Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5225) Fehércápa válasza ronda (#5221) üzenetére


Fehércápa
aktív tag

Vicc... ;)
Tökéletes a példád, nekem is a közelben lakó bácsika jutott eszembe, aki évente kétszer kimegy a skodájával a telekre, itthon meg naponta mossa, putyulgatja. Persze, hogy ő 20 év múlva is azt mondja majd,hogy a skoda a világ legjobb autója, hisz kb. ugyanannyit fogyaszt és ugyanolyan jó, mint új korában... Mindenki más alatt meg régesrég szétrohad addigra... Én azt mondom nem szélsőséges példákat kéne ide írogatni, hanem hogy normális használat mellett milyen a telefon. Őszintén kit érdekel,hogy ha valaki nem netezik, nem játszik, kikapcsolja a 3G-t ( nem Syl) , leveszi a képernyő fényt 10%-ra, éjszaka kikapcsolja vagy repcsi módba teszi és telefonálni is csak alig szokott, annak meddig bírja az aksija? Ahogy írtad, annak tényleg nem tudom minek az okostelefon, ha mellette táblagépezik. Speciel telefonálás téren sokkal szrabbak , lassabbak ezek,mint a régi telefonok...
Azt meg végképp nem értem,hogy miért kell megsértődni,ha valaki hibáról ír...de ez már lerágott csont. Úgylátszik vannak kiválasztottak akiknél soha semmi probléma nincs, ők ufok valószínüleg...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.