Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) sxxorp válasza sdd2 (#797) üzenetére


sxxorp
őstag

Hát legalább ez... lehetne több ilyen dolog... de az ÁFÁsoknak is jó, nem igényleheted vissza, de be se kellett fizetni :)

@Rhamonis: van egy megrendelésem valahol, ha bejön, és korrektek, megírom, addig nem :)

(#802) Bambusznád válasza killer1203 (#787) üzenetére


Bambusznád
tag

Helló!

A fényképező gombbal :) (Ha esetleg még nem késtem el a válasszal :) )

(#803) killer1203 válasza Bambusznád (#802) üzenetére


killer1203
senior tag

Nem késtél el, nyomkodtam én eddig is, de most rájöttem hogy jobban le kell nyomni :D Amúgy jó kis készülék ez szerintem, nem tudsz valami oldalt ahol lehet letölteni háttérképeket esetleg témákat? vagy ezeket csak marketből lehet?

Xsara 1.6 16v | Motorola Defy

(#804) Bambusznád válasza killer1203 (#803) üzenetére


Bambusznád
tag

Ezzel én is így jártam :D azt hittem nem működik, pedig csak erő és határozottság kérdése, én meg óvatoskodtam vele :D

Eddig még nem is kerestem hozzá marketen kívül dolgokat...

[ Szerkesztve ]

(#805) ricsike81


ricsike81
aktív tag

a minire meg gof jelenni android 2.3.4 frissítés ? Ha igen mikor várható ?Tudtok erről valami hivatalosat ? az android 2.3.4 szoftver mennyivel lesz jobb, és mi a különbség ?

(#806) dmspore


dmspore
csendes tag

Karcálló a kijelzője?

DMSPORE

(#807) killer1203 válasza Bambusznád (#804) üzenetére


killer1203
senior tag

Én is ezért kérdeztem rá, mert szintén azt hittem nem működik :DDD

Szedtem le pár dolgot, csak netre nem vagyok előfizetve, wifi meg nincs :D

Xsara 1.6 16v | Motorola Defy

(#808) axioma válasza sxxorp (#799) üzenetére


axioma
veterán

A mini pro kisebb (fizikai meretre, kijelzore nyilvan nem) mint az E51-em. Amit viszont szeretek meretre-sulyra, sokkal inkabb, mint a 6120-at, ami a paromnak volt, tomzsibb es konnyebb. Szoval nekem a mini pro a billentyuzet es megfizethetoseg miatt, na meg jo volt a teszten is :), azert van kinezve, de johetne barmelyik nagyobb helyette.

(#809) sxxorp válasza axioma (#808) üzenetére


sxxorp
őstag

Azért a Mini is baromi jó, ha vki-nek elfogadható az érintőképernyős billentyűzés... 99g! (a Pro 136g...), sőt jön az Active, a Mininél csak vmivel nagyobb Walkman... csak győzd a svédasztalt :)

(#810) e-newsee válasza sxxorp (#801) üzenetére


e-newsee
addikt

Erre a megrendelésre én is kíváncsi leszek, ha nem gond.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#811) ZP67


ZP67
tag

Sziasztok,

ezt a Moxier Mail-t használja valaki?

Működik rendesen a Feladatok/Tasks ill. Feljegyzések/Notes szinkronizáció Outlook-kal Exchange-en keresztül?

Köszi,
ZP

(#812) ricsike81


ricsike81
aktív tag

mini, vagy pro esetében programok telepítéséhez kell-e a külső program, vagy egyszerűen az indító fájlt elindítom, és telepítem az alkalmazást ?

(#813) LordVader80 válasza ricsike81 (#812) üzenetére


LordVader80
senior tag

letöltöd az .apk file-t, és telepíti szépen magát :K

May The Force Be With You!

(#814) LA_COSTE válasza ricsike81 (#805) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Te biztosan nagyon oda meg vissza lehetsz ezért a telóért. :K
Nem hiszem, hogy apró dolgokon kívül komolyabb módosítások lennének a frissítésekben, amik jönnek majd hozzá.

(#815) sdd2 válasza LA_COSTE (#814) üzenetére


sdd2
veterán

Azért kamerát javíthatják kerülhetnek új alkalmazások esetleg gyorsulhat. ;)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#816) llll válasza Danny750 (#800) üzenetére


llll
senior tag

oké, köszi
hasznos infó számomra
(jobb felvételekért cserébe simán lemondok a fizikai bill-ről)
és nem kétségbevonni akarom eme megfigyelésedet, de ez csupán szubjektív vélemény, vagy van vmi stabilabb alapja is?
úgy értem vmi szoftvermódosítás a pro-hoz képest?
ez esetben nem lehet uezt végrehajtani a pro-n is?
netán hardveres? (bár ezt magam sem igazán hiszem)

Soha többet DPD!

(#817) sxxorp válasza LA_COSTE (#814) üzenetére


sxxorp
őstag

no, meg optimalizálhatják a párszor kifogásolt akkuidőt :)

(#818) LA_COSTE válasza sxxorp (#817) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Hát, akkor meg is van a válasz az illető kérdésére...

(#819) n@p@lm válasza dokee78 (#763) üzenetére


n@p@lm
őstag

azért is büntizik mert megmondja hogy mit használ? :Y
hisz elérhetőséget, linket nem ad a progira....

(#820) n@p@lm válasza e-newsee (#776) üzenetére


n@p@lm
őstag

pár ezer forinton nem érdemes szórakozni.
többet is elversz "butaságokra".

(#821) valti7


valti7
csendes tag

Wow már reklámozza a Vodafone a tv-ben :D

(#822) dokee78 válasza n@p@lm (#820) üzenetére


dokee78
félisten

Használd a szerkesztés gombot!

(#823) Danny750 válasza llll (#816) üzenetére


Danny750
őstag

100%-ban javítanak a pro kameráján!! Ezért nem éri meg sztem lemondani a fizikai bill-ről ,aki emiatt venné meg! :DDD
Amúgy is a Camera 360 sokat tud dobni a képek minőségén! :P

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#824) dokee78 válasza Danny750 (#823) üzenetére


dokee78
félisten

Kamerahibán a videó alatti zavaró zajról beszélek.

(#825) benjonino


benjonino
tag

Valaki abban adjon tanácsot, hogy vajon meg fog-e jelenni QWERTZ-esen a billentyűzet vagy sem? Már csak ez tart vissza a vásárlástól. Az X10 Mini Pro-nál, mikor jelent meg a piacradobástól tekintve? Talán ez valamiféle támpont lehet. Lehet, hogy várnom kell csak, és ha így van, akkor várok.

Csodálkozom, hogy mást ez nem zavar.

Anno 4 éve, mikor lemondtam arról a kompatibilitásról, hogy megtartsam a QWERTY-et, nagyon nehéz volt átszokni a magyarra. Állandóan felcseréltem a Z-t az Y-nal, így rettentő sok hibát ejtettem a szövegben. Attól tartok, hogy ha megveszem a QWERTY-et, akkor újra le fog ez játszódni, azzal a különbséggel, hogy állandósítanám a problémát, mert ugye a számítógépnél mást használnék, mint a mobilnál.

(#826) dokee78 válasza benjonino (#825) üzenetére


dokee78
félisten

A tesztben a fehér az QWERTZ billes.
Vedd meg valahogy SonyEricsson márkaboltban.

(#827) dokee78 válasza dokee78 (#826) üzenetére


dokee78
félisten

Nem fért bele!

Tessék itt is QWERTZ.
Létezik,hogy ha kifogy pl a T-mobile a QWERY-sből akkor lesz QWERTZ-billes?

(#828) zotyesz66 válasza benjonino (#825) üzenetére


zotyesz66
őstag

Ma néztem egyet egy T-mobil boltban, fekete volt és qwerty-s. Pedig a honlapon világosan qwertz-ként van hirdetve. A konkurens HWSW-n is pont ma jött ki egy rövid teszt, náluk egy fehér qwertz-es volt.

(#831) #30662400 válasza benjonino (#825) üzenetére


#30662400
törölt tag

Már említettem korábban, hogy az Anysoftkeyboard magyar változata tud olyat, hogy ha duplán érintesz, akkor ékezetes betűt ír, csak azt nem tudom, hogy a fizikai billentyűzettel működik-e ez.

(#832) Bambusznád válasza #30662400 (#831) üzenetére


Bambusznád
tag

A fizikai billentyűzeten sokáig kell nyomni az adott betűt és úgy jelennek meg az ékezetes változatai.

(#833) dokee78 válasza Bambusznád (#832) üzenetére


dokee78
félisten

Te tapasztaltál ilyen negatívumokat,mint ebben a tesztben?

A fehér változat csúszós műanyag felületei nem kellemes tapintásúak, az elemek nem illeszkednek tökéletesen, erősebb szorításra a a Xperia mini pro nyikorog. A hátlapot levéve láthatjuk, hogy a fröccsöntés is elég gyenge, az elemek belül sorjásak.Az anyagminőség tekintetében az előző generáció sem volt jobb, az ár bizony alaposan behatárolja a gyártó rendelkezésére álló lehetőségeket. A legsúlyosabb kompromisszum a nyitó-záró mechanizmust érinti, megfigyeléseink szerint a vezető sínek is műanyagból készültek. Ennek megfelelően a telefon csukott állapotában is lötyög, érezhetően két különálló részből van, a nyitás pedig bizonytalan és kellemetlen érzéssel jár.

Valószínű,csak a Pro verziót veszem.
Majd javítják a videorögzítési hibát.Vagy nem.
+80MB RAM
+előlapi camera (sosem használnám,de jó ha van.)
+bill
+jobban is néz ki.

[ Szerkesztve ]

(#835) dokee78 válasza n@p@lm (#834) üzenetére


dokee78
félisten

[előzmény törölve]
Danny750 Nekem nem a fotó a lényeg,hanem a zavaró ciripelés HD videónál.

sdd2 Valahol azt olvastam,hogy az X10 Mininél is javítgatták a hibákat.

[ Módosította: 7 ]

(#838) dokee78 válasza llll (#837) üzenetére


dokee78
félisten

Már,mint mi alakul? :(
Készül a kamerajavítás talán?

(#839) benjonino válasza dokee78 (#827) üzenetére


benjonino
tag

Köszi!
Bizalmat szavazok e telefonnak, remélem kijön a T-nél is a QWERTZ és akkor lecsapok rá! Nem kapkodom el, mert csak bosszankodnék, ha megvenném a QWERTY-et és két hét múlva meg már a QWERTZ-et árulnák.

(#840) llll válasza dokee78 (#838) üzenetére


llll
senior tag

elsősorban az affinitásom ehhez a telóhoz :)
és igen, akár a javítás is
sztem furcsa lenne ha a pro-ban benne hagynák a felmerült hibákat, miközben a mini állítólag már nem szenved tőlük
ezek azért talán még nem leírt telefonok a SE-nál...

Soha többet DPD!

(#841) dokee78 válasza llll (#840) üzenetére


dokee78
félisten

Azt reméltem olvastál valami haivatalos oldalon célzást arra vonatkozólag,
hogy dolgoznak a javításon. :O

(#842) fpatrik17


fpatrik17
senior tag

Üdv!

Egy kis infot, ami talán segít, az üzenet végére rejtettem, de addig lapozd, illetve lapozza át aki ráér ;]

Motorola Milestone tulaj vagyok, és mindennél jobban szeretett telefonom utódját látom eme kis kincsben. Kicsit off, de elmondom, és bocsánat érte: A milestone-nak 3 hibája van, ebből az első alapból Motorola probléma, ezért adják olcsóbban az amúgy mostanában igen jóra sikerült telefonjaikat lásd pl: Defy... Az első, a mobilcégre kompletten igaz a szoftveres és szervíz support hiány, 2. a kevés RAM, 3. és nagyon halvány kijelző, amit napon tuti nem látni.

Nos ez a kis kópé jelentené a mentsvárat, illetve méretben is nagy plusz a mini pro-nak, mert hát én állandóan mozgásban vagyok, és én nem hordok egyetemistaként töketlen övcsipeszeket, meg hasonló cígelő bugyikat, érdekesen is néznék ki vele :)
És hát ennyi pénzért ilyen ketyerét.. Gyerekek.. Kb. 50 telefonom volt eddig, de lehet keveset mondok. Amit akartam kipróbáltam édasanyám telefonboltja révén, de EZ a teló ULTRAGIGABESTBUY. Aki nem ezt mondja az vagy hazudik, vagy nem ismeri a piacot :D

Tőlem aztán cicceghet meg nyávoghat is a felvétel, ennyi pénzért összességében értékesebb készüléket senki nem talál, aki meg igen annak én küldök egy rekesz sört vagy mellplasztikát vagy tudomisén :W . Mindenhol vannak kompromisszumok, és tökéletes, megsúgom mindenkinek, NEM LÉTEZIK, erre külön ügyelnek amúgy, hogy a tökélyt mindig csak súrolják, és a tökéletes, álomketyere csak ábránd legyen..

A kamerát nem értem miért szidják... Már nem azért, de igen sok ketyerét fogdostam már, és semmi gondot nem vélek felfedezni a készített képeken más készülékekhez, főleg androidos 5-8 megapixeles teflonokhoz képest.. Most senki ne jöjjön nekem Nokia v. régi Cybershot-os telefonokkal, az más tészta.. Akinek ezért kell telefon, hogy digitális fényképezőként működjön, az ne vegyen ilyet, vagy ha igen, és ezt okostelefonban keresi, akkor az szorozza meg 2-vel az árat, és lehet rájön később, h ennyi felár nem ér annyi plusz jólétet :)

Ez a telefon nem más mint a mai technika majdnem legjavának az összesűrítése egy aprócska ékszerdobozba, kivételes minőségben, barátságos áron, irreálisan kevés kompromisszummal. Aki tudja és ismeri az androidot és ki is tudja használni, az nem fog ilyen "apróságokon" variálni ennyi pénzért!! Ez tuti.. Szóval aki hisztizik, az vegyen "jó" kis Symbian-t, ami az én szememben finoman hulladék amióta létezik főleg mióta van "Almás" telefon és Android, vagy vegyen méregdrága Windows illetve Apple készüléket. És megbocsásson mindenki akit ezzel megbántok, de ár/érték arányban mozdítható méretben, illetve szerintem még a méret figyelmen kívül hagyásával is kijelenthető, hogy ettől jobb jelenleg a piacon nincs, és szerintem egy ideig nem is lesz, hacsak valamelyik gyártó észhez nem tér és összeszurkol valami olyan készüléket, ami lebírkózza a mini pro-t (félreértések végett még egyszer leírom ide, hogy ez arra vonatkozik, aki tudja mifán terem az okostelefon!)... Aki nem tudja, az meg vagy úgyse vesz ilyet..

Bocsánat h hosszú lett, de szerintem nem hülyeség amit leírtam, és szeretem ha őszintén visszaszólnak, vagy rábólintanak a szavamra, szóval hajrá! ;)

És végül az ígért info: Láttam itt felvetődött a nyomógombokkal való ékezetezés. Nekem Milestone-on Anysoftkeyboard+magyar kiegészítő van fennt, és ugy gépelek a telefonnal ékezetesen, hogy laptopon nem bírok olyan sebességgel (értsd: Számítógépes bill kiosztáson világ életemben ékezet nélkül írtam, és így az ékezeteket keverem még mindig.. De ékezet nélkül tudok írni úgy is hogy nem látom a klaviatúrát, és mégis gyorsan pötyögök..
Most jön a nagy plusz az Anysoft proginak, mert ugyebár ez ha septiben megbököd egymás után kétszer a gombocskát, akkor hoppáá ékezetes lesz ( ha "Ő" betűt keresel értelem szerűen 4 gyors nyomás "O"-ra, lehet furcsán hangzik, de hatalmas találmány, és úgy írok vele mint gépállat! :DD 90% hogy müxik Mini Pro-nál is :)

Tisztelet!

• Honor Magic5 Pro •

(#843) llll válasza dokee78 (#841) üzenetére


llll
senior tag

kérdezzük meg Danny750 kollégát, hogy mire alapozta a halvány utalását a #823-ban...

[ Szerkesztve ]

Soha többet DPD!

(#844) Bambusznád válasza dokee78 (#833) üzenetére


Bambusznád
tag

A fehérnek valóban csúszós a háta, ezt már írtam korábban is, de hozzá lehet szokni.
Csukott állapotban lötyög picit, de ez akkor észlelhető csak, ha direkt próbálod, hogy lötyög-e, vagy nagyon erősen akarod húzni az ujjad a kijelzőn. Ha normálisan finom mozdulatokkal teszed, nem vészes. Bár nekem sose voltak olyan ábrándjaim, hogy egy fizikai billentyűzettel rendelkező készülék nem lötyög egy picit sem.
A fröccsöntést és sorjásságot én nem tapasztaltam, ha hazaértem lefotózom a telefont szétszedett állapotban is, hogy látszódjon.

Összességében én ezeket nem érzem olyan nagy negatívumnak.

(#845) ricsike81


ricsike81
aktív tag

Sziasztok. MA megvettem a tmobilnál a minit. Szuper, gyors, és addig nyomkodtam, hogy lemerül. tartozékok . 2 gb micro sd kártya, füles, töltő, adatkábel. Hátlapot, fóliát nem tartalmaz. Kis tasak. kijelző nem volt a készüléken. A készülék fekete színű. Nagyon gyors, szép képeket csinál. Azt vettem észre, hogy csinál egy képet, és utána kitörlöm, akkor homályosan ott marad a kamera nézetben a kép, amíg újra nem indítom a kamerát. Ez nem szoftver hiba, hisz ugyanezt csinálja videó felvételnél is. A video felvételnél nincs ciripelő hang. A készülék fekete színű. Két év előfizetéssel vettem 39890 Ft havi törlesztés 2650 Ft körül van. Spec csomagban van. Webshop 5 % kedvezmény. Nekem enynyit megért egy ilyen teló, hisz nagyon gyors. Ha mindig várnék, akkor várhatnék, hogy essen le az ára, vagy jöjjön ki egy uj készülék, hisz mindeig lesznek uj készülékek, és a műszaki cikkeken csak bukni lehet, amit tudomául kell venni.

kérem a segítségeteket abban., hogy a mini készüléknek a két szélső érintő gombja világit -e , mert nekem nem világit, lehet hogy beállítás kell, de nem tudom, hogy hol kell beállítani a gombok világítását. Tudomásom szerint a mini pronak a két szélső gombja világít. Hiába kérdeztem a tmobilt, és a Sony ericssont, fingjuk sem volt róla, és csak most hallottak a készülékről. Hihetetlen, hogy a gyártó munkatársai ennyire nincsenek képben, és nem figyelnek a termékek megjelenésére.

Még annyit, hogy ha valaki az sd kártyáról programot akar feltelepíteni mindenképp kell az file manager program, mert maga a készülék a programot nem látja az sd kártyán. A navit még nem tudtam kipróbálni, mert nyüstöltem, és lemerült a készülék. Minden szinkronizációt megcsináltam a készüléken, nem nagy tudomány, csak hozzá kell szokni. Ami fura, hogy csak a 4 sarokban lévő ikonok közül a két felső, és a bal alsó sarokba lehet parancs ikonokat elhelyezni. Ha felülről lehúzom a képernyőt, akkor ott nincs a gps, wifi,stb. mint a galaxy készülékeknél.Ezeket a parancsikonokat csak a kezdő képernyőre lehet kitenni. Nagyon gyors, és gyorsan egyszerűen szinkronizál. Nem fagy, nem lassul. Arra sem tudtam rájönni, hogy a kezdő képernyők számát hogyan tudom növelni, csökkenteni. Alapból 5 kezdő képernyő van, amit jobbra tolva lehet egymást váltogatni.

Várom válaszotokat!

További jó mobilozást.

Hajrá Sony Ericsson.
Várom válaszotokat!

(#846) killer1203 válasza Bambusznád (#844) üzenetére


killer1203
senior tag

Enyém is lötyög egy kicst, fekete. Nincs ezzel a készülékkel semmi gond nekem :D

Xsara 1.6 16v | Motorola Defy

(#847) sdd2 válasza ricsike81 (#845) üzenetére


sdd2
veterán

Szuper:D
Majd még kérek róla infókat,tapasztalatokat!!

Ma megint felhívtam a GsmLinet és megtudakoltam az árakat.

Xperia Mini
58K 2 év gyártói gaival, full dobozzal.

Xperia Mini pro
61K 2 év gyártói garival, full dobozzal.

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#848) benjonino válasza fpatrik17 (#842) üzenetére


benjonino
tag

Az ilyen hozzászólásokért olvasom eme topic-ot. Bár elfogult egy pöttyet, de én is az vagyok már. Annyira felspangolt az írásod, hogy most akarom, de rögtön. Mindenképpen a T-nél veszem meg, és sajnos ott csak QWERTY-el adják jelenleg. Nekem úgy látszik ez lett a vesszőparipám. :)
Ahogy nézegettem a neten szerintem Vodánál árult készülékek QWERTZ-esek. Tehát várok. Még sosem tettem olyat, hogy ne az árcsökkenés miatt várjak. Árban a T-nél 2 éves lekötéssel webshop kedvezménnyel csak nekem 45-ért odaadják. Hát ezért várok a T-re, függetlenül ennyiért 1 év múlva kapnám csak meg.

Ja, még valami.
5 éves butafonomat készülök lecserélni erre, mert úgy érzem, hogy ezzel a készülékkel akkorát gurított a SE, hogy meg kell lépnem. A dolog pikantériája az, hogy másfél hónapja jelentettem otthon ki kategórikusan, hogy nekem sosem lesz okostelefonom, mert egyszerűen nincs rá szükségem. (Tanulság: soha ne mondd, hogy soha :)
Most sincs rá szükségem, mert a munkahelyemen van gép előttem, otthon is, és a kettő elég közel van egymáshoz. De ahogy a reklám is mondja:
- Egyáltalán szüksége van erre az autóra?
- Nincs, de kell nekem!
:DD

(#849) axioma


axioma
veterán

Van a mar szerencses tulajok kozott olyan, aki nem google-szinkronizal (oda nem raknam fel a fel eletemet), hanem a sony-nal? Abba me'g ugy belemennek, de hogy mennyire "mindent" ment, es hogy ha mar feltoltottem, ott is lehet editalni, vagy csak a telon? Koztes, pc-s, google-t nelkulozo megoldas esetleg?

(#850) DrJános


DrJános
aktív tag

Engem is rabul ejtett az SE mini és pro, de ha lecserélésre kerül a jó öreg k800i akkor az nagy valószínűséggel a Live with Walkman lesz. Már annyira megszoktam hogy 1 gombnyomásra elindul és megáll a zene, hogy nem igen tudnék könnyen megválni ettől a funkciótól.

Mivel hardveresen ezek a modellek teljesen megegyeznek ezért itt tenném fel a kérdés, hogy 8 vagy 16 GB-os memória kártya esetén, üresen vagy tisztességesen megpakolva okoz-e lassulást vagy akadozást a telefon használatakor?

Gép és régi mobilok profilban. jelenlegi mobilom : Samsung Galaxy S10

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.