Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#61) cashzoli


cashzoli
aktív tag

Az biztos, hogy nincs gondja a sebességgel :D

+20 piros pont a régi oldalról. || Makulátlan, persze. No de mi az a makula?

(#62) osztraksajt


osztraksajt
őstag

Elég szépen sikerült, asszem ez most betesz a használtpiaci áraknak is rendesen. :DDD

Lehet öt év után végre lecserélem az SE D750-et? Ez már elég kompromisszummentesnek tűnik az igényeimet figyelembe véve. :DD

(#63) Ace owner válasza Barell (#49) üzenetére


Ace owner
addikt

Az egész korrekt..

Galaxy Fold 4

(#64) JanFe


JanFe
aktív tag

Egesz jol sikerult keszulek :)

"There is nothing permanent except change"

(#65) Barell válasza Ace owner (#63) üzenetére


Barell
senior tag

Teljesen. :)

(#66) Brutális eb válasza Kapanyél (#43) üzenetére


Brutális eb
addikt

Miért is nem?

A desir HD-m is azt használja aztán vígan tolom mindennel....

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#67) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Nálam abszalut bukott ez a teló a kamera miatt, megint kimutatták a foguk fehérjét, szándékosan valamit gyengére kellet csináljanak benne, kromatikus aberáció? Egyértelmüen azért van mert a kamera lencséi müanyagból vannak... olcsó húsnak híg a leve. Pedig mennyire kár, olyan jó alakja van meg végre üveg kijelző, meg a csatlakozók is pont jó helyen vannak

Cseberből vederbe

(#68) #31757056 válasza LEFTHORSE1 (#67) üzenetére


#31757056
törölt tag

Ideje lenne mar telefonokrol fenykepezokre valtanod, a tehetseged meg lenne hozza ;)

(#69) Depression válasza #31757056 (#68) üzenetére


Depression
veterán

Azt nem lehet, mert akkor kifogyna a kifogásokból :)

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#70) LEFTHORSE1 válasza #31757056 (#68) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Mikor kellene sosem lenne nálam... nos itt lenne pár fotó egy friss tulaj Xperia minijével készült, ő maga is utálja a benne levő gyenge kamerát, másképp tetszik neki is a telefon

Cseberből vederbe

(#71) Lajdzsi válasza LEFTHORSE1 (#70) üzenetére


Lajdzsi
tag

Ezek teljesen tök jó képek, ááááh - szerelmes lettem ebbe a készülékbe :D

(#72) Barell válasza LEFTHORSE1 (#70) üzenetére


Barell
senior tag

Szerintem is korrekt képek, nem látom okát ennyire leszidni.

(#73) Gyula88


Gyula88
tag

Bejövős ketyere :)

A SEMMIRŐL INDULTAM! Nagy része még most is megvan...

(#74) kaller1 válasza LEFTHORSE1 (#67) üzenetére


kaller1
veterán

A gyártók már csak ilyenek, eljátszotta ezt a samsung és a nokia is. :(((

.::> <::.

(#75) Blyan válasza LEFTHORSE1 (#70) üzenetére


Blyan
félisten

Bár ilyen lenne a legrosszabb telefonos fénykép... :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#76) matyi012345


matyi012345
őstag

nekem bejön. erős proci, szép kijelző, qwerty, mi kell még....

kamera meg hát olyan amilyen. fényképezése marad a D40 esem még egy ideig, telefon nem arra való. mostani telomat meg se néztem még, hogy milyen képet csinál ( voda 845) de nem is érdekel hogy őszinte legyek ;] :DDD

(#77) strar


strar
tag

Ejhaj, adhattak volna pl egy másik típus számot a telefonnak, így marha nehéz rákeresni a neten.. google mindenféle téves találatot ad. Ez nyilván idővel javul, csak nehogy ez elején a régi telefont vegye egy-két bénább ember.

(#78) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

És kitalálja valaki hogy miért boritja az egész előlapot az üveg, szinte saroktól sarokig?
Hát azért hogyha leejted legyen mi eltörjön. Ezt az egy kivetni valót találtam benne mielőtt tudomásomra jutott az elődhöz képest gyenge kamera. Csak a kijelző előtt szabadna legyen körbe egy biztonsági vékonyka keménygumi kerettel

Cseberből vederbe

(#79) zola8van8


zola8van8
tag

Összefoglalom a kommenteket: faja kis teló, de ha egy tízessel olcsóbb lesz, akkor extra faja :D
Tényleg nehéz belekötni :C

(#80) Botiss


Botiss
csendes tag

elfogadnák egy ilyent:Dnagyon jó kis telefon lett:).Hajrá Sony Ericsson.mindigis szerettem a svéd-japán gyártót:D

iPhone 12 / MacBook Air 2014 / iPad 5th gen / Apple Watch Series 1 / Airpods 1st gen / Hisense H55U7B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.