Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7601) Forestlord válasza predator00 (#7596) üzenetére


Forestlord
csendes tag

Tükörfólia, magadat látod benne, de a képernyőt nem :))
amúgy fogalmam sincs....

(#7602) sdd2 válasza Forestlord (#7601) üzenetére


sdd2
veterán

Tükörfólia az a fényes. :))

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#7603) predator00 válasza wayne1 (#7600) üzenetére


predator00
tag

Megrendeltem ezt, vateráról nem akartam rendelni mert a szállítás többe kerül mint a fólia... :DDD

(#7604) Ateszpapa válasza wayne1 (#7600) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Hoppá, az ultra clear az a tükörfólia?
Pont most rendeltem egyet. :(
3db 449Ft-ért a vateráról.

(#7605) surgyi


surgyi
senior tag

Mini tulajok! Ma délután töltöttem fel a telefont, kb 1,5 órát utaztam, majd adatbarangolást engedélyezve, kb 5 percet facebook-oztam. Ezután megnéztem az akkuszint 91%-on volt.
Szerintem ez nagyon durva. Ezek szerint egy óra Facebook lemeríti teljesen a kis telcsit?
Eddig nem nagyon használtam erre a célra. Legutóbbi töltés, napi pár perc beszélgetéssel 8 napig kitartott, 9%-nál töltöttem ma!

(#7606) Zamasun


Zamasun
aktív tag

Tudtok valami hasznalhato torrent klienst droidra?

(#7607) Mr X válasza surgyi (#7605) üzenetére


Mr X
veterán

Az elején gyorsabb merülést jelez, a végén majd alig bírod legyilkolni. Nem kell megijedni, elég jól bírja. :)

Adatbarangolás minek? Külföldön akarsz netezni vele?

(#7608) molnarpeter válasza Zamasun (#7606) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

ADownloader?

Mp

(#7609) Andreas2 válasza Ateszpapa (#7604) üzenetére


Andreas2
tag

Szerintem nem. Háromféle terjedt el: matt (matte), fényes (ultra clear) és tükörfólia (mirror vagy mirrored screen protector)

(#7610) surgyi válasza Mr X (#7607) üzenetére


surgyi
senior tag

Helló! Nem akarok külföldön netezni, csak a tábla pc-men ha nem kapcsolom be, akkor nem tud netkapcsolatot létesíteni. Ezért gondoltam ennél is kell, de akkor ezután mellőzöm!
Köszi a hozzászólást!

(#7611) Andreas2 válasza surgyi (#7605) üzenetére


Andreas2
tag

Nézd meg magad. Menü/Beállítások/Telefon adatai/Akkumulátorhasználat és látod, hogy melyik program hány százelékban felelős a fogyasztásért. A fejlécre bökve grafikont is nézhetsz.

(#7612) surgyi válasza Andreas2 (#7611) üzenetére


surgyi
senior tag

Megjelenítés:37%
Telefon készenlétben:21%
Telefon üresjáratban:19%
Android operációs rendszer:8%
Facebook:8%
Térkép:6%
Telefonhívás:2% (ez egyébként egy számra becsörgetés volt)

Ez a fogyasztásom. A térképet nem tudom hogy lehetne pl kilőni, mert akartam , de visszaindul, s elég sokat eszik. Azóta megy, mióta egyszer kipróbáltam a GPS-t.

(#7613) Zamasun válasza molnarpeter (#7608) üzenetére


Zamasun
aktív tag

Köszi, teljesen jó.

(#7614) Andreas2 válasza surgyi (#7612) üzenetére


Andreas2
tag

Szerintem ez teljesen rendben van. A Mini-t még nem néztem közvetlenül töltés után, de a Galaxy S-em már 96% töltöttség után felugrik 100%-ra és csipog hogy húzzam le. Rögtön lehúzva, vissza is esik 96%-ra. Legközelebb nézd meg, hátha itt is "elvész" néhány százalék. Egyébként meg teszteld hosszabban, ha keveset piszkálva nem bír ki két napot a Mini-d, akkor kezdhetsz aggódni.

A térképet nem fogod tudni kilőni, mindig visszaindul. Tekintsd rendszerfolyamatnak :)

(#7615) surgyi válasza Andreas2 (#7614) üzenetére


surgyi
senior tag

A töltés tuti rendben volt, egyik fórumozó javaslatát követve, 100% töltöttség után is rajta hagytam, ameddig a villámjel el nem tűnt az akkujelzőről (ez kb 15-20perc még).
Előtte töltés kevés piszkálással és napi pár perc telefonálással 8 napig bírta.
Ezért döbbentett meg a mostani hirtelen merülés.
Köszönöm válaszod!

(#7616) evooo válasza Ateszpapa (#7604) üzenetére


evooo
aktív tag

Ilyet használok 2 hónapja, észre sem lehet venni hogy rajta van, ugyanannyira tükröz mint a fólia nélküli kijelző. Nem vészes.

(#7617) Andreas2 válasza surgyi (#7615) üzenetére


Andreas2
tag

A 8 nappal szerintem te vagy a rekordtartó :) Nekem talán 4 nap a legtöbb, bár igaz én a Li-ion akku kímélése érdekében ha lehet 30%-nál már töltőre rakom.

(#7618) Andreas2 válasza evooo (#7616) üzenetére


Andreas2
tag

Lehet hogy képzelődöm, de mióta nekem fent van a Brando Ultra Clear fólia, mintha jobban tudnék szöveget bevinni a Mini-n. Swype-ot használok és amikor nem volt fólia, az ujjam nem csúszott annyira a kijelzőn, meg-megakadt. A Swype ezt az ujj felemeléseként érzékelte és máris beírt egy-két teljesen rossz szót a szótárából, amit rendkívűl kényelmetlen volt mindig visszatörölni, sokszor vissza kellett váltanom gépelésre (bár mint tudjuk "Machete nem pötyög" :)

(#7619) sdd2


sdd2
veterán

Na ez a videó láttán felállt a szőr a hátamon hogy mekkorát szólt. Azt hittem annyi neki de nem. :Y [link]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#7621) novoszath


novoszath
senior tag

most raktam fel az ICS RC1-et es eddig nagyon jo

ajanlom mindenkinek aki ki szeretne probalni

remelem lesz folytatasa majd :DD

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#7622) sdd2 válasza #46372352 (#7620) üzenetére


sdd2
veterán

root és Titanium backup lementi az alkalmazásokat és beállításaikat.
telefonkönyvet vfc fájlba le tudod menteni SD-re. ( telefonkönyvben opciók--> kapcs. b. men.--> memóriakártya)
SMS-t nem tudom hogy lehet. De lehet azt is elmenti titanium backup.

De ha felteszel root mellé egy CWM-et akkor az egész rendszert lemented és mikor kell akkor azt visszaállítod és minden olyan lesz mikor lementetted, persze ezt időközönként ajánlott lementeni újra hogy amik kikerültek belőle, vagy belekerültek azok is le legyenek mentve.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#7623) GyéBen válasza sdd2 (#7619) üzenetére


GyéBen
tag

Ezt is nézd meg, jó kis karcteszt. :DDD
Nekem már volt olyan, hogy egy karcolás eltűnt róla, de lehet, hogy csak képzelődtem...

(#7625) llll válasza sdd2 (#7619) üzenetére


llll
senior tag

na ezzel vajon mi volt a célja...?

Soha többet DPD!

(#7626) GyéBen válasza #46372352 (#7624) üzenetére


GyéBen
tag

Elméletileg a rootolás nem jár garanciavesztéssel.
Szervizelés előtt azért érdemes unrootolni, vagy PCC-vel újra rakni a szoftvert.

(#7625) llll: szerintem semmi, csak az, hogy kipróbálja a Mini törésállóságát. ;] A videó leírásában írja amúgy, hogy önálló életre keltek a kapacitív gombjai, és mivel nem hivatalos forrásból vette, nem szervizelik neki, ezért amúgy is kuka lenne.

[ Szerkesztve ]

(#7627) sdd2 válasza #46372352 (#7624) üzenetére


sdd2
veterán

Gari megmarad csak mielőtt viszed újrarakod a szoftvert PCC-vel vagy SEUS-al. CWM az egy recovery. ;)

IIII

Ahogy mondta az előttem szóló kolega is ez lehetett a célja. Amúgy a gombokat egy recovery és egy zip fájlal meg lehetett volna oldani. :))

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#7628) llll válasza sdd2 (#7627) üzenetére


llll
senior tag

hát ez az!
ahelyett, hogy kérdezne legurítja lépcsőn...
(remélem azóta vki már meg is írta neki a megoldást ;] )

[ Szerkesztve ]

Soha többet DPD!

(#7629) sdd2 válasza llll (#7628) üzenetére


sdd2
veterán

Hát igen, és hányan tesznek így egy csomó telóval. :(((

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#7630) BRIKLY válasza novoszath (#7621) üzenetére


BRIKLY
veterán

hol található? kernelt kell hozzá cserélni?

(#7631) sdd2 válasza BRIKLY (#7630) üzenetére


sdd2
veterán

[link] és szerintem kell hozzá kernel csere mert az is ott van hogy kernel.

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#7632) BRIKLY válasza sdd2 (#7631) üzenetére


BRIKLY
veterán

köszi. sajnos igen.. :O de kíváncsi vagyok mit csinál kernel csere nélkül. :DDD

(#7633) sdd2 válasza BRIKLY (#7632) üzenetére


sdd2
veterán

Nem indul el :P Ez a tippem, vagy csak bootnál befagy és resizik

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#7634) GyéBen


GyéBen
tag

Addig szórakoztam a system/app mappába lévő Home.apk-vel, hogy a Sony Ericsson logónál megáll a mobil. Ilyenkor mi a teendő? (Van biztonsági mentésem a fájlról.)

(#7635) sdd2 válasza GyéBen (#7634) üzenetére


sdd2
veterán

SEUS vagy flashtool

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#7636) gzbotii


gzbotii
veterán

Ismerosnek tunt valahonnet a geleria a Mini Pro-mon.Ma megtudtam miert:))

Eleg eros LG koppintas van benne. Ez ugyanis az Optimsu One galeriaja:

Gondolom ha nem irom& nem figyelmes az ember simman osszekeveri :DDD

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#7637) evo87 válasza gzbotii (#7636) üzenetére


evo87
őstag

Nem koppintás. Ez a sima Androidos galéria app. Még a ZTE Blade-en is ilyen van. ;)

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#7638) gzbotii válasza evo87 (#7637) üzenetére


gzbotii
veterán

Ez a simma:DDD Hoppa. Ahoz kepest eleg jo. En meg azt hittem, hogy az LG UI-jabol koppintottak.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#7639) sdd2 válasza gzbotii (#7638) üzenetére


sdd2
veterán

Nem koppintanak ennyit:DDD. Max a Samu koppint ennyit az iPhone-ról külsőt értve

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#7640) gzbotii válasza sdd2 (#7639) üzenetére


gzbotii
veterán

Hat tenyleg nem lehet mondani az SE-re hogy masolna UI-t meg designt :C
Ezert szeretem oket: szep kulso es belso :R

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#7641) BRIKLY válasza sdd2 (#7633) üzenetére


BRIKLY
veterán

áh, fel sem megy. installation aborted :(((

(#7642) evo87


evo87
őstag

Volt egy kis időm, így összerendeztem a kapcsolataim gmail fiókban, szépen a vezetéknév a vezetéknév helyén, stb....viszont hiába állítom át, hogy családnév szerint rendezzen, gmail címtárban aszerint rendez, viszont a telefonon nem változik semmi, még szinkronizálás hatására sem. Mit rontottam el? :))

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#7643) sdd2 válasza BRIKLY (#7641) üzenetére


sdd2
veterán

Akkor a nem indul el tippem majdnem jó lett.

gzbotii

Igen :)

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#7644) fatal` válasza sdd2 (#7622) üzenetére


fatal`
titán

SMShez millió program van a marketen. :)

(#7645) sdd2 válasza fatal` (#7644) üzenetére


sdd2
veterán

Biztos.

Aki ko9 féle v2 ROM-ot használja annak szokott az lenni hogy a böngésző (akár a gyári, akár opera mobile) megakad? Úgy tesz mintha töltene de nem. Töbször kell frissíteni hogy végre betöltse az oldal tartalmát. Mi lehet a baja? Wifi-vel is és mobilinterneten is csinálja. De csak tegnap este kezdte el. Restart se és egy kis kikapcsolva töltött pihenő sem segített. :((( Ötlet? :F

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#7646) Andreas2 válasza evo87 (#7642) üzenetére


Andreas2
tag

Semmit, gagyi a Mini tárcsázója. Csak a Keresztnév Vezetéknév megjelenítést ismeri és Keresztnév szerint tud sorba rendezni más telefonokkal ellentétben. Ráadásul csoportokat sem kezel. Én átálltam a Go Contacts Ex-re ami mindezt tudja, de sajnos a Gingerbread-ben megjelent korlátozás miatt nem tudja törölni a nem fogadott hívások listáját az értesítősávról, így azt "kézzel" kell törölni.

(#7647) evo87 válasza Andreas2 (#7646) üzenetére


evo87
őstag

Hmmmm ez akkor sz...póág. Van rá esély, hogy az ICS-ben ez tisztességesen meg lesz oldva?

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#7648) sdd2 válasza evo87 (#7647) üzenetére


sdd2
veterán

Lehetséges. Konkrétat még nem tudni hisz én amit tudok készüléket hogy ICS van rajta és piacon van az a Galaxy Nexus.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#7649) evo87 válasza sdd2 (#7648) üzenetére


evo87
őstag

Viszont ez így tényleg fájó. Pont egy olyan telefontól, ami azért tényleg ütős cuccként ismert. Talán még egy alap zte blade is tudja rendszerezni.

Kár volt akkor ezzel bíbelődnöm, pedig gondoltam jó ötlet rendbe tenni a címtárat. :DDD

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#7650) sdd2 válasza evo87 (#7649) üzenetére


sdd2
veterán

Engem az már nem is érdekel :DDD

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.