Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) szirszi válasza Kobaljov (#145) üzenetére


szirszi
csendes tag

Ebben a 11. oldalon a telefon áttekintő képen van szó figyelmeztető LEDről.

[ Szerkesztve ]

(#302) pusi1981


pusi1981
aktív tag

Minden Voda márkabolt kapott fehéret és feketét is! Ezt Miskolcon mondták az egyik üzletükben,ahol nem mellékesen már az eladónak is ez a telója volt, így megnézhettem és valóbban nagyon egyben van!!! Én hétfőn megyek venni egy feketét. Már várom nagyon!

[ Szerkesztve ]

(#303) arpi6k válasza pusi1981 (#302) üzenetére


arpi6k
addikt

Ez jó hír. Már csak a Telenornak kéne iparkodni. :((

Intel & ATI

(#304) sniphoe válasza arpi6k (#303) üzenetére


sniphoe
aktív tag

És a T-nek.. :U

If everything seems under control, you're just not going fast enough.

(#305) sniphoe


sniphoe
aktív tag

Másik fórumon írta vki:

"Most vettem egy ilyet vodánál, és gondoltam, leírom, mik az első benyomások...
Bizony azt kell mondjam, hogy ez a telefon az utolsó forintig megéri az árát. A kijelző egy csoda, a billentyűzet nagyon jól használható, ahogy a sony saját felülete is. A kamera nagyon szép képeket csinál, szóval tutkó telefon ez, csak ajánlani tudom. Zenét még nem nyomattam rajta, majd este, ha hazaértem. De eddig 10/10-es.
(mondjuk a gyári 2 gigás kártya már most kevés, de ez könnyen orvosolható...)
Szóval, tessék venni, kurvajó!"

If everything seems under control, you're just not going fast enough.

(#306) dokee78 válasza sniphoe (#305) üzenetére


dokee78
félisten

Én is várom a T-nél a fekete Mini Pro-t.
:) 8GB Adata megrendelve.

(#307) TayRol válasza dokee78 (#306) üzenetére


TayRol
veterán

en is. de meg a hamarosan kaphatoak kozott sincs.

(#308) dokee78 válasza TayRol (#307) üzenetére


dokee78
félisten

Lehet majd sunyiba támad hirtelen.

(#309) TayRol válasza dokee78 (#308) üzenetére


TayRol
veterán

nagyon remelem.

(#310) Timer


Timer
veterán

Felkeltette az érdeklődésemet ez a mobil, pedig az SE előttem néhány éve nagyon leszerepelt. Lenne néhány kérdésem, amelyekre nem kaptam választ sem a mozgóképes anyagból, sem a tesztből, hátha Ti tudtok segíteni!

Az első az ékezetes karakterek bevitelének a módja. SE-nél hogy zajlik konkrétan példának okáért egy "ű" karakter bevitele? Valamelyik másik QWERTY mobil bemutatójánál olvastam anno, hogy két, vagy három gomblenyomás szükséges a magyar karakterek előcsalogatásához, amely - véleményem szerint - kimeríti az "idióta megoldás" kategóriáját. Az a meglátásom, hogy ha az ember QWERTY mobil mellett dönt, azt azért teszi, hogy meggyorsítsa a szövegek bevitelét, ide értve az ékezetes karaktereket is.

Szintén érdekelne, hogy SE-nál (vagy úgy általában, Android fronton) van-e lehetőség ingyenes push email szolgáltatás használatára? jelenleg egy Nokia E52-őm van, amelyet - többek között - a kiválóan működő Nokia Messaging szolgáltatás miatt szeretek. Erről a funkcióról nem szeretnék lemondani semmiképpen sem.

Végül: akkumulátoros üzemidő tekintetében mi a maximum, amit ki lehet hozni ebből a készülékből szerintetek? Tudom, a teszt szerint 2 napot elmegy átlagos használat mellett, de ez azért relatív. Én alig telefonálok, ellenben rengeteget böngészek és levelezek, alapvetően GSM hálózaton. Ennek fényében reális lehet például a 3 naponkénti töltési ciklus?

Köszi a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

(#311) fatal` válasza TayRol (#307) üzenetére


fatal`
titán

Másik topicban azt mondták lesz a pro is, nem csak a sima (x10ből is volt mindkettő).

(#312) Kobaljov válasza szirszi (#301) üzenetére


Kobaljov
senior tag

Köszönöm!

(#313) Lajdzsi


Lajdzsi
tag

Voda webshop szerint a "Legkedvezőbb" ár csak 27ezer :Y
Nem tudom nekem mennyire lesz olcsó, mert "Kiemelt" néven fut a csomagom.
Ha ilyen árban lesz, lehet ezt választom majd! :)

[ Szerkesztve ]

(#314) TayRol válasza Lajdzsi (#313) üzenetére


TayRol
veterán

azert az durva, hogy 28e a keszulek de a hozza valasztott csomag havi dija meg 21e. nemsemmi.

(#315) dokee78 válasza benjonino (#292) üzenetére


dokee78
félisten

Az új Mini Pro is QWERTZ.

(#316) axioma válasza dokee78 (#315) üzenetére


axioma
veterán

Na ez nekem pont rossz pont... bar varhato volt.
Van az androidban bill. feluldefinialasi lehetoseg? Bar lehet, hogy kicsiben a rairas alapjan egyszerubb es megszoknam, nem tudom.

(#317) SirKero válasza dokee78 (#315) üzenetére


SirKero
őstag

A mobilarénás teszt szerint " Ha nem nyitjuk szét a telefont, akkor álló helyzetben mobilos gombsor van, fekvő állapotban virtuális QWERTY. "

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#318) ADAM1337 válasza SirKero (#317) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

(#319) dokee78 válasza ADAM1337 (#318) üzenetére


dokee78
félisten

A tesztben a fehér amit a SonyEricsson küldött azon QWERTZ a gombsor.

(#320) ssppiikkee


ssppiikkee
tag

Hmm.. Kellemesen jó teló lett, számomra pont azon frissítettek, ami miatt nem vettem meg az elődöt, ha vodánál lesz jövő februárban, akkor ezzel hosszabítom meg a szerződésem ;)

Tuning, Modding 4ever! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=ssppiikkee

(#321) blt.62 válasza szirszi (#301) üzenetére


blt.62
őstag

Szio!
Hol van ez a led,és mire figyelmeztet?

MegtorloXp

(#322) robertel


robertel
senior tag

A sima querty nélküli minit próbálta már valaki? Sok a félreütés?
Ez már az a kategória ahol lehet létszükség a fizikai billentyüzet, viszont az meg ugye vastag :O

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#323) Rizzo válasza robertel (#322) üzenetére


Rizzo
aktív tag

Ezt már lentebb kitárgyaltuk, a Mini pro 18 mm vastag, míg a mini 16, szóval vastagságban szinte nincs különbség, a mini is elég vaskos.

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#324) robertel válasza Rizzo (#323) üzenetére


robertel
senior tag

Aha, akkor megéri a pro.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#325) Rizzo válasza robertel (#324) üzenetére


Rizzo
aktív tag

Így van, ráadásul egyelőre a Mini-ről semmi hír, hogy mikor kezdik el forgalmazni nálunk.

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#326) robertel válasza Rizzo (#325) üzenetére


robertel
senior tag

Vodánál már ott az ár, gondolo mrendelhető is.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#327) SirKero


SirKero
őstag

Most beszéltem a vodás ügyintézővel , hogy mennék venni egyet ( még jó hogy felhívtam előtte őket ) jelenleg még csak rendelhető a készülék.
Nem tud mondani időt mikortól lesz elérhető a viszont eladóknál is.

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#328) robertel válasza SirKero (#327) üzenetére


robertel
senior tag

aha, viszont nézem pro azért 64e ft vodánál, nem rossz igy se, nyitóárnak korrekt, viszont idé nszeritnem nem nagyon fog ez már seni, de ne legyen igazam!
Nagyon jó telefon ez, midnent tud szinte.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#329) fatal` válasza robertel (#328) üzenetére


fatal`
titán

Emelték az árát? Eddig 58k volt Vitamaxban.

(#330) fatal` válasza robertel (#328) üzenetére


fatal`
titán

Dupla.

[ Szerkesztve ]

(#331) robertel válasza fatal` (#329) üzenetére


robertel
senior tag

A pro 64.
[link]

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#332) fatal` válasza robertel (#331) üzenetére


fatal`
titán

Kapják be :D 205-ös hszben még 59k, és az is pro.

(#333) robertel válasza fatal` (#332) üzenetére


robertel
senior tag

Hát jah:)
Mindegy, én ugyse veszek most androidos telefont (esetleg ha elsz még oylan akció mint t-mobile move-ra:) )
Én azt mondom ennyiért is megéri. Hd videó, quertyz, remélhetőleg 1-2 évig android frissítéseket is megkapja, SE saját rendszere is jó, szóval továbbra is best buy jelenleg:)

[ Szerkesztve ]

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#334) #30662400 válasza robertel (#331) üzenetére


#30662400
törölt tag

Ezen a linken az Xperia X10 Mini Pro 2.1 van. :W

(#335) fatal` válasza robertel (#333) üzenetére


fatal`
titán

Ja nem is figyeltem. Ez az X10 berohadt ára :D

(#336) TayRol válasza #30662400 (#334) üzenetére


TayRol
veterán

igen, ne keverjuk a szezont a fazonnal.:)

(#337) robertel válasza #30662400 (#334) üzenetére


robertel
senior tag

Azt a q....
Elnézést, annyi xperia van, hogy összekeveredtem, na akkro várjuk a pro árát, de van egy érzésem ilyen körül lesz az is..

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#338) #30662400


#30662400
törölt tag

Egyébként arra én is kíváncsi lennék, hogy hogy lehet ékezetes betűt írni vele, a hivatalos videoban [link] 2:55-től mutatja. Viszont az anysoftkeyboard app-ban van olyan, hogy kétszer kell lenyomni a billentyűt az ékezees változathoz. Vajon működne ez a fizikai gombsorral is?

(#339) SirKero válasza robertel (#337) üzenetére


SirKero
őstag

Az Xperia X10 Mini Pro 2.1 ára már nem jól van feltüntetve a voda oldalán mert üzletben már láttam 39K árban vitamaxos csomagban.
Egyébként ismét beszéltem az ügyfél szolgálattal ( ma ilyen beszélgetős hangulatom van :DDD ) és azt mondta a hölgy,hogy 16.-án lesz ár és tarifa csomag változás. Akkortól lesz már raktárról is elérhető a az Xperia mini pro kiemelt tarifa csomagban.

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#340) TayRol válasza SirKero (#339) üzenetére


TayRol
veterán

gondoltam hogy jovo hettol kezdik el forgalmazni. szerintem a gsm boltok is.

(#341) robertel válasza SirKero (#339) üzenetére


robertel
senior tag

Azért a weboldaluk árlistájának frisseségére illene odafigyelni..
Egyébként 39ért se éri meg x10 mini pro, spóroljon az ember akkor kicsit és egy tényleg hazsnálható telefonja lesz.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#342) blt.62


blt.62
őstag

Nem tudjátok,hogy vodás ügyfélnek ha nem írt eddig alá hűségidőt,akkor ALAP díjban mennyiért hozható ki ez a mobil? A barátom most akar venni egy használt SE W995-t 35 ezerért,gondolom ez jobb mobil annál és lehet nemsokkal kellene toldani neki a W995-re szánt pénzt.

MegtorloXp

(#343) pava


pava
csendes tag

Már egy napja kínzom a telefont, eddig semmiben sem okozott csalódást. Gyors, elég jó minőségű, nekem mindenben maximálisan megfelelt. Ezért az árért szerintem megéri. Valaki írta, hogy lenne konkrét kérdése a telefonnal kapcsolatban. Az írhat. Üdv.

(#344) dokee78 válasza pava (#343) üzenetére


dokee78
félisten

Csinálj videót a telorol a Youtubra.

[ Szerkesztve ]

(#345) Timer válasza pava (#343) üzenetére


Timer
veterán

Én voltam! Kérdéseimet a 310-es hozzászólásban találod! :)

(#346) Picco válasza pava (#343) üzenetére


Picco
addikt

losz nekunk nehany kepet vele? valtozo fenyviszonyok kozott, illetve valtozo tavolsagokra?

tovabba barmilyen benyomas, plusz info erdekel szerintem mindenkit :)
akksi kerdes is jo lenne, de ahhoz szerintem kell egy het h kepet kapj rola...gondolom most meg a szuszt is kinyomogatod belole :D

peldaul az is h honnan szerezted es mennyiert :DDD

[ Szerkesztve ]

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#347) valti7


valti7
csendes tag

Mire jó a távolságmérõ szenzor? És ha van elõlapi kamerája, akkor a SonyEricsson oldalán miért az van, hogy nem lehet videotelefonálni?

(#348) Lajdzsi válasza valti7 (#347) üzenetére


Lajdzsi
tag

a szenzor úgy működik mint a digitális fényképezőgépeknél is.
Ha érzi, hogy közel kerül hozzá valami (a kamera esetében ráhajoltál a keresőre) tehát a telefon esetében ha a füledhez emelted:
kikapcsolja a kijelző világítását.

(#349) valti7 válasza Lajdzsi (#348) üzenetére


valti7
csendes tag

Ja értem, és a videotelefonálás mûködik rajta?

(#350) Lajdzsi válasza valti7 (#349) üzenetére


Lajdzsi
tag

Ne engem kérdezz, nézd meg adatlapomon milyen telefonom van :D
Ezt csak általánosságban írtam, hogy mire jó a szenzor.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.