret küldtek... Ha valakit érdekel, felraktam az apróra 6500-ért.

(#508) fotobolond válasza Skuzzy (#507) üzenetére


fotobolond
tag

Én hosszas keresgélés után a német amazonon találtam fekete tokot, ők nem hibáztak :) Itthon már reménytelen, sajnos.

Eladó cuccok: LG V10 - RINGKE Fusion Crystal Clear tok - Új http://hardverapro.hu/apro/ringke_fusin_crystal_clear_tok_lg_v10_-_uj

(#509) Zitta válasza Skuzzy (#507) üzenetére


Zitta
őstag

Nekem kell - írtam privit!

;)

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#510) Zitta


Zitta
őstag

A mi tabltünkre nem jön az Android 6?

Nem mintha annyira hiányozna, csak hát na! :F

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#511) HREH válasza Zitta (#510) üzenetére


HREH
senior tag

Jön, már a hivatalos oldalon is az van feltüntetve legfrissebb verzióként.
Én várom, sokkal jobb, mint a Lolli.

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#512) Zitta válasza HREH (#511) üzenetére


Zitta
őstag

A hivatalos oldalon fent van egy hónapja... :(((

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#513) konyi79 válasza Zitta (#512) üzenetére


konyi79
addikt

04.26 óta van az oldalon, sőt, azóta ott verziót is frissült. Írtam korábban a supportnak, ahol közölték velem, az oldalon elérhető a legfrissebb verzió, de megjelenése régiónként eltérhet, meg persze a mi régiónkra nem tudják mikor jön.
:(

(#514) Zitta válasza konyi79 (#513) üzenetére


Zitta
őstag

Akkor max jövőre ... talán... :(((

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#515) fotobolond


fotobolond
tag

Sziasztok!

Dokkolón keresztüli töltésnél létezik valami kiegészítő amely segítségével a tokban tartott (Cruzerlite) készülék is tölthető?

Köszönöm, üdv:

Eladó cuccok: LG V10 - RINGKE Fusion Crystal Clear tok - Új http://hardverapro.hu/apro/ringke_fusin_crystal_clear_tok_lg_v10_-_uj

(#516) konyi79 válasza fotobolond (#515) üzenetére


konyi79
addikt

A gyári tokban rá lehet rakni a dokkolóra. Nem szép, nagyobb a helyigénye, de megoldott. Azért van a hátulján az íves kivágás a toknak.

(#517) fotobolond válasza konyi79 (#516) üzenetére


fotobolond
tag

Köszönöm, a gyárival nekem is sikerült, igaz kissé macerás, de megoldható. Egyéb tokokkal viszont nem igazán, 1x nem fér bele a dokkolóba.

Eladó cuccok: LG V10 - RINGKE Fusion Crystal Clear tok - Új http://hardverapro.hu/apro/ringke_fusin_crystal_clear_tok_lg_v10_-_uj

(#518) Skuzzy válasza Zitta (#510) üzenetére


Skuzzy
csendes tag

Enyém simán lefrissült (németországi) múlt hónap végén, mikor vettem.

(#519) Zitta válasza Skuzzy (#518) üzenetére


Zitta
őstag

Ez egy vicc, hogy itt meg semmi nem történik!(?) :W

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#520) Skuzzy


Skuzzy
csendes tag

Akinek van egy kis ideje, lenne egy kérésem: leírnátok, hogy milyen SD kártyát használtok, és az milyen sebesség tesztet produkál az A1 SD Bench programmal.. Vettem egy Samsung EVO pluszt, és sokkal gyengébb, mint papír szerint illene. Kíváncsi lennék, hogy ez általános, vagy ezzel a kártyával van csak gond. Köszi.

(#521) konyi79 válasza Skuzzy (#520) üzenetére


konyi79
addikt

Nekem egy sandisk van, de annak idején tesztelgettem, elég gyengén szerepelt a gépben. Sajnos a kártyaolvasója lassú, nincs értelme drága kártyát venni. azaz annyi, ha alkalmazást telepítesz rá, ott a kis fájlok esetében meghálálja, ott nem annyira lényeg a szekvenciális írás-olvasás.

(#522) Skuzzy válasza konyi79 (#521) üzenetére


Skuzzy
csendes tag

A kártyát beraktam egy Samsung tabletbe, ott is kb ugyanolyan volt. De a másik oldal, hogy láttam neten sima EVO kártyát Z3-as telefonban, ott a teszt szerint olvasta 40Mb/s-sel, ami annak kb a papírforma értéke. A Z3-as telefon és tab olvasója között lehet annyi különbség, hogy bőven 20Mb/s alatt olvassa az EVO Plus-os kártyát, aminek elvileg 80-nal is lehet olvasni? (bár a Samsungban sem érte el a 20-at)

[ Szerkesztve ]

(#523) konyi79 válasza Skuzzy (#522) üzenetére


konyi79
addikt

Nem tudom, én is néztem már, szerintem nem egyezik meg az olvasó a z3-mal. Mindwn kártya eddig megakadt kb 18/18-nál

(#524) Software0013


Software0013
csendes tag

Hali!

http://www.xxlgsm.hu/webshop/details/97409/olcsobbat

Szerintetek erről az oldalról megéri megrendelni?
Bolti garancia= a gyártói garanciával?

(#525) Zitta válasza Software0013 (#524) üzenetére


Zitta
őstag

Nem.

Bolti garancia = valami faszkalap majd megpróbálja széjjelgányolni (ha oda kerül a sor)

Jah és az xxl gsm a legalja mindennek - főleg amikor a kiírt árhoz odaírja, hogy akár felárral az összes tartpzékát is megkaphatod.

Jah én nincsen belőle 32GB-s!

Vicc

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#526) Software0013 válasza Zitta (#525) üzenetére


Software0013
csendes tag

Értem rendben köszi! :)

http://gsmpalota.com/Sony-SGP-612-Xperia-Z3-Tab-Compact-32GB---Magyar-n
Ez?
Ez is 32gb hogy hogy nincs? Vagy csak Magyarországra nem szántak 32gb-at?

http://www.olcsobbat.hu/termek/sony_xperia_z3_tablet_compact_wi_fi_16gb_sgp611-54991bbb8e16d5292c000345/
Ezek közül hol honnan ajánlod?

(#527) Zitta válasza Software0013 (#526) üzenetére


Zitta
őstag

Ez itt mind egy brigád...

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#528) Software0013 válasza Zitta (#527) üzenetére


Software0013
csendes tag

Utána olvastam valóban nincs 32GB-os, a szemetek.
Annyira kifutó készlet,hogy már nem lehet kapni.
Ezt szeretném megrendelni Háztól-házig garival: http://smartshop.hu/sony-xperia-z3-compact-tablagep-16gb-fekete-18256RR-eu.html
Nem tudom mitévő legyek, bevállaljam?

(#529) Zitta válasza Software0013 (#528) üzenetére


Zitta
őstag

3 év garancia... istenem...

Ez is egy faxxxopó brigád és tuti nincs nekik, csak b@szták levenni az oldalukról.

Hivatalos Sony gari ha Sony boltból van az 2 év.

Ezeknek ehhez képest megy a 3 is. Pffff

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#530) Software0013 válasza Zitta (#529) üzenetére


Software0013
csendes tag

Értem...

És tudsz akkor valami jó boltot ami megbízható is?

(#531) Zitta válasza Software0013 (#530) üzenetére


Zitta
őstag

Nem.
Ez a hajo mar elment... :(

De korulnezek... ;)

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#532) Zitta válasza Software0013 (#530) üzenetére


Zitta
őstag

[link]

En ezt vennem inkabb! :K

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#533) fotobolond


fotobolond
tag

Sziasztok!

Egy kis mkv videós problémám adódott, ebben kérnék mentőövet (a fórumot visszaolvasva csak részben találtam választ)

A gyári videó lejátszót valamilyen úton rá lehet venni, hogy az mkv állományokat hanggal együtt játssza le vagy mindenféleképpen külső lejátszó program kell ehhez?

Köszönöm.

Eladó cuccok: LG V10 - RINGKE Fusion Crystal Clear tok - Új http://hardverapro.hu/apro/ringke_fusin_crystal_clear_tok_lg_v10_-_uj

(#534) konyi79 válasza fotobolond (#533) üzenetére


konyi79
addikt

Sajnos a gyári kicsit fapados, sokkal jobban jársz valami harmadik féltől valóval. Érdemes megnézned a BSplayert. Mindent eszik, jó kezelni és nem zabálja az akkut.

(#535) Zitta válasza fotobolond (#533) üzenetére


Zitta
őstag

VLC is jó.

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#536) fotobolond


fotobolond
tag

Köszönöm.
A BS Playert próbáltam, de sajnos ott sincs hang. Szükséges valamilyen plusz kódek (pl Ac3) vagy valamilyen beállítási hiba okozza a némasságot?

Eladó cuccok: LG V10 - RINGKE Fusion Crystal Clear tok - Új http://hardverapro.hu/apro/ringke_fusin_crystal_clear_tok_lg_v10_-_uj

(#537) konyi79 válasza fotobolond (#536) üzenetére


konyi79
addikt

Nem találkoztam még őszintén olyannal, aminél a BSplayer-nek gondja lett volna, pedig rákerül elég sok minden. Persze ez nem azt jelenti nincs olyan ami nem megy, de AC3 hangok mentek már nálam vele. Külön kodekekről nem tudok, CPU support van külön hozzá.
VLC-t is próbáltam, de a swipe kezelése miatt sokkal jobban bejött nekem a BS, meg a VLC néhány állománynál darabos.

(#538) fotobolond válasza konyi79 (#537) üzenetére


fotobolond
tag

Hibaüzenetként a következőt kapom:

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: LG V10 - RINGKE Fusion Crystal Clear tok - Új http://hardverapro.hu/apro/ringke_fusin_crystal_clear_tok_lg_v10_-_uj

(#539) konyi79 válasza fotobolond (#538) üzenetére


konyi79
addikt

Kedden megyek haza nyaralásból, keszedem megnézem nálam mi van velle, addig nem tudok segíteni, bocs.

(#540) fotobolond válasza konyi79 (#539) üzenetére


fotobolond
tag

Köszi. Közben megvan a megoldás. A legtöbb lejátszó ingyenes verziója nem támogatja az AC3 kódeket, így valószínűleg itt is ez lehet a probléma.

Eladó cuccok: LG V10 - RINGKE Fusion Crystal Clear tok - Új http://hardverapro.hu/apro/ringke_fusin_crystal_clear_tok_lg_v10_-_uj

(#541) konyi79 válasza fotobolond (#540) üzenetére


konyi79
addikt

Ó b...meg lehet. El is felejtettem, én megvettem anno a fokozatmentes nagyítás miatt...

(#542) Zitta


Zitta
őstag

Ok hogy 1-2 ember nem hazai forgalmazásu tabletje lefrissült android 6-ra, de a többieké mikor fog?

Ez most már egy vicc! :W

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#543) viera válasza Zitta (#542) üzenetére


viera
őstag

Én is várok már jó ideje,hogy kijöjjön a 6.0.1
Valószínűleg a többségnek nálunk CE1-es rom van rajta,arra meg még mindig nincs készen az alábbi táblázat szerint.Jövő hétig várok,ha addig sem képesek kiadni akkor Flashtool-lal felteszek egy másik rom-ot. :W

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#544) Zitta válasza viera (#543) üzenetére


Zitta
őstag

Köszi - akkor várunk. :(((

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#545) HREH


HREH
senior tag

Mi a pics@ért nem jön már a 6.0(.1) a tabletre?

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#546) Zitta válasza HREH (#545) üzenetére


Zitta
őstag

Ne is mondjad - ez egy vicc! :W

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#547) Hipnotic válasza HREH (#545) üzenetére


Hipnotic
tag

Szerintem is érdekes és egyben dühítő....Már az M4 és M5 is megkapta...Amúgy nem nagy szám sőt hibás...

Samsung Galaxy S8+ G955F Midnight Black / HTC U11 Amazing Silver / LG G2 D802 Black 32 Gb

(#548) HREH válasza Hipnotic (#547) üzenetére


HREH
senior tag

hibás?

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#549) Hipnotic válasza HREH (#548) üzenetére


Hipnotic
tag

Rosszabb az üzemidő. A wifivel van valami gubanc.

Samsung Galaxy S8+ G955F Midnight Black / HTC U11 Amazing Silver / LG G2 D802 Black 32 Gb

(#550) Zitta válasza Hipnotic (#549) üzenetére


Zitta
őstag

Mondjuk örülnék ha frissűlne, de igazából nincs hibapontja a tabnak - jelenlegi szoftverével.

Az általad említett gubancokon viszont felb@sznám magam és az nem hiányzik. :N

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.