Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Viktor0610 válasza tootzooz (#350) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem csak a telefon szerint brutális, szerintem is az, ha valaki felkapja a fejét. ;]

Samsung Galaxy A54

(#352) tootzooz válasza Viktor0610 (#351) üzenetére


tootzooz
csendes tag

Igen, elírtam: A telefon szerintem brutális! 😁
Köszi!

Xperia 1

(#353) tutuhawer


tutuhawer
őstag

szevasztok. feldobtam a telefonra a GTA San andreast és mikor kezdeném a játékot, a kamera csak körbe körbe forog. Van itt köztünk, akinek ugyanígy van gondja és Xperia 1-et használ? Előre is köszönöm a segitseget.

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#354) k850 válasza tutuhawer (#353) üzenetére


k850
addikt

Ma meló után, kezembe minden féle dolog, többek között az X1-is, nyitom a kocsi ajtót, bénáskodtam rendesen, egyszer csak megszólal a Talkback szolgáltatás a készüléken.
Mi van? Sehogy sem tudtam kikapcsolni, használata szinte lehetetlenné teszi a készüléket. Vakoknak biztos nagy segítség, de engem lehidaltatott.
A lényeg, ha valaki így jár mint én, akkor a következő a teendő!
"Ha be van kapcsolva az eszközön a kisegítő lehetőségek funkció, egyszerűen tartsa nyomva a két hangerőgombot 3 másodpercig."
Ugyan így lehet bekapcsolni is gyorsan!
Gondom én is így jártam! 🤣
Másik szívás, a PowerAPM zene lejátszó, a legfrisebb verziója össze balhézik Bluetooth a Kenwood rádióval. Akárhogy állítottam, állandóan hiba üzenetet dobott fel. Visszarakatam egy előző verziót az tökéletes. Azért érdekes mert az XZP telómmal ezzel az új PowerAPM verzióval nem volt semmi gond.

[ Szerkesztve ]

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#355) #96302336 válasza k850 (#354) üzenetére


#96302336
törölt tag

Ezek tiltásával szoktam kezdeni.

(#356) k850 válasza #96302336 (#355) üzenetére


k850
addikt

Szerinted, nem volt letiltva?
Nyomd folyamatosan a hangerő gombot, simán be lehet véletlenül kapcsolni.
A Sony XZP nincs ilyen gyorsgombos lehetőség, nem is szívtam vele.
Csak azért írtam le, hogy mások is tanuljanak belőle.
Ja bocs, most látom, hogy van még egy plusz menü is, amit nem figyeltem, KIKAPCS! 😁

[ Szerkesztve ]

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#357) #96302336 válasza k850 (#356) üzenetére


#96302336
törölt tag

Nyomom. De nem csinálja. :D
Lezárt állapotban semmit, feloldott állapotban csak a hangerőt tologatja. Ahogy elvárható. Bár én minden ilyent tiltok, a powergomb dupla klikket is. Szokni kell kicsit ezt az új rendszert, pl. még mindig nem állt át a kezem arra, hogy nincs menü, csak felhúzás.

(#358) laci_csk válasza #96302336 (#355) üzenetére


laci_csk
senior tag

en is, vegigjarom az appokat es ami nem kell egyszeruen letiltom/kikapcsolom amit lehet pedig kitorlok, ilyen egyszeru

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#359) Arnold31


Arnold31
újonc

Sziasztok!

Szeretnék venni egy ilyen telefont, de előtte érdeklődnék, hogy aki szolgáltatónál vásárolta (első sorban Vodafone) tapasztalt e bármilyen hibát. Szaküzletben azt mondták szolgáltatónál vásárolt telok általában rosszabbak. Vodafone előfizetéssel közel 100e Fttal olcsóbban tudnam kihozni ami kicsit csábítóbb :D
Válaszokat előre is köszönöm :)

(#360) #96302336 válasza Arnold31 (#359) üzenetére


#96302336
törölt tag

Ki mondta ezt a hülyeséget...? :F
Nincs olyan, hogy jobb-rosszabb. Ugyanaz a készülék. Legfeljebb minimális szoftveres eltérés van a szolgáltatós és a sima között. De semmi egyéb különbség nincs, a szolgáltatósban több szolgáltatói app van, ami nem törölhető, csak tiltható. Én is szolgáltatóst vettem. :K T-s. Elsősorban a jóval kedvezőbb ár, másodsorban a biztosítás miatt.
A szaküzletek hazudnak, egyértelmű, hogy arra megy ki, hogy náluk vegyed. Minden boltnál feléjük fúj a szél. Persze.... különböző minőségű készülékek.... Max a Samsungnál, de ott a nevük is különböző.

(#361) spawn21


spawn21
veterán

(#362) Arnold31 válasza #96302336 (#360) üzenetére


Arnold31
újonc

Köszönöm.
Én is így voltam vele hogy valószínű azért mondta hogy végül ott vegyem majd. Akkor marad az eredeti terv :)

(#363) k850 válasza spawn21 (#361) üzenetére


k850
addikt

Nekem ennyi jött össze 29% akku kapacitásra. 😁

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#364) konyi79 válasza k850 (#363) üzenetére


konyi79
addikt

Jók ezek az akkuidők.
Ami fontos, esetenként 3 óra beszélgetéssel is simán hozza a napot :)

(#365) e-newsee válasza #96302336 (#360) üzenetére


e-newsee
addikt

Én utoljára ilyet talán a Siemensről tudtam, hogy voltak dedikált szolgáltatói típusok, de az alap szoftver szerintem ott sem különbözött, csak a menük kinézete változott, plusz a szolgáltató specifikus alkalmazások kerültek bele.
Meg persze az említett estben a telefon külseje is más volt.
(pl.: C65 /alaptípus/, CT65 /T-Mobile/, CV65 /Vodafone/)
Na az ilyen esetekben volt arra példa, hogy valamelyik design nem jól sikerült, és vagy nem volt ergonomikus, vagy a konstrukcióból adódóan esetleg hamarabb meghalt rajta valami. Szerintem ezek a városi legendák az ilyen esetekből erednek. Samsungnál sem tudok ilyenről. Vannak külön ROM-jaik az egyes régiókhoz/szolgáltatókhoz, de azok között nem hiszem, hogy lenne minőségbeli különbség.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#366) laci_csk válasza Arnold31 (#359) üzenetére


laci_csk
senior tag

ragadd meg az alkalmat azt tanacsolom, nekem minden telefonom a vodatol volt/van 2001 ota, mindig jo arban kaptam meg

persze hogy a "szak"uzletben a "szaki" el akarna adni az o telojat...

Xperia XZ3

(#367) DraXoN válasza e-newsee (#365) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

igen, nincsenek akkora különbsége szoftverben manapság (mondjuk anno a Vodafone erősen "testre szabta" a designt abban az időben a készülékeken belül).

azonban a szolgáltatói készülékek más frissítési ágat jelentenek szoftververziókon belül, esetenként ez pár hónapos késést eredményezve rendszer "frissítéskor" (bár nem mindig).

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#368) e-newsee válasza DraXoN (#367) üzenetére


e-newsee
addikt

Nem tudom Sonyéknál hogy megy, de a Samsungnál pár héten belül megjelenik az összes szolgáltatói verzió. Általában először a német ROM, aztán max 1-2 hétre rá a magyar verziók is megjelennek.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#369) DraXoN válasza e-newsee (#368) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Mostanában nem tudom (vagy 4 éve nincs szolgáltatói telefonom), de anno 1-2 hónap előfordult mint "csúszás" általában a szolgáltatói és "független" készülékek között (bár egyszer volt olyan Z1Cnél, hogy a T-mo Telekomos változatra előbb megjött az "új szoftver" mint a függetlenekre (volt is nagy vita belőle sok "független" készülékesnél, hogy "ezt meg hogy" :D )...

az utolsó 2 telefonom ráadásul még csak Európában nem is kapható modell: Lenovo K3 Note, LG v20 ...

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#370) laci_csk válasza DraXoN (#367) üzenetére


laci_csk
senior tag

ezt en nem tapasztalom, mindig azonnal kapom a frissiteseket ahogy bejelentik talan par nap difi, de sokszor hamarabb mint a fuggetlenek is

Xperia XZ3

(#371) MikeWazowski válasza laci_csk (#370) üzenetére


MikeWazowski
addikt

S10-em júniusi frissítéssel használom... mikor már kint az augusztusi.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#372) DraXoN válasza laci_csk (#370) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Mondom "régi" a tapasztalatom, rég volt szolgáltatói készülékem, így nem is feltétlen releváns. (bár sony-aim voltak, azok meg sose voltak ez ügyben "vészesek")
A mostani se mai már 3. éves modell lesz... elvileg (naaagyon elvileg) kap még egy utolsó android Pie szoftvert (az LG v20, 7.0 droiddal jött ki), DE nem biztos, hogy mindegyik variáns megkapja (csak a koreaira ígérték "biztosra")... De egyébként is erre a készülékre, jó ha "félévente" beesett valami frissítésszerű, amivel a security dolgokat legalább berakták...

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#373) k850


k850
addikt

Láttam egy rövid videót, amiben összehasonlítják egy tesztben a jelenlegi topp készülékek üzemidejét.
[link]
Készítettem egy fotómotázst az eredményről.

Az utolsó és az első között 2 óra különbség van, ill. majdnem 1000 mAh. Ez meglepett egy kicsit. Tulajdonképpen azért kell erősebb aksi, mert rosszabbul van optimalizálva az elsőknek a rendszer.
Ezt lefordítva autókra a Huawei zabál legtöbbet, az iPhone a legspórolósabb. Ha erről az oldalról közelítjük a dolgokat, akkor a Sony Xperia 1 igen jól van optimalizálva. Utaltam már régebben sajnos nincs több napos készülék idő, csak akkor, ha nem használjuk! 😁
És mennyien rugóznak az akku kapacitáson, nem csak milliamper számok a lényeg, hanem az optimalizálás is. Szerencsére ebben a Sony jó, ezzel is környezet barátabb!

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#374) gPéter válasza k850 (#373) üzenetére


gPéter
tag

Ebből is látszik hogy kár volt spórolni az akksin, egy négyezressel kétnapos mobil lehetne az x1.

(#375) k850 válasza gPéter (#374) üzenetére


k850
addikt

Ha 4000 mAh lenne, akkor kb. 22.5 órát bírna a teszt szerint.
Ahhoz, hogy két napot kibírjon 8500 mAh kellene!
Szerintem nem kamu dumával kell szédíteni a felhasználókat, hanam átlag fogyasztásról kellene beszélni, mit a járműveknél.
Csak itt megapixelekről, milliamper órákról vitatkozunk, a lényeg pedig az optimalizálás lenne.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#376) DraXoN válasza k850 (#375) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

túl sokat lógnak egyesek a telefonon ... ha a "kisebb akkus idő" nem volna elég, jó eséllyel a nagyobbik se...
akkor meg már majdnem mind1 ... a nagyobb akkunak viszont több hely kell, amitől az aktuális design nem feltétlen "tartható".

(néztem egy Xperia1-es szétszedős videót, teljesen "jól" szerelhető, az akkut se ipari kétoldalú fogja hanem ez a "kihúzható" szalag, amit ráadásul 2 oldalról is lehet húzni ha az egyik fele elszakadna... sokkal jobban szerelhető mint a konkurens telefonok) [link] Zack nem fogja szétszedni, valószínű soha, náluk nem forgalmazzák már ezen készüléket..
Heatpipe viszont nincs benne, így nem feltétlen bírja addig tartani magasan az órajelet mint pár konkurens.. de a szerelhetőség (manapság) jó.

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#377) gPéter válasza k850 (#375) üzenetére


gPéter
tag

Továbbra is az a véleményem,hogy egy négyezres akksival ,és a jó sony-s optimalizációval üzemidőbajnok lenne a telefon,és néhányunknak kibírná két napig,mint anno a Z3,és a Z3 compact.Arról nem is beszélve,hogy sokat javított volna a telefon megítélésén. De lehet hogy ezt az őszi Xpériáknak tartogatják,meglátjuk.

(#378) k850 válasza DraXoN (#376) üzenetére


k850
addikt

Köszi a videót, nem láttam még!
Megjött már valakinek a 55.0.A.6.16-R23A verzió frissítés?
Az enyém Telekomos.
Honnan lehet tudni, hogy melyik verzió jár a készülékhez.
Az XZP készülékem a Telekom Hu verziót töltötte le, de az [Xperiacheck ]-en nem is látok rá utalást.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#379) k850 válasza gPéter (#377) üzenetére


k850
addikt

Szerintem nem lesz semmi csoda, 5G verziót fogják bemutatni, ami majd jövő tavasszal fog megjeleni. Kicsit reszelgetnek a kamerán, meg majd az Android 10 reklámozzák.
Samsungtól várok akku téren újítás, napokban olvastam valami grafén alapú aksit tesztelgetnek.
Visszatérve az üzem időre, az Sony Xperia XZ Premium telóm 4-5 napot is kibír mióta megvettem az X1!
A használati szokások azok nem mértékegységek.
Olyan mint a konyhába a gondolatnyi só, stb.
A teszt szerint kb. 1700 mAh óránként az átlag fogyasztás, ezzel lehet kalkulálni. A Sony kisebb tankkal, alacsonyabb fogyasztással kalkulál, a Huawei meg nagyobb tankkal, de a megtett távolság nagyon hasonló.
Kis túlzással egy NAP mind kettő.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#380) k850


k850
addikt

Na, reggel jelzett a teló, megjött a frissítés!
Az [Xperiacheck ] szerint Telekom LC. 🤔
Eddig nagy változást nem vettem észre, gondolom biztonsági frissítés. Az XDA-án azt írták, hogy az ujjlenyomat olvasón lett reszelve, a kamera valamelyik beállításán, ill. a kijelző megjelenítés még gördülékenyebb lett. Na majd kiderül.
Azt csak érdekességként említem meg, hogy az XZP-re is ma reggel jött Telekomos frissítés. Ezt kezdtem előbb telepíteni, kb. 2-3 perccel utána az X1. Az új készülékem már hálózat kész volt amikor az XZP befejezte a frissítest. Itt jön ki az erősebb hardver. Kár, hogy nem néztem meg a frissítés méretét.
Ja az X1-en nem volt robot a frissítés alatt, csak a telekomos logó, kár érte, jó pofa a kis dron!

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#381) k850


k850
addikt

Pár nap után nem tapasztalok nagy változást.
Az ujjlenyomat olvasó, hasonlóan kiszámíthatatlanul működik, van olyan érzésem, hogy valami memória kezelési probléma lehet. Ha felébred, akkor jól működik, de nem mindig ébred fel! 🤔
Az XZP-ben az ujjlenyomat olvasó egyben a bekapcsoló gomb is, van egy kis holtjátéka, kár, hogy az X1-ben nem így oldották meg. Szerintem sokkal jobb megoldás!
A kijelző gördülékeny, eddig is az volt, ha javítottak, akkor nem feltűnő.
A kamerában felfedeztem, hogy szelfi módban van lehetőség tükrözni is a képet. Eddig nem figyeltem fel erre, piros pont a Sonynak ezért.
Az XZP-ben nincs ilyen funkció, de a fiaim iPhonjába se. Szelfi fotónál mindig zavart ha a szöveg fordítva volt, most már ezt az X1-ben meg tudod oldani egy kattintással.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#382) balat86 válasza k850 (#381) üzenetére


balat86
csendes tag

Sziasztok! Valaki tudna nekem információt adni a készülék beépített sztereó hangszóróiról? Milyen hangminőségben szól és van-e benne valamennyi mély?
Az akku tényleg jobb mint ahogy pár tesztből olvasni lehetett?
Összehasonlítási alapként egy Z3 Compactot, XA2-t vagy egy Samsung Galaxy A8 2018-at tudok felsorolni.

Köszönöm.

Oneplus 8T

(#383) #96302336 válasza k850 (#381) üzenetére


#96302336
törölt tag

Ujjlenyomat olvasóra egy egyszerű, de bombabiztos trükk, ugyanazt az ujjat legalább háromszor vedd fel.
Bármilyen telefonon is játszottam ujjlenyomattal, ha csak egyszer vettem fel az ujjat, akkor volt bizonytalanság, függetlenül a márkától. engem csak egy dolog zavar, a kis köcsög Apple miatt nem lehet a power gomb belébe integrálva a szenzor. Miattuk lett kivéve.

(#384) DraXoN válasza #96302336 (#383) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

a vicc 2 dolog, 1 ezt a telefont a sony nem forgalmazza végül már az amcsiknál (ahol gond volt, gondolom tervezéskor még más volt a "terv"). 2. a huawei a valamelyik honor modellnél pont most rakta oldalra a gombba a szenzort :) (bár nem tudom amcsiknál "le tiltva" van-e.. lehet nem is forgalmazzák az adott modellt ott.. talán honor 30 volt?)

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#385) pkaresz válasza #96302336 (#383) üzenetére


pkaresz
senior tag

Szia !

Megérkezetta tok?
Én is rendeltem egyet!

Üdv: Karesz

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#386) k850 válasza balat86 (#382) üzenetére


k850
addikt

🔋kapcsán, már tettem fel képeket, mások is megerősítették, hogy ők is kellemesen csalódtak ezen a téren. GPS, Bluetooth, Wi-Fi, folyamatos bekapcsolt állapot mellett simán hozza az 5-6 óra kijelző időt. Nekem ettől még jobb szokott lenni, azt viszont hozzáteszem, hogy nem a napon szoktam használni, ill. játszani szinte sohasem szoktam. Így 6-7 óra kijelző idő szokott összejönni.
Hangszóró szerintem nagyon szépen és tisztán szól. Összehasonlítási alapom a Sony Z2, XZP. A három közül az X1 a legtisztább, de meg kell jegyeznem, hogy nem egy JBL zene doboz. Hangerő rendbe van, a magas hangok dominálnak, nagyon tiszta, de azért kihallanni a mélyhangokat. Természetesen utcai térzenéhez nagyon karcsú, otthon a Facebook videóhoz tökéletes. Zenét vagy bluetooth fülessel, vagy JBL hangszóróval szoktam hallgatni.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#387) k850 válasza #96302336 (#383) üzenetére


k850
addikt

Köszi, kipróbálom! Az a baj, hogy csak 5 lehetőség van, eddig úgy használtam, hogy bal kéz két ujj, jobb kéz 3 ujj volt beállítva.
Májd kiderül, hogy a javaslatod, hogy fog beválni.
Nem tudtam, hogy az Apple miatt van külön ez a funkció. Sajnálom, mert az XZP nekem bevált.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#388) 0ttó


0ttó
tag

Nem tudja valaki csak a kijelző méretét?

Köszi.

(#389) k850 válasza 0ttó (#388) üzenetére


k850
addikt

Magasság 15.2 cm, szélesség 6.5 cm.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#390) #96302336 válasza pkaresz (#385) üzenetére


#96302336
törölt tag

Megjött. Van hozzá ajándék kijelző fólia is. :C

(#391) 0ttó válasza k850 (#389) üzenetére


0ttó
tag

Ez gyors volt. Köszönöm. :-)

(#392) k850 válasza #96302336 (#390) üzenetére


k850
addikt

Milyen tok, ha meg lehet kérdezni?
Én ilyet vettem, már az XZP is megszerettem.
[spigen-sgp-rugged-armor-sony-xperia-1-szilikon]

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#393) k850 válasza balat86 (#382) üzenetére


k850
addikt

"Az akku tényleg jobb mint ahogy pár tesztből olvasni lehetett?"
Kb. így alakul a tegnap és a mai nap.

Majdnem 4 óra kijelző idő 50% 🔋mellett. Szerintem nem rossz!

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#394) pkaresz válasza #96302336 (#390) üzenetére


pkaresz
senior tag

Köszi! :)

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#395) balat86 válasza k850 (#393) üzenetére


balat86
csendes tag

Hiszek neked, de YouTube-on több olyan teszt is van ahol a többi telefonhoz képest eléggé leszerepel az Xperia 1. A gond az én szemszögemből hogy ha ilyen jó az akkukezelés, miértnem tettek bele egy 4 ezres aksit, és akkor kibírna 2-2,5 napot is. Számomra nem lett volna gond ha még 0,3 mm-el emiatt vastagabb a telefon.
Értem én hogy 4K kijelző meg HDR meg minden, de ezzel király lett volna a telefon.
Így még sokáig fogok rágódni rajta megvegyem e.

Oneplus 8T

(#396) #96302336 válasza k850 (#392) üzenetére


#96302336
törölt tag

(#397) spawn21 válasza balat86 (#395) üzenetére


spawn21
veterán

Abszolút nem értelek. Megkérdezted, válaszoltak. Nem igen fogsz csúcs kategóriában találni olyat ami sokkal jobb. Talán Huawei. Flagship kategóriában nincs kettő napos telefon. Csak ha nem használod

iPhone 13p

(#398) k850 válasza balat86 (#395) üzenetére


k850
addikt

Értem a problémát, de ez van, ha félsz az üzemidőtől, akkor szerencsére van más lehetőség is. 😁
Egy pár nappal ezelőtt írtam már pár gondolatot az akkuról.
[link]
Itt olvashatod vissza!

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#399) laci_csk válasza MikeWazowski (#371) üzenetére


laci_csk
senior tag

bocsi hogy ilyen kesve valaszolok es bocsi ujra de en Sonykrol beszelek es azon belul a szolgaltatoikrol, mar regen itt az augusztusi security patch a telomon

Xperia XZ3

(#400) laci_csk


laci_csk
senior tag

most neztem hogy, amikor irtad nekem mar az augusztusi volt fent, csereld le sonyra....akkor ez a hires S10 es samu tamogatas... koszi de nem

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.