Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-05-15 15:08:10

LOGOUT.hu

Sony Xperia Z2 - Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12401) Peddy789


Peddy789
őstag

óó nézem ennyi uj ozzászólás, nah mondom itt mindenki beindult a kiegészítők terén :( erre semmi #sadpanda

(#12402) Dyde válasza Peddy789 (#12401) üzenetére


Dyde
aktív tag

Én rendeltem 4 féle tokot hozzá ebayről, 2-3 héten belül megérkeznek elvileg, majd készítek képet és rakok fel. :)

(#12403) holozis_HUN válasza Dyde (#12400) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Na ez nekem is hasznos volt, mert Z3-on én is Hearthstone-t játszanék :D

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#12425) Peddy789


Peddy789
őstag

A home vissza ablak, also gomboknál hogyan kapcsolom ki a rezgést?

(#12427) Deck válasza Peddy789 (#12425) üzenetére


Deck
titán

Beállítások - hang és értesítés - egyéb hangok - érintéskor rezegjen pipa ki

PS5

(#12429) mackosajt


mackosajt
addikt

Semmi baj az összefoglalóval.

Egy gyors kérdés a többiekhez:

Autós tartó, ami esetleg mágneses töltőcsatin keresztül tölt, van valakinek link formában?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#12430) Rocoo


Rocoo
tag

Szevasztok
Na gyerekek kaptam kaptam egy új Z2 t :) ugyhogy pisz a Sony nak :) és a Cordon Electronics Kft nek :)

(#12431) mackosajt válasza Rocoo (#12430) üzenetére


mackosajt
addikt

Akkor gari mostantól indult újra?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#12432) Rocoo válasza mackosajt (#12431) üzenetére


Rocoo
tag

asszem de lehet hogy nem április végén vettem am

(#12433) mackosajt válasza Rocoo (#12432) üzenetére


mackosajt
addikt

Bármilyen okból a hibás készülék helyett egy új készüléket adnak, újra indul-e a garanciaidő?

A szavatossági jog érvényesíthetőségének határideje a dolognak vagy jelentősebb részének kicserélése (kijavítása) esetén a kicserélt (kijavított) dologra (dologrészre), valamint a kijavítás következményeként jelentkező hiba tekintetében újból kezdődik.

Ilyen esetekben a kötelező jótállási idő egy éves időtartama, illetőleg a szavatossági jogok gyakorlására nyitvaálló két (adott esetben három) éves határideje a kicserélés (az új termék átadásának) napjától újraindul a teljes termék vonatkozásában.

Elvileg újra kéne

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#12434) Deck válasza mackosajt (#12433) üzenetére


Deck
titán

Én is így tudom. Mikor öcsém a P-je helyett kapott egy teljesen új S-t akkor azt mondták legalábbis, hogy a gari újraindul.

PS5

(#12435) BalaG válasza mackosajt (#12429) üzenetére


BalaG
aktív tag

Ez elvileg olyan bár nekem sima egyszerü van de az csak tartó :K
Valaki használ ilyet asszem itt forumisták közül! majd az megirja mennyire milyen :DD

(#12436) Majko102


Majko102
aktív tag

Szia s3nsitivity!

2 év garit vállal a Telekom?

2Év garancia vonatkozik a készülékre, 1 év a tartozékokra. A Sony a Cordonnal áll szerződésben, nem a telemax-szal.

Minden telekomos Z2 nyitható?
Simán visszazárható a BL, hogy újra legyen gari?

Minden telekomos Z2 nyitható, mivel gyárilag függetlenek. Ha egy Sony gyárilag független, akkor a BL nyitható rajta. A garancia megmarad, ha kizárólag NEM hivatalos úton nyitod(nem sonyn keresztül), és visszazárod mielőtt szervizbe viszed.

Melegedés, lassulás van a készüléknél?
Melegedés van, mint minden készüléknél, lassulás nincs és nem is lesz egy ideig még.

Aksi idő átlagosan milyen? 3-4 óra SoT megvan átlagba?
Teljesen felhasználás függő. Wifin, minimum fényerővel 8 óra is meglehet, mobilnettel, max fényerőn játékkal talán 3.

Dekrer kolléga összefoglalója pedig nem 2 perc alatt készült el, minden fontos infó benne van. Ha te nem találsz valamit, akkor inkább használd a keresőt kérlek, mert ~12k hozzászólásnál valószínű előtted nem egy ember tette fel már ezt a kérdést. :)

(#12437) szagabor válasza BalaG (#12435) üzenetére


szagabor
tag

Én pontosan EZT használtam, de ahogy nézem csak a feliratban tér el egymástól! Teljesen meg voltam vele elégedve pontosan illeszkedik bele a telefon és ha a betét ki van véve akkor még egy nillkin műanyag tokkal együtt is illeszkedik és tölt is! Az anyagminőséggel és a csomag tartalmával semmi kifogásolnivalót nem találtam. Csak ajánlani tudom!

(#12438) ERipley válasza mackosajt (#12429) üzenetére


ERipley
tag

Hali !

Kb. 3 hónapja használom ezt : http://www.ebay.com/itm/251628891821
Eddig pozitív a tapasztalat. A legtöbb tokkal használható (van hozzá egy betét) és mindenhová tekergethető.
A kamerát is szabadon hagyja.

---- a válasszal majd egy percet rám vertek :) ---

[ Szerkesztve ]

"Vagyok, aki vagyok, mert kell egy ilyen is."

(#12439) holozis_HUN válasza Deck (#12411) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Számomra nem tartozol köszönettel, ez az igazság. Sokat segítettél nekem :) Jövőhét kedden lesz meg a Z3, és ezúton szeretném megköszönni a segítséged, és a korrekt összefoglalót :)

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#12440) Peddy789


Peddy789
őstag

Amugy, ez komoly hogy a hátlapot 1000 forintért lehet vadiújat venni a ferdeszeműektől? Vagy ez azért nem a full eredeti? Mert elég nevetséges hogy a fólia itthon annyiba keról rá mint az egész hátlap berendelve :D

(#12441) sellerBP válasza Peddy789 (#12440) üzenetére


sellerBP
tag

Utángyártott 100%. Állítólag még Sony felirat is lekopik egy idő után.

(#12442) mackosajt


mackosajt
addikt

Mindenkinek kösz az infót.

Akkor továbbra is csak ez az egy fajta létezik mágneses töltős tartóból.

Azt hittem, az elmúlt 1 évben bővült esetleg a piac.
A manóba

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#12443) plesotamas


plesotamas
tag

Hali!

Volna egy nagy problémám!
Próbáltam már több rommal is (jelenleg a existenz y 1.5.0 van), de mindig az a vége hogy random fagy/újraindul a telefon 1-2 nap után amint belakom.
Már próbáltam elég sok mindent, félek a telóval van valami.

Ezeket az xposed modulokat használom: GravityBox (lp), Lucky Pacher, True Silente mode, Youtube adaway, Youtube Background Playback.

Használom még az Adaway-t is, és a gyári appok közül sokat le szoktam törölni:
ar-effect, background defocus, infoeye, youtube live, books, google játékok/zene/filmek, whats news, utcakép, maps, facebook appok, twitter appok, email, email exchange, velvet(google kereső) hirek&időjárás, smallapp framework, smallapp launcher, smallappok.

Kb 1 hónapig használtam hiba nélkül az existen Z Y romot mikor elkezdett fagyogatni, mondom no pánic újrarakom, flastoolal CE1 .28 rom tisztán felrakom majd kingroot, CWM, xposed, letöröltem ami nem kell, modulokat aktiváltam, ezt már 3x csináltam meg 1 hét alatt, most telt el kb 1 nap és ma már vagy 10x újraindult csak most töltés közben 2x.

Hátha találkozott már valaki ilyennel, mert már a ideg szétb...sz a sok telepítéssekkel.
Válaszokat előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#12444) dedehu válasza plesotamas (#12443) üzenetére


dedehu
aktív tag

Flashtoollal toltad már teljesen újra? Stock rommal is ezt csinálja.

(#12445) plesotamas válasza dedehu (#12444) üzenetére


plesotamas
tag

Flashtool :K
Stock + root+ xposeddel is.
Csak Stock nekem túl kötött a root és az xposed nélkül még nem próbáltam, de lehet ráveszem magam, de kb 1 napig sirni fogok és anyázni hogy ez sincs meg az sincs, meg ez van meg az van. :o

[ Szerkesztve ]

(#12446) szagabor válasza plesotamas (#12443) üzenetére


szagabor
tag

Én kb ugyanebben az összeállításban (rom, root, törölt programok.. ) használom, kivéve az xposed-et nekem nem fagyott még le soha sem. Egy hibát vettem észre ha meg akarom nézni az elhasznált adatmennyiséget akkor mindig kiírja hogy a beállítások leállt. Semmi más hibát nem találtam.

[ Szerkesztve ]

(#12447) dedehu válasza plesotamas (#12445) üzenetére


dedehu
aktív tag

Flashtoolal nyomj fel egy Stock romot root és xposed nélkül járasd, jelentkeznek-e a problémák.. Ha úgy is csinálja akkor van baja

Így viszont egyértelműen megtudod, hogy a szoftver a ludas vagy a hardver.

[ Szerkesztve ]

(#12448) plesotamas válasza dedehu (#12447) üzenetére


plesotamas
tag

Ok, köszi kipróbálom ha nincs más lehetőség, valahogy csak kibírom, de ha úgy jó lesz akkor valahogy meg kellene keresni hogy mitől fossa össze magát naponta többször is.
majd lehet úgy csinálom hogy, rootololm majd pár nap használat, majd törölgetek megint pár nap és így szépen lépésről lépésre és csak kibukik valahol.

(#12449) Deck válasza plesotamas (#12448) üzenetére


Deck
titán

A kingroot miatt van. Elvileg készül valami fix. (forrás xda) A megoldás, vissza raknk KK-et majd root azután mehet fel egy előre rootolt LP. Nekem is van napi 1-2 véletszerű reboot.

PS5

(#12450) dedehu válasza Deck (#12449) üzenetére


dedehu
aktív tag

Ez mondjuk annyira nem jó hír. Nekem egy héten egy is sok lenne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.