Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Riccio91 válasza k850 (#600) üzenetére


Riccio91
csendes tag


Ennél jobban nem is lehetne

[ Szerkesztve ]

(#602) k850 válasza Riccio91 (#601) üzenetére


k850
addikt

Próbáltad azt már, hogy több alkalmazás felett?

Ha az asztalról indítod a játék előtt, akkor se lehet megnyitni?

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#603) Riccio91 válasza k850 (#602) üzenetére


Riccio91
csendes tag

alapjáraton engedélyezett. talán frissítés után visszanézek rá. addig sajnos így ez kuka és az egyetlen haszna, hogy nem ugranak fel értesítések :(

(#604) k850 válasza Riccio91 (#603) üzenetére


k850
addikt

Szerintem semmi köze az értesítésekhez!
Maga az alkalmazás felület jelenik meg a játék felett. Az alkalmazással tudod az erőforrásokat jobban kihasználni játék közben, ill. van még egy-két beállítás, pl. játék folyamat videó rögzítése, stb.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#605) k850 válasza Riccio91 (#603) üzenetére


k850
addikt

Pár kép, hogy értsd mire gondoltam.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#606) KionHUN


KionHUN
kezdő

Skacok a 120Hz-es képfrissítés létezik? Persze csak játékokban! Valahol olvastam, hogy elvileg van benne de csak játékoknál működik.

(#607) k850 válasza KionHUN (#606) üzenetére


k850
addikt

Városi legenda! 3300 mAh aksit gyorsan lemerítené. A 4K felbontás is csak speciális esetben. :D

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#608) Riccio91 válasza k850 (#605) üzenetére


Riccio91
csendes tag

te is félreérted. amire én gondoltam, az az hogy a Játékoptimalizálóban beállítható hogy letiltja a hívásértesítéseket, üzenet értesítéseket meg bármit ami beugrana a képernyőbe. ez mind működik. A kis kör is ott van a képernyőn. (jobb felső sarok)

A probléma az, hogy ha megnyomom, az égvilágon semmi nem történik. Ez a menü amiről te csatoltál most képeket nem jelenik meg egyszer sem. márpedig pont ezeket a lehetőségeket szeretném elérni amit te felsoroltál

(#609) k850 válasza Riccio91 (#608) üzenetére


k850
addikt

Pont erről beszélek, tapi az ikonra és elő kellene jönni az általam feltett képek alapján.
Akkor bugos a programod vagy a telód. Az Xperia 1-működik. Kérdezd meg a topikjában, hogy másnak működik-e. Ha igen, akkor nálad a gond.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#610) blagolf válasza light1994012 (#131) üzenetére


blagolf
senior tag

Úgy látom kár volt eladnom az XZ3-at. Xperia 5-öt vettem, de halál sz@r az ujjlenyomat olvasója, ezért vissza is vittem 14 napon belül. Gondoltam hogy veszek 1-t, de ezek szerint annak sem az erőssége.

Üdv, Zoli

(#611) k850 válasza blagolf (#610) üzenetére


k850
addikt

Ja, nem mindig nyújt annyi újdonságot egy újabb modell, sokszor visszafejlődés van.
XZP-ről váltottam, össze sem lehet hasonlítani a két készülék ujjlenyomat olvasó részét. Ott a bekapcsoló gombbal van kombinálva, sokkal jobb. Nagyon-nagyon ritkán fordult elő, hogy nem oldotta fel. Ezek szerint az Xperia 1 és Xperia 5 ebben nagyon gyenge. Kíváncsi leszek, hogy az android 10-ben tudják-e majd orvosolni.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#612) Imike20 válasza blagolf (#610) üzenetére


Imike20
senior tag

Nekem nincs bajom vele. Megmondom őszintén eleinte volt de elmúlt. Hogy a frissítés miatt lett jobb vagy más miatt nem tudom. Próbáld meg 2x hozzá adni az ujjlenyomatot. :)

Xiaomi 13 Pro™ + Xiaomi Flipbuds Pro™ + Smart Band 6

(#613) blagolf válasza Imike20 (#612) üzenetére


blagolf
senior tag

Azt is próbáltam, sőt. Volt hogy csak egy ujjamat vettem fel az összes helyre, de úgysem volt jó. Már vissza vittem, de most nagyon elbizonytalanodtam a Sonyval kapcsolatban, illetve az Xperia 1, és 5 típusokkal kapcsolatban. Ha lenne a Telekomnál XZ3, akkor vennék megint egyet. Az tök jó telefon volt, csak eladtam mert vonzott az újdonság.

Üdv, Zoli

(#614) Imike20 válasza blagolf (#613) üzenetére


Imike20
senior tag

Én nem tapasztaltam ilyet.

Xiaomi 13 Pro™ + Xiaomi Flipbuds Pro™ + Smart Band 6

(#615) 0ttó válasza blagolf (#613) üzenetére


0ttó
tag

Amikor először használtam, tanulgattam az ujjlenyomat-olvasót nem mindig sikerült az Androidot elsőre feloldanom, de ugyanakkor pár alkalmazásnál is használtam és azokon meg elsőre ment.
Függhet Androidtól is?!
(A mintát nem az OS tárolja.)

Sokan említik hogy a korábbi telefonjukon ilyen meg olyan könnyű volt ezt használni.
Egy másik, új telefon más méretekkel is rendelkezhet (szélesség, hosszúság) Egy korábbi telefonon meg lett szokva annak mérete, és az olvasó távolsága a készülék széleitől. Az új telefonnál már lehet mások a paraméterek, nem biztos, hogy minden ugyan oda esik (az ujjunk sem), távolabb, vagy éppen közelebb lehet a leolvasó a telefon aljához, ami miatt lehet nehezebb elérni. A kezünk mérete persze nem változott. Emiatt is lehet leolvasási hiba.

Az ujjlenyomat leolvasási technológia is változott, változik. Létezik kapacitív, optikai, ultrahangos.
A régebbi technológia könnyebben felismerheti az ujjlenyomatot, de be is csapható, feltörhető.
Az újabbak már pontosabbak, biztonságosabbak, amiből szintén eredhet, hogy nem mindig old fel akármikor, vagy részleges egyezésnél.
Kérdés, melyik telefonunkban mi volt, mi van jelenleg?!

Amikor egy telefonon csak a bekapcsoló gomb szolgál erre a célra, ami általában elég kicsi és kénytelen egészen kevés, részleges beolvasással is megelégedni, akkor azzal biztosan könnyen feloldható a készülék.
De vajon mennyire biztonságos?!

Persze egy csomó más dolog is befolyásolhatja a helyes ujjlenyomat felismerését, pl. fényviszonyok, a bőr nedvességtartalma stb.

A néha nem azonnal beengedő lehet profibb szigorúbb is, ami nem biztos, hogy készülék hiba (persze lehet az is).

Egy új telefont meg kell ismerni, meg kell szokni, rá kell jönni, hogy ténylegesen mi is a készülék hátránya és mi nem a telefoné.
Vagy csak nem illünk egymáshoz :-)

(#616) Imike20 válasza 0ttó (#615) üzenetére


Imike20
senior tag

Ez tetszik. :C Szép megfogalmaztad. :) Ám nedves ujjat nem szereti ez tény. :U

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 Pro™ + Xiaomi Flipbuds Pro™ + Smart Band 6

(#617) light1994012 válasza blagolf (#610) üzenetére


light1994012
tag

Eleinte nekem nagyon sok gondom volt vele, de egy frissítés után, mondhatjuk meg javult a dolog. Most 2 ujjam van beállítva, egyik háromszor a másik kétszer, így 80%-ban működik.
Az tény hogy eddig amit próbáltam másik telefonokat azok jobbak voltak.

Sony Xperia 1, Playstation 5, Asus ROG Zephyrus GX701GV

(#618) Riccio91


Riccio91
csendes tag

a telenornál ha veszel egy Xperia 1-et kapsz egy PS4-et ajándékba :DDD máig tart az akció.

(#619) blagolf válasza 0ttó (#615) üzenetére


blagolf
senior tag

Most vettem egy Huawei P20-at, aminek meg elől van az olvasója, és nagyon jól működik, pedig csak 77000ft volt. Most hiánypótlónak jó. Várok pár hónapot, hátha lesz valami jó Sony.

Üdv, Zoli

(#620) k850 válasza blagolf (#619) üzenetére


k850
addikt

Ha nem olvastad volna a híreket!
[link]

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#621) pkaresz válasza Riccio91 (#618) üzenetére


pkaresz
senior tag

Jó lett volna! :D

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#622) Imike20 válasza k850 (#620) üzenetére


Imike20
senior tag

Csupa kamera lesz már lassan a telefon! :D

Xiaomi 13 Pro™ + Xiaomi Flipbuds Pro™ + Smart Band 6

(#623) k850 válasza Imike20 (#622) üzenetére


k850
addikt

Ez a trend! Már nem a magokat és a MPixeleket számoljuk! 😁
Habár az 5K kijelző az már nagyon perverz!

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#624) musicryder válasza Imike20 (#622) üzenetére


musicryder
tag

most ez a trendi... Pont a minap beszélgettem egy kollégával és ő mondta, hogy számára mininim 3 hátlapi szenzornak kell lennie...
Jót mosolyogtam rajt, de szerencsére nem vagyunk egyformák...

Xperia™ X10 mini Pro, Xperia™ M2, LG G Flex 2, Xperia™ Z, Xperia™ Z5, Huawei P9, Xperia™ XZ Premium, Xperia™ 1, Iphone 12 Pro

(#625) musicryder válasza Riccio91 (#618) üzenetére


musicryder
tag

Találkoztam a hírrel... : )
Szombaton rendeltem meg a kicsikét, pont belefutottam az akcióba... csak a kiszállítás elég siralmas... Ha minden jól megy akkor péntekre megérkezik a kirendeltségükbe a készülék...
Sajnos néztem házhozszállítással is, de akkor is max 1 napot nyertem volna vele, azaz csütörtök, de annyira táblázott napjaim vannak, hogy azt végképp nem mertem bevállalni...

Xperia™ X10 mini Pro, Xperia™ M2, LG G Flex 2, Xperia™ Z, Xperia™ Z5, Huawei P9, Xperia™ XZ Premium, Xperia™ 1, Iphone 12 Pro

(#626) blagolf válasza k850 (#620) üzenetére


blagolf
senior tag

Pont ezért gondoltam hogy várok még. Mondjuk a Telekomnál nem viszi túlzásba a választékot Sony telefonokból, sőt az ügyfélszolgálatosok még le is beszélnek róla. Úgy csinálnak, mintha bármihez is értenének.

Üdv, Zoli

(#627) Imike20 válasza blagolf (#626) üzenetére


Imike20
senior tag

Ritkàn hallgatok rájuk. Samsung, Huawei, iPhone ezeket istenitik. Èn nem bántam meg egyáltalán. Sőt nagyon szeretem. Az XZP is jó helyre került párom használja ès nagyon megszerette, pedig eleinte fura volt neki hogy nagy. De mára megbarátkozott vele. :DD :C

Xiaomi 13 Pro™ + Xiaomi Flipbuds Pro™ + Smart Band 6

(#628) KionHUN


KionHUN
kezdő

Sziasztok srácok. Mint írtátok, hogy nagyon kaki a gyári füles így arra gondoltam veszek majd a telóhoz egy fej vagy fül-hallgatót. (Sony MDR-1AM2) vagy (Sony MDR-EX650AP).
Valaki nem e tulajdonosa valamelyik eszköznek vagy netán tud e véleményt írni valamelyikről is?? :F

(#629) k850 válasza blagolf (#626) üzenetére


k850
addikt

Ezt már én is tapasztaltam, nekem már hiányzik is ha nem akarnak lebeszélni!
Nem akarok általánosítani, de a legtöbb eladó csak az átlag embertől kap visszajelzést. Erre alapozzák a szakértelmüket, hogy megmondják a tutit. Úgy hallottam, hogy néha jutalékot kapnak bizonyos márkáktól a reklám cserébe.
Azt viszont érdemes tudni, hogy a Sony már nem tud a telefon üzletágban nagyot dobni, összerak minden évben egy átlagosan megbízható telefon családot. Nekem eddig elég volt ez, ha csalódok bennük, akkor szívbaj nélkül tovább állok.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#630) KionHUN válasza k850 (#629) üzenetére


KionHUN
kezdő

Az Xperia 1 is egy kicsit csalódás lett nem?

(#631) k850 válasza KionHUN (#630) üzenetére


k850
addikt

Nekem nem csalódás! 😁
Az előző készülékemhez viszonyítva se (Sony Xperia XZ Premium).
A családba van 3 iPhone ( 7, 8, és 11 pro), egy Huawei P9.
Ezekhez szoktam hasonlítani.
Az iPhone 11 pro-val van szerintem egy kategóriába. Tudom sok ember most ezen felháborodik, de nekem ez a tapasztalat. Semmivel se gyorsabb, csak AnTuTu pontszámba. Kamera nem sokkal jobb, a fiam ki is van ezen akadva. A kamera miatt vette. A többi típussal nem sportszerű az összevetés.
Jó kis készülék, nekem kimondottan bejön a 21:9 kijelző arány. Ja az iPhone védelmébe 4K videót hasonlítottam össze, na ott én akadtam meg, az iPhone 11 még jobb is a kijelző terén. A fehér az fehér, a Sony 1-en kicsit kékes, téli tájon nagyon szembetünő.
Ettől függetlenül nem cserélném el az iPhone 11 prora.
Szerintem egy egyedi forma megbízható készüléke a Sony Xperia 1.
És az akku idő is elfogadható nekem. 6 órás kijelző időt mértem eddig átlagba. Lásd a képet!

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#632) k850 válasza KionHUN (#628) üzenetére


k850
addikt

Bluetooth lehetőségen nem gondolkodtál? Sokkal kényelmesebb.
Én ezeket használom SONY MDR-XB70BT ill. ezt Sony MDR-XB650BT.
Az első nagyon jól szól, de kb. 10 m a hatótávolsága, a második egy kicsit gyengébb, nekem sok benne a basszus, de kb. 30 m-re is forgalmaz.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#633) KionHUN válasza k850 (#631) üzenetére


KionHUN
kezdő

Lehet rajta ilyen szín egyensújt állítani vagy nem? Vagy ha igen akkor is kékes. Amúgy nekem nem kényelmes kábel megbízhatóbb. Nekem nem kell bluetooth úgy sem megyek sose a telótól 1 méternél tovább.

(#634) #96302336 válasza KionHUN (#630) üzenetére


#96302336
törölt tag

Az. pozitív csalódás :K Stabil, kurva gyors, az akku sokáig bírja, Tényleg nagyon sokáig. Álomszép kijelző, Folyamatos frissítés. Pl. December eleje közepére ígérik az új droidot is.

(#635) #96302336 válasza KionHUN (#633) üzenetére


#96302336
törölt tag

Ha a kábeles a favorit, ott van a csomagban az átalakító. ;)
Hátőőő... Én is azt hittem, hogy nem jobb a BT fej/fülhallgató, míg be nem szereztem anno egyet. Egy normális BT fejhallgató rengeteg üzemidővel rendelkezik, átlag egy nap feletti folyamatos üzemeket hoznak a jobbak. Így, ha tényleg napi 18 órát használsz egy fejhallgatót, akkor is naponta kényelmesen fel lehet tölteni, míg alszik az ember. És nincs nyűg a dróttal, nincs gubanc, télen nincs elakadó kábel a kabátban stb stb... És a minőségük már rég nem a gagyi kétpálcás kategória. Van ez mellett vezetékes fejhallgatóm is, de az már kizárólag a hifin van. Minden másra drótnélküli.

[ Szerkesztve ]

(#636) Imike20 válasza #96302336 (#635) üzenetére


Imike20
senior tag

Egyet értek jó a BT füles. ☺️☺️ Sokszor használom én is már van. 😉

Xiaomi 13 Pro™ + Xiaomi Flipbuds Pro™ + Smart Band 6

(#637) musicryder válasza KionHUN (#630) üzenetére


musicryder
tag

Hát nem érzem csalódásnak... XZ Premiumról váltottam... Péntek óta használom, de gyorsasága már bőven érződik ( pedig az előd modellt se nevezhetjük épp gyengének )
Ez alatt a pár nap alatt a tapasztalataim nekem is csak pozitívak...
Egyedül ezt a nyújtott képernyőt kell még megszoknom - kicsit fura -, de a többablakos módban baromira bejön, mert sokkal használhatóbb lett így ez a funkció is...

Xperia™ X10 mini Pro, Xperia™ M2, LG G Flex 2, Xperia™ Z, Xperia™ Z5, Huawei P9, Xperia™ XZ Premium, Xperia™ 1, Iphone 12 Pro

(#638) master90


master90
aktív tag

Nem tudom ezt már észlelte már valaki.
Alap kamera appban csak 2 kamerát használ
Le takartam a középsőt és azt nem is használja
Aida 64-ben csak 2 kamera van (hátlapi)
Értem én hogy nem volt jó a kamera szoftver
Saját bőrömön tapasztaltam
Mikor használni akarom csak egy zöld kép
De most 2 kamera de működik

[kamera 1]
[kamera 2]
[bulid]

[ Szerkesztve ]

ne csak nézz láss is

(#639) #96302336 válasza master90 (#638) üzenetére


#96302336
törölt tag

Azért, mert így normális. Nem három kamerát használ a 3 látószöghöz, hanem kettőt, a harmadik a mélységhez és egyéb szoftveres dolgokhoz kell.

(#640) light1994012 válasza #96302336 (#639) üzenetére


light1994012
tag

Nekem attól függ melyiket használom, ha a simát akkor a legfelső megy ha a 2x zoomot akkor a középső és ha a széles látószügűt akkor pedig az asló.

Sony Xperia 1, Playstation 5, Asus ROG Zephyrus GX701GV

(#641) k850 válasza light1994012 (#640) üzenetére


k850
addikt

Próbáld ki letakarással, akkor látni fogod, hogy a felső használja az 1x és a 2x nagyítást is, gondolom valamit keres, syn7h37ic azt írja, hogy mélység érzékelést.
Így utólag átgondolva a dolgot, akkor digitális zoom? Akkor a 2x optikai zoom nagy blöff?

[ Szerkesztve ]

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#642) light1994012 válasza k850 (#641) üzenetére


light1994012
tag

Úgy próbáltam :)

Sony Xperia 1, Playstation 5, Asus ROG Zephyrus GX701GV

(#643) k850 válasza light1994012 (#642) üzenetére


k850
addikt

Akkor neked jobb kamerád! :D
[Sony Xperia 1 és iPhone 11 pro összevetése ]

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#644) Imike20


Imike20
senior tag

Sziasztok. Valakinek van már Sötét mód Facebooknàl? :))

Xiaomi 13 Pro™ + Xiaomi Flipbuds Pro™ + Smart Band 6

(#645) k850 válasza Imike20 (#644) üzenetére


k850
addikt

Szerintem nincs! Gmailnek sincs még hivatalos sötét mód.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#646) #96302336 válasza light1994012 (#642) üzenetére


#96302336
törölt tag

Nekem is úgy van, hogy az felső kamera a normál, és a kétszeres (digitális zoom) az alsó a wide, a középső pedig látszólag semmit sem csinál, de valójában dolgozik, ha a vaku ikon feletti funkciót használod, akkor vált a középső kamerára. Az a zoom kamera.
Bár ballisztikus ívben szarom le, mert nem fotózom mobillal :D

Tehát cáfolom magam, mert utánajártam kicsit. Kb. ennyire érint a mobil fotózás engem. Inkább rendes géppel fotózom.

[ Szerkesztve ]

(#647) KionHUN


KionHUN
kezdő

A kamera tényleg leál 5Perc után mert hamar felmelegszik?

(#648) k850 válasza KionHUN (#647) üzenetére


k850
addikt

Nagyon sok mindentől függ. Pl. milyen hőmérsékleten videózol, készülék hány fokos, milyen felbontásba stb..
Kíváncsiságból kipróbáltam, csak neked! 😁
20 C fok volt a szobában, 4K-ban rögzítettem. 10 perc után se állt le.
Lásd a képeket.


Kellemesen langyos lett, gondolom, ha tovább videózok, akkor egy bizonyos hőfokon önvédelemből leállt volna.
Ritkán szoktam filmezni, főleg nem 4K-ban, ezért nincs nagy tapasztalatom. Láttam már én is olyan videót ahol arról panaszkodnak, hogy hamar leáll. Ott kánikulába videóztak.
Rövid kis emlék videóra biztos alkalmas a teló!

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#649) KionHUN válasza k850 (#648) üzenetére


KionHUN
kezdő

Akkor mégsem olyan vészes a dolog. Csak mert a konkurens az bírja míg meg nem telik a memória. M1 én ha megveszem úgy is csak filmet nézek rajta. Raw fotókat ugye lehet vele lőni csak mert azok elvileg sokkal jobbak kevesebb a zaj stb?? A neten mondták hogy lehet meg fel is van tüntve csak nem találok olyan képeket. Amúgy https://www.youtube.com/watch?v=qVZKR70tIUM&t=99s ebben a videóban a Note8-nál szebbek a színek vagy a kamera nem adja át a minőséget?!

[ Szerkesztve ]

(#650) k850 válasza KionHUN (#649) üzenetére


k850
addikt

Nem írod, hogy melyik konkurens, milyen beállítással! :F 4K?

"M1 én" ? 🤔

RAW formátumban a eredeti szoftver nem menti, lehet, hogy valami főzött ROM-mal lehet, de nem tudok róla.
Minek neked a nyers kép fájl, a RAW nem lesz olyan mutatós a kijelződön, mint a kamera szoftvere kreál. A Sony honlapon van utalás, hogy RAW zajcsökkentés is tud a kamera program. Szerintem ezt értik félre.

A linkelt videóban 3 Sony teló van, max Note 8-al vették fel. Nagyon gagyi minőség. Nagyon nehéz ezzel a módszerrel bemutatni a kijelző tudását. Személyes élmény a tuti! :K
Előző telóm Sony XZP mint az említett videóban, a fiamnak iPhone 11 pro van, ezekkel tudtam összehasonlítani. Nem egyszerű a dolog, meleg színekben jobban tetszett az X1, de a fehér sokkal jobb az iPhone 11 pro-nak. A hó ott fehér az X1- en inkább kékesebb az árnyalat. Mind a kettő szuper kijelző, a kijelző arányok miatt lehet vitatkozni. Az XZP-nek is remek a kijelzője, de egymás mellé téve a fekete nem olyan sötét mint az OLED-é. Ott viszont a fehér sokkal jobban dominál. Szobában nekem jobban tetszik a böngésző tartalom ezzel a megjelenítéssel. Élesebb és kontúrosabb a szöveg. Nap fénybe hasonló az olvashatósága mindkettőnek. 4K bemutató videóval azért jobb az X1! Illetve az OLED megjelenítőnek több funkciója van.

[ Szerkesztve ]

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.