Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) HUTCHDB válasza k850 (#134) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

"...amikor idejönnek a kijelző keretet fikázni!"

Leszögezném, nem vagyok Samsung fan, de ha ez szerinted nem tény, hanem alaptalan fikazas...

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#152) Krinyo válasza #96302336 (#138) üzenetére


Krinyo
senior tag

Dehogynem készülékhiba. VoLTE-hez nincs köze. XDA-n is jelezték többen, Sony fórumokban is, de tojnak bele. Tipikus Sonys hozzáállással. Ugyanott Mate 20 Prómmal gond nélkül telefonálunk, ahol az XZ2 5-ből 5x szakad. Kicseszett idegesítő. Azóta lett neki egy P30 Lite, azzal sincs semmi gond. Az XZ2 meg megy a gyereknek játszani, ipari hulladék.

(#153) spawn21 válasza HUTCHDB (#151) üzenetére


spawn21
veterán

De őszintén , tok nélkül hogy fogod azt megfogni ? Vagy ezt ne is mondjam, hiszen azt úgy is venni KELL.

iPhone 13p

(#154) vilmose33 válasza Krinyo (#152) üzenetére


vilmose33
őstag

Jó pár hónapja használom az XZ2 - t,ráadásul Vodafonnal egyszer nem tudot valaki elérni állítólag az Őrsön, de amúgy nem volt vele gondom. Ráadásul 5-ből 5x szakadt, nálam egyszer sem volt. Az pedig, hogy ipari hulladék lenne... Szerintem nem igaz.

[ Szerkesztve ]

A jövő most van

(#155) janeszgol válasza HUTCHDB (#151) üzenetére


janeszgol
félisten

Fúj mekkora káva van a Sonyn. És meg is lehet fogni... ez felháborító. Ráadásul a szem jobban tud rá fókuszálni, mint a keret nélküliekre.
Nem tagadom, jól néz ki a második is, de jól néz ki. Ja és jól néz ki. De az tagadhatatlan, hogy jól néz ki.

(#156) Krinyo válasza vilmose33 (#154) üzenetére


Krinyo
senior tag

Jól lefedett helyen, nagyvárosban alig jön elő ez a hiba. Próbáld ki vidéken, rögtön más lesz a helyzet.

(#157) HUTCHDB válasza spawn21 (#153) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Hogy fogom meg?
Mint az S10 plus-t.

De én nem is a edge részre utáltam, hanem úgy általánosan a vékony lábára.
Ilyen káva nélküli az iPhone X, XS, XS MAX is, ráadásul ott "álla" sincs alul a kijelzőnek.

A Sony-é ráadásul felül vaskos, aminek semmi köze a telefon megfogásához.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#158) vilmose33 válasza Krinyo (#156) üzenetére


vilmose33
őstag

Voltam mostanában vidéken, egyedül Királyréten ment el a szolgáltatás Vodafonnal. Viszont feleségem LG-n sem volt.

A jövő most van

(#159) spawn21 válasza HUTCHDB (#157) üzenetére


spawn21
veterán

Nekem több ilyen telefonom van egyszerre. Számomra két telefon fogásra kényelmes és SOHA nem értem bele a kijelzője. Az az xs és a Sony. Egyszerűen zavar az ennyire lepucolt telefon. Ez nem sok káva, de mindegy is. Nekem jó.

iPhone 13p

(#160) #16820480 válasza spawn21 (#153) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk szerintem az X1-re is kellene tok, kb minden videóban mondják, hogy elég csúszós a tükörsima felületek miatt.

HUTCHDB: Persze, az iphone-oknak nincs alul nagyobb káva, de körben mindenhol meg nem olyan vékony az, főleg az XR.

hitchins: Samsung is évente kettő flagship jön, S és Note. Huawei is, P és Mate. Csak itt más a megkülönböztetés, mert nem a toll meg hasonló dolgok a lényeg, hanem a nagyobb felbontású kijelző például.

(#161) hitchins válasza #16820480 (#160) üzenetére


hitchins
őstag

De a Note es az S kulon szeria ahogy a P es a mate is. Igaz ezek tudasa eleg kozel van egymashoz.
Sony ugyanazt upgradeli es kb Z szeria ota.
Szerintem ha ennyire minimalis ugras van 2 telefon kozt akkor eleg lenne az eves frissites.

Ugy latom egyebkent, hogy ez a telefon egy jo iranyba tett lepes, amivel kozelebb kerultek a tobbiekhez de meg mindig nincsenek ott ahol kellene.

(#162) spawn21 válasza #16820480 (#160) üzenetére


spawn21
veterán

Így van. Vagy egy fólia és máris nem csúszik. Nekem is az van rajtam hirdofólia. Tapados. :)

iPhone 13p

(#163) #16820480 válasza hitchins (#161) üzenetére


#16820480
törölt tag

Igen, a Note elég egyedi funkcionalitást kapott, de mondjuk a Mate kb csak méretben tér el, és mostanában már abban is minimálisan. Az őszi Xperia telóknál meg amit belengettek még az az 5G lesz, azért az elég nagy ugrás, hogy új telefont adjanak ki (még akkor is, ha engem például legkevésbé sem érdekel).

spawn21: Az milyen fólia? Én eddig csak ilyen dbrand meg extremeskins cuccokat próbáltam, de soha nem sikerült úgy feltenni, hogy ne jöjjön fel a széle pár nap/hét után :(

(#164) HUTCHDB válasza #16820480 (#160) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Én nem írtam az XR-t, ráadásul az egy 200e körüli készülék, amely árban jóval olcsóbb telefon, mint az 1.

Én nem látom a frissességet ebben az uj Sony telefonban, olyan, mintha egy minimum 1 évvel ezelőtti kinézetű készülékbe betettek volna egy jó kijelzőt és egy csúcs chip-et, amelyek amúgy más, budget árú, de egyébként minden szempontból hibátlan telefonban adott.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#165) spawn21 válasza #16820480 (#163) üzenetére


spawn21
veterán

Skinzone felé fólia. Egyszerű fel tenni.

iPhone 13p

(#166) #72645760 válasza HUTCHDB (#164) üzenetére


#72645760
törölt tag

HUTCHDB:"Én nem látom a frissességet ebben az uj Sony telefonban, olyan, mintha egy minimum 1 évvel ezelőtti kinézetű készülékbe betettek volna egy jó kijelzőt és egy csúcs chip-et, amelyek amúgy más, budget árú, de egyébként minden szempontból hibátlan telefonban adott"
1 évvel ezelött is volt már 21:9 kijelzős Sony telefon?

(#167) #16820480 válasza HUTCHDB (#164) üzenetére


#16820480
törölt tag

Milyen frissesség van mondjuk egy P30pro-ban? Kicsit kisebb a notch, kicsit lehajlik a kijelzője, kicsit újabb chipset... Semmi extra igazából. S10 sem korszakalkotó, bár egy elég kellemes cucc lett azért. iXs-ben milyen frissesség van? Tök ugyanaz, mint az iX, csak kicsit más méret.

Nem azt mondom, hogy ez egy korszakalkotó készülék, de szerintem nagyon korrekt lett, és tetszik kimondottan, hogy nem szálltak fel a sok kínai közé a notch vonatra, és az is, hogy hiába nagy a kijelző, de viszonylag keskeny maradt a telefon, így könnyebb megfogni rendesen.

spawn21: Köszi, ránézek :R

(#168) #96302336 válasza Krinyo (#152) üzenetére


#96302336
törölt tag

Megjelenés óta megvan, és semmi bajom nincs vele. Pont ugyanúgy viselkedik, mint a kolléga Samsungja, vagy a másik Huawei-e. Pont ott nincs térerő, ahol azokon sincs. Pedig országos szinten megyünk naponta több száz km-t, ha valakik hát mi tudjuk mi is az a híres 120% lefedettség az összes szolgáltatónál. Kapásból tudok több tucat helyet sorolni, ahol nemhogy net, de térerő sincs egyik szolgáltatónál. Mindegy. Én használom tovább teljes megelégedéssel, te meg dobd ki mert fostalicska. a te döntésed. :D

[ Szerkesztve ]

(#169) consono válasza #16820480 (#167) üzenetére


consono
nagyúr

Nekem is azért tetszik, mert elég keskeny maradt a készülék a nagy kijelzővel. Mondjuk persze ettől még ez is egy nagy telefon, de ahogy öregszem úgy érzem egyre kisebbnek az iPhone 6s kijelzőjét. Még két évet nem lennék el akkora kijelzővel, így a 8 kiesik, az XR bumszli és széles, az XS meg drága :) Logikusan ennek egy S10 lesz a vége, az asszonynak is az van, jó kis telefon, de az Xperia 1-ben több egyediség van... Ez tetszik, az S10 meg csak egy jó telefon, a végén veszek egy P30-at :D

"In God we trust. All others must bring data"

(#170) #16820480 válasza consono (#169) üzenetére


#16820480
törölt tag

Én is így vagyok vele, hogy ez sajnos nagyon drága jelenleg még, az S10 tök jó lenne, de designban az S10e jön be jobban, az meg olyan kicsinek hat egy 6,39" után. Huaweit meg nem veszek, utálom a szoftverüket :D
Még abban reménykedem, hogy az Xperia 20 és 20 Plus jobb hardvert kap a 10-eseknél, és úgy talán az is alternatíva lehet.

(#171) FireFox1996 válasza MikeWazowski (#9) üzenetére


FireFox1996
őstag

"4-5 óra ami szerintem abszlút rendben van"
Inkább csak átlagos. Rendben = 6-7 órás. Abszolút rendben = 8-10 órás.

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#172) Braavos


Braavos
tag

Szerintem talán a legszebb telefon jelenleg..

(#173) pit stop válasza FireFox1996 (#171) üzenetére


pit stop
addikt

Akku méretéhez képest, ez rendben van.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#174) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Végül is .. tetszik.

Ha jönne belőle kompakt verzió 50-55mm körüli szélességgel azonnal megvenném (de ez sajnos esélytelen) ... ha jön is belőle compact az is 60-65mm körüli szélességgel ha készülhet... végül is utóbbit is megvenném, de úgy fél-3/4év késéssel (addigra ára is kicsit "normalizálódik" ... de a kisebbik tényleg instant lenne, nem nézném az árát) ..

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#175) BusinessGuy


BusinessGuy
senior tag

Szép telefon. De sajnos itt ki is fújt a kiemelhető komolyabb pozitívumok jó része. Egykor imádtam a Sony telefonokat de a kamerájuk gyengesége sajnos idővel szembetűnő lett. A Sony Alpha részleggel történő marketing példálózás adott egy kis reményt hogy a Sony végre visszacsücsül a nagyok közé, vártam ezt a készüléket.
Aztán elkezdtek szállingózni a tesztek, az információk. Már az akkumulátornál ráncoltam a szemöldököm, ilyen nevetségesen minimális kapacitást betenni egy közel 4k-s 6.5 colos kijelzőbe miközben szinte az összes gyártó kisebb felbontású illetve kisebb kijelzővel szerelt csúcsmodellekbe is már bőven 4000 mAh fölött jár. A neten már vannak információk az átlagos használatról, tehát például nyomkodod mobilnettel,böngészel, kevés fotó,kevés videó esetleg telefon. 3-4 óra kijelzőidő nap végére nullázódó akksi. Nagyon gyászos. Igaz nem tudom kinek mi az átlagos használat, a mai világban szerintem az ha napi szinten pár óra böngészés, facebook, emailezés benne van a telefonban. A jelenlegi készülékem (m20pro) 4200-as akksival gyakorlatilag megsemmisíti ezt a készüléket üzemidőben és azzal is necces a 2 nap átlagos használat mellett (nagyjából 8 óra körüli kijelző idővel).
De legyen húzzon ki egy napot, este rádobom a vezetéknélküli töltőállványra úgyis az az óra az asztalon..Nem, nem teszem rá mert csak kábellel tölthető...2019-ben prémium kategóriában....
Majd a fényképek és videók megvigasztalnak. Nem. Azok sem fognak. Nagyon várom a dxomark féle tesztet, de az eddig fellelhető tesztek alapján meg merem kockáztatni hogy akárcsak az XZ prémium úgy ez is le fog szerepelni. Jó ha a több éves Samsung S7 vagy S8 modellek szintjét hozza a készülék. A nappali képek jók, bár ott is felfedezhetőek problémák itt ott homály itt ott kiégetés, mellé a fókusz kifejezetten gyenge és lassú... De amint szürkület vagy sötétebb téma következik a telefon egyszerűen gyenge. Nevetségesen gyenge. Boltban próbálgattuk a készüléket, nem nagyon hittem a netes teszteknek annyira leszereplős a telefon. Rokonom S8 készüléke jobb képeket csinált sötétebb témáknál látványosan, Xperia 1 sötétebb témáknál bődületesen gyenge.
Itt egy nagyon jó kis videós összevetés igaz S10-el, egész egyszerűen botrány Prémium kategóriában amit a telefon csinál, túlexponálás,kiégetés,elmosások, kamu háttérelmosás, gyatra fókusz : [link]

Én tényleg vártam ezt a készüléket, terveztem rá a váltást M20pro-ról mondván ha tényleg a Sony Alpha részleg vette a kezébe a dolgokat majd most mutatnak valamit. Számomra fontos a mobilos fotózás, különösen gyengébb fényviszonyok mellett. De ez nemhogy a lassan 1 éves M20pro szintjét avagy az aktuális prémium készülékek szintjét nem hozza, megint egy több éves lemaradásban van képalkotás terén.
Kár érte.

[ Szerkesztve ]

(#176) blagolf válasza hitchins (#161) üzenetére


blagolf
senior tag

Az S10 & S10+ ugyan az a széria szóval ott is 2-vel jönnek ki 1 évben.

Üdv, Zoli

(#177) spawn21 válasza BusinessGuy (#175) üzenetére


spawn21
veterán

Oké

iPhone 13p

(#178) Viktor0610 válasza spawn21 (#177) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azt is írhattad volna TLDR. :))

Samsung Galaxy A54

(#179) spawn21 válasza Viktor0610 (#178) üzenetére


spawn21
veterán

Így legalább tudja hogy elolvastam ;]

iPhone 13p

(#180) DraXoN válasza BusinessGuy (#175) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

nem tudom te milyen videót néztél... bár nem szeretem a videón át "fotó ellenőrzés" dolgot, de sokszor sokkal több részlet megmaradt a sony képein ... este kicsit sötétebb volt a kép, de sokszor kevesebb volt az elmosott részlet.. mondjuk éjszaka lehet manuális módban többet lehet kihozni (sokszor ott úgy is a manuális a legjobb), de pontosan nem tudom ki kéne próbálni..
a Cinema Pro alkalmazás viszont mindenképp a sony felé billenti a mérleget (számomra)..
a szolgáltatásokat, megjelenést tekintve egyáltalán nem áll rosszul a sony az S10plus-hoz képest [link]
Mondjuk tökmind1 milyen gyártó, 300k-t nem szívesen adnák ki érte (bár tényleg kivétel lenne ha jönne ebből egy compact verzió a korábbi hozzászólásomban írt 50-55mm közötti szélességgel).. "normális" esetbe 100k körül keresnék készüléket (az én használati szokásaimhoz képest az is túlzás, napi 0-30 perc kijelző használattal ... "magányosan" merülnek le a telefonjaim).. néha-néha van viszont, hogy vagyok valahol, akkor viszont kell a jó kamera (a mostani lg v20 egész jó volt a maga korában, a fotó/videó manuális módjával, csak még mindig nem szerettem meg a méretét, pedig manapság már "átlagos" :( ).. a jack hiányát se kedvelem, bár túlélném... A QI töltés hiányáért sajnos kár (sok autóban pedig már "várja" a telefont előkészítve a gyors töltő)... Bár mondjuk én otthon dokkolót használok már lassan 10 éve a telefonjaimnál, a mostaninál is (a type-c portba "beleül" a bölcsőben [ilyesmi, csak nem fix kábelel])
HA most kéne vennem valamit ÉS csúcskategóriában kötelezően az árat nem figyelve... vagy ez, vagy Huawei P30 (Pro) lenne ...
Sose tudtam miért, de Samsungot nem vennék, kezdetektől fogva valahogy nem szeretem azt a márkát, hiába csinál "jó dolgot", akkor se (még a "buta telefon" érában se voltam vele jóban)... De jelen esetben jobbnak se érzem mondjuk.

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#181) spawn21


spawn21
veterán

Valóban nagyon sz.r az aksi :U

iPhone 13p

(#182) elfelejtette válasza DraXoN (#180) üzenetére


elfelejtette
veterán

50-55mm széles compact biztosan nem lesz, már az XZ2C is 135x65mm-es volt.
Manapság az egyik legkeskenyebb modell a Samu A40 a 144x69mm-es méretével.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#183) DraXoN válasza elfelejtette (#182) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

hát ez az én bajom ... ezért fizetnék "kivételesen" 300e körüli összeget HA lenne olyan széles... (bár tudom abba nehéz minden belepakolni, igaz, megelégednék "közepes" cpuval is (ha a kamerát megtartják)..

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#184) spawn21


spawn21
veterán

Ma ennyi lett a vége.
Fényerő 80%-on, mobilneten
Nem figyeltem semmire sem oda, ennél csak többet lehet csinálni. Viszont nem vagyok az a felhasználó aki vesz egy telefont , majd mindent letilt rajta hogy 25 perccel több legyen a következő töltésig ;]

iPhone 13p

(#185) consono válasza spawn21 (#184) üzenetére


consono
nagyúr

Pöpec, ez nekem elég is lenne bőven. Meglátjuk mi lesz egy hónap múlva, akkor lesz aktuális nálam a csere.

"In God we trust. All others must bring data"

(#186) konyi79 válasza spawn21 (#184) üzenetére


konyi79
addikt

Na nálam ritkán megy ennyit a telefon egy nap, de ma kiadtam a családnak, pusztítsák az akkumulátort.
Automata fényerő, többnyire wifi.

(#187) spawn21 válasza konyi79 (#186) üzenetére


spawn21
veterán

Kiváncsi voltam mi lesz belőle.
Viszint csalódást nem okoz. Ez az a kategória amin nincs mit szégyellni ilyen spec mellett.

iPhone 13p

(#188) konyi79 válasza spawn21 (#187) üzenetére


konyi79
addikt

Én meglepődtem, nem hittem ennyit bír. Annyi, nálam be van állítva 20% alatt kimegy staminába, azért van ott a képernyőképen is.

(#189) BusinessGuy válasza DraXoN (#180) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Linkeltem (a lényeget tökéletesen visszaadja), plusz élőben.
Ezt nemhogy a p30 pro mellé nem tenném fotós tudásban a p20 pro szintjét sem éri.
Nagyon kíváncsi leszek a Dxomark tesztre, szerintem jó ha a 100-at el fogják érni.... Abszolút nem rakható az idei legjobb fotósok mellé de a tavalyit sem igen éri.
Tényleg szép telefon,de megint nagyobb a füst mint a láng és sok volt a marketing rizsa

(#190) spawn21 válasza BusinessGuy (#189) üzenetére


spawn21
veterán

Elég szomorú hogy egy dxomark teszt neked ér bármit is ;)

Nade a lényeg , hogy Neked nem jó. Felesleges ezt többször is leírni

iPhone 13p

(#191) BusinessGuy válasza spawn21 (#190) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Bőven az egyik legjobb összevető oldal pláne az adott fényerő mellett fotózott tablóval amin mindig kijönnek az adott telefon gyengeségei és erősségei. Arról nem ők tehetnek ha egy aktuális kis kedvence valakinek nem jól szerepel. ;)
És amiket élőben láttam eddig csak megerősített ebben. Ez a készülék továbbra is jóindulattal a prémium liga alja,fénykép tekintetében pedig inkább az 1-2 éves prémium ligába ha lenne esélye. Ez van. Csak leírtam amit láttam,tapasztaltam,összenéztem netről, és reagáltam mert írtak nekem. Ez egy fórum.

(#192) spawn21 válasza BusinessGuy (#191) üzenetére


spawn21
veterán

Értem én hogy szeretnél beszólni, csak mellé ment.
Nincs kedvenc készülékem, minden oprendszeren otthon érzem magam. Az a baj, hogy szakmailag nulla emberek ;) próbálják meg elmondani a tutit. Mintha számítana. Ez nem egy tökéletes telefon, oh wait.... Nincs is olyan. Hol videó, hol fotó;rendszer; külső stb stb... Kinek mi.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#193) FireFox1996 válasza konyi79 (#186) üzenetére


FireFox1996
őstag

Nem rossz ez.
A maradék 7%-ból még fél órás kijelzőidőt lehet kihozni, így már 7 órás lenne összesen.

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#194) BusinessGuy válasza spawn21 (#192) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Nem szeretnék, te álltál belém.
SZERINTED szakmailag nulla emberek. És mégis az összevetésük reális képet ad egy telefon fotós képességeiről. Ennyi, hogy ettől szakmai vagy sem egy dolog,de a fotós képességekről így is jóval átfogóbb és reálisabb képet ad mint mondjuk ez a teszt ami alatt írogatunk. Nem is az a baj hogy nem tökéletes, hanem az hogy megint marketingre ment el a pénz ahelyett hogy végre odafigyeltek volna azokra a dolgokra amikkel az utóbbi években sikeresen kicsinálták a Sony telefonrészlegét. Tényleg vártam ezt a készüléket, de a mate 20 pro ezt agyon szedi mindenben kivétel videózás mert az meg ott kritikán aluli (gyári software-el). Marad a várakozás, de tartok tőle hogy a Sony ezzel a készülékkel csak tovább bukik lefelé a mobiltelefonpiacról míg egyszer csak zárják. Kár lenne. Kis odafigyeléssel a felhasználói véleményekre és kritikákra illetve egy rendes bagázst a fotós software mögé ültetve a legjobbak lehetnének prémium szegmensben,ehelyett hátul kullogók és egyre hátrébb kerülnek.

(#195) NemMo válasza konyi79 (#186) üzenetére


NemMo
őstag

Nem akarlak elkeseríteni, de nekem a múltkor csak wifin böngészve 6 és fél óra sot után még 51% volt az akksiban mi 9t-ben. (4000 akksi) Ezek a sot-ok max az akksi méretéhez képest jók, de nem abszolúlt értékben. Hiba volt ilyen kicsi telepet rakni ebbe az amúgy nagyon szép telefonba.

(#196) Fred23 válasza NemMo (#195) üzenetére


Fred23
nagyúr

Nokia 8 Sirocco - 3260 mAh; böngészőket teszteltem, onnan van a kép.

Alacsony fényerőn, és wifi-ről csak, de azért akkor is durva.

Forrás.

[ Szerkesztve ]

(#197) spawn21 válasza NemMo (#195) üzenetére


spawn21
veterán

Nem keseredett el senki.
Ha abban is 4k panel van, akkor oké.
Ja, hogy egy budget telefonról van szó.

Azért tettük fel, hogy a panel minősége és kicsi aksi ellenére nem ROSSZ az aksi idő. Erre hozod a mi9T-t :DDD

iPhone 13p

(#198) NemMo válasza spawn21 (#197) üzenetére


NemMo
őstag

Mondjuk a 4k kijelzőnek sincs sok értelme mobilokban, amíg ekkora akkukat raknak bele. Csodás lesz, amikor már kicsit elhasználódott az akku és 2 órás sotokat fog produkálni. Nem mintha számítana, de egy 100 ezer forintos telefon mióta budget?

(#199) konyi79 válasza NemMo (#195) üzenetére


konyi79
addikt

Ne keseredj el, de messze le#&@rom mennyi más készülék üzemideje, ha az, ami nekem van bőven túlteljesíti azt amire szükségem van. Ami jó, ez még 2 évesen is bőven elég lesz, a többi meg nem érdekel.
Mindig, minden este felrakom tölteni a telefonom, szóval hogy másfél-két-három napot bírna ki nálam, teljesen lényegtelen. Amikor meg elfelejtem, vagy nem jön össze, ott a gyorstöltő, vagy powerbank. Ilyen is szokott lenni, vagy évente kétszer.

(#200) Noukoum válasza konyi79 (#199) üzenetére


Noukoum
veterán

Akkor minek nézed hogy mennyit megy ha úgyis mind1? Imádom az ilyet hogy csak azért mert az én telefonom semmi nem probléma.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.