Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-05-15 15:08:10

LOGOUT.hu

Sony Xperia Z2 - Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13851) Tomtotom válasza m_balint2002 (#13850) üzenetére


Tomtotom
senior tag

Nekem sem, pedig szervizelték :)

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#13852) m_balint2002 válasza Tomtotom (#13851) üzenetére


m_balint2002
tag

Elméletileg. :D

"Szeretnék hasznos tagja lenni a csapatnak."

(#13853) Neeko


Neeko
tag

További jó fórumozást mindenkinek. Mivel el adtam a Z2-t így el köszönök tőletek. :)

Galaxy Alpha White

(#13854) _Fonzy_


_Fonzy_
tag

Részletfizetési lehetőséggel hol lehet venni Z2-t? :C Tmobile sajnos kilőve, Áruházakban pedig csak Z3 van sajna :W

(#13855) m_balint2002 válasza Neeko (#13853) üzenetére


m_balint2002
tag

Samura mi.? :D

"Szeretnék hasznos tagja lenni a csapatnak."

(#13856) sellerBP


sellerBP
tag

Eladóval válik Z2-m ha valakinek kell. Gyárilagfüggetlen Telekomnál lett véve. 10 hó garancia kB. Dobozos. Gyári t-s sw 5.0.2. LG G3 lesz helyette 32/3-as verzió.

[ Szerkesztve ]

(#13857) Deck válasza sellerBP (#13856) üzenetére


Deck
titán

Részvétem.

PS5

(#13858) sellerBP válasza Deck (#13857) üzenetére


sellerBP
tag

Annyira rossz lenne az-az LG G3?

(#13859) bubuka80 válasza sellerBP (#13858) üzenetére


bubuka80
tag

Hát, ha lényeges volt a gördülékeny rendszer és a kiemelkedően jó üzemidő, akkor a falhoz fogod vágni. Lehet, hogy javítottak rajta, nekem év elején volt, de ezek miatt váltam meg tőle.

(#13860) Neeko válasza m_balint2002 (#13855) üzenetére


Neeko
tag

Így van :) Nem is bánom:)

Galaxy Alpha White

(#13861) m_balint2002 válasza Neeko (#13860) üzenetére


m_balint2002
tag

Ismerősömnek is azt ajanlgatom de ő sonyt szeretne mert "mindenkinek" az van. :D

[ Szerkesztve ]

"Szeretnék hasznos tagja lenni a csapatnak."

(#13862) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

Ma nekem is megvolt a +1 fölösleges köröm Kordonéknál,
Múlt hét szerdán adtam le a telefont a hívó fél hangjának sercegése miatt,
ill már kicsengés hangja is torzított, amikor leadtam kiscsaj elvitte a telefont hogy lehet csak
szoftveres beállítás, visszahozza 5p múlva hogy próbáljam ki, kérdeztem hogy a mikrofon
zajszűrés, meg a hívő fél hangjának javítása opciót javasolta-e a kollégája, mert azokon már
túlvagyok minden lehetséges kombinációt kipróbáltam... a válasz igen, akkor hagyjam itt...
otthagytam...

tegnap jött az SMS kész, gyanú támad... túl gyors volt ez!
ma bemegyek, gyanú beigazolódik... a szervizlapra ennyit írtak, hogy kapcsoljam ki a 2 opciót,
és a hiba megszűnik/megszűnt... szerintetek...? :W

erre már tényleg azt mondom, hogy mindennél van lejjebb...

a készüléket otthagytam újabb körre, az új szervízlapra tollal írtam nekik pár sort, hogy sztem a felső
hangszóró lesz a hibás...

no comment

-= No way back from Here =-

(#13863) KZP válasza [lAyCsI] (#13862) üzenetére


KZP
őstag

Ezek hülyék! Ha a hangszóró serceg, annak mi a fene köze lenne a mikrofon beállítási opcióihoz? :Y :W
Csak soha ne kelljen odavinnem a telefonomat! :(((

(#13864) [lAyCsI] válasza KZP (#13863) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

ha mégis megteszed átvételkor azonnal ellenőrizd hogy megszűnt-e a hiba...
addig egy lépést se! ;)

-= No way back from Here =-

(#13865) KZP válasza [lAyCsI] (#13864) üzenetére


KZP
őstag

Aztán jutalmul még jól összekarcolják. ;]
Inkább recsegjen a hangszóróm, ez legyen a legnagyobb baj! :)

(#13866) west76 válasza west76 (#13822) üzenetére


west76
aktív tag

Ma volt alkalmam fotózni párat a telefonnal, na ez botrányosan sikerült, 3-4 kép után forró a telefon, eddig is melegedett fotózáskor, de ennyire soha. Ez rohadtul aggaszt... De mivel most nyaralok, így telepíteni sem tudok :(

(#13867) toto0569 válasza west76 (#13866) üzenetére


toto0569
addikt

Akkor vegyél Samut Meleg van...

(#13868) west76 válasza toto0569 (#13867) üzenetére


west76
aktív tag

Kösz az építő jellegű hozzászólást. ;) Eddig ez az első csalódás ezzel a telóval, azért vettem "csúcskategóriát" mert feltételeztem, hogy ezt majd nem kell folyamatban hegesztgetnem :) Mindegy majd megoldom, vagy eladom, de az tuti nem samsung lesz a következő, előbb térek vissza inkább lenovora vagy xiaomire ;)

(#13869) saca23 válasza west76 (#13868) üzenetére


saca23
aktív tag

Hello
Milyen rendszert használsz nálam 5.02- van telekomos és nem melegszik gázosan.

(#13870) west76 válasza saca23 (#13869) üzenetére


west76
aktív tag

Valóban, 5.02-nél még elviselhető mértékben volt csak jelen ez a probléma, 5.1-et felraktam és ezzel gáz a helyzet, a telefon is jelzi, hogy túlhevülés miatt be fogja zárni az appot és én is eléggé érzem az áradó hőt :/ Szóval ki merem jelenteni, hogy ez a jelenség az 5.1 bugja.

(#13871) toto0569 válasza west76 (#13868) üzenetére


toto0569
addikt

Ha elolvastad az írást,( ami a maga módján építő jellegű volt),akkor észre vehetted volna,hogy a melegedésre vonatkozóan illesztettem be a linket.Nem csak a Sony melegszik,hanem a "csúcs" Samsung is.
Olvass ,láss ,és értelmezz... :R
(egyébként ,tőlem aztán olyat veszel amilyet akarsz hiszen a te dolgod.De a Sonyt ne fikázd,mert a többi is ilyen...)

[ Szerkesztve ]

(#13872) Deck válasza toto0569 (#13871) üzenetére


Deck
titán

+1

PS5

(#13873) west76 válasza toto0569 (#13871) üzenetére


west76
aktív tag

Figyu, te a sony marketingese vagy? Nem fikáztam, hanem rávilágítottam egy valós problémára, ami az új 5.1-es rommal jött elő. De inkább nem írok mostantól, látom ez a fórum mégsem a segítőkészségről, hanem a fölényeskedésről szól. Gratulálok ;-)

(#13874) Majko102 válasza west76 (#13870) üzenetére


Majko102
aktív tag

Nálam nem fordult még elő ez a "bug", pedig nem 22 fokban dolgozok. De amúgy is most komolyan... hőségriadóban mit vártok?! Minden melegszik, ami árammal megy, mert nem 38 fokra és égető napsütésre lett tervezve a hőelvezető rendszer ezeknél az eszközöknél. :DDD

(#13875) m_balint2002 válasza west76 (#13873) üzenetére


m_balint2002
tag

Engem érdekelnek mert nekem is szoktak bugok lenni. :D

"Szeretnék hasznos tagja lenni a csapatnak."

(#13876) Deck válasza Majko102 (#13874) üzenetére


Deck
titán

Ez teljesen így van fe nem képesek felfogni sajnos..

PS5

(#13877) stevve válasza west76 (#13873) üzenetére


stevve
nagyúr

Nálam nem lett rosszabb a melegedés 5.1 után. Szerintem csak a nagy meleg az oka, nem a rendszer. Minden jobban melegszik ilyenkor. :)

(#13878) Deck válasza stevve (#13877) üzenetére


Deck
titán

Pontosan így van :)

PS5

(#13879) m_balint2002 válasza Deck (#13878) üzenetére


m_balint2002
tag

Meglehet. :D

"Szeretnék hasznos tagja lenni a csapatnak."

(#13880) 3franky


3franky
csendes tag

5.1-nél jelentkezett a kiemeltben lévő rommal (eddig nem volt ilyen problémám):
Hívás közben ha megnyomom a kihangosítást vagy fülhallgatót csatlakoztatok, elmegy a mikrofon hangja, vagyis a másik fél nem hall, egészen addig amíg újra nem hívjuk egymást.
Kipróbáltam több telefonnal is többször, így már biztos, hogy az én készülékemben van a hiba.
Nálatok nem csinálja ezt?

(#13881) Rocoo


Rocoo
tag

sziasztok független gyári romot hogyan tudok feltenni a telomra jelenleg 5.0.2 es tmobile os rom van rajta

(#13882) KZP válasza Rocoo (#13881) üzenetére


KZP
őstag

Összefoglalót olvasd el! :K
______________________________________________________

Kijött egy kis frissítés Z3-ra, igaz, még csak két szolgáltatóhoz:

Operator: Vodafone ES, Vodafone UK
Release: 23.4.A.0.580

[ Szerkesztve ]

(#13883) Deck válasza 3franky (#13880) üzenetére


Deck
titán

Nálam minden rendben.

PS5

(#13884) saca23 válasza west76 (#13870) üzenetére


saca23
aktív tag

Én a helyedben vissza raknám akkor az 5.0.2 és várnék,
hogy kiadja a telekom a hivatalos frissítését! Nem akarok neked hülyeséget mondani de akár még ez is probléma, hogy a független romot probáltad felrakni a t-és telora. Szerintem megéri várni a hivatalos frissítésre, de elhiszem valaki szeret hegesztgetni, ügyeskedni, de ismétlem csak javaslom ezt a megoldást!

(#13885) west76 válasza saca23 (#13884) üzenetére


west76
aktív tag

Persze, ez lesz majd, de most nyaralás alatt ez nem megy, majd otthon. :)

(#13886) KZP válasza saca23 (#13884) üzenetére


KZP
őstag

A T-s telókon is gyárilag független rom van, szóval nem az lesz itt a probléma.

(#13887) toto0569 válasza saca23 (#13884) üzenetére


toto0569
addikt

Már ne haragudj,de addig jó amíg a szolgáltató nem nyúl bele...(sok szemét...)Nekem miért nincs vele gondom?Elég sokat fényképezek,netezek és Youtube-ot nézek.Nem igazán láttak még itt panaszkodni a Pre-Rooted ROMok miatt,hogy sz@r :N

(#13888) saca23 válasza KZP (#13886) üzenetére


saca23
aktív tag

Tudom hogy függetlenül árulja a telkom nekem is az van, de valami még se teljesen úgy van, mert a telekomnán 0.726-os végű az utolsó hivatalos gyári rom.
A gyárilag független telo ami nem szolgáltatós sokkal újabb romok vannak rá, de nincs is semmi baj ezzel nekem
is szuper, mint az álom úgy fut a telón minden és alig melegszik úgyhogy én inkább várok a hivatalos frissítésre, hátha megoldják a problémákat addigra!

(#13889) TTommi válasza west76 (#13885) üzenetére


TTommi
aktív tag

Én tegnap telepítettem az 5.1.1 et és az akku időt leszámítva (még tesztelem) meg vagyok elégedve vele. Én Vodafonos nem független készüléket használok, de úgy tűnik ez nem nagy akadály, hogy jól működjön a teló.
A bejövő hívások és üzenetek autómatikus elutasítása opciót tudja valaki, hova tették? Itt bénázom, de sehol nem találom!
A kamera az auto módban tényleg jobb lett:) Sokkal jobb:)) Igaz, most főként éjszakai fotókat csináltam és nem túl távoli nézetből, de azt tudom, hogy a korábbiak számomra szinte használhatatlanok voltak. A mostaniakkal egészen meg vagyok elégedve.
West 76: A kamera melegedés biztosan nem 5.1.1 bug, hanem főként, sajnos, az a fránya SoC és üveglap kombinációja okozza. Egyébként legyél óvatos, mert a vízállóság kárára is mehet, ha nagy melegben terheled a kamerát! Úgy tudod kiküszöbölni a túlmelegedést, hogy ha fotózás után, ha nem nagyon használod a gépet, egyszerűen kilépsz az alkalmazásból és elteszed valamilyen tokba a telefont. 4K-s videókat meg ki se próbáld:) Én a múltkor csak telefonáltam a napon állva és úgyis felforrósodott, meggyőződésem szerint a fekete üveg burkolat miatt.
Egyébként a telepítés után én mindig csinálok egy Factory reset-et. Lehet nem kellene, de így, tapasztalatom szerint nincsenek a szoftver telepítésből adódó akadások, lassulások.

SXZ2 és SXZ5c

(#13890) Deck válasza toto0569 (#13887) üzenetére


Deck
titán

+1

PS5

(#13891) west76 válasza TTommi (#13889) üzenetére


west76
aktív tag

Sajnos kénytelen vagyok azt csinálni jelenleg, h 1-2 fotó kilép pihentet :) de tegnap este még kikapcsoltam a képjavítást, hátha azzal nyerhetek kicsi időt, az se terhelje a procit (mielőtt nekem estek csak próba). Amúgy valóban érezhetően gördülékenyebb a rendszer (csak, h jót is írjak).

Még egy kérdés... Van itt egy teljesen nyílt, még jelszóval sem védett wifi hálózat, majdnem mindenki simán kapcsolódik, nekem is a telefonom kapcsolódik, de van a wifi jel mellett egy felkiáltójel és nem tud adatforgalmat csinálni. Na ez mitől lehet, mit csináljak, h használni tudjam...?

[ Szerkesztve ]

(#13892) bojan


bojan
tag

Amúgy a nyári melegben a túl melegedés ellen én le szoktam kicsit venni a CPU és gpu max teljesítményéből. Telefon sebességén nem igazán érzékelek bármi változást ettől, és sokkal kevésbé melegedik fel. Persze teljesen ez sem megoldás a napon, mert fekete és üveg, de sokat segít, hogy ne melegedjen túl. Root kell hozzá természetesen.

(#13893) trancee válasza bojan (#13892) üzenetére


trancee
tag

Melyik program ez?

(#13894) Deck válasza trancee (#13893) üzenetére


Deck
titán

Ezer ilyen van.

PS5

(#13895) Tomtotom válasza toto0569 (#13847) üzenetére


Tomtotom
senior tag

Szia! Úgy jártam, hogy amit linkeltél hátlapot, utólag módosították, hogy bontott. Le is mondtam a rendelést, még jó hogy ránéztem, de elnézést kértek.

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#13896) bojan válasza trancee (#13893) üzenetére


bojan
tag

én a device control-t használom. ingyenes és könnyen átlátható.

(#13897) trancee válasza bojan (#13896) üzenetére


trancee
tag

A gpu az mi is?

(#13898) dedehu válasza trancee (#13897) üzenetére


dedehu
aktív tag

Videoprocesszor

(#13899) toto0569 válasza Tomtotom (#13895) üzenetére


toto0569
addikt

A jó qr.a anyjukat.Amikor linkeltem még nem volt ott...

(#13900) trancee válasza dedehu (#13898) üzenetére


trancee
tag

Nem csinál semmit!változik a cpu-m.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.