Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-05-15 15:08:10

LOGOUT.hu

Sony Xperia Z2 - Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13151) A 2. Vesztes válasza holozis_HUN (#13150) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

:K :C

Vuff!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#13152) A 2. Vesztes válasza Deck (#13149) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Már gondoltam, hogy ha ma sem írsz felvetek egy gondolatot, hogy talán megmurdeltél! De így storno az egész.

Én nem olvastam semmi kiemelkedőt, de talán majd a többiek tudnak mit írni.

Üdv.

Vuff!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#13153) bghistvan válasza bghistvan (#12494) üzenetére


bghistvan
senior tag

Sziasztok!

Azért válaszolok a saját hsz-ra,mert nem illesztem be az előzményeket,azt a régi hozzászólásomon tudjátok elolvasni,képpel dokumentálva :)

Szóval visszakaptam a telefont.De nem a sony-tól!!!
Ugye bolti garanciáról van szó jelen esetemben,és mikor észrevettem a hibajelenséget,ott is adtam le a készüléket,majd 3 hét eltelte után hívtak a boltból,hogy a sony azt állítja: "nyomásból eredő foltosodás,és nem cserélik a kijelzőt" WTF?????? Ezt kérdeztem is a boltban,hogy ez hogy lehet!
Azt mondták,hogy visszaküldhetem megint ,még tovább ülnek rajta ,aztán ugyanígy visszaküldik és így tovább ..........és így tovább!
Tisztában vagyok vele ,hogy egy nem gyártói garanciás hanem bolti garanciás készülékkel mi a helyzet,de azért ez eléggé meredek így!
Viszont nem akartam egy olyan tortúrába belebonyolódni,ahol bármit is csinálok,én leszek a vesztes,ráadásul az egész procedúra alatt telefon nélkül.
A boltban annyira rendesek voltak(mivel még 3 hónap garancia van a készüléken),hogy cserélték a kijelzőt "garanciában"!!!
Hangsúlyozom,nem a sony!
A 3 hét alatt amíg "buta" voltam okostelefon nélkül,bevallom minden másnap próbáltam másik alternatíva után nézni a telefon tudását illetően,de egyszerűen nem találtam ,és nem is tartottam volna indokoltnak a cserét,ha a történetem csúnyábban végződött volna se.
Nálam a vízállóság már rég nem játszik fontos szerepet,nem azért szeretem a telefont,így nem bánt hogy meg kellet operálni :)
Amit egyetlen telefonban sem találtam a hátécén kívül,az a sztereó előlapi hangszóró,és szánalmas hogy annyira alap dolgokat,mint pl az Fm rádió ,kihagyják a nagy marketinges ellenfél csúcs kütyüjeiből,úgy mint a bővíthetőséget :)

(#13154) Vikooo válasza holozis_HUN (#13150) üzenetére


Vikooo
addikt

Sotetben szeretnel jobb kepet ami nem annyira zajos? Vedd le az ISO-t 50 re, igaz akkor szart se fogsz latni. Ide hosszabb zarido kene alacsony ISO -val, de akkor meg bemozdul, ahoz allvanyt kell mar hurcolni. Lottek a point and shoot feelingnek. Ha hosszabb lenne a zarido akkor meg kesobb keszulne el a kep.
Ja, es1/2.3" os szenzorrol, muanyag lencsetagokrol beszelunk. Erre rapakolni 20 millio pixelt azt eredmenyezi, hogy ugyan akkora egy pixel merete mint a megkisebb iPhone szenzora.
Ezert is hasznalja SA modban a Pixel Binding technologiat, kisebb felbontast hasznal (de az egesz szenzoron) es a szomszedos pixelek segitseget keri, hogy jobb legyen a kep.
Szemely szerint en se vagyok teljesen megelegedve a kamera teljesitmenyevel, bar az ISO12800 egyedulallo mobilos szegmensben, de ha javitananak a jpeg tomoritesen ill feldolgozason, adnanak manual modot akkor szavam sem lenne.

Ja es a Z5 remelem kevesebb pixellel jon -mondjuk 13-16M.

[ Szerkesztve ]

(#13155) Apunk válasza Deck (#13149) üzenetére


Apunk
tag

Én is voltam Rockmaratonon hétvégén. Hááát nem volt egyszerű a sztori :D A telefon jól bírta a kiképzést. Karc és törés nélkül megúszta. Következő megálló Fezen feszt.

Sony Xperia Z2

(#13156) Vikooo


Vikooo
addikt

Nem lesz camera2 API :((

http://www.xperiablog.net/2015/07/17/sony-japan-confirms-late-july-release-for-android-5-1-1-details-changelog/

Nagyobb igeny eseten megfontoljak :@

https://talk.sonymobile.com/t5/Software-Updates/Camera2-API/m-p/976181#M21705

(#13157) Majko102 válasza Apunk (#13155) üzenetére


Majko102
aktív tag

És én is voltam a rockmaratonon, nekem is következő állomás a fezen lesz. :DDD Judas Priest, Sabaton \m/. A telefonom tökéletesen bírta a fesztivál hetet, rengetek fotó, videó készült, víz alatt is a strandon.
https://www.youtube.com/watch?v=jP3RZ6GYL8w Mondjuk ez pont az uszoda, de a lényeg megvan. :)

(#13158) BalaG válasza Majko102 (#13157) üzenetére


BalaG
aktív tag

Tökjo hogy ilyen bátrak vagytok. én nem merném ledugni :DD :F :B :B

(#13159) Majko102 válasza BalaG (#13158) üzenetére


Majko102
aktív tag

Én is óckodtam tőle, de aztán hajtott a vágy. :DDD Na meg közben folyamatosan néztem a pressure sensor által kiírt dolgokat, önmagam megnyugtatása miatt. :) Összesítve több órát töltött víz alatt, és szintén több órát vizesen a telefon, és meg sem kottyant neki. Pedig a nagyobbik ajtócska kijárogat. Volt, amikor a 4méteres gyorsúszó medence alján pihent 10 percet, mire találtam valakit aki kihalássza(nem tudok úszni :DDD ), na akkor azért nem voltam nyugodt. :(((

(#13160) holozis_HUN válasza Majko102 (#13159) üzenetére


holozis_HUN
veterán

AM nem értem ezt a 30 percet... Átázik a vízállóság? :D Ha már vízálló, akkor meg már bármeddig ki kell bírnia...

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#13161) A 2. Vesztes válasza holozis_HUN (#13160) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Láttad a "Háborgó mélység" című filmet? No abban volt, hogy a szerencsétlenül járt szereplők azt elemezték, hogy a félig elsüjjlyedt kutatóállomás miképpen fog hamarosan összeroppanni a víznyomástól. No, hasonló dolog játszódhat le a SONik belsejében 30 perc eltelte után.

Vuff!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#13162) holozis_HUN válasza A 2. Vesztes (#13161) üzenetére


holozis_HUN
veterán

ÉS akkor mi van azzal a Z2-vel, ami 10 méter mélye, sós vízben 1 hónapig állt? Tuti kibír többet 1 m mélyen, mint 30 perc!

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#13163) A 2. Vesztes válasza holozis_HUN (#13162) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Ezek a biztonsági adatok elég erős ráhagyással íródnak a készülékekre. Ami 1 méter és 30 perc, az valójában 2 hónap és Marcsi Árok.

Vuff!

[ Szerkesztve ]

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#13164) Astery


Astery
senior tag

Sziasztok! Nem tudja valaki, hogy a Cordon-nak van-e telefonos elérhetősége? Ami a honlapjukon kint van szám az alatt az szerepel, hogy nem ügyfélszolgálati elérhetőség. Ügyfélszolgálat e-mail-ben elérhető ... lenne, de 1 hete nem válaszolnak a kérdésemre.

(#13165) holozis_HUN válasza A 2. Vesztes (#13163) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Kollegúna és ketrec szomszédom neked is ugrál a fókusz amikor csak be van kapcsolva a kamera és nem fotózol?

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#13166) plesotamas


plesotamas
tag

Erre senkinek nincs ötlete?

(#13167) m_balint2002 válasza holozis_HUN (#13165) üzenetére


m_balint2002
tag

Igaz nem tőlem kérdezted de nekem nem ugrál a fókusz. :DD

"Szeretnék hasznos tagja lenni a csapatnak."

(#13168) Deck


Deck
titán

https://youtu.be/ozK07ARmU-k

Ezt nézzétek ;)

PS5

(#13169) toto0569 válasza Deck (#13168) üzenetére


toto0569
addikt

de melyiket?
Mediafire link

Köszi :R ( ott a videón :U :W )

[ Szerkesztve ]

(#13170) Deck válasza toto0569 (#13169) üzenetére


Deck
titán

arm32

PS5

(#13171) holozis_HUN válasza m_balint2002 (#13167) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Úgy értem, hogy készülnél fotózni és csak picit mozog valami, akkor behomályosul aztán mégint kiélesedik.

Ui.: a Messenger kamera appjában van a hiba, a sima ezt nem csinálja

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#13172) m_balint2002 válasza holozis_HUN (#13171) üzenetére


m_balint2002
tag

A az úgy más bocsi. De nálam ez a messengerben sincs jelen. :DD

"Szeretnék hasznos tagja lenni a csapatnak."

(#13173) Deck


Deck
titán

Amúgy az ultra stamina mód nagyon hasznos volt nekem múlt héten, nemis hittem volna, hogy ennyire jó :D

PS5

(#13174) Majko102 válasza Deck (#13173) üzenetére


Majko102
aktív tag

Elmaradt a sör. :( Bár nem igen léptem be ide sajna, viszont lehet némi delíriumos állapotban sikerült összehozni. :DDD

(#13175) Deck válasza Majko102 (#13174) üzenetére


Deck
titán

Hehe ;]

PS5

(#13176) holozis_HUN válasza m_balint2002 (#13172) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Lehet bugos nekem app kitörlöm mjad az adatokat és úgy hátha

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#13177) TTommi


TTommi
aktív tag

Ez tetszeni fog nektek, csináljátok végig, aztán írjatok:)
Azt mindenki tudja, hogy a Z2, ha bedugjátok a headsetet, automatikusan felismeri az MDR-NC headset-et és beállítja a zajszűrést is amit ki is lehet kapcsolni. De lehet azt már kevesen tudják, hogy ezt meg lehet változtatni a hang beállítások menüben a tartozék beállításoknál. Konkrétan ebben a melegben nem tudtam aludni és azzal hülyéskedtem, hogy kipróbáltam, mi van akkor, ha a headset típusát a telefonon megváltoztatom (hangsúlyozom, közben az MDR-NC -n ment a FLAC). Nagyon érdekes az eredmény. Különösen, ha az STH-30 ra állítjátok. Aki ezt még nem tudta, próbálja ki:))
Ja, én a PowerAMP-t használom a Sony gyári hang beállításaival mixelve. Nem tudom a Walkman-nel milyet szól, de a PAMP-SONY parostol dobtam egy hátast. Mondjuk a felvétel minősége sem utolsó:)

SXZ2 és SXZ5c

(#13178) TTommi válasza A 2. Vesztes (#13163) üzenetére


TTommi
aktív tag

Na igen, csak kell egy godzilla, hogy onnan ki tudd venni:)

SXZ2 és SXZ5c

(#13179) m_balint2002 válasza TTommi (#13177) üzenetére


m_balint2002
tag

Jobb lett a hang legalábbis én erre lettem figyelmes, ezentúl így használom ha nem kell a zajszures. :DD #A Gyári zenelejátszóval#

[ Szerkesztve ]

"Szeretnék hasznos tagja lenni a csapatnak."

(#13180) TTommi válasza m_balint2002 (#13179) üzenetére


TTommi
aktív tag

Ja igen, itt nincs zajszűrés funkció, de itthon nem is kell:)

SXZ2 és SXZ5c

(#13181) m_balint2002


m_balint2002
tag

http://mobilarena.hu/dl/upc/2015-07/21/561426_e46hiwwtdkn4gmea_screenshot_2015-07-21-02-25-13.jpg

"Szeretnék hasznos tagja lenni a csapatnak."

(#13182) A 2. Vesztes válasza holozis_HUN (#13165) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Én még ilyet nem tapasztaltam, rövid közös életünk során. Most a Z3C sem csinálja. Nálam úgy összegészében minden jól működött, csak az emlékgyártóval nem voltam megelégedve annyira.

Neked ugrál?

Vuff?

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#13183) A 2. Vesztes válasza TTommi (#13178) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

:C

Vuffli!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#13184) holozis_HUN válasza A 2. Vesztes (#13182) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Én voltam a hülye, csak simán amire rávittem arra befókuszált én meg azt hittem hogy ugrál :D

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#13185) tipuka válasza holozis_HUN (#13184) üzenetére


tipuka
addikt

:C

(#13186) m_balint2002 válasza holozis_HUN (#13184) üzenetére


m_balint2002
tag

Nee. :C

"Szeretnék hasznos tagja lenni a csapatnak."

(#13187) JanR válasza m_balint2002 (#13186) üzenetére


JanR
addikt

Dee. :C

(#13188) A 2. Vesztes válasza holozis_HUN (#13184) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Örülök, hogy nincs baj! Ha most ez egy valós problemsz, az nagy pekk lett volna!

Vuff!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#13189) Kisbea


Kisbea
csendes tag

Sziasztok, kérésem kérdésem lenne hozzátok.
sonyZ-m van, 3 napja lefrissítettem az új lollipoppal, azóta merül egy nap alatt, de a legdurvább , hogy becsörög, de hiába oldom fel a képernyőt, semmi bejövő hívást nem jelez, csörög 5-6-ot majd abbahagyja, és nincs nem fogadott hívás.
Csak éppen éjjel 12.30-kor a frászt hozta rám.
Plusz a kocsiban a kihangosítóról is ledob.
Köszönöm

(#13190) toto0569 válasza Kisbea (#13189) üzenetére


toto0569
addikt

Ha csak ráfrissítettél akkor minden lehetséges.Is-is...
Javaslom,hogy csinálj egy Hardresetet
Ha nem javul akkor egy tiszta telepítést Flashtool-al.
De én inkább ezzel kezdenék egyből.

(#13191) Kisbea


Kisbea
csendes tag

húú, értem, gyanítottam, hogy ez így hiba volt, akkor viszont jön a lényeg, azt hogyan, vagy ez már tényleg gáz kérdés., köszi

(#13192) Kisbea


Kisbea
csendes tag

Amúgy annyit tettem, hogy letöltöttem az újat simán és rátelepítettem, mint anno a 4.4-et.
Ahogy lépésről lépésre írta a telefon.

Akkor is volt gondom, emlékszem, a googleplay lemerítette pár óra alatt, a szervízben Keszthelyen csak ment a fejcsóválás, akkor is ti mentettetek meg.
köszi,

(#13193) Deck válasza Kisbea (#13191) üzenetére


Deck
titán

Kiemelt hozzászólás. Teljes nézetben.

PS5

(#13194) Kisbea válasza Deck (#13193) üzenetére


Kisbea
csendes tag

?

(#13195) Lirion válasza Kisbea (#13194) üzenetére


Lirion
addikt

A topik összefoglalóra gondol, amit le lehet nyitni és el tudod olvasni.

(#13196) toto0569 válasza Kisbea (#13194) üzenetére


toto0569
addikt

De "Z"-hez tölts le romot!Mert az itteni kiemelt csak a Z2!A felrakás módja viszont ugyan az...

(#13197) Kisbea válasza toto0569 (#13196) üzenetére


Kisbea
csendes tag

köszi, már el is olvastam, köszönöm, egy ismerős segít holnap, hogyan is működik.
szerinted tegyem fel újra a lollipopot vagy vissza a 4.4et ami eddig futott rajta. Nekem azzal semmi bajom nem volt, és ez is jó / lenne csak ezek a hibák nagyon bosszantóak, ezért kérdezem.

(#13198) toto0569 válasza Kisbea (#13197) üzenetére


toto0569
addikt

Próbáld ki a lollit,ha nem tetszik akkor visszarakod a régit...Adj egy esélyt neki mielőtt "dobod"...

(#13199) m_balint2002


m_balint2002
tag

Messenger videoknal kb a feléig fekete kép van és onnantól meg minden rendben van... Sok baj van ezzel a messengerrel. :((

"Szeretnék hasznos tagja lenni a csapatnak."

(#13200) holozis_HUN válasza m_balint2002 (#13199) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Dettó ez a hiba van nekem is.

El errar es humano y el perdonar, divino.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.