Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) SirKero válasza pusi1981 (#550) üzenetére


SirKero
őstag

Pár telefon hívás + ismerkedés szintű babrálása a készüléknek.

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#552) pusi1981


pusi1981
aktív tag

Nem tudom nekem miért nem bír ki még egy napot sem...
Én frissítettem pc-n keresztül a szoftvert de maradt a 2.3.3 droid

[ Szerkesztve ]

(#553) SirKero válasza dokee78 (#549) üzenetére


SirKero
őstag

Most frissítette magát a PC Companion és azt írja,hogy A telefonja napra kész.
Tehát valószínűleg ez a legfrissebb rendszer hozzá. ( már mit a 2.3.3 )

[ Szerkesztve ]

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#554) dokee78 válasza SirKero (#553) üzenetére


dokee78
félisten

2.3.5 a legfrissebb Android ugye?
Reméljük nem hanyagolják a frissítéseket,mint az X10,X8,X10 mini szériával.

(#555) SirKero válasza dokee78 (#554) üzenetére


SirKero
őstag

Tudomásom szerint igen ettől nincs ùjabb. (a 2.3.3 -től)

[ Szerkesztve ]

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#556) FET-MEN válasza pusi1981 (#547) üzenetére


FET-MEN
veterán

nyugi szerintem ennyi nezetéssel ez egész jó :K

Iphone 7

(#557) dokee78


dokee78
félisten

Remélem tartós a nyitómechanikája.

[ Szerkesztve ]

(#558) Bambusznád


Bambusznád
tag

Méretéről érdeklődőknek csináltam pár képet X8-hoz mérve. Igaz, aki arról se tudja, hogy mekkora, annak nem nagy segítség :D [link]

Játékot is próbáltam tesztelni rajta GT Racing HD simán fut rajta, Need for Speed Shift is.
Valakinek ötlet, hogy még mit próbáljak ki rajta?

(#559) SirKero


SirKero
őstag

Egy jó tokot kéne találni hozzá

[ Szerkesztve ]

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#560) dokee78 válasza Bambusznád (#558) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi a képeket!
Ezeket próbáld ki:
*Rainbow 6 Shadow Vanguard HD
Air Attack HD v1.1
*Modern Combat - Sandstorm HD v3.2.2
Eternal Legacy HD v1.0.0
*GT RacingMotor Academy
N.O.V.A.
*Backstab HD
*Samurai:Vengeance HD
*Shadow Guardian

Lehet sokat kértem,na mindegy amelyikhez van kedved.

(#561) Kobaljov válasza SirKero (#559) üzenetére


Kobaljov
senior tag

Attól függően milyen stílusút és színűt keresel esetleg nézd meg a Krusell féléket, az előzőhez gyártottak jók lehetnek ehez is (nekem egy övcsipeszes Horizon-om van a Samu Spicámhoz, meg vagyok vele elégedve. Az olcsóbb noname mágnestokosoknál érdemes ellenőrizni a tokon belül mágnesességet egy 100 forintossal, nekem volt egy amiben "megállt", meg a telefon is elkezdett furcsaságokat csinálni..)

(#562) Bambusznád válasza dokee78 (#523) üzenetére


Bambusznád
tag

Ha témát váltasz a beállítás menüben is megváltozik a háttér.

(#563) Bambusznád válasza dokee78 (#560) üzenetére


Bambusznád
tag

Teszteltem pár játékot, de csak 4 GB-os kártyám van, amit az X8-amból tettem át, így nem tudtam minden játékot kipróbálni a listádból hely hiányában.

Air Attack HD v1.1 - Teljesen jó, szaggatás nélkül, szép grafika.
*Modern Combat - Sandstorm HD v3.2.2 - Fut, de nagyobb felbontásra van optimalizálva, hiányzik az alja és jobb széle a képnek. Lőni pl. nem lehet vele
N.O.V.A. - Az eleje elindul, de utána nincs kép.

(#564) dokee78 válasza Bambusznád (#563) üzenetére


dokee78
félisten

Aham,mondjuk csak pár játékkal fogok játszani.
Én már lerendeltem egy 8GB os A-DATA-t. :DD

(#565) dokee78 válasza Bambusznád (#563) üzenetére


dokee78
félisten

Ezt még meglesed? Tigers of the Pacific v1.1

(#566) sdd2 válasza SirKero (#548) üzenetére


sdd2
veterán

Az egész szép üzemidő :K

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#567) bbenji


bbenji
csendes tag

a qwerty gombsor világít sötétben?:)

[ Szerkesztve ]

(#568) Lajdzsi válasza bbenji (#567) üzenetére


Lajdzsi
tag

Ahogy a tesztben, és több kommentben is írták már: IGEN. Van háttérvilágítás.

(#569) TayRol válasza bbenji (#567) üzenetére


TayRol
veterán

(#570) bbenji


bbenji
csendes tag

köszönöm a gyors válaszokat.:)

(#571) killer1203 válasza bbenji (#567) üzenetére


killer1203
senior tag

Furcsa volna ha nem lenne háttérvilágitása a gomboknak... :DDD

Xsara 1.6 16v | Motorola Defy

(#572) sdd2 válasza killer1203 (#571) üzenetére


sdd2
veterán

Valahogy úgy :DDD

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#573) Bambusznád


Bambusznád
tag

Ha már tűzijáték volt teszteltem az esti fényviszonyoknál is a fényképezőjét.

[link]

(#574) Bambusznád válasza dokee78 (#565) üzenetére


Bambusznád
tag

Meglestem, tökéletesen megy :)

(#575) beloadjoker


beloadjoker
őstag

Hali ! Rajtam iszonyat sokat segítenél ha kipróbálnád rajta a backtrack 5- öt. Ha esetleg mostanában Kalocsán jársz, még fizetnék is érte hogy megnézhessem ! A skidhacker.com-on találsz egy videót a telepítésről. Tudom hogy nagy kéres de sokat segítene nekem. Ja és még egy amatőr kérdés mennyivel tud max letölteni wifin ? (ne azt írjátok hogy b/g/n szabványú mert nem tudom az értékét)
Köszi a választ ! :D

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#576) szente válasza Bambusznád (#573) üzenetére


szente
addikt

nem tudom miért "sírtak" egyesek a fényképek minőségét illetően.szerintem egy telefonba pont elég ilyen érzékelő(persze,ha jobb lenne az sem lenne baj,de akkor nyilván nem is ennyibe kerülne a telefon).
én örülnék,ha a mostani telefonom ilyen képet lőne...

az üzem idő:szerintem a droidos telefonok közül megfelelő.írta valaki,hogy reggel levette a töltőről és már délután vissza kellett tenni.volt egy t-mobile pulse-om,az sem bírta ilyen használat mellett tovább.azt is este felraktam a töltőre,reggel levettem.
persze rakhattak volna bele nagyobb akksit,de viszont más alkatrészből jobbat raktak bele,mint ami elvárható lett volna.

a térerő kérdés még érdekes lehet,le kéne tesztelni olyan helyen,ahol amúgy sincs sok pálcika.pl apám háza,ahol nem mindegy hogy hol akarsz telefonálni,mert vagy van térerő,vagy nincs.ha fog jelet ott is,ahol más telefon is,akkor nem érdekel,hogy egy városban ahol fullon kéne lennie,hány pálcikát mutat.

tökéletes telefont sose fognak csinálni!ennek a típusnak is meg vannak a maga gyengeségei...

(#577) robogo81 válasza Bambusznád (#573) üzenetére


robogo81
aktív tag

Sziasztok.
Meglestem a fotókat,véleményem szerint szépek a képek,csak a sötét/világos átmenetre allergiás egy kicsit,a világos fotóknál nem annyira feltűnő,csak a sötéteknél.
De attól még a telefon várós.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#578) silboy


silboy
aktív tag

Nekem holnap érkezik a Vodától egy fekete előfizetéssel 49-ért.A több mint 4 éves K800i-t fogja váltani,gondolom nem kis különbség lesz a kettő közt.A tesztben kicsit leírt kamerájára vagyok kíváncsi,ha van olyan mint a K800i,akkor nekem megfelel.

Olympus Stylus XZ-10, iPhone 13 128GB, TCL 75C805, Sony KD-60XF8305, LG 50UH635V, Xiaomi Yi Sport Cam, Longines Hydroconquest Ceramic, Tissot PRX Automatic, Citizen CB0010-88E, Bulova Accutron II 96B210, Bulova Precisionist 29B226, Orient Bambino II FAC0000CA, RHA S500, Tennmak IE800

(#579) Rhamonis válasza Bambusznád (#574) üzenetére


Rhamonis
csendes tag

Engem két játék érdekelne Dungeon Defenders és a Order & Chaos Online légyszíves ha tudod nézd meg őket thx előre is ill. facebook alkalmazások futnak rajta frontierville meg hasonlók :D ?

GO MAGIC !!! Old ways....

(#580) beloadjoker


beloadjoker
őstag

Na hali ! A Backtrack-es kérés után szerintem megint kikasztalak ;-)
Szóval : kipróbálnád rajta a Playstation emulátort ? Ha van lehetőséged esetleg a Crash team racinget, meg a tekken 3-at kipróbálnád ? Nagy kérdés viszonylag sok mega, a letöltés, szóval részémről nincs sértődés ha nem csinálod meg ! :D

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#581) sdd2 válasza Bambusznád (#573) üzenetére


sdd2
veterán

Jók lettek a képek. :C :C
Köszönjük fáradalmas munkádat. :R :R

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#582) robogo81 válasza beloadjoker (#580) üzenetére


robogo81
aktív tag

Szerintem gond nélkül mennie kellene az emulátornak,az x10 mini pro-n is lehet videókat találni hogy játszanak(igaz kissé lassabban),de a mini pro erősebb mint az elődje,meg mehet az irányítás a gombokról(a joyokat nem tudom hogyan oldották meg).

Most láttam hogy képes a giroszkópot használni,döntögetni a telót.

[ Szerkesztve ]

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#583) beloadjoker válasza robogo81 (#582) üzenetére


beloadjoker
őstag

Köszi a választ, de azért kérdeztem rá így pont a Crash Team Racing-re mert nekem az volt az egyik kedvencem, de ez ez az egy játék nem minden andros telón fut , mondjuk nem tudom miért. Még egy kérdés : hogy tudnám ezt a telefont kikötni tv-re ?

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#584) dokee78 válasza beloadjoker (#583) üzenetére


dokee78
félisten

Játssz a Shrek kart-on.Vagy valami ilyesmi a neve.

[ Szerkesztve ]

(#585) robogo81 válasza beloadjoker (#583) üzenetére


robogo81
aktív tag

Én azt találtam,nincs rajta tv kimenet. :( (sajnos)

Beltéri és a mesterséges fény, a zaj látható sötét területek, de a képek jók megosztása az interneten. Ezt a nyilvántartást videókat 720p felbontást, azaz jó minőségű, de nincs meg az a TV-out kiábrándító.
(gugli fordító :B ,de a lényeg benne van )

[ Szerkesztve ]

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#586) Davey7


Davey7
senior tag

Kerdes: ertesito led van benne a kijelzo folott??? Az amit szeretnek es akkor tokeletes.

(#587) Szergej01 válasza Davey7 (#586) üzenetére


Szergej01
csendes tag

Van benne, egy kis vörös led :K

Oneplus 7T

(#588) Timer válasza Szergej01 (#587) üzenetére


Timer
veterán

Ez a LED csak az akkumulátorról / töltésről ad visszajelzést, vagy például arról is, ha üzenet /email érkezik, netán elmulasztott hívásom volt?

(#589) Szergej01 válasza Timer (#588) üzenetére


Szergej01
csendes tag

Úgy rémlik, hogy nem fogadott hívás, vagy új üzenet érkezésénél villog, hogy az akksi töltöttségéről hogyan ad visszajelzést azt nem tudom. Sajnos még nincs ilyen telóm, így csak az olvasott dolgokra tudok támaszkodni egyelőre :B

Oneplus 7T

(#590) sxxorp


sxxorp
őstag

Akinek megvan már ez a telefon, legyen szíves tesztelje (már megrendeltem, ha lehet gyorsan kérném :) ):
Video felvétele csendes környezetben (legyen mondjuk HD), és ha lehet feltöltése valahova, h megnézhessük (többen panaszkodtak fórumokon egy kellemetlen ciripelő hang meglétére!, ha hangosabban visszanézzük/hallgatjuk).
Ezekben hallható, amiről beszéltem.
http://www.youtube.com/watch?v=3rapg47uyQU
http://www.youtube.com/watch?v=GUsQ-8L1srE
Inkább úgy kérdezem - van olyan, akinek nincs? Ha igen (és ha nem, akkor is :) ), legyen szíves megnézni a gyártási időt az akkumulátor alatt (ilyesmi: "11W28"), és beírni :)
A kezdeti kérdés óta kis tisztázás történt az ügyben:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=16851865#post16851865

(#591) dokee78 válasza sxxorp (#590) üzenetére


dokee78
félisten

Ott a tesztben is a video és nincs ilyen hang.
Bár tényleg elég sok Sample videeóban ott a hang. :O

[ Szerkesztve ]

(#592) #30662400 válasza Bambusznád (#563) üzenetére


#30662400
törölt tag

Na hát az elég fura, véletlenül nem valami warez forrásból szerezted be a játékokat? Nem mintha sok közöm lenne hozzá, de ha marketből szedsz le valamit, akkor az nem csinál ilyet, ha nem támogatják a fejlesztők a játékot akkor azt ki se listázza. Plusz többféle felbontás miatt többféle verzió is létezik, tehát nem biztos hogy jó tettél fel.

Szvsz. érdemesebb lenne demokkal, ingyenes játékokkal tesztelni a kütyüt, máskülönben fals eredmények születhetnek.

(#593) Timer válasza Szergej01 (#589) üzenetére


Timer
veterán

Köszi a választ! Jelenleg Nokia E52-őm van, és nagyon szeretem benne a jelzőfényt. Rendkívül hasznos megoldás!

(#595) dokee78 válasza ricsike81 (#594) üzenetére


dokee78
félisten

A Mininek a tetején van a LED,ha jól rémlik.
Nézz a Youtube-n videókat és meglátod.
T-mobilnál majd megtudod mennyi lesz,ha árlistán lesz.(Valószínű hétfőtől,de nem 100%)

Voda és egyik szolgáltató sem nyúl a szoftverbe.
IGO nincs Androidra. (A Warez itt tiltott)

A többi kérdésre a tulajok majd válaszolnak.

[ Szerkesztve ]

(#596) koshmar


koshmar
őstag

Azt hittem, még évekig "bírni fogom" okostelefon nélkül.
A tesztet végigolvasva kiderült, hogy ez nem így lesz. Nagyon fain telefon. Szép volt, SE! :R

Egyébként: 6.oldal> utolsó bekezdés> A szinte hibátlan összképet... :)

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#597) Bambusznád válasza Szergej01 (#589) üzenetére


Bambusznád
tag

Így van. Nem fogadott hívásnál sűrűbben villog zölden, sms-nél ritkábban villog szintén zölden. Ha merül az akksi, akkor ha úgy működik,mint az X8-nál akkor pirosan villog.
Ha csörög a telefon akkor pedig fehéren villog elég gyorsan.

(#598) Bambusznád válasza sxxorp (#590) üzenetére


Bambusznád
tag

Jobb csendes helyet nem találva, videóztam egyet a fürdőszobában.

[link]

(#599) dokee78 válasza Bambusznád (#598) üzenetére


dokee78
félisten

Sajnos cicereg a hang. :O

(#600) Bambusznád válasza Rhamonis (#579) üzenetére


Bambusznád
tag

Facebook játékokat el sem lehet indítani, mert le vannak tiltva a mobilos facebookon. Se böngészőből, se a telepített alkalmazással.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.