Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7751) sdd2 válasza neelix (#7749) üzenetére


sdd2
veterán

Ezt inkább táblagépekre készítik, nem is valószínű hogy bármelyik most piacon lévő teló megkapja, kivéve talán a Galaxy Nexus-t. Ne is nagyon foglalkozz az 5-tel. Először az ICS legyen meg és majd utána foglalkozzunk ezzel. De azt nem értem ha ez táblagépekre és laptopokra készül akkor az egyesítő ICS-nek mi értelme volt :F

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#7752) ricsike81


ricsike81
aktív tag

Az xperia mininek melyik xperia teló lesz az utódja, és a specifikációiról tud valaki valami infót, és mennyi lesz majd a kezdő ára ?

(#7753) sdd2 válasza ricsike81 (#7752) üzenetére


sdd2
veterán

Elvileg lesz utód amiben kétmagos 1GHz-es proci lesz és 3,5" kijelző 854x480-as felbontással várható. [link]

Elvileg egy jó hét múlva már többet tudunk róla majd.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#7754) gzbotii válasza sdd2 (#7753) üzenetére


gzbotii
veterán

ez lessz a Mini utodja? Én szivesen fogadnék egy 3,2-3,3 kijelyős telot, ez már inkább nagy

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#7755) sdd2 válasza gzbotii (#7754) üzenetére


sdd2
veterán

Ez csak az elvileges Xperia Mini / Xperia Ray utód, de inkább a Ray-é.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#7756) ricsike81


ricsike81
aktív tag

köszönöm a választ

(#7757) dokee78 válasza sdd2 (#7751) üzenetére


dokee78
félisten

Miért ne kapná meg akár az Droid 5-öt is.Inkább hardveres korlátok szólhatnak majd közbe.
Nem azért vonták össze a táblagépes és az okostelefonos portokataz ICS-el,hogy az 5-el megint szétszedjék.

[ Szerkesztve ]

(#7758) sdd2 válasza dokee78 (#7757) üzenetére


sdd2
veterán

De most még is úgy szól a hír hogy táblagépekre öszpontosít a google az 5.0-val.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#7759) evo87


evo87
őstag

Ez még elég távoli szerintem. Először tényleg működjön patentul az ics. :))

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#7760) satinskirt


satinskirt
csendes tag

sziasztok! a multkor sikerült letennem a telcsit 1 olyan asztalra amire elötte kifolyt valamilyen folyadék. egyből felemeltem letöröltem. szerintetek károsodhatott a telcsi? hibát nem veszek észre a müködésében. késöbb ez miatt lehet gondom? légyszives aki járt már hasonlóan vagy tudna segiteni irjon! köszönöm!

(#7761) Sanyaman válasza satinskirt (#7760) üzenetére


Sanyaman
aktív tag

Nem tartom valószínűnek, kérdés persze milyen magasan állt a folyadék és meddig volt benne.

(#7762) sdd2 válasza satinskirt (#7760) üzenetére


sdd2
veterán

A kérdésed mért kell 20-szor máshol feltenni? Már egyszer válaszoltam [link] bár kérdésed elég nagy hülyeség mivel a hátlap egy darab plasztik és semmi elektronika nincs benne.

sanyaman

Egy sima asztalon nem lehet a folyadék olyan magason hogy elérje az elektronikát. Egy tányérba más lenne a helyzet.Ez persze nem életszerű.

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#7763) evo87 válasza sdd2 (#7762) üzenetére


evo87
őstag

Mi az hogy nem életszerű? Én a húslevesbe mindig teszek egy kis telefont is... sokkal teltebb és zamatosabb lesz tőle. :D :D

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#7764) satinskirt


satinskirt
csendes tag

ok csak utánna vettem észre hogy az a mini pro topikja. és már nem tudtam törölni a hozzászólásom. amugy igazából a hangszóró miatt irtam hogy annak lehet e baja esetleg késöbb ez miatt.

(#7765) BRIKLY válasza satinskirt (#7764) üzenetére


BRIKLY
veterán

vedd le a hátlapot, és nézd meg befolyt-e alá...

(#7766) sdd2: szerintem se, de nekem a hátlap levétel lett volna az első,nem a kérdés, hogy lehet-e baja...

[ Szerkesztve ]

(#7766) sdd2 válasza BRIKLY (#7765) üzenetére


sdd2
veterán

Én is ezt javasoltam, de a hangszórót nem hiszem hogy elérte.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#7767) satinskirt


satinskirt
csendes tag

ez nem most történt már majdnem 1 hete. csak most van időm forumozgatni....

(#7768) Mezcal


Mezcal
addikt

Van vírus andoridra, és egyre több lesz. Pl az MP3 Music Downloader figyelmeztet is a marketen, hogy az MP3 MD V2 egy vírusos szoftver, senki ne töltse le. A Zoner AV fogott is meg olyan appot, ami vírusos volt.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#7769) sdd2 válasza satinskirt (#7767) üzenetére


sdd2
veterán

Akkor nem hinném hogy baja lenne ha egy hete jól működik.

(#7765) BRIKLY

Egyetértek

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#7770) satinskirt


satinskirt
csendes tag

sok összehasonlitási alapom nincs mert kb 3napos volt a telcsi akkor még. csak a régi x8amhoz képest mintha kicsit halkabb lenne a hangszórója. de lehet ez alapból igy van. nemtudom.

(#7771) sdd2


sdd2
veterán

v2 alatt fagyogat opera mobile. :(((

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#7772) T_boy


T_boy
tag

Úgy, hogy már van 1-2 dolog az SD kártyán lehet formázni? Ami fontos volt program azt átraktam a telefonba, illetve átmásoltam a képeket. Ha esetleg valami gond lesz akkor ha visszamásolom az sdcard mappát a telefonra úgy jó lesz?

-=Victoria Concordia Crescit=-

(#7773) sdd2 válasza T_boy (#7772) üzenetére


sdd2
veterán

Ha formázod akkor teljesen törlődik.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#7774) T_boy válasza sdd2 (#7773) üzenetére


T_boy
tag

Világos, csak láttam 1-2 program hozott létre a kártyán mappát. Ezért kérdezem, hogy ha formázom a kártyát utána az adott alkalmazás újra létrehozza a szükséges mappákat vagy sem.

-=Victoria Concordia Crescit=-

(#7775) sdd2 válasza T_boy (#7774) üzenetére


sdd2
veterán

Létrehozza, persze.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#7776) T_boy válasza sdd2 (#7775) üzenetére


T_boy
tag

Köszönöm szépen!

-=Victoria Concordia Crescit=-

(#7777) molnarpeter válasza gzbotii (#7750) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Galaxy 3-on már megoldott dolog a dual boot ;)

Mp

(#7778) hhaby


hhaby
csendes tag

Üdv mindenkinek!
Tudja valaki hogy hol tárolja a telefon gyári lejátszója a playlisteket?
Nem találom...

(#7779) llll válasza sdd2 (#7762) üzenetére


llll
senior tag

Egy sima asztalon nem lehet a folyadék olyan magason hogy elérje az elektronikát.

nekem elérte a régi motorolámét, mert felülről érkezett
hányás formájában a kislányom jóvoltából
amit talán még meg is úszott volna, de én hiúz reflexekkel rögtön leöblítettem a csap alatt...
(máig nem értem mitől lett zárlatos az akksim)

[ Szerkesztve ]

Soha többet DPD!

(#7780) sdd2 válasza llll (#7779) üzenetére


sdd2
veterán

De egy előtte kifolyt folyadékról volt szó és nem egy lehányt/ öblített telefonról :DDD

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#7781) gzbotii válasza molnarpeter (#7777) üzenetére


gzbotii
veterán

Megoldott alatt mit ertesz? Gondolom ez nem a gyari dolgot takarja

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#7782) molnarpeter válasza gzbotii (#7781) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Egy főzött kernel+2 ext partíció kell hozzá :)

mp

(#7783) gzbotii válasza molnarpeter (#7782) üzenetére


gzbotii
veterán

Es miben all a dual boot ott? Tehat mi a masodik OS?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#7784) molnarpeter válasza gzbotii (#7783) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

2.2 és 2.3, nem HD2 a G3 :D

Mp

(#7785) gzbotii válasza molnarpeter (#7784) üzenetére


gzbotii
veterán

Kar h nem lehet rajta WP7 es droid.
Amugy meg mi ertelmes 2.2 es 2.3 futatasanak? Kb 0 szerintem

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#7787) evo87


evo87
őstag

Bolondozik a minim. Ma reggel tizenvalahány százalékos akksinál kikapcsolt...rádugtam a töltőre, visszanyomtam és máris 18%-on állt. Aztán amint feltöltődött, levettem a töltőről, viszont azóta 100%-on van az akksi, ami azért több órás használat után még minimális nyomkodás mellett is lehetetlen jelenség.

Előfordult ilyen esetleg mással is?

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#7788) evo87 válasza evo87 (#7787) üzenetére


evo87
őstag

Most elkezdett szépen csökkenni a szufla. Tehát végülis olyan, mintha az akksiszázalék kijelzése úgymond késne tizenvalahány százalékot. Ezt támasztja alá, hogy 17 %-nál kikapcsolt reggel a telefon.

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#7789) gabe_ válasza evo87 (#7788) üzenetére


gabe_
őstag

lehet, hogy be kellene kalibrálni

Sovány szakácsban sose bízz!

(#7790) llll válasza #46372352 (#7786) üzenetére


llll
senior tag

ilyen lehetőséget én sem találok benne
de ez végül is 1 nagyon alapváltozat
ha ilyenekre van szükséged, akkor láttam vmi tudományos számológép alkalmazást...

Soha többet DPD!

(#7791) fatal` válasza #46372352 (#7786) üzenetére


fatal`
titán

Ajánlom a gyári számológép helyett a Calculator++-t :)

(#7792) evo87 válasza gabe_ (#7789) üzenetére


evo87
őstag

Ha jól sejtem, ahhoz root kell, azzal pedig nem szeretnék élni.

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#7793) rutyika68 válasza evo87 (#7792) üzenetére


rutyika68
őstag

Hali!

Akku kalibráció. Nem írja hogy kell hozzá root jog. Egy próbát megér.

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#7794) Mr X válasza rutyika68 (#7793) üzenetére


Mr X
veterán

Semmit nem ér, csak törli a batterystats.bin-t, amiben nincs is élettartamra vonatkozó adat, csak az appok fogyasztását tárolja.

(#7795) half333 válasza satinskirt (#7767) üzenetére


half333
őstag

Visszatérve a témához,nekem ráfolyt egy kis ragadós szokk a telómra,mikor véletlen rálöktem a mellette lévő pohár egész tartamát. Leszedtem a hátlapot másnap és kicsit ragadós volt az egész,letöröltem,és semmi gond se volt vele. Szóval strapa biró széria. Meg már le is esett sok helyről.
Mivel az elődjere az x10 mininre,feltették az ICS-et is meg már sok mindent,ugyhogy ha nem is hivatalosan,de szerintem az 5.0 is simán rákerül egyszer,ha kiadják.

[ Szerkesztve ]

(#7796) evo87 válasza Mr X (#7794) üzenetére


evo87
őstag

Akkor vigyem vissza gariztatni vagy mit javasoltok? Már pár órája megy a teló öltés nélkül, 10 percen keresztül max hangerőn toltam rajta Youtube videót, de még mindig 100%. Vagy ennyire megnőtt az üzemidőm? ;]

Esetleg lehet hogy valamilyen akksis app zavar be neki? Circle battery widget van fenn, de az már jó rég. Viszont tegnap próba gyanánt feltettem ezt [LINK] a telóra, úgyhogy ha valami okozza, talán ez lehet az, bár töröltem már este mert nem láttam hasznát.

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#7797) Mr X válasza evo87 (#7796) üzenetére


Mr X
veterán

Ezek az akku kijelző programok nem szólnak bele ilyesmibe, hacsak nincs bennük egy feature, aminek joga van lekapcsolni a telefont bizonyos százaléknál. Bár ilyet még nem láttam.

Én azt szoktam csinálni, hogy néha hagyom merülni olyan 5%-ig, addig netezek vagy ilyesmi. Ha mindig lekapcsol tizenvalahány százaléknál a tied, akkor add le javításra.

(#7798) evo87 válasza Mr X (#7797) üzenetére


evo87
őstag

Éppen ezért olyan, mintha eltolódna az akku kijelzése. Mikor már 80%-os az akksi, akkor kezd el visszaszámolni 100-ból és ezért kapcsol le 20%-nál.

De most hagyom merülni, ahogy írtad is. Viszont nem örülök, hogy nekem is akadékoskodik a telefon.

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#7799) evo87 válasza evo87 (#7798) üzenetére


evo87
őstag

Igaz, a restartok és a töltőre dugás-lehúzás nem segített, de most kivettem az akksit, visszatettem és azóta jól mutatja. Aztán majd kiderül...

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#7800) sdd2 válasza evo87 (#7799) üzenetére


sdd2
veterán

Lehet csak ennyi volt a baja, de ha elkezdi megint akkor fogd meg és vidd szervízbe.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.