Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6601) sdd2 válasza Lasy (#6600) üzenetére


sdd2
veterán

Benchmarkot is futtatál?

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#6602) Lasy válasza sdd2 (#6601) üzenetére


Lasy
veterán

antutu-t futtatam, és ha most fejből mondom, olyan 3600-3700 körüli volt az érték. memkarin megvan, de mivel most nem tudom bekapcsolni a telómat még, mert időm nincsen arra, hogy megpróbáljam javítani. :W :W :W
legkorábban csütörtök délután lesz időm. ÁÁÁááá

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#6603) sdd2 válasza Lasy (#6602) üzenetére


sdd2
veterán

Pont akartam kérdezni hogy felébredt-e. Akkor ez nem valami jó :(((

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#6604) Lasy válasza sdd2 (#6603) üzenetére


Lasy
veterán

sok időm nem volt, és nem akartam ma is éjjelig fent lenni.

+36702778032

(#6605) llll válasza evo87 (#6550) üzenetére


llll
senior tag

sztem meg csak az van, hogy akinél hibátlanul megy az nem szól, mert minek
tehát a néma tömegek nevében: az enyém pl teljesen rendben van
igaz még csak 1 hónapja, de minden nap nyüstölöm
nagyjából minden fent van, amit gondoltam (38 alkalmazás) és még mindíg van 136MB szabad helyem
a gyári(!) fényerő kb 60%-on megy és sztem nem sötét
két bekapcsolt készüléket néztem meg egymás mellett a vásárláskor és én nem láttam különbséget a kijelzőkben sem
magam részéről azt a bizonyos "vibrálást" sem nevezném vibrálásnak
valóban van úgy, hogy nem tud dönteni a fényérzékelő, de ilyenkor elég picit más szögben tartanom és máris megoldja
ha vmi leendő szoftverfrissítéssel kikapcsolhatóvá teszik akkor jó, de ha nem én ezzel akkor is gond nélkül együtt tudok élni
recsegni nem recseg, bár nem is nyomkodom izomból
akksi nagyon intenzív nyüstüléssel is kibírja a teljes napot, békén hagyva pedig 300 órát ír ki, úgyhogy sztem ez is rendben van
az alsó érintőgombok nálam még nem önállósodtak, fagyás nem volt
rootolva nincs - igaz ha jól vettem ki T-s létére egyelőre nem is lehetne -, de nem is érzem szükségét
jó, mondjuk a kínai és japán billentyűzetet viszonylag ritkán használom én is, de ha ez az "ára" az atomstabil működésnek, akkor had egye ott a fene azokat is
szóval ilyen példányok is léteznek, nem csak "halmozottan bugosak" :)
és nem ez az első "komolyabb" telefonom, tehát nem az első eufória mondatta ezeket velem

[ Szerkesztve ]

Soha többet DPD!

(#6606) evo87 válasza llll (#6605) üzenetére


evo87
őstag

Félreértés ne essék, nem bántani akartam a Mini-t, csak úgy tűnt, megszaporodtak a bajai. Szerencsére eddig az enyém is bugmentes.

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#6607) BloodRay válasza llll (#6605) üzenetére


BloodRay
veterán

Egyetértek és nálam is ugyan ez a helyzet egyelőre. :K

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#6608) Kaminski válasza llll (#6605) üzenetére


Kaminski
tag

"rootolva nincs - igaz ha jól vettem ki T-s létére egyelőre nem is lehetne -, de nem is érzem szükségét..."
Ezt pontosítsuk már, mert én úgy tudom, hogy a T-st is lehet rootolni! Csak a bootloader nyitással vannak gubancok Én a napokban akarok nekifogni a rootolásnak.

"...recsegni nem recseg, bár nem is nyomkodom izomból..."
Sajnos nálam nem kell izomból nyomkodni ahhoz, hogy recsegjen!

Honor 8

(#6609) sdd2


sdd2
veterán

Szerencsére nem sok készüléknél van bug. Akinél recseg a hátlap az lehet kérhetne egy új hátlapot, bár feltételezem, hogy user hibára fogják fogni. :( Az újraindulásos probléma úgy látszik a 62-es buildal megoldódott, az érintőgombokat kalibrálva már nincs probléma velük. A kijelzővillogás megoldódott. Tehát a készüléknek nincs olyan problémája ami nem megoldott. A recsegést lehet elegendő azzal orvosolni hogy leveszik a hátlapot és a kézikönyv szerint helyezik fel. Próba szerencse. ;)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#6610) FET-MEN válasza Kaminski (#6608) üzenetére


FET-MEN
veterán

én nem értem miért olyan fontos nektek a rootol-ás, persze megértem lecserélni pár cuccot, de hamár megveszem ezt a telefont akkor biztos nem kezdek vele mókolásba, főleg azzal a tudattal hogy lesz rá ICS. még x8-on természetes egy root..

Iphone 7

(#6611) llll válasza Kaminski (#6608) üzenetére


llll
senior tag

oké, bocsi ha vmit pongyolán fogalmaztam
mivel egyelőre nincs ilyesmi szándékom nem merültem bele igazán a témába
és azt is készséggel elhiszem, hogy a tied tényleg recseg (a másé meg tényleg fagyogat, stb)
de úgy sejtem még a több százezer forintos telók közül sem mindegyik példány 100%-os

evo: dehogy vettem bántásnak!
csak gondoltam nehogy téves következtetéseket vonjanak le az esetleges csendes olvasók és emiatt fosszák meg magukat ettől a jó kis telótól :)

blood: ugyehogy?! :K

[ Szerkesztve ]

Soha többet DPD!

(#6612) Lasy válasza FET-MEN (#6610) üzenetére


Lasy
veterán

Ezt pont te mondod, aki az x8-at napi 5ször flasheli. :D

Hidd el ezt is csinálnád.

+36702778032

(#6613) JoolsNOS válasza FET-MEN (#6610) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Kb tegnap kérdezte ezt valaki, olvass vissza. Én töröltem csomó mindent. Nincs kedvem fél órát lapozni a menüben a sok ikon között. pl...

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, GTX1060 6GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#6614) FET-MEN válasza Lasy (#6612) üzenetére


FET-MEN
veterán

:DDD én romot cserélek. tudom te cm fan vagy :D persze meg is értem mert nagyon testre szabhatók sokkal több funkcióval, de hamár új készülék, én azzal még nem rootolnék stb..

JoolsNOS igen, azt megértem ha ilyen egyéni igények vannak :)
csakugyemár ittis azt olvasom szinte mint x8 topicot. mindenki nekiáll :DDD

[ Szerkesztve ]

Iphone 7

(#6615) gabe_


gabe_
őstag

A kolegám is most lett mini tulaj, így tőlem szokott kérdezni dolgokat, most ismerkedik az androiddal. Én már régebben lecseréltem a gyári romot ko9 főzöttjére, és ahogy összehasonlítom a gyárival azt kell mondjam, hogy sokkal használhatóbb számomra az új (főzött). Csak egy példa: a wifi, bt, gps vagy egyebek gyors ki- bekapcsolásához nem kell telepakolni a képernyőt widgetekkel.

Szóval mindketten meg vagyunk elégedve a készülékkel. (Csak hogy a fórumban ne mindig a bugokról, hibákról lehessen olvasni) :K

Sovány szakácsban sose bízz!

(#6616) twi452


twi452
senior tag

azért a root-olás nem az ördöggel való szövetkezés..:D
egyszerűen rendszergazda jogot ad a kezedbe ha szeretnéd, amit jogosan elvesznek tőled alapból a gyártók mert az kinek jó ha bele tud piszkálni a rendszerbe olyan is aki nem ért hozzá és ezzel simán meg tudja fektetni az oprendszert :)

tipikusan egy jól beállított számítógépen sem életbiztosítás ha mindenki rendszergazda joggal "varázsolgat" rajta :)

én igazából csak azért rootoltam, hogy a lenyíló status ablakra ki lehessen pakolni a gyorsgombokat mert ezt baromi praktikusnak tartom, igazából az lenne a legjobb, ha ez alapból benne lenne a droidban :)
úgyhogy nálam ennyi volt, hogy a filekezelő kapott egyszer root jogot, hogy másolgasson a rendszermappában :) még emberáldozatot sem követelt :D

(#6617) FET-MEN válasza twi452 (#6616) üzenetére


FET-MEN
veterán

amúgy nem értem az SE miért takarította ki ennek is a status bar-ját :N az eddigieknek is mindnek üres..

Iphone 7

(#6618) rutyika68 válasza Lasy (#6612) üzenetére


rutyika68
őstag

Én pont ezért szerettem bele az androidba, mert nem zárt a rendszer, és lehet mokolni. :K :C
Ha annyi pénzem lenne, hogy 200eFt-ért vehetnék telót, azt is buzerálnám, úgysem bírnám ki. :D :))
Mint pl ezt.

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#6619) Lasy válasza FET-MEN (#6614) üzenetére


Lasy
veterán

fet én nem vagy cm örűlt.
Nekem az a fontos, hogy mindent meg tudjak csinálni útközben, mert nagyon ritkán vagyok a gép előtt.

+36702778032

(#6620) Bukk900 válasza FET-MEN (#6610) üzenetére


Bukk900
őstag

Mindenkinek van rá valami oka, én az értesítési sávba tehető gyorsindító ikonok miatt rootoltam, ez más gyártóknál alap, valamiért az SE kihagyta, aki viszont használt ilyet előtte, annak hiányzik. Remélem az ICS-ben benne lesz és azt nem kell emiatt rootolni.

Van itt valaki, aki rootolt telot frissített a 62-es romra? Azt tudom, hogy megszünik a root jog, de vajon minden visszaáll a gyári állapotra? Itt a törölt, módosított, áthelyezett gyári alkalmazásokra gondolok, amit az OTA-s frissítés letöltött a telefonra kb. 7MB, ebben minden nem lehet benne!

(#6621) Kaminski


Kaminski
tag

Azt még nem tisztáztuk, hogy a T-s függő minit lehet e rootolni vagy nem? Mert a fentebb ez a mondat elbizonytalanított!

Honor 8

(#6622) llll válasza rutyika68 (#6618) üzenetére


llll
senior tag

hát igen :C
én is az SGII áresésére vártam, de hiába
így lett minim
(magára vessen a samsung és a T :P ...szeva sony ericsson!)
és az I8910 Tepsiből is egyedül az amoled kijelzőt hiányolom picit
(na jó, meg a feleségem galaxy minijének legördülő ablakából azt a néhány ikont)
erre itt van ez...

a mókányolás lehetőségének pedig nyilván némi bizonytalanság az ára vhol
úgy összességében sztem ez is rendben van

[ Szerkesztve ]

Soha többet DPD!

(#6623) twi452 válasza FET-MEN (#6617) üzenetére


twi452
senior tag

szerintem a Sony nem akart ezzel a telefonnal nagyot robbantani :)
csináltak egy trendi, fiatalos szériát a 11-es Xperia sorozattal amikben kb tök ugyanaz a belső

a mini-t és a mini pro-t nyilván fiataloknak, esetleg "gyerekeknek" szánhatták eredetileg :)
ezért kicsi, négysarkos "kényelmes" cuki launcher stb. még ha picit buta is mert azért bármelyik másik launcher köröket ver rá ha rászánja az ember azt az időt és személyre szabja magának :)

a lényeg, hogy szerintem egy egyszerű kis telefonnak szánták amibe hát igencsak jó belső került de szerintem a jövőben már nem nagyon lesz ilyen mivel tök felesleges ennél erősebb hardver egy ekkora telefonba

(#6624) FET-MEN válasza Lasy (#6619) üzenetére


FET-MEN
veterán

így érthető :)

twi452 szerintem azér egész jót kaszálnak rajta. és jó kis telefon

[ Szerkesztve ]

Iphone 7

(#6625) Kaminski válasza twi452 (#6623) üzenetére


Kaminski
tag

Mit akarsz ezzel mondani? Hogy 32 évesen egy EMO-soknak szánt divattelefont vettem? :D

Honor 8

(#6626) FET-MEN válasza Kaminski (#6625) üzenetére


FET-MEN
veterán

:DDD

Iphone 7

(#6627) evo87 válasza Kaminski (#6625) üzenetére


evo87
őstag

Azért ez messze nem igaz. :DD

Szerintem a fekete kifejezetten elegáns. Ha a Nokia 5230-asom mellé teszem, sokkal letisztultabb, elegánsabb és szebb hatása van a Mininek.

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#6628) sdd2 válasza twi452 (#6623) üzenetére


sdd2
veterán

De lesz. Mégpedig a pletykák szerint ő amiben egy 3,5" kijelző lesz egy kétmagos, 1GHz-es proci felett. :K Szerintem bivaly erős gép lesz ilyen kijelző mellett és az ára is amit mondanak igen baráti.Ez lehet a Mini-Ray utód. :C Lehet majd ha beveszi a T (ezt majd megkérdezem ismerőstől) akkor hűségre, kedvezménnyel megveszem. Szerintem nagyon baráti áron lesz. És ez csak a kezdő ár. Pár hónap kell neki és lejjebb megy. :C

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#6629) twi452 válasza FET-MEN (#6624) üzenetére


twi452
senior tag

persze nyilván ezzel is kaszálnak mert egyelőre nincs hasonló ezt már az elődnél is láthatták
de az egész xperia széria eléggé jól sikerült és szépen lefedték vele a piacot

nekem ez csak a magánvéleményem, hogy a mini fiataloknak készült nem véletlenül van belőle pro változat is a chat-sms-fb mániásoknak :D
én is 27 éves fejjel vettem..mert jó kis telefon és főleg ilyen áron.. simán imádnám az arc-ot vagy akár a ray-t is de azért na..ennyit akartam/tudtam rá áldozni és örülök, hogy megvettem anno :)

sdd2:
igen ez már inkább egy ray méretű cucc :D de meglátjuk :)
én nagyon várom, hogy mivel jön elő a sony :)

[ Szerkesztve ]

(#6630) FET-MEN válasza sdd2 (#6628) üzenetére


FET-MEN
veterán

szerintem a ray fényévekkel jobban néz ki :U de azér ha nem így nézne ki sztem nagyon jó lenne. majd élőbe kiderül milyenis.

twi452 :)

[ Szerkesztve ]

Iphone 7

(#6631) Lasy válasza Kaminski (#6621) üzenetére


Lasy
veterán

Nem függ össze a függőséggel a root.
csak a szoft verzió számával.
mivel t-s a tiéd nem hiszem, hogy már a 062-es lenne, így simán tudod rootlolni.

+36702778032

(#6632) sdd2 válasza FET-MEN (#6630) üzenetére


sdd2
veterán

A minim is de majd megszokjuk. Nem kinézet alapján szoktam dönteni. :DDD

Lasy

Jól gondolod mert a T nem adta még ki a frissítést. :(((

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#6633) nemdan


nemdan
senior tag

na akkor valaki ha tud valami okosságot az segítsen mert biztos van megoldás :D

/etc/tiwlan.ini fájlt nézegettem átírtam benne 1-2 értéket talán mintha kicsit erősebbé vált volna a wifi jele de nem vagyok biztos benne..

valakinek tipp, hogy melyik értékeket kéne átírni? mert valahogy tuti fel lehet húzni..tele van 'db' értékekkel amiről tudjuk, hogy a jelerősséget jelenti.. de mi lehet pl. az h 1/8dB? :U
8 decibel lenne a maximális érték? :(( mert az akkor édeskevés..

[ Szerkesztve ]

A google olyan , mint a nők... Be sem fejezted a mondatot , már találgat..

(#6634) Kaminski válasza Lasy (#6631) üzenetére


Kaminski
tag

Igen én is így tudtam! köszi a megerősítést! Még ....42-es buildem van

[ Szerkesztve ]

Honor 8

(#6635) fatal` válasza FET-MEN (#6617) üzenetére


fatal`
titán

Mi az hogy kitakarította?:D A gyári androidon sincsenek ott gombok, szóval csak nem rakta bele.

De ehhez még ROMot sem kell cserélni, van statusbar apk, ami beteszi (igaz nem pont ugyanazt, mint a Custom ROMban, de jól néz ki az is), csak root kell hozzá meg kicserélni az apk-t.

(#6636) Lipton


Lipton
őstag

A processzor minimum órajelét lehet csökkenteni?

(#6637) sdd2 válasza Lipton (#6636) üzenetére


sdd2
veterán

Kernel cserével biztos.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#6638) FET-MEN válasza fatal` (#6635) üzenetére


FET-MEN
veterán

na ezt sem tudtam :DDD

Iphone 7

(#6639) looser


looser
addikt

Egy Nokia BH-217 hedasettel szeretném összepasszintani a Minit, de nem ismeri fel. Van megoldás? :)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#6640) FET-MEN válasza looser (#6639) üzenetére


FET-MEN
veterán

nokia headset sajnos nem jó vele. mi kis c3050-es samsunggal akartuk használni, kapcsolódott is de recsegett a hang :(

Iphone 7

(#6641) gabe_


gabe_
őstag

Egyébként van ez a SuperUser nevű program, mire jó?

Sovány szakácsban sose bízz!

(#6642) sdd2 válasza gabe_ (#6641) üzenetére


sdd2
veterán

Ott lehet engedélyt adni és letiltani a rendszergazdajogról.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#6643) nemdan válasza gabe_ (#6641) üzenetére


nemdan
senior tag

megmutatja, hogy melyik alkalmazásoknak adtál root jogot.

A google olyan , mint a nők... Be sem fejezted a mondatot , már találgat..

(#6644) evo87 válasza looser (#6639) üzenetére


evo87
őstag

Nekem a Nokia BH-212 tökéletesen működik vele. Még a két gombnyomásra való újrahívást is tudja.

Viszont míg Nokiával használva csak simán zenehallgatáskor is a BT fülesen jött a muzsika, addig a MINI esetében csak a hívásoknál használja a BT fülest.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#6645) gabe_ válasza sdd2 (#6642) üzenetére


gabe_
őstag

És hogy lehet programokat felvenni a listára?

Sovány szakácsban sose bízz!

(#6646) sdd2 válasza gabe_ (#6645) üzenetére


sdd2
veterán

Azt nem tudom. :(

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#6647) nemdan válasza gabe_ (#6645) üzenetére


nemdan
senior tag

szerintem amelyik programhoz root jog kell annál mikor megnyitod rá fog kérdezni, hogy adsz e neki rendszergazda jogot-

A google olyan , mint a nők... Be sem fejezted a mondatot , már találgat..

(#6648) fatal` válasza gabe_ (#6641) üzenetére


fatal`
titán

ROOTolt telóhoz kell, avval tudsz jogot adni / elvenni egy programtól.

(#6649) gabe_


gabe_
őstag

Eddig gyakran láttam, hogy kiírta a képernyőre, hogy a "Battery Saver superuser kérelme megtagadva". Most a Superuser beállításaiban engedélyeztem az "Automatikus válasz"-t, azóta nem írta ki.
Akkor gondolom eddig hiába volt beállítva a Battery Saver program...

Sovány szakácsban sose bízz!

(#6650) punky10


punky10
addikt

Miért lenne instabil a rendszer a roottol?Egyszerüen csak kikapcsolod azt a védelmi rendszert,amit a OS tartalmaz az átlagos felhasználok hülyeségei ellen.Ha valaki rootol,akkor az azt hiszi magárol,hogy nem átlag user,hanem SuperUser... :) Ha tényleg igy van,akkor nincs semmi probléma,ha nem, akkor baj lehet.De a PC-t is el tudja cseszni egy szakbarbár,tehát ez nem kizárolagos droidhiba.
Az pl nem elég érv,hogy a Superuser alkalmazást a hivatalos Marketröl lehet frissiteni...

gabe:azt nem biztos,hogy jol tetted...Biztonságosabb,ha egyesével Te adsz root jogot az appoknak.

[ Szerkesztve ]

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.