Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) DraXoN válasza Lezl (#500) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Nekem nem volna jó, ez a fej kialakítás nem kompatibilis a fülemmel, a legkisebb is túl nagy ("levegő szorul a fülembe érzés van tőlük")... az ilyen nagyon a fülbe fekvő modellek nekem mint ha balkezesként csak jobbkezes egereket találnék... borzalmasan kényelmetlenek..

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#502) k850 válasza DraXoN (#499) üzenetére


k850
addikt

Mért a vezetékes megoldást nem kell a füledbe dugni? 🤔

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#503) DraXoN válasza k850 (#502) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

a forma az a gond
most csak 2 random fejhallgató képet keresve:

ezek nekem "nem jók"

csak az ilyen jó kialakításban.. ha utóbbiban lenne bluetooth füles, "talán" vennék olyat. de kb. mindenki az első változatot gyártja (amit hiába kaptam anno mellékelve is a készülékeim mellé, sose használtam őket és "új állapotban" maradtak is a dobozukban)... (De az apple-n kívül nem láttam, hogy más gyártana olyat ami számomra megfelelne, és mint mondtam applet nem veszek (meg nem is tudom mennyire menne jól együtt androiddal)).

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#504) spawn21 válasza DraXoN (#503) üzenetére


spawn21
veterán

Nekem leginkább az ájfon féle a kényelmes. De jó minőségben nem találtam emberi áron.
Talán az első Huawei airpods kopi. Most rendeltem egy xiaomit, majd meglátjuk

iPhone 13p

(#505) Lezl válasza spawn21 (#504) üzenetére


Lezl
tag

Sajnos ezek a kínai fülesek (Huawei, xiaomi) nem szólnak jól nekem is van xiaomi elvileg HR meg minden de nem szól jól. Mondjuk a fülbedugósoknak megvan a határuk, de nyáron egyszerűen nem lehet fejhallgatóval mászkálni, de már megjött a fejhallgató szezon :)

(#506) laci_csk


laci_csk
senior tag

en ezt hasznalom nagy megelegedettseggel: JIB Scullcandy

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#507) Mo Bill


Mo Bill
aktív tag

Sziasztok!

Azokat kérdezném, akik Note 9-ről váltottak.
Megérte váltani?
Jobb a kamera fotó/videó?
Gondolom, hogy a SOT az kb.1,5 x több.
Nem hiányzik az s pen?
Amit nagyon megszoktam az a samsung pass. Valami hasonló van?
Előre is köszönöm a válaszokat!

Legutolsó Sony telóm egy Z3C ompact volt, imádtam!!!
Ezt követően váltottam a Samsung vonalra.
A7, S8, Note9.

[ Szerkesztve ]

Az emberi élet egymilliárd sejtecske szeszélyes összjátéka, amiről azt hiszed, hogy te vagy.

(#508) Lezl


Lezl
tag

Én 2 telefont használok az Xperia 1 az XZPt váltotta de mellette a másik az a Note9.
Összehasonlítani tudom a 2t. Amiben sokkal de sokkal jobb a Sony az a rendszer sebesség. A Note9 iszonyatosan tud laggolni, ezen a reset se segített. A kamerát kb egálra hoznám van ahol ez jobb van ahol az fényképnél és videonál is az a helyzet csak míg az Xperianál a frissitésektől jobb lesz míg tudjuk hogy a Samsungnál rosszabb, kivették a videónál a manual módot azt nem tudom megbocsátani azzal a bulshittel hogy már van olyan jó az automatikus hogy nincs rá szükség...persze.
Nekem stabilabbak a bluetothos eszközök a sonynál.
A kijelző is sokkal kényelmesebb. Nagyon bejött ez a 21-9es képarány, kényelmesebb is fogni a telefont. Osztott képernyő egyszerűbben és sokkal jobban használható.
Aksi kb egál mert a Sonyé kisebb de takarékosabb.
Összességében a ceruza az aminek a hiánya mennyire érint vagy nem. Nekem hiányozna de jelen esetemben nem kell lemondanom róla így nem is hiányzik. Minden másban szerintem minimum hozza a Note9et.
Ilyen passwordos cucc elég sok van biztos találsz alternatívát.

(#509) Mo Bill válasza Lezl (#508) üzenetére


Mo Bill
aktív tag

Köszönöm szépen a kielégítő választ!
Nagyon tetszik a teló, már több helyen is megtapiztam.
Csak az a fránya kompromisszum! :o
Lehet még várok év végéig, vagy jövő év elejéig!
Remélem jönnek majd a jobb Hrz-es kijelzők is!

Az emberi élet egymilliárd sejtecske szeszélyes összjátéka, amiről azt hiszed, hogy te vagy.

(#510) Lezl válasza Mo Bill (#509) üzenetére


Lezl
tag

Azt még hozzá kell tenni sonyt nekem még nem kellett resetelnem azért mert funkciók döglöttek meg benne a Note9et már igen, szerencsére a Note10 nem tetszik de ha tetszene is nagyon meggondolnám hogy még1x Samsungot...a Note9 az ilyen se vele se nélküle telefon, imádom ês gyűlölöm is egyszerre. Xperia1nél még nem jött elő olyan dolog amit gyűlölnék.
Én most ezzel a 2 telóval szerintem másfél évig biztos elleszek nincs piacon olyan amire egyiket is lecserélném

[ Szerkesztve ]

(#511) Mo Bill válasza Lezl (#510) üzenetére


Mo Bill
aktív tag

Az van, hogy nekem a cerka nagyon kell, mert böszme ujjaim vannak és szelfizésnél is rendkívül hasznos mint "elsütőszerkezet".
A samsung passal meg mindenhova be tudok jelentkezni.

De semmi több nem vonz és jobban is tetszik a Sony X1!

Vacilla!!!

Az emberi élet egymilliárd sejtecske szeszélyes összjátéka, amiről azt hiszed, hogy te vagy.

(#512) Imike20


Imike20
senior tag

Sziasztok. Hamarosan csatlakozom az Xperia 1 tulajdonksok köréhez. :))

Xiaomi 13 Pro™ + Xiaomi Flipbuds Pro™ + Smart Band 6

(#513) rocks válasza Imike20 (#512) üzenetére


rocks
aktív tag

👍 Üdv a klubban!😉

(#514) Imike20 válasza rocks (#513) üzenetére


Imike20
senior tag

Szervusz. :U

Xiaomi 13 Pro™ + Xiaomi Flipbuds Pro™ + Smart Band 6

(#515) Imike20


Imike20
senior tag

Sziasztok! Megvan a készülék. Bekapcsolni még nem tettem meg mert a régiről mentem le a cuccokat majd utána.... Feltettem töltőre és meglepődtem hogy 0% volt az Aksi.... meg is lepődtem rajta... Másnak is így volt ? :F Szóval most egyenlőre feltöltés aztán használatba vétel!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 Pro™ + Xiaomi Flipbuds Pro™ + Smart Band 6

(#516) spawn21 válasza Mo Bill (#511) üzenetére


spawn21
veterán

Nekem van mind a kettő. Nehéz választás , az biztos. Nekem a szoftver győz , abban a Sony jobb.

iPhone 13p

(#517) k850


k850
addikt

Egy kis érdekesség! Eddig még osztott kijelzőn nem sikerült a Facebook Messengert felvenni. Azt szokta kiírni, hogy nem támogatott alkalmazás. Ma rájöttem, hogy könnyen megoldható, lásd a képen.

Ha az utolsó megnyitott alkalmazás a Messenger volt, amikor az osztott kijelzős menübe kellene megadni a második ablakot, akkor az utolsó alkalmazás gesztus vezérléssel be lehet tenni.
:DD

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#518) 0ttó válasza Imike20 (#515) üzenetére


0ttó
tag

Nálam 60%-on volt.
Viszont az első töltéskor nagyon felmelegedett.

(#519) Imike20 válasza 0ttó (#518) üzenetére


Imike20
senior tag

Már javában használom minden rendben. Volt vagy 3db rendszer frissítés. Eddig nagyon tetszik :DD

Xiaomi 13 Pro™ + Xiaomi Flipbuds Pro™ + Smart Band 6

(#520) Imike20


Imike20
senior tag

Kapott a telcsi egy Xpro üveg fòliát illetve egy Spigen tokot! :)) Nagyon jó lett vele a fogása eddig se volt rossz de most... :C

Xiaomi 13 Pro™ + Xiaomi Flipbuds Pro™ + Smart Band 6

(#521) Riccio91


Riccio91
csendes tag

nekem az xperia 1 kimarad, de az 5-ös jövőhéten már a kezemben lesz (erre is majdnem elcsábultam) :) kíváncsi leszek, xz1-ről váltok

(#522) DraXoN válasza Riccio91 (#521) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

már lehet kapni a 5-öst valahol?
(és tényleg van már pár bolt... ez most gyorsan megjelent, nem kellett rá olyan sokat várni).

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#523) Riccio91 válasza DraXoN (#522) üzenetére


Riccio91
csendes tag

egy 2-3 hete rendeltem elő, hogy legyen hozzá BT füles is :) vélhetően hétfőn már megérkezik az üzletbe hogy átvehessem

(#524) k850 válasza DraXoN (#522) üzenetére


k850
addikt

Google szerint igen, 275 000 Ft. Ennyiért már Xperia 1 is lehet kapni.
A sors fintora, hogy az Xperia 5 később jelent meg a piacon, de kevesebbet tud hardveresen. Kisebb felbontású kijelző ill. ezzel arányosan kisebb aksi is. A kamera sor elcsúszott oldalra, szerintem középen sokkal elegánsabb. Akinek fontosabb a kisebb méret, annak lehet, hogy jobb választás. Bízom benne, hogy szoftveresen reszteltek az Xperia 1 hibákból.

[ Szerkesztve ]

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#525) Riccio91 válasza k850 (#524) üzenetére


Riccio91
csendes tag

hardveresen tudtommal egy az egyben megegyezik xperia 1-gyel. a kijelző kisebb csak. és mivel az kisebb, az alig kisebb akksi se hiszem hogy nagy probléma lenne. én is hezitáltam hogy, xperia 1 már jő áron elérhető, de egy 80ezres ajcsi fülessel meggyőzhető voltam hogy jó lesz ez. és igen, a méret is számított ezesetben.

(#526) SlayerSub


SlayerSub
tag

Hétvégén Glamour napok és a sony-nak is van 20%-os kuponja, Westendbe érvényes ha valakit érdekelne...

(#527) konyi79 válasza Riccio91 (#523) üzenetére


konyi79
addikt

Melyik Bt füles lesz hozzá?

(#528) Riccio91 válasza konyi79 (#527) üzenetére


Riccio91
csendes tag

WF-1000XM3
kétlem hogy él még valahol az előrendelési akció, de nézz körül, hátha
edigital, emag, központi szalon, itt láttam.
talán valamelyik szolgáltató még húz egyet és adja hozzá

(#529) Imike20


Imike20
senior tag

Sziasztok. Xperia 1 tulajok akik vettèk a kèszüléket első használatba vètelkor volt valamennyi töltötsèg az akksiban vagy nem? :F

Xiaomi 13 Pro™ + Xiaomi Flipbuds Pro™ + Smart Band 6

(#530) #96302336 válasza Imike20 (#529) üzenetére


#96302336
törölt tag

Mindig van. De először töltőre kell rakni, mert az alap töltöttség asszem 25-30%

(#531) light1994012 válasza Imike20 (#529) üzenetére


light1994012
tag

Nekem kb 60% volt.
Azonnal be is kapcsolt.

Sony Xperia 1, Playstation 5, Asus ROG Zephyrus GX701GV

(#532) Imike20 válasza light1994012 (#531) üzenetére


Imike20
senior tag

Nekem 0% volt nem kapcsoltam be a telcsit. Egyből töltő.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 Pro™ + Xiaomi Flipbuds Pro™ + Smart Band 6

(#533) Lezl


Lezl
tag

Én is vaciláltam várjam e meg az 5öt de az a 275 sok még a fülessel is. (240ért vettem az 1et pár hete)

(#534) Riccio91


Riccio91
csendes tag

közben megérkezett az 5. de hogy ne csak offtopic legyen: ha valaki vacilál 1 és 5 között és fontos neki 960 fps slow mo akkor az 1-es mellett tegye le a voksát.
érthetetlen de a kistesóból ez kimaradt :(

egyébként volt mindkettő a kezemben és az 5-ös tényleg kompaktnak hívható. elképesztő mennyire jól kézre áll.

(#535) Imike20 válasza Imike20 (#532) üzenetére


Imike20
senior tag

Üdv Mindenkinek! Csak azért írom ez le ha esetleg más is járna így! Vettem egy Xperia 1 telcsi (Telekom). Új bontatlan dobozos volt. Sajnos a helyszínen elmaradt a bekapcsolás. Itthon vettem észre hogy 0% volt az akksi... Egyből töltő fel is vette a töltést de nagyon merült. Ma bementem vissza persze előző nap is volt jelenteni a hibát, mondták semmi baj ha fenn áll a hiba továbbra is akkor kicserélik! Kaptam új SIM majd teszt. De nem sokat javult. Így ma vissza mentem és kaptam egy ÚJ telcsit be is kapcsoltuk és lám csodát az Akksi 62% volt.

Szerintem most már minden rendben lesz. Szép napot mindenkinek! :K :K

Xiaomi 13 Pro™ + Xiaomi Flipbuds Pro™ + Smart Band 6

(#536) spawn21 válasza Imike20 (#535) üzenetére


spawn21
veterán

Kérlek ne hívd telcsinek :DDD

iPhone 13p

(#537) Imike20 válasza spawn21 (#536) üzenetére


Imike20
senior tag

Rendben! Javítva. :K Xperia 1 Okostelefon :C :DD

Xiaomi 13 Pro™ + Xiaomi Flipbuds Pro™ + Smart Band 6

(#538) laci_csk válasza Imike20 (#535) üzenetére


laci_csk
senior tag

ugylehet hogy eleve rosz volt az akkumulator benne :F
(a telcsiben) :))

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#539) Imike20 válasza laci_csk (#538) üzenetére


Imike20
senior tag

Passz...

Xiaomi 13 Pro™ + Xiaomi Flipbuds Pro™ + Smart Band 6

(#540) Imike20


Imike20
senior tag

Nagy a csend! :DD :DD

Xiaomi 13 Pro™ + Xiaomi Flipbuds Pro™ + Smart Band 6

(#541) Lezl válasza Imike20 (#540) üzenetére


Lezl
tag

Nincs semmilyen probléma mindenkinek jól működik a készüléke:)

(#542) #96302336


#96302336
törölt tag

Ha idegbajt akartok kapni, most került fel nem rég az Xperia 5 cikk, ott találtok elég hétert, a napi vérnyomás emeléshez. Olyanok írnak ordas ökörséget, akik csak képről látták a telefont. De a lényegen nem változtat, a telefon köszöni szépen remekül elvan, kapja a frissítéseket, dolgozik, ahogy kell hiba nélkül. Egy apró nyűg van, az ujjlenyomat olvasó néha hektikus, de ezen felül abszolút semmi hiba. Bár eddig akárhány telefonnal próbáltam az ujjlenyomatot, nálam érdekes mód sosem ment rendesen, sőt a notim bio szenzora sem szeret.... Lehet nem vagyok ember? :D

(#543) spawn21 válasza #96302336 (#542) üzenetére


spawn21
veterán

Bele bele olvastam, de ennyi buta embert.
Szerintem egy jól sikerült széria. Végre.

iPhone 13p

(#544) #96302336 válasza spawn21 (#543) üzenetére


#96302336
törölt tag

Ha nem vettem volna meg az 1-et, akkor tuti azt venném. :D
Tisztességes munka mindegyik szerintem. Nem hivalkodó.
Nem világmegváltó, de pl. a Toyota sem arról híres, hogy milyen gyors, , meg innovatív, és divatteremtő hanem a megbízhatóság egyik formája. Szemben a bajor csodákkal :DDD

(#545) spawn21 válasza #96302336 (#544) üzenetére


spawn21
veterán

Jól írtad le :)

iPhone 13p

(#546) k850


k850
addikt

Biztosan tapasztaltátok, hogy a Google Play is megkapta a sötét módot. Nekem bejön, de nem jöttem rá, hogy lehetne egésznap sötét, ugyanis a napszakhoz igazodott, hol világos, hol sötét lett.
Aki még nem jött rá annak egy kis segítség.
Fejlesztői beállításokban lehet kiválasztani az egésznapos sötét módot.
Beállítás, rendszer, speciális, fejlesztői mód, éjszakai.
A fejlesztői módot a buildszám kopogtatásával lehet bekapcsolni, kb. vagy 8-szor kell megérinteni.

[ Szerkesztve ]

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#547) laci_csk válasza k850 (#546) üzenetére


laci_csk
senior tag

de az az egesz telefont teszi ejszakai modba, ez mas appokra is kihat

Xperia XZ3

(#548) k850 válasza laci_csk (#547) üzenetére


k850
addikt

Én nem vettem észre! Egyébként szeretem a sötét témát. Már várom az Android 10 pont ezért, remélem azért késik a frissítés, mert már a 10 jön.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#549) light1994012


light1994012
tag

Nekem jó pár Bluetooth eszközhöz nem csatlakozik hozzá sajnos és egyre idegesítőbb, hogy más telefon meg simán.
Most például adott egy Sony HT-X8500 Bluetooth soundbar és ezzel sem akar összecsatlakozni, pedig házon belüli a dolog, persze egy iPhone xs és egy Huawei P20 pro gond nélkül csatlakozik. A sonym el kezd csatlakozni majd visszadobja mintha nem is nyomtam volna rá.
Nem értem mitől lehet ez :W :W :W

Sony Xperia 1, Playstation 5, Asus ROG Zephyrus GX701GV

(#550) k850 válasza light1994012 (#549) üzenetére


k850
addikt

Volt már nekem is, hogy nehezebben kapcsolódott, de eddig mindig sikerült.
Újraindítás, ismeretlen eszközök engedélyése, vagy az NFC protokol. Ez az utóbbi mindig bejött, ha van a zene dobozodon ilyen. :D

Még valami, van a jobb sarokban egy ? (segítség) , próbáltad már? Itt van olyan lehetőség, hogy Bluetooth teszt. Remélhetőleg nem hardveres gond lesz!

[ Szerkesztve ]

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.