Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6901) dokee78 válasza evo87 (#6900) üzenetére


dokee78
félisten

Az első Minim azt hiszem 35 vagy 37. heti volt,nem volt ilyen gondja.
Viszont a fényereje sokkal erősebb volt,mint a mostani 4valahanyadik heti Miniké.
Cserébe meghalt a hangrendszere.

(#6902) sdd2 válasza Mr X (#6897) üzenetére


sdd2
veterán

Nekem is 11w45 tehát 45-heti. Viszont k850-nek is 45 heti de ő még nem panaszkodott erre. Valószínű nincs összefüggés. :(((

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#6903) twi452


twi452
senior tag

a .62-es gyári romhoz van/lesz rootolási lehetőség vagy csak ko9 előre rootolt változata létezik?
felraknám azt nincs vele bajom csak perpill egyik tárhelyről sem tudom letölteni..meg kényelmesebb lenne gyárilag frissíteni és utána rootolni

(#6904) sdd2 válasza twi452 (#6903) üzenetére


sdd2
veterán

Nincs rá root még ahogy én tudom. :(

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#6905) dokee78 válasza sdd2 (#6904) üzenetére


dokee78
félisten

Nekem van ROOT,progim ami .62 esen is megy állítólag valaki kipróbálhatná.

(#6906) evo87


evo87
őstag

HDMI-t azóta valaki kipróbálta?

Én körbekérdeztem, de egyik ismerősömnek sincs ilyen kábele, pedig kipróbáltam volna.

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#6907) sdd2 válasza dokee78 (#6905) üzenetére


sdd2
veterán

Én nem tudom kipróbálni mert nem érhető el rá a 62-es bulid. Valaki esetleg?

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#6908) rutyika68 válasza dokee78 (#6905) üzenetére


rutyika68
őstag

Hali!
Dobj egy linket :P :)

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#6909) dokee78 válasza rutyika68 (#6908) üzenetére


dokee78
félisten

(#6910) odorgg


odorgg
addikt

Enyém 43. heti, de már 2x befagyott a tuch screen. 1x bekapcsolás utánn, ma reggel meg mikor csatlakoztattam a headsetet. :U

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#6911) wsh13 válasza dokee78 (#6909) üzenetére


wsh13
tag

"DooMLoRD_v3_ROOT-zergRush-busybox-su.zip"

"unfortunately root not working on the new 4.0.2.a.0.62" (XDA)

(#6912) knajf válasza Mr X (#6895) üzenetére


knajf
senior tag

pedig lehet... ez nekem bevált. [link]

41 42 foknál elkezdett ugrálni ugye a két érintőgomb... gyári frekin! most 1,6on 47fok és semmi hibajelenség... szóval ez se vált bE?

a régi rendszerből a megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=knajf

(#6913) Mr X válasza knajf (#6912) üzenetére


Mr X
veterán

Nem, mivel a touch screen fagyást nem melegedés okozza. Nekem inkább a proximity sensor gyanús.

(#6914) knajf válasza evo87 (#6898) üzenetére


knajf
senior tag

a villogás alatt az van értve, hogy szintetikus fénynél "vibrál" a kép, mert nem tudja fényérzékelő eldönteni hogy hogy állÍtsa magát? erre is van megoldás ko9 fórumtárs leÍrta a javÍtás metódusát részletesen, de ha nem találod, szÍvesen belinkelem. nekem 90%osan javÍtotta a problémát... :R

a régi rendszerből a megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=knajf

(#6915) knajf válasza Mr X (#6913) üzenetére


knajf
senior tag

ja hogy fagy! nekem azt sose csinálta, sőt, egyszer se indult indokolatlanul újra a teló. undervoltolás során persze igen, de hát ez a "tuning" már csak ezzel jár, én iszonyatosan meg vagyok elégedve a telefonnal, egy kis zseb erőmű, csak a készenléti időn kéne vmit farigcsálni és hibátlan lenne, bár ez később javÍtva lesz, az xperia x8as is akkora fejlődésen ment át hogy hihetetlen...

[ Szerkesztve ]

a régi rendszerből a megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=knajf

(#6916) ko9 válasza twi452 (#6903) üzenetére


ko9
addikt

Miazhogynemlehetletölteni? :Y
Ilyenkor dobjatok egy PM-et, vagy valamit, és újratöltöm. :R

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#6917) evo87 válasza knajf (#6914) üzenetére


evo87
őstag

Köszi, de engem nem zavar... csak nagyritkán jön elő, olyankor pedig döntök rajta és máris jó. Egyébként ha jól emlékszem, azt írták a többiek, hogy a .62-es frissítés javítja, úgyhogy majd azzal orvosolom, ha kijön T-re. Az ICS-nél pedig úgyis sok ilyesmit kijavítanak és arra sem kell már sokat várni.

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#6918) twi452 válasza ko9 (#6916) üzenetére


twi452
senior tag

a depositon még fent van csak az meg úgy látszik most engem sz*pat vagy valaki más is szépen töltöget onnan a házból és kapom h várjak 1 órát megint és megint és megint xD

a filesonic meg ugye csak annak engedi letölteni aki feltöltötte.. ez a megaupload szivatás lehet h beparáztatta a többi ilyen céget is :)
a többinél csak pillanatnyilag nem elérhető..kitudja meddig :)

[ Szerkesztve ]

(#6919) Cimi+Csabi


Cimi+Csabi
tag

Sziasztok!

Egy kérdésem lenne! Sikerült valakinek valamit kezdenie, a túlhevüléses kijelző problémával?

Köszi....

The Unofficial Apple Team! Dual Apple Power! (''Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed'')

(#6920) knajf válasza Cimi+Csabi (#6919) üzenetére


knajf
senior tag

ha 5 posttal feljebb olvasnál...

szerk: de azért hogy ne legyenek kérdések: TESSÉK :R

[ Szerkesztve ]

a régi rendszerből a megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=knajf

(#6921) Cimi+Csabi válasza knajf (#6920) üzenetére


Cimi+Csabi
tag

Thx!
Bár az utolsó fájlt nem lehet elérni!
Valakinek esetleg nincs meg tarcsiban? :)

:R

The Unofficial Apple Team! Dual Apple Power! (''Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed'')

(#6922) Lasy válasza Cimi+Csabi (#6921) üzenetére


Lasy
veterán

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=20966443&postcount=33

itt megtalálod.

+36702778032

(#6923) Cimi+Csabi válasza Lasy (#6922) üzenetére


Cimi+Csabi
tag

Köszönöm! Azért kérdezem mert anno én ezt begépeltem a gscriptbe (root után)
És sajnos nem éreztem változást.... :(

Esetleg van olyan akinek hatásos volt a módszer???

[ Szerkesztve ]

The Unofficial Apple Team! Dual Apple Power! (''Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed'')

(#6924) Lasy válasza Cimi+Csabi (#6923) üzenetére


Lasy
veterán

túlhevülésem nem volt.
így nem volt rá szükségem.

+36702778032

(#6925) gzbotii


gzbotii
veterán

Sziasztok.
Ma eladtam az Omniam 7-em es valoszinu holnap ilyen telefont veszek. Lenne par kerdesem. Ugy tudom, 2.2 ota van a droidban wifi-megosztas, ez itt is, ugye?
Mennyire jo a csuszka (fizikai bill.-nel) 2-3 honap hasznalat utan? Megbizhato?
Varhato 4.0 ICS frissites a keszulekre?

Esetleg valami tipushiba ami eltantorithat a veteltol?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#6926) fatal` válasza gzbotii (#6925) üzenetére


fatal`
titán

A pro topicjában már válaszoltam. Ennél meg nincs csúszka, most melyiket akarod venni?:)

A minikkel több a probléma mostanában, melegedés (önálló életre kelnek az érintőgombok) és touch screen fagyás bejövő híváskor. Előbbit javítják a szervízben, az utóbbit nem tudom.

Illetve ott van még a kijelző vibrálás, de azt ROOTtal könnyedén lehet orvosolni. ICS erre is májusban.

(#6927) evo87 válasza gzbotii (#6925) üzenetére


evo87
őstag

Wifi megosztás van benne, illetve ICS még tavasszal érkezik a hivatalos közlemény szerint.

Billentyűzetről nem tudok nyilatkozni, nem Pro-m van. :)

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#6928) gzbotii válasza fatal` (#6926) üzenetére


gzbotii
veterán

pro-t, csak ide is beirtam, ez aktivabbank latszott :B

Koszi az infokat neked es evo87-nek is :R

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#6929) sdd2 válasza fatal` (#6926) üzenetére


sdd2
veterán

Ma már soroltam fel a Melyik okostelefont vegyem topikban :DDD

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#6930) twi452


twi452
senior tag

tárgytalan már :)

[ Szerkesztve ]

(#6931) müzli


müzli
csendes tag

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy a 3 főgomb benyomáskor rezeg? A középsőnél még gondolom érzi az ember, amikor benyomja, de mi a helyzet a másik kettővel?

(#6932) Tomi0703 válasza müzli (#6931) üzenetére


Tomi0703
őstag

Home- nál nem rezeg. A két érintő "gombnál" pedig alapból igen, de ki lehet kapcsolni.

(#6933) müzli válasza Tomi0703 (#6932) üzenetére


müzli
csendes tag

Köszönöm a gyors választ :)

(#6934) >-48-<


>-48-<
aktív tag

Na a kis mini újabb területen bizonyított! Tökéletesen működik mint DLNA szerver. :C :C :C

#!

(#6935) Lasy válasza >-48-< (#6934) üzenetére


Lasy
veterán

Mikre nem használják az emberek a telefonjukat... :D

+36702778032

(#6936) ttt1


ttt1
őstag

Fordítva meg lehet csinálni?Nekem egy 3G-s notim lenne és annak kéne kiosztania wifin pl a netet (minivel meg venni).Bár ez nem "telefonos" problem, de megfordíthatjuk a menetet, azaz a sim-et ebbe belerakva akkor kiosztható a net a notinak ?:) Így már telefonos kérdés:)

(#6937) Lasy válasza ttt1 (#6936) üzenetére


Lasy
veterán

Mind a kettő megoldható.
mobilon wifi tethering. :D
és már wifin keresztül megy is a net...

gépen, ha win7 van akkor connectify.me...

+36702778032

(#6938) sdd2


sdd2
veterán

Sziasztok!

Rootlotam a telefont, van fent CWM. Töröltem pár gyári kacatot viszont az a probléma merült fel hogy SEUS nem ismeri fel a telefont, PCC pedig azt írja mindig hogy nem lehet betölteni a szoftverfrissítési adatokat. Mitől lehet? :F

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#6939) Lasy válasza sdd2 (#6938) üzenetére


Lasy
veterán

Pontosan mit töröltél?
mert ha a build.prop fájlból a számot akkor nem fog frissülni.

+36702778032

(#6940) sdd2 válasza Lasy (#6939) üzenetére


sdd2
veterán

build.prop-ban semmit nem csináltam, meg sem nyitottam. McAffe-t játékot meg ilyeneket töröltem. Update center megvan. Timesceap is megvan.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#6941) Lasy válasza sdd2 (#6940) üzenetére


Lasy
veterán

ez jó kérdés. :(
Én bevallom soha nem foglalkoztam a garival, és egy telóm sem volt olyan állapotban, hogy ne tudtam volna otthon megoldani...

én töröltem a timescape-t is simán.
update centert is, miután a multkór ráfáztam... ;]

+36702778032

(#6942) sdd2 válasza Lasy (#6941) üzenetére


sdd2
veterán

Hát azért a garit nem akarom elb@szni. Majd ha lesz megoldás rá és biztonságod, nem lesz rá már suport akkor majd mehet ez a móka de most nem ;] :DDD Sokáig lesz nálad ez a kicsike? ;]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#6943) Lasy válasza sdd2 (#6942) üzenetére


Lasy
veterán

remélem. :D

De ezt még nem tudom, sokszor volt a kezemben a defy, mint most is, de nem tudnék választani. :(

simán flashtool-al tedd fel a 062-eset Ko9 expeacer romot, és minden jó lesz hidd el.

Mint mondjak feleslegesen püben, mikor itt van az egész leírás készen Ko9 tollából?

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#6944) sdd2 válasza Lasy (#6943) üzenetére


sdd2
veterán

PÜ-ben is eldobhatod ha van hozzá leírás és hogy melyik flashtoolal kell. :R
Ja és minden adat, játék, stb megmarad utána ugye?

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#6945) Bukk900 válasza sdd2 (#6938) üzenetére


Bukk900
őstag

A root csak az OTA frissítést teszi lehetetlenné a PCC-nek működni kell, a CWM-et nem próbáltam.
Nálam egy érdekes helyzet állt elő, miután unrootoltam, vagyis frissítettem .62-re.
A telepített programokból, amiket előzőleg sk. átraktam a gyári programok (system/app) mappába, egy részük elveszett a frissítés során, egy részük megmaradt, de ezeket most nem törölhetem...
Flashtool használata, és a flash mindent gyári alapállapotra hoz.

[ Szerkesztve ]

(#6946) Lasy válasza Bukk900 (#6945) üzenetére


Lasy
veterán

Maga a root sem teszi tönkre az ota frissítést.

Viszont akkor is a legtutibb frissítés a flashtool. 6perc, és kész. ;)

+36702778032

(#6947) Bukk900 válasza Lasy (#6946) üzenetére


Bukk900
őstag

Rootolt telefon OTA-n jelzi, letölti a frissítést, de a telepítést nem tudja végigvinni, hibaüzenettel leáll, nemrég jártam így.

(#6948) sdd2 válasza Lasy (#6946) üzenetére


sdd2
veterán

Titanium backupról van leírás hogy lehet teljes mentést csinálni? Vagy csináljak CWM-et és utána majd a datát állítsam vissza és minden jó lesz?

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#6949) Lasy válasza Bukk900 (#6947) üzenetére


Lasy
veterán

jó tudni, de inkább nem használom az otát, és nem is ajánlom. :R

sdd2:
én csak appokat szoktam menteni vele, és arra tökéletes.

+36702778032

(#6950) sdd2 válasza Lasy (#6949) üzenetére


sdd2
veterán

És az appokat lementi a beállításokkal és adatokkal együtt? Vagy ami kint van SD kártyán azt nem is módosítja a beállításait alapra?

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.