Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7851) punky10 válasza half333 (#7847) üzenetére


punky10
addikt

Utikönyv gyüjtemény.Több nagyváros digitális utikönyvét lehet letölteni,hogy ne kelljen idegenvezetöt felkérni a városkalauzolásra...Az Active-ban már a 42-es softtal is benne volt,de töröltem...

gzbotii:ha van mobilneted,inkább azt kapcsold be,engedélyetd a használatát,majd ugy inditsd el a GPS-t.Nekem legalábbis mobilnettel gyorsabban talál jelet,mint ha csak wifit engednék...

[ Szerkesztve ]

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#7852) sdd2 válasza fatal` (#7849) üzenetére


sdd2
veterán

Ezt mind tudom de nálam amennyit a GPS tévedett eddig bármilyen eszközben az 1-3 méter volt max. Köszi a kiegészítést. Az pedig hogy mobilhálózat alapú helymeghatározásnál mert akkor csak szabad ég alatt lenne térerő és csak ott lehetne telefonálni. Ez azért durva lenne :DDD

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#7853) laciapu10 válasza gzbotii (#7850) üzenetére


laciapu10
csendes tag

Üdv Régóta olvasom a topikot ma lefrissítettem a telefont a SEUS programmal azóta nem tudom rootolni T-függő egyébként valami megoldás vagy olvassak vissza több ezret hogy megtaláljam előtte rootolva volt és volt recovery is illetve lehetséges e a bootloader nyitása ez még kérdés szeretnék romolgatni vele van SGS is a családban azzal semmi gond ZTE Skate azzal sincs de ez kifog rajtam
Builszáma 4.0.2.A.0.62
Alapsávú verzió 8x55A-AAABQAZM-203028D-64
A bild rootolva is 62 végű volt

bÜDÖS GYÖKÉRNEK

(#7854) fatal` válasza sdd2 (#7852) üzenetére


fatal`
titán

Azért volt 1-3 méter, mert a szoftver rátesz a legközelebbi útra. Ettől még a GPS pontossága 15 méterre van korlátozva, katonai okokból. Közlekedéshez ez bőven elég.

[ Szerkesztve ]

(#7855) sdd2 válasza laciapu10 (#7853) üzenetére


sdd2
veterán

Ragd fel a 42-est. forum.se-portal.hu-n a flashtool fórumában ott lesz az st15i rom.

hunfatal

Rendben, neki érthetően írtam mert szerintem sokkos állapotban van. Én úgy tudtam amúgy hogy 10 méter de akkor mostmár megjegyzem :)

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#7856) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Ha OTA-n keresztül frissítitek 062-re, akkor megmarad a root!
Persze csak akkor, ha a 042-es rootolva volt, és csak OTA-n keresztül működik.

(#7857) Mr X válasza sdd2 (#7855) üzenetére


Mr X
veterán

rakd :P

(#7858) half333 válasza Ateszpapa (#7856) üzenetére


half333
őstag

mi az az OTA?
frissitettem PCC-al 62-re,de nem tetszett és visszaraktam a 42-est,de hiába rootolom,nem dobja ki a super user-t

[ Szerkesztve ]

(#7859) Mr X válasza half333 (#7858) üzenetére


Mr X
veterán

Over the Ait - telefonon keresztül frissítesz

(#7860) kecz


kecz
aktív tag

Csak szerintem gyanús, hogy 3 óra után 97%on volt az akku töltöttség? :D Megjegyzem 2 és fél óráig 100 volt és végig zenét hallgattam.

(#7861) half333 válasza Ateszpapa (#7856) üzenetére


half333
őstag

te próbáltad is hogy tudud hogy marad a root?

(#7862) sdd2 válasza Mr X (#7857) üzenetére


sdd2
veterán

Mindegy. Próbálom kiküszöbölni a hibát de nem mindig sikerül. :))

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#7863) Mr X válasza half333 (#7861) üzenetére


Mr X
veterán

Én próbáltam, és maradt nálam.

(#7864) gzbotii


gzbotii
veterán

Ez megis, hogy lehet? Hogy abszolut nem talal meg. Ablakban, bekapcsolt GPS, WiFi-rol voltam es full jelem volt. Meg ilyet se tapasztaltam..

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#7865) evooo válasza Mr X (#7863) üzenetére


evooo
aktív tag

Nálam az update center nem írja ki hogy frissítés érhető el (csak a pcc, de az nem játszik). Ötletek?

(#7866) Mr X válasza evooo (#7865) üzenetére


Mr X
veterán

Flashtoollal felrakod a független .42-t, root, aztán teló már talál frissítést.

(#7867) kecz válasza Ateszpapa (#7856) üzenetére


kecz
aktív tag

Egyébként nekem 4.0.2.A.0.42 van és a companion nem mondta, hogy frissítsek, sőt azt mondta, hogy a legfrissebbem van. Valamit én csinálok rosszul?

(#7868) Ateszpapa válasza half333 (#7861) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Igen.
Próbáltam, és működik.

kecz: Ha a telón akarod frissíteni (OTA), akkor keresd meg az update centert, és indítsd el.

Ki fogja írni, hogy van frissítés hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#7869) kecz válasza kecz (#7867) üzenetére


kecz
aktív tag

Szerkesztés idő lejárt, ejj... közben megemberelte magát a companionom és észhez tért :)

(#7870) kecz


kecz
aktív tag

Esetleg azt lehet tudni, hogy mit tartalmaz ez a 62es frissítés? nem nagyon találom neten.

(#7871) Mezcal válasza fatal` (#7849) üzenetére


Mezcal
addikt

Kérdés, hogy mi a nagyon lemerítés, mert nekem 100%-ról 83-ig ment le 2 óra folyamatos gps-ezéssel.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#7872) Mezcal válasza Mezcal (#7871) üzenetére


Mezcal
addikt

DEL

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#7873) Mezcal válasza Mezcal (#7871) üzenetére


Mezcal
addikt

Hogy lehet visszatenni az origi T Mobis 42-est? Rootolni akarom újra, majd telóból frissíteni 62-re.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#7874) Mr X válasza Mezcal (#7873) üzenetére


Mr X
veterán

flashtool, letöltöd a gyári .42-es szoftot. Keress rá itt a topicban.

(#7875) fatal` válasza Mezcal (#7871) üzenetére


fatal`
titán

És az neked jó? 50% alatt alapból gyorsabban merül (mert nem pontos a mérés), olyan tempóban is 5 óra alatt meríti az aksit, de ha aktív a kijelző akkor ugye méggyorsabban.

(#7876) Антей válasza gzbotii (#7837) üzenetére


Антей
tag

Marketről a Gps test... Mutatja hány műholdat lát a Mini, és milyen erősséggel. Nálam nyílt területen kb. 10 mp alatt talál jelet. De a belvárosban is fél perc alatt.

[ Szerkesztve ]

(#7877) kecz válasza kecz (#7860) üzenetére


kecz
aktív tag

Na tudtam én, hogy itt valami nincs rendben. Most 100%ról hirtelen átváltott 0-ra és kikapcsolt. A baj csak az, hogy ha rádugom töltőre, akkor világít a pici zöld led, hogy teli van töltve. Valakinek van ötlete, hogy ez mitől lehet? Most vettem használtan és nem szeretném egyből gariztatni :(

(#7878) Mr X válasza kecz (#7877) üzenetére


Mr X
veterán

Pedig jobban jársz. Ha újrahúzod PC Companionnal és utána is ez van, akkor vagy az akksi szar, vagy a töltőkör.

(#7879) sdd2 válasza kecz (#7877) üzenetére


sdd2
veterán

Vedd ki az aksit és tedd be újra.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#7880) kecz válasza sdd2 (#7879) üzenetére


kecz
aktív tag

Aksit kivettem (meg biztos ami biztos még a simet és a micro SDHC-t is, rádugtam töltőre (azaz most számítógépre) és most már rendesen a piros led világít és nem a tele aksis jel villan fel. Köszi a segítséget.

Egyébként pár olyan program force close-olt, aminek elvileg nem lenne szabad. Az egyik az a foursquare volt, amikor rányomtam az explore fülre, a másikra már nem emlékszek. Ilyesmit tapasztalt valaki rajtam kívül? (már a 0.62 van fent)

(#7881) sdd2 válasza kecz (#7880) üzenetére


sdd2
veterán

Azért ha feltöltött akkor SEUS-al vagy PCC-vel ragd újra a szoftvert.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#7882) Dave1984 válasza kecz (#7880) üzenetére


Dave1984
őstag

A 0.62 es rommal elég rossz tapasztalataim vannak,így visszatértem a 42re!
Memória nálam is volt,h.elfogyott,és kifagyott a teló(42es Rommal ilyen még nem fordult elő)Párszor újraindult stb.

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#7884) kecz válasza sdd2 (#7881) üzenetére


kecz
aktív tag

Rendben. Egyébként tegnap újra raktam (bár mondjuk az mér a régi szofttal volt). Tegnap csinált csalafintaságokat a teló. Újraindulgatott, készelnléti állapotban lefagyott, ezért úgy döntöttem, hogy újra rakom és formázom újra az sd-t. A memória kártyát még az előző telómban leformáztam, de a pulse-on 2.1 van és lehet az kavart be neki. Na tegnap újra tettem az egészet és utána már nem fagyogatott, csak mikor elmentem ma a városba, akkor csináltam azt a screenshotot, amit az előbb linkeltem be. Ezzel a "beragadt" aksival frissítettem 62-re, és utána nem sokkal le is merült. Most 1%on volt, mikor ráraktam a töltőre, most megnéztem, azóta 7%on van szóval tölt rendesen. Egyébként 11w45ös a teló, ha jól emlékszem.

@Dave1984: neked is a hivatalos 62 volt fent? Hogy tudnék visszatérni a negyvenesre?

[ Szerkesztve ]

(#7885) Dave1984 válasza kecz (#7884) üzenetére


Dave1984
őstag

Igen,hivatalos(nem rootolt) 0.62 es rom volt fenn!Nagyon nem jött be.0.42 esre legegyszerübben Wotanclientel tudod visszarakni!

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#7886) Mezcal


Mezcal
addikt

Eddig azt vettem észre, hogy a 62-es szofttal többet bír az akksi.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#7887) GyéBen válasza Ateszpapa (#7856) üzenetére


GyéBen
tag

Gondolom ez azért van, mert gépről frissítve teljesen újrahúzza a rendszert, míg az OTA-n keresztül máshogyan frissíti magát.

(#7888) Mezcal válasza GyéBen (#7887) üzenetére


Mezcal
addikt

Nem húzta újra a rendszert Companionról sem, minden fájl a helyén maradt.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#7889) rutyika68 válasza Mezcal (#7888) üzenetére


rutyika68
őstag

Hali

Az OTA csak a frissítendő rendszer fájlt cseréli le, még a Companion a rendszer fájlokat teljesen újra húzza. Persze ha úgy állítod be , a data-hoz nem nyúl, így a telepített app-jaid megmaradnak.

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#7890) Lasy


Lasy
veterán

SEUS, és WOTAN viszont igen.

+36702778032

(#7891) grafikus17


grafikus17
senior tag

Sziasztok!

Visszaolvasva néhány oldalt, úgy látom ez a 0.62 frissítés nem oldja meg a memória fogyás újraindulás problémát.T függő kicsikém már 3 hónapja csinálja heti rendszerességgel. :W Pedig reméltem hogy ennyi idő után végre találnak rá megoldást. :(

Xiaomi Redmi note 7

(#7892) Lasy válasza grafikus17 (#7891) üzenetére


Lasy
veterán

memoria fogyás?
minél több progit teszel fel annál több memória fogy.

De nem hiszem, hogy annyira gond lenne, hiszen közel 200 alaklmazás volt a telómon, és még így is rendesen működött.

+36702778032

(#7893) grafikus17 válasza Lasy (#7892) üzenetére


grafikus17
senior tag

Lehet rosszul fogalmaztam ez a memória ügyet. Akkor nem tudom minek hívjátok, amikor a telefon fogja magát és újraindul, addig mag ki nem veszem az aksit.Régebben memória kezelési hibára gyanakodtak. Ezért gondoltam memória fogyásra, mint ahogy itt írták még decemberben, hogy egy csomó embernek újra indult a telója.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi note 7

(#7894) Lasy válasza grafikus17 (#7893) üzenetére


Lasy
veterán

sohan nem volt ilyenem, hogy csak úgy magától újra indulna a telefon.
Legalábbis ez soha.

+36702778032

(#7895) grafikus17 válasza Lasy (#7894) üzenetére


grafikus17
senior tag

Attól még másoknak volt és van. Csak az a furcsa, hogy ezt úgy írod mintha még nem is hallottál volna róla :D
(#6202) dokee78

Xiaomi Redmi note 7

(#7896) Lasy válasza grafikus17 (#7895) üzenetére


Lasy
veterán

dokee78 külön eset, mert neki már az elejétől fogva rossz. tehát az egy eleve hibás, de nem akarják beismerni.

+36702778032

(#7897) grafikus17 válasza Lasy (#7896) üzenetére


grafikus17
senior tag

Nekem is eleje óta rossz. De nem csak neki, csak nem akartam bemásolni a többiek hozzászólásait.

"Meglátjuk. Minden esetre akkor lépnek legalább. Bár a pro-nál biztosra véltem hogy hardveres hiba, hisz ciripelni nem kezd el magától a szoftver. :W itt majd meglátjuk de szerintem szoftveres galiba van. :)

Figyelem!

Tovább folytatjuk a kutatást! ko9 javasolta hogy az SI számot (akkumulátor alatt található) is nézzük meg. Kérnék mindenkit hogy írja le ugyan úgy ide mint ahogy a többi adatot. Köszönjük, ebből kiderülhet a baj de eddig minden jel szoftveres hibára utal. :R

[link]

Xiaomi Redmi note 7

(#7898) half333


half333
őstag

Please help me!!! Felraktam a 62-es zoftot,de nem tetszett,visszaraktam a 42-est,és azóta nem engedi rootolni. Vagyis engedi meg ujra is indul,de nem kapok root jogot. WotanClient-el felraktam már mind három Generic Trade Central Europe 2.3.4-est,a másodiknál azt irja ki hogy invalid file format. Tudtok megoldást? Nem tudom igy visszaállitani clockworkmod-ban a rendszert.

(#7899) lindermen


lindermen
aktív tag

Nekem nincs vele semmi komoly problémám, ami kicsit zavaró, hogy bizonyos esetekben megakad egy kicsit a telefon, pl kamera indítására várni kell 1-2 másodpercet, és a képek betöltésénél is 1-2 másodperc mire beélesíti. De gondolom ez így normális. Később megírom az adatokat én is.

(#7900) Lasy válasza half333 (#7898) üzenetére


Lasy
veterán

ha fent van a 42-es csinál egy gyári visszaállítást a telefonból. és nézd meg utána.
tuti mennie kell, ha tényleg a 42-est tetted fel.

+36702778032

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.