Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-05-15 15:08:10

LOGOUT.hu

Sony Xperia Z2 - Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13251) junior11 válasza west76 (#13247) üzenetére


junior11
veterán

Nálam is ez a helyzet, már kezd elegem lenni belőle...

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#13252) eszlenyek válasza west76 (#13249) üzenetére


eszlenyek
tag

Ne tartsd túl messze a szádtól a készüléket, viccen kívül, én kicsit eltartva szoktam tartani a telefont, akkor többször is panaszkodtak hogy nem hallanak (még zárt csendes helyiségben sem), de amint normálisan az arcomhoz "érintettem" az egész telefont nem csak a fülemhez (tehát közelebb volt a mikrofon a számhoz) már is hallanak :D (Ez most tényleg nem trollkodás)

(#13253) viera válasza Majko102 (#13250) üzenetére


viera
őstag

Ez sajnos nem LP hiba. :N
Párom Z3C-je is ezt csinálja, azon új kora óta Kit-Kat van. :W

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#13254) m_balint2002


m_balint2002
tag

Na 5.1 még senkinek.? :)

"Szeretnék hasznos tagja lenni a csapatnak."

(#13255) nyurga82


nyurga82
tag

Z2-vel egy videót szekeszgettem (lassítás, vágás) ezután elmentettem. De hova menti a teló, sehol nem találom. Pedig végig ment csík, hogy mentés.

(#13256) trancee válasza m_balint2002 (#13254) üzenetére


trancee
tag

Még nem!!

(#13257) Kossuth válasza eszlenyek (#13252) üzenetére


Kossuth
tag

Megerősítem. Nálam is ez van!

(#13258) west76 válasza eszlenyek (#13252) üzenetére


west76
aktív tag

Köszi, kipróbálom, de ez azért gáz egy ilyen kategóriájú készüléknél. Majd beszámolok róla, hogy segített-e, mert valóan nem szoktam odaszorítani az arcomhoz...

(#13259) Tomtotom


Tomtotom
senior tag

Engem egy picit az idegesít, hogy Chrome böngészőn nézem a fórumot, és ha felül, vagy alul megjelenik fehér rész a kijelzőn(pl a honlap címe) , akkor ezen a drapp színen változik a fényerő, erősödik . Ha automata fényerőn van akkor is, de ha kikapcsolom az automata fényerőt, akkor is, kivéve, ha fél, vagy annál alacsonyabb fényerőt használok. Ja és nekem a Chrome néha, ha gyorsan pörgetem az oldalt lefelé, akkor bevibráll a kijelző alján a szöveg, sima böngészőnél ez nincs jelen, de a fényerősség gond igen.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#13260) Vikooo válasza Tomtotom (#13259) üzenetére


Vikooo
addikt

Dinamikus kontraszt a neve a featurnek, eleg idegesoto es sajnos nem kapcsolhato ki.

(#13261) Tomtotom válasza Vikooo (#13260) üzenetére


Tomtotom
senior tag

Erről még nem is hallottam :) Már azt hittem hibás a kijelző, bár szervizbe már nem küldeném, max mielőtt lejár a garim :)

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#13262) holozis_HUN válasza Tomtotom (#13259) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Lehet én vagyok vaksi, de nekem nincs ilyen, vagy csak nem vettem észre :D automata fényerő.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#13263) Deck


Deck
titán

Alkalmazkodó fényerő.

PS5

(#13264) Tomtotom válasza Deck (#13263) üzenetére


Tomtotom
senior tag

Ha kikapcsolom, akkor is, kivéve ha középre állítom a fényerőt, vagy lejjebb veszem.

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#13265) Vikooo válasza Deck (#13263) üzenetére


Vikooo
addikt

Az más, az a fényszenzort kapcsolgatja.

(#13266) Deck válasza Vikooo (#13265) üzenetére


Deck
titán

Igen, ez az automatikus fényerő.

PS5

(#13267) Tomtotom válasza Vikooo (#13265) üzenetére


Tomtotom
senior tag

Akkor ez nem hiba? Ha az alkalmazkodó fényerő ki van kapcsolva, akkor is megugrik pl itt a topik olvasása közben enyhén a fényerő, ha fehér háttér pl a honlap címe jön elő. Sajnos a hátlapom is kezd megemelkedni a sim ajtó mögött, kezd a hócipőm kilenni ezzel a telefonnal. Persze a nyomáspróbánál felugrik az érték, aszerint jó:(

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#13268) Vikooo válasza Tomtotom (#13267) üzenetére


Vikooo
addikt

Normalis sajnos. A Samsung maniaja volt ez a dinamikus kontraszt, S3 tol kezdve kikapcsolhato, Sonynal sajnos nem.
En a TV -n is kikapcsolom :)

(#13269) Tomtotom válasza Vikooo (#13268) üzenetére


Tomtotom
senior tag

Köszi szépen. A hátlapot szerintem magam kicserélem, ha úgy adódik, hogy elvállik. Holnap lekapom a karbon fóliát, és áttnézem, a sim ajtó mögött feljebb van, mintha nem feküdne a keretbe. Nyomásteszten ok. Pedig nem is az az oldal melegszik, én ezt nem értem :(

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#13270) m_balint2002 válasza Tomtotom (#13269) üzenetére


m_balint2002
tag

Nekem az előlap kerete mellet minimalis fény látszik nomasteszt nálam is oke. :F

"Szeretnék hasznos tagja lenni a csapatnak."

(#13271) Tomtotom válasza m_balint2002 (#13270) üzenetére


Tomtotom
senior tag

Ez van. A Cordonhoz nem merem küldeni, az előző javításnál is olyan igénytelenek voltak, hogy nem pucolták ki a kamera lencsét belülről összerakás után, és visszaküldték poros koszos kamerával persze belülről :) Küldhettem vissza még 2 hétre. Ez most már cserélt telefon, így ha az akkufedél feljön, inkább veszek egy gyári újat, és kicserélem.

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#13272) tevepapi01


tevepapi01
újonc

Hali!

Tegnap vettem egy Z2-őt, tetszik, szép, gyors, stb, csak épp ha bekapcsolt állapotban töltőre rakom, kb fél perc után bejön mindenféle reklám a telo képernyőjén. Ha hozzányúlok, bejön a kezdőoldal a gyári beállításokkal. Minden beállításom, minden fénykép, videó törlődik a telóról.
Rákötöttem laptopra közvetlenül fotózás után, hogy a képeket átrakjam gépre, fél perc után megint reklám, és törölt mindent.

Erre van ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#13273) KZP válasza tevepapi01 (#13272) üzenetére


KZP
őstag

Hát, én nyomnék hamar egy gyári visszaállítást. :K

(#13274) dedehu válasza tevepapi01 (#13272) üzenetére


dedehu
aktív tag

nézz rá a téma összefoglalóban a flashtoolos telepítésre és inkább csináld azzal

(#13275) unreg1


unreg1
tag

Sziasztok!

Usb-n keresztül próbálnám pc-re csatlakoztatni a telót, de sem a Companion, sem a Myphone explorer nem látja. A gépen XP van.

Mi lehet a gubanc?

(#13276) holozis_HUN válasza unreg1 (#13275) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Próbáld wifin keresztül, másik kábellel. Vagy lehet driver hiba.

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#13277) nyurga82


nyurga82
tag

(#13278) holozis_HUN válasza nyurga82 (#13277) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Lehet én vagyok a hülye, de nem találtam video szerkesztőt a telón, csak azt ami pl havonta magától csinál videot, de azon belül nem találtam, hogy magam szerkesszek, én külső progit használok.

Egy Sony Vegas 13-at el tudnék viselni a telón :)

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#13279) Vikooo válasza holozis_HUN (#13278) üzenetére


Vikooo
addikt

Pedig van, nem tud sokmindent de pl a lassitas (magasabb fps -el felvett videot erdemes csak), gyorsitast tudja. 1x hasznaltam masfel ev alatt :)

(#13280) m_balint2002 válasza Vikooo (#13279) üzenetére


m_balint2002
tag

+1

"Szeretnék hasznos tagja lenni a csapatnak."

(#13281) Majko102


Majko102
aktív tag

Úgy néz ki mégis tudja a Z2 a quick charging-ot. UBL kell hozzá.

http://forum.xda-developers.com/xperia-z2/development/sony-secret-revealed-qc-2-0-t3163490

(#13282) Deck válasza Majko102 (#13281) üzenetére


Deck
titán

Pont most olvasgattam utána ennek. Elvileg alapból tudja a snapdragon 801 csak a Sonynak engedélyeznie kellene, persze módosított kernelnél engedélyezték akkor.

A kérdés, hogy mennyivel gyorsabban töltene így fel? Megéri-e? Van Sony gyorstöltő is ami 45perc töltéssel azt ígéri, hogy egész nap használható lesz a telefon. Ez is QC2

[ Szerkesztve ]

PS5

(#13283) Deck válasza Majko102 (#13281) üzenetére


Deck
titán

Ez se rossz: SONICable

PS5

(#13284) Majko102 válasza Deck (#13282) üzenetére


Majko102
aktív tag

De ahhoz a töltőhöz megfelelő telefon(vagy kernel :D) szükséges. Nekem is van gyorstöltőm, de nem tölt vele sokkal gyorsabban a telefonom. USB-n kb 1.5-2óra, dokkolóban vagy mágneskábellel meg 3 óra alatt tölt fel. Gyorstöltő meg 0% -> 60% 45 perc alatt. A gyári töltőnk is "gyorstöltő" néven fut, mert 1.5A töltőáramú. :)

(#13285) Deck válasza Majko102 (#13284) üzenetére


Deck
titán

Megfelelő telefon és kernel ;)

PS5

(#13286) Majko102 válasza Deck (#13285) üzenetére


Majko102
aktív tag

Hogyhogy váltottál zéháromra? :DDD

(#13287) Deck válasza Majko102 (#13286) üzenetére


Deck
titán

Öcsém akart új telefont (Z2) de sajna kivonták a forgalomból a Telekomnál, a Z3 meg drága volt neki így inkább megvette tőlem ár alatt kicsivel én meg vettem a Z3-at. Így :D

PS5

(#13288) Neeko válasza Deck (#13287) üzenetére


Neeko
tag

Neked megérte váltani?

[ Szerkesztve ]

Galaxy Alpha White

(#13289) Deck válasza Neeko (#13288) üzenetére


Deck
titán

Megérte mivel így lett telefonja a Z-t meg eladtuk az árát meg megkaptam én annak is.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#13290) Neeko válasza Deck (#13289) üzenetére


Neeko
tag

Lehet cserélem én is...de kipróbálnék most már egy iphonet is :D Szóval még meglátom.

Galaxy Alpha White

(#13291) sellerBP


sellerBP
tag

Én egy LG G4-re cserélném Z2-met ha nem lenne 200e az LG. Még Note 3, Note 4-en gondolkodok. De Sony-t még egyszer nem akarok elég volt Z2-ből. Már lassan feltölteni sem tudom se USB-n se mágneskábellel. Pedig egyik kábel sem szar. Sw csere volt flashtoolal. Felrakod tölteni jelzi mintha töltődne majd merül az aksi...

Előkaptam Galaxy S3 Neo (I9300I) Dual sim-et. Ebay-en rendeltem 3 hónapja.

[ Szerkesztve ]

(#13292) Deck válasza sellerBP (#13291) üzenetére


Deck
titán

Te tudod.. De mindenből vannak és lesznek hibás darabok, ha nem tölt akkor vidd szervizbe, ezért van a garancia. Ha kifogsz egy hibás samsungot akkor se sony se samsung? Hehe előbb-utóbb elfogynak a márkák.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#13293) sellerBP válasza Deck (#13292) üzenetére


sellerBP
tag

Volt már szervizbe. Visszakaptam,hogy tökéletesen működik.

(#13294) Deck válasza sellerBP (#13293) üzenetére


Deck
titán

Akkor vidd be megint.

De mi az, hogy ndm tölt? Használod közben?

PS5

(#13295) sellerBP válasza Deck (#13294) üzenetére


sellerBP
tag

Amikor felakarom tölteni szépen jelez az állapot led narancs. Villám ikon állapotsávon. Majd lezárva képernyőt otthagyom éjszakára. És reggel kevesebbet mutat az aksi mint amennyi benne volt.

Amivel próbáltam: Mágneskábel 2 fajta, Sony gyári adatkábel micro usb-n, Samsung adatkábel sony töltőfejjel.
Megpróbáltam csak gépről tölteni usb-n szintén ezzel 3-4 fajta kábellel helyzet ugyanaz.

Régen amikor ezt csinálta akkor csak ritkán 1-2 fordult elő. De most már mindennapos.

Szerintem alaplap hiba. Nem hinném,hogy aksi lenne mert ha az lenne szar akkor fel sem bírnám tölteni. Bár mondjuk jelenleg ez a helyzet 23%.on van és reggel raktam töltőre akkor 30%-on volt.

[ Szerkesztve ]

(#13296) Deck válasza sellerBP (#13295) üzenetére


Deck
titán

Akkor is szerviz. Ezzel nem tudsz mit csinálni.

PS5

(#13297) sellerBP válasza Deck (#13296) üzenetére


sellerBP
tag

Beküldthetem 195x T-mobile-ba gyerek azt mondta nem fogják cserélni.

(#13298) Deck válasza sellerBP (#13297) üzenetére


Deck
titán

Akkor reklamálj vagy valami. Ennyiben hagyod csak így simán? Írj a telekomnak facebookon, hogy mi van.

PS5

(#13299) sellerBP válasza Deck (#13298) üzenetére


sellerBP
tag

Leszarják mehetek én békéltetőtestülethez is. Túl vagyok 1 év garancián szal elvileg Cordot kellene becéloznom de Cordon meg elhajt mert garacia papír T-s. Állítólag 1év garancia T-jé és 1év a Cordoné. T csa annyit tesz beküldi ennyit tudnak mert szerviz náluk megszűnt.

[ Szerkesztve ]

(#13300) Deck válasza sellerBP (#13299) üzenetére


Deck
titán

Sokan egyből szokták a Cordonhoz vinni és sosem volt probléma vele. A garancia meg 2 év. Bármikor kellett telefont szervizeltetnem elvittem a T-hez majd ők eljuttatták a Cordonhoz.

Én biztos nem hagynám annyiban a helyedben, de ha neked m1 akkor hagyd.

PS5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.