Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Alwares


Alwares
aktív tag

Megint csak húztam a szájam mikor megláttam, nah megint egy mini-okos, ilyen méretben használhatatlan cucc. De mikor láttam a specifikációt. Te jó atyaúristen. Ez a teló hatalmas siker lesz, nők/fiatalok körében. Pláne ha lemegy 50k alá.

(#102) PowerBuldog válasza Enci1983 (#100) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Szóval sem mondtam, hogy engem érdekelne a kamera minősége. Ha lesz pénzem én is veszek egy feketét. :)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#103) dokee78 válasza padika11 (#34) üzenetére


dokee78
félisten

Nekem is a Wildfire S volt a kiszemelt,de szerencsére jött ez:)

(#104) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Ez a telefon a Vodafone-nal már megvásárolható? (előfizetéses vagyok) Össze vagyok zavarodva, mert van vagy három Xperia mini...

Egyébként azt vártam már, mikor lesz végre megint egy különösen ajánlott cucc, mert most már elkellene egy komolyabb, normális cucc. Az külön plusz pont, hogy nem Nokia és Samsung, úgyhogy jöhet. :R

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#105) beccyboy


beccyboy
aktív tag

Na, ezt összerakták. Nem lenne rossz, ha ez a hardware megvetné a lábát a közép kategóriában.

Amúgy nem fura, hogy egy greenheart megjelölésű telóhoz ennyi papír használati utasítást meg egyebet adnak?

Caffeine addict.

(#106) zsirfecske válasza robertel (#58) üzenetére


zsirfecske
addikt

a nexus 65-ért azért jobb volt :P

(#107) DarknessHope


DarknessHope
senior tag

Valóban szuper lett az utód.. méltó..
bár a kamera ami régen amolyan sonyEricson védjegy volt hogy erős.. tehát jónak kellett lennie sajnos csalódás..

nem értem ha egy ezer éves k850 jobb minőséget tudott(bár az is messze nem volt tökéletes) és elfért benne egy xenon is miért nem kerülhet az újabb modellekbe ilyen? komolyan csak házon belül át kéne menteni a régi cuccot ide.. még nulla változtatással is leverné ezt.

v ez ennyivel vékonyabb h nem fér el.. v mi?

a többi egyébként totál oké...
de úgy érzem a jelen szinten és főleg áron.... egy jó kamerával gyakorlatilag tökéletes lehetne

[ Szerkesztve ]

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#108) Inv1sus válasza DarknessHope (#107) üzenetére


Inv1sus
addikt

Én azt nem értem, miért nem árulnak még külön vakukat meg objektíveket is a mobiltelefonokhoz. Nem-nem értem, egyszerűen nem... ;]

De még billentyűzetet meg egeret se tudok rádugni, hogy a jó fenébe már...
:))

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#109) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Tetszik és jó lett, de szerintem sem sokan örülnek majd annak, hogy minden 3. embernek ilyen lesz hamarosan. Hová lesz az egyéniség?

(#110) Zolás válasza Inv1sus (#108) üzenetére


Zolás
addikt


Tessék, SonyEriccson külső kamera, csak neked :DDD
Van külső billentyűzet is, csak keresni kell :P

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#111) alamuszi válasza Fancy-boy (#109) üzenetére


alamuszi
senior tag

Sztem megpont hogy ez a jó. Végre nem csak arról beszél majd mindenki, hogy megint kinn van az újabb csúcstelefon ami csilliárdokba kerül, de vedd meg mert ennél jobb a földön nincs,

Én örülök neki. Végre kezd magára találni az SE.

"Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

(#112) Fancy-boy válasza DarknessHope (#107) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Ez kb. olyan, hogy a Nokia patentra megcsinálta a 7650-et nem lötyögősre, az N95 2007-bn meg tiszta sz*r volt.
Lustulnak, tunyulnak a gyártók. Régebben jobban belerakták a dolgokat.
Nem csak a tudásra gondolok, hanem mind dizájnra mind a minőségre jobban odafigyeltek.
Egyedibbek voltak a telefonok én mondom. Jobb volt akkor, de ez van!

(#113) Aureal


Aureal
senior tag

Asszem nyár végére a Defym után egy ilyen fog jönni haza. Szerintem annyira nem gázosak azok a fotók sem, inkább a video tömörítése. Gondolkozgattam csak meg kén venni a legtutibb fotós-videós mobilt (ti tudjátok melyik az?), de elvből nokiát nem veszek, a többi meg valamiben mind bélázik. E kis sanyi-roki meg még árban és méretben is barátságos. :K

(#114) doncortio


doncortio
senior tag

Nagyon bejövős, az ára is baráti, le akalappal a SE előtt :R Bár megnézném hogy domborítanának WP7 területen hamár úgyis oda fogok pártolni :K

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#115) Inv1sus válasza Zolás (#110) üzenetére


Inv1sus
addikt

Omájgááád :(

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#116) DarknessHope válasza Inv1sus (#108) üzenetére


DarknessHope
senior tag

ha azt írtam volna hogy miért nincs még 10× optikai zoom az okostelókba és raw formátum.. meg 10 kép/s sorozat (persze az is raw-ban) akkor megérteném ezt a reakciód de én egy házon belüli.. (mobilarena teszt alapján 4 évvel ezelőtti) telefon technológiáját kértem számon.. nem valami agyament ötletet. ha viccnek szántad a válaszod akkor vedd úgy h nem szóltam semmit rá..

ettől függetlenül tartom a véleményem a k850 nem volt még a maga idejében sem etalon.. én csak annyit szeretnék hogy legalább nem menjünk vissza az időben. hanem fejlődjenek a dolgok.. eké ma nem a kamera hanem az andorid meg 3d két magos proci.. a marketingfogás de amiben egyszer elértek egy szintet az jó lenne ha nem visszafelé menne.

de ez nem csak Sony Ericsson Xperia mini pro-ra vonatkozi.. a gyártók mostanra csak kötelességből teszik bele a kamerát. (persze sose gondoltam h a g800-nak az optikai zoomal meg a xenon vakuknak akkora nagy trendje lesz) no de azért mégis... egy sima alap tisztességes kamerát kaphatnánk...

csak azért itt jutott eszembe mindez mert baromi jó áru kis kütyü minden megvan benne.. és ez az egy apróság is ott van a gyártó kezében.. de nem... a tökéletest sose gyártják le :)

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#117) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Mi ennek a készüléknek a teljes, valódi, gyári neve, mert neten tízmilliót lehet találni ezen a néven, ami nem egyezik ezekkel a specifikációkkal.

Még a gyártó honlapján se látok gyári 512 Mb-os változatot, na mind1...

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#118) cefre00


cefre00
tag

Ez nagyon faja lett! :) No comment, mehet a zsebbe...:DDD

Mindenhol jó, de legjobb 127.0.0.1-en! :)

(#119) zse- válasza Inv1sus (#117) üzenetére


zse-
csendes tag

SK17i
Amúgy aki jó kamerát vár az várja meg a rayt.
A sima mini ROM-ja nem menne fel valahogy az X8-ra?

[ Szerkesztve ]

(#120) nicu71 válasza doncortio (#114) üzenetére


nicu71
addikt

Nagyon bejövős készülék egykori kedvenc gyártómtól!és igen,ha letennének egy winpho7-t az asztalra SE-ék,akkor nem is gondolkoznék mit vegyek-kedvenc gyártóm+kedvenc oprendszerem ahhh,hát álom lenne... :))

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#121) nicu71


nicu71
addikt

és szerintem a kamera nem olyan gáz...a HTC-k-hoz képest pl egy álom.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#122) Aureal válasza zse- (#119) üzenetére


Aureal
senior tag

Gsmarenan nem túl biztatók a ray képei, bár meggyőződésem + tapasztalat hogy az összes tesztíró fényképezésileg egy analfabéta, ui. mindennel sikerül takonyfos képeket csinálni azzal is amivel lehet jókat lőni.

(#123) Inv1sus válasza zse- (#119) üzenetére


Inv1sus
addikt

Köszönöm :R

Szerintetek érdemes kicsit várni a megvásárlásával, amíg lentebb megy az ára? Telefonoknál ez hogy szokott menni?

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#124) Aureal


Aureal
senior tag

(#125) baltazar325


baltazar325
csendes tag

Vajon az SE és Nokia ismét talpra áll? Be tudják hozni a lemaradást a koreai duóhoz képest?

(#126) kolosanyi válasza Enci1983 (#100) üzenetére


kolosanyi
veterán

Hát kinek a pap, kinek a paplan tudod... Elvileg nekem is fontos lenne egy jó kamera a telefonba, de lassan kezdem megtanulni, hogy esélytelen... :DDD Viszont cserébe kapunk egy nagyon kiegyensúlyozott képességekkel bíró telefont, ráadásul olyan áron, ami odapakol rendesen a konkurenciának. Ugye-ugye kedves htc?! MSM7227 80-90 ezerért... Jó vicc. Valahogy így kéne árazni mindenkinek. :)

más: Igazat kell is adjak LEFTHORSE1 fórumtársnak, meg nem is. Egyrészt igaz, hogy valamit mindig kihagynak a telefonból vagy csak egyszerűen nem csinálnak olyan jóra. Másrészt viszont egyik droidos telefon se képes értelmes képeket lőni. Még talán a Sensation ami elmegy (egyébként ez elég vicces). Sajnos még mindig igaz, hogy ha viszonylag jó képeket akarsz lőni telefonnal, akkor N8. Annak meg ugye megint megvan a maga baja...

(#127) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Vagy vesztek egy telefont és egy fényképezőt és mindenetek megvan. Nem kell ezt túlvariálni.

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#128) kaller1 válasza kolosanyi (#126) üzenetére


kaller1
veterán

Lehet nem láttad a nemrég tesztelt Samsung Galaxy Fit tesztképeit, érdemes megnézni. Szóval csak akarás kérdése a dolog, mert annál meg másnak nyúltak mellé, szándékosan.

.::> <::.

(#129) #19708160


#19708160
törölt tag

Le a kalappal,nem lett rossz kis telefon.

(#130) a_tesz válasza Inv1sus (#127) üzenetére


a_tesz
Korrektor

csak azzal meg pont az egyszerűsége vész el a dolognak, egy fényképező nincs mindig nálad, a telefon meg jó esetben igen. továbbá úgy két eszközt kell magaddal cipelni egy helyett. bár az tény, hogy vannak jó fényképezők is kis méretben, nekem pl kényelmetlen lenne, ha azt is kéne hordanom magammal, meg nem is nagyon tudnám hova rakni. a c905 viszont megoldotta ezt a kérdést :D

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#131) Komplikato


Komplikato
veterán

A "sima" nem Pro Xperia Mini-ről azt írta az adatlap, hogy az első HD képes mini androidos telefon. Na már most elvileg videólejátszásról lenne szó, akkor van rajta mini HDMI, mint pl. a Motorolákon? Meg írt a specifikáció DLNA támogatást is, más tészta mennyi értelme van.
Az meg, hogy milyen formátumot támogat nem a telepített lejátszón múlik?

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#132) gerbaudhu


gerbaudhu
tag

Sziasztok! Elnézést, ha már szerepelt a kérdés, nem olvastam végig minden eddigi hozzászólást, csak érdekelne, hogy másnak is feltűnt a LED-es háttérvilágítás kiemelése? Nem úgy van, hogy a mobil kijelzőket (és jellemzően már a laptopokét és tv-két is) LED-esen világítják meg? Szóval arra akarok kilyukadni, hogy szerintem az előzménykészülékben is ledes volt a háttérvilágítás, (de pl. a 10 éves 3650-es nokiámban is) meg ebben is az, így ezt nem kellett volna kiemelni... Persze ha én tudom rosszul, javítsatok ki! Köszi.

(#133) Napfénysüti

Ejha, elolvasva a tesztet az jött le hogy szinte telitalálat ez a telefon ha valaki egy kicsi de komoly Androidos készüléket akar. Le a kalappal az SE előtt. Még lehet barátnőmnek egyszer beszerzek egy ilyet a G3 helyett. :)

Més que un club!

(#134) NoMagix


NoMagix
addikt

Pont tegnap tapogattam az elődött egy ismerősömnél, az is elég jó volt!
Ez remek lett a maga nemében, jó irányba mentek a Sonyék!

(#135) Attichu


Attichu
csendes tag

Hátt..... Én igen csak SE fan voltam még az Android előtt, de most hogy már az ötödik Androidos telefont próbálom, bátran mondhatom, hogy ez a SE mini széria iszonyat gáz! Ez a SE felület egy használhatatlan valami ráadásul ennyi pénzért már telefont is lehet kapni. Nem sértegetni akarom azokat akinek tetszik, csak tapasztalat alapján SAJÁT véleményt mondok! :F

(#136) korpicschess


korpicschess
veterán

Korrektnek tűnik a masina tényleg! :K
"A mini pro ugyanis megkapta az Android 2.3.3-at, ennél frissebb egyelőre nincs."
Javítsatok ki ha tévedek, de van ennél frissebb. :F 2.3.4 (2.3.5 az már talán más tészta)

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#137) rtzmp


rtzmp
aktív tag

.. és a SAR értéke 0.46. Nagyon jó. A réginek 1.6 volt. Feleségemnek tuti meg fogom venni :DD

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#138) Ace owner válasza Fancy-boy (#112) üzenetére


Ace owner
addikt

Ugyanez volt Volkswagenéknék a 3-mas golffal.. Túl tökéleteset alkottak így nem vették az újabbat, mert minek ha jó a régi is? Így azóta már koránt sem olyanok mint régen. Ez van itt is...

Galaxy Fold 4

(#139) LA_COSTE válasza Aureal (#124) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Kegyetlen a zenei aláfestés.
A Bravia Engine demonstrálása is érdekes: mintha csak a fényerőt piszkálták volna meg.

(#140) citkar


citkar
addikt

Kíváncsi lennék az előd eGPS-ét is örökölte-e, mert az bizony tényleg nagyon jó volt az átlaghoz képest szerintem.

(#141) Fancy-boy válasza gerbaudhu (#132) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Hát nem semmi, hogy 2001 augusztusában már 3650-el szaladgáltál :DDD

(#142) kerelo


kerelo
senior tag

Megint megcsinálta a Sony Ericsson a tutit.Valószínű hogy karácsonyra meglepem vele magam :K

Lássanak hát csodát,kicsik és nagyok,a becsületes ember én magam vagyok "bendeguz"

(#143) FET-MEN válasza padika11 (#34) üzenetére


FET-MEN
veterán

én nekem az a HTC is nagyon jó lenne. főleg a GT540 után, egyébként nagyon jó kis telefon lett ez, amire tervezték arra a legjobb. :C :DD

Iphone 7

(#144) Flash86 válasza beloadjoker (#83) üzenetére


Flash86
tag

Most úgy trollkodnék, de nem fogok :))
Leegyszerüsítve az okostelefonokban, tabletekben mind ARM architektúrájú proci van. A PC-kben, notebookokban X86.

"Kezdetben vala a sötétség, és ahogy nézem, az is maradt"

(#145) Kobaljov


Kobaljov
senior tag

Nem találtam róla említést a tesztben, van ennél az előlapon eseményjelző LED ? (nem fogadott hívások, sms, stb.)

(#146) foxymaci


foxymaci
senior tag

hát ez valami tömör gyönyör nagyon ott van ez a cucc virtuális gombsor nekem valami halál fizikai qwerty a nekem való asszem lecserélem az alcatelem erre :D lájk +1

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#147) Rav3n02


Rav3n02
senior tag

Ez igen, így kell csinálni, le a kalappal. :C

A kamera szerintem egyáltalán nem olyan gázos :N

(#148) Pocok256


Pocok256
veterán

Na úgy látom megvan a következő telefonom :D

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#149) Lajdzsi


Lajdzsi
tag

a vicc csak az, hogy (a qwerty miatt talán, vagy én nem tudom, de tény, hogy) a Samsung Galaxy 551, ami valljuk be nem egy új cucc - vodafone webshopban még mindig 60ezer környékén kapható ( ha nem valami brutál előfizetésed van)
Ez meg alapból 60ezer és csak csökkenni fog.

(#150) FET-MEN válasza Lajdzsi (#149) üzenetére


FET-MEN
veterán

+1 :DD

Iphone 7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.