Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-05-15 15:08:10

LOGOUT.hu

Sony Xperia Z2 - Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) yorka


yorka
tag

Hejj de régen volt már különösen ajánlott telefon :)

(#2) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Izéé... :DDD Már tárgytalan, ezért (és, hogy ne legyen Samsungos lefizetős flame, a komment tárgya) törölve. :)

Baromi jó kis ketyerének tűnik, az adás után kb csak a specifikációnak, és a képeknek kellett számomra jót mutatni. És azt hiszem ez sikerült is.

[ Szerkesztve ]

Nyugodj békében Integra!

(#3) jagelo


jagelo
aktív tag

Nagyon kemény telefon jó teszt:) :DD

(#4) NoMagix


NoMagix
addikt

A hangerő gomb nem a feloldó gomb alatt van?
Első ránézésre Sony, szép és egyedi, jó lett a kamera!

(#5) Bog válasza Szatyor95 (#2) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

oops, elírtam a kontentfoldert, javítva.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#6) Peterson_ válasza yorka (#1) üzenetére


Peterson_
addikt

...És mennyire megérdemelte.
Gyönyörű ez a telefon, és nagyon szépen összerakták.
Ha most állnék telefonvásárlás előtt, egy percig nem gondolkoznék.
A Sony GUI meg még mindig a szívem csücske :B

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#7) Leskin


Leskin
tag

Lőhettetek volna pár képet egy időben egy témáról, egy kameraállásból ezzel és az s5-el, kíváncsi lettem volna :)

Samu S5

(#8) tomp


tomp
félisten

Teszt videók linkje nem jó mert nincs link csak egy fél cím. :)

(#9) koxx


koxx
MODERÁTOR

Veletechen megnéztem élőben, nem nyűgözött le. HTC M8 minőségibb érzést kelt. A G2-met nem cserélném el erre. Az IP minősítés viszont tetszene, de a sony formaterve nem az én világom.

[ Szerkesztve ]

(#10) Blaise


Blaise
veterán

Jó kis telefon lett :)

Itthon mikor lesz kapható rendes garanciával?

(#11) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Ki kéne próbálnom élőben.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#12) dejaris válasza Oppenheimer (#11) üzenetére


dejaris
addikt

Mar megint masfele olalkodsz? :D

(#13) Locutus


Locutus
veterán

Elmorzsoltam néha azért egy mosolyt így note3-rol...de nem rossz cucc. Az asszonynak meg vennék is egyet, ha lenne értelmes garanciális háttere. Mert azért a Sony topikok itt nem éppen a megbizhatosagrol zengenek ódákat...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#14) rwu


rwu
tag

Wp-vel jobb lenne :D

Jó kis teló :K

S22U*hondacivic*

(#15) jagelo válasza koxx (#9) üzenetére


jagelo
aktív tag

Nem bunkóságból mondom de akinek ilyen telefonja lesz nem cserélné el veled:)

(#16) soldier2


soldier2
őstag

Az első különösen ajánlott plecsni a Sonynak. Wow. Nem lett egy semmi ez a készülék, ha a szakértőket is lenyűgözi.

Van úgy, hogy bizonyos aktákat ki kell nyomtatni. A https://fundaforest.eu/hu oldal meglátogatása csökkenti a környezetterhelést. Köszönjük, hogy kattintott!

(#17) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Tutkó teló, de a z1 szebb szvsz (főleg lilában).
Amúgy ezt a dupla koppos feloldást nem értem miért az LG-hez kapcsolják. Nem a Nokia N9-ben volt először?

(#18) Lecs@


Lecs@
addikt

Egyetlen amire lecserélném a Lenovomat. Majd ha árban lejjebb halad persze. ( bár a nekem fontos dual Sim opció sajna pótolhatatlan vele )

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#19) Alexios


Alexios
veterán

A kamera oldalon van egy kis baki:

Szerencsére a videózás kapcsán sem kellett csalódnunk. A Full HD-t 60 fps-ben tudja produkálni, van 4K felbontás is, egy ilyen a href="/dl/cnt/2014-04/108132/z24k.mp4" target= "_blank">

Illetve

ettől még szürreálisabb lesz az eredmény, ilyenre is mutatunk példát a href="/dl/cnt/2014-04/108132/z2slow.mp4" target= "_blank">

[ Szerkesztve ]

(#20) jagelo


jagelo
aktív tag

Azért most odarakta magát a Sony nagyon szép okos jó kamera szép kijelző vízálló :C

(#21) Bog válasza Alexios (#19) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Javítva, köszönöm.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#22) koxx válasza jagelo (#15) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

És ez így jó :) meglátjuk a G3 milyen lesz, mert végülis az a konkurens termék ha egyszer megjelenik.

(#23) perempe


perempe
addikt

z24 a kameragyilkos kép.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#24) prolad


prolad
őstag

Nagyon bejön,Veletechen sikerült kipróbálni,igencsak minőségi darab .

(#25) Bog válasza Leskin (#7) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Lesz majd külön összehasonlító teszt is a csúcsgépekről. Egy hét múlva jön a Huawei P7 is, azt mindenképpen megvárjuk, az LG G3 is beférne, csak arról nem tudni, hogy mikor érkezik.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#26) koxx válasza Bog (#25) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

G3-nak nincs is hivatalos megjelenési időpontja? akkor rosszul emlékeztem.

(#27) #53932800


#53932800
törölt tag

A Vodafone Smart Mini óta a legelső K.A. mobil,jól tudom?

Egyébként megérdemelte.

Soldier : Volt a Sony Ericson-os időkben KA. mobil

[ Szerkesztve ]

(#28) Luck Dragon

Régen volt hogy egy telefon ennyire tetszik mint ez. Csak a G2 volt ami ilyen érzéseket keltett bennem .Egy fehér színűt nagyon elfogadnék, vagy egy lilát. Talán meglepem magamat egy ilyennel :B

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#29) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

Nagyon jó lett a Z2! :B
Köszönjük a tesztet! :K

Szándékaim szerint idén akár kettőt is beszerzek ebből (no nem magamnak :DDD , családtagoknak:) )!

(#30) razorka777


razorka777
veterán

Szokásos Sony minőség, nagyon tetszik, de sajnos ez nem az én méretem. :)

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#31) ucli


ucli
senior tag

A Különösen Ajánlott plecsnit rég láttuk

(#32) Dinsdale


Dinsdale
tag

Csak azt nem értem miért spórolják le a navigációs gombokat mikor lenne bőven hely a kijelző alatt. :F
Egyébként nagyon kívánatos. Esetleg ha megtanulnának nagyon keskeny peremet csinálni a kijelző mellé...

(#33) Ricardo


Ricardo
félisten

Ezt most jól összerakták.

(#34) jagelo


jagelo
aktív tag

Hú ebből egy kompakt alig várom :D

(#35) #24536576


#24536576
törölt tag

Kár, hogy ilyen ormótlan nagy még mindig alul és fölül is a "káva"...

(#36) Snoop27


Snoop27
őstag

Valoban remek telefon, megérdemli a Különösen Ajánlott plecsnit. Remélem a G3 is kijön május közepén s valoszinüleg a kettö közül fogok választani.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#37) tha_answer


tha_answer
őstag

mindjart itt a z3,
szal felejtos XD

(#38) Sir Ny


Sir Ny
senior tag

ezek milyen kommentek mar? Nagyon bejon, meglepem magam 1gyel, stb. Mintha egy kamu fogfeherites/pot.nov.szer/etc. oldal aljan lennenek kamukommentek :D

-

(#39) Fr0z3n válasza Sir Ny (#38) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Mert a tied jobb ;]
Nem sok embernek lehet ilyen telója perpill, így nem lehet agytröszt kommentet írni. A cikk és a tegnapi adás pedig elég részletes volt.

[ Szerkesztve ]

(#40) Enci1983 válasza tha_answer (#37) üzenetére


Enci1983
senior tag

Előtte még jön a Z2 Compact, Japánban már belistázták A2 néven :) bár lehet hogy csak egy Z2 variáns.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#41) dikan


dikan
tag

Azért vagyok csak szomorú, mert gyakorlatilag a Z és ebből adódóan a Z1/Z1 Compact hardvere is tök elég lenne arra amire nekem kell. De a kamerát, ami szerintem egy szoftver frissítéssel javítható lenne mért nem tudják orvosolni? Emiatt nem fogok új telefont venni... :(

Mate20, S10, 🍏XR, mi9SE, 1+7

(#42) leslien


leslien
nagyúr

gratula a Sony nak :C

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#43) Dr.Anonymus válasza Sir Ny (#38) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

majd ha meglesz egy-két embernek a Z2 itt a fórumban, akkor majd születnek elmésebb, érdemibb hozzászólások is,
addig be kell érned ezekkel ;]

(#44) Tidzsimon válasza Dinsdale (#32) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Sok esetben hasznos ha nincs ott egy véletlen, lenyomható gomb.
Szvsz vagy mechanikus gomb legyen, vagy el lehessen tüntetni.
A másik ok a formaterv, szerintük így jó.

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#45) babkukta


babkukta
senior tag

Na ez a beszéd!!! :) Sajnálom h ezt kell mondanom, de eddig is így kellett volna csinálni... mindene meg lett volta a japóknak ahoz, h 1 éve is hasonlót adjanak ki. IPS kijelző, normális kamera, akkuidő.. csak eddig vmit mindig elbarmoltak. De ez most király!
Igaz nagy, de nem érdekelne... x) Mindenféleképpen ki kell próbálnom vmelyik üzletbe.
Egyébként a kávához hozzátéve: tényleg nagy, de legalább arányos.. ellenben a HTC alulra rakott egy másfélszer akkora részt.

Remélem lassacskán a Sony még nagyobb sikereket fog elérni! Most már megvan a jó kamera kulcsa, tessék alkalmazni!!! :K

Üdvözlettel, Tibi

(#46) Lecs@ válasza Dr.Anonymus (#43) üzenetére


Lecs@
addikt

[link] :DDD

[ Módosította: bolondember ]

512 GB

(#47) C$abi


C$abi
aktív tag

Jó telefon lett. Soha többet ne rakjon a Sony TFT-t a telefonjaiba.
Csúcsmodell-összecsapás teszt mikor lesz?

(#48) petipetya


petipetya
nagyúr

Nem rossz készülék. De a frissítések miatt már előre érzek egy kis keserű szájízt, mivel egyrészt használtam Sonyt (Xperia S), másrészt a Nexushoz mérem az android verziók kiadásának ütemét.

A kamerával készült fotókat nem látom kiemelkedőnek. Jók, de ilyen napos időben én is ilyen eredményt kapok a telómmal. Az esti és a sötétebb teremben készült képek viszont elég csúnyák - láttam már Lumia 920-al készült esti felvételt, és az bizony felmossa a padlót a Z2-vel. A Z2 sokoldalú fotós funkcióinak viszont jár a piros pont. :C

Ennyit a negatívumokról, amelyekkel egyébként simán együtt lehet élni, mivel nem befolyásolják a mindennapi használatot. A Z2 nem csak orrhosszal, hanem mérföldekkel vezet az M8 és S5 előtt. Az előbbinek lényegében használhatatlan számomra (a kulcsszó a számomra) a kamerája, míg az utóbbinak elfogadhatatlan a számomra a bóvli anyaghasználata - na ezek viszont kihatnak a mindennapi használatra. A Z2 anyaghasználata és külseje lehengerlő, a kijelzője pedig príma (kedvelem az IPS-t). Hiányolom viszont belőle a vezeték nélküli töltést, mivel az usb ajtaját nyitogatni nem a legkényelmesebb. Cserébe viszont nem kell gyomorgörccsel rohanni egy hirtelen jött zápor esetén, még akkor sem ha nincs nálunk óvszer amit a telefonra húzhatnánk.

Összességében nekem nagyon bejön a Sony maga, a Z2 pedig pláne. Abszolút elfogadnám mindennapi használatra szánt készüléknek. Le a kalappal előtte, nagyot alkottak. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#49) #24536576 válasza Sir Ny (#38) üzenetére


#24536576
törölt tag

+1 nekem is b*ssza a szemem. :D

(#50) w333


w333
félisten

Szép -Szép de a kamerától nem estem hasra ... mi ez a homály ? :U

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.