Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6201) sdd2 válasza nemdan (#6200) üzenetére


sdd2
veterán

Szerintem igen mert az SGSII mellé is ilyet tesznek és ez is támogatja a hdmi-t ahogy látom.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#6202) dokee78


dokee78
félisten

Mikor lehet a szervíztől új készüléket kérni?
Tanács valaki?

2012.01.06. Szervízbe; Hiba leírása: magától újraindul,kikapcsol,hamar lemerül
2012.01.06. Szervízből; Elvégzett javítás: soft feltöltés,tartozékcsere

2012.01.07. Szervízbe; Hiba leírása: folyamatosan újraindul
2012.01.19. Szervízből; Elvégzett javítás: hiba nem tapasztalható :F (SE szerződött partnere)
2012.01.19. Szervízbe; Hiba leírása: folyamatosan újraindul (akku cserélve SIM cserélve)
2012.01.19. Szervízből; Elvégzett javítás: SW update,javított memóriakezelés

2012.01.23. Szervízbe; Hiba leírása: folyamatos újraindulás

Ja és a hibát a szervizes minden esetben tapasztalta. :K

(#6203) sdd2 válasza dokee78 (#6202) üzenetére


sdd2
veterán

Véleményem szerint már simán kérhetsz egy új készüléket. Én minden tartozékával dobozostul odavinném hogy itt van és kérek egy bontatlan újat. Ha pedig kekeckednek a megfelelő hatóság említésével biztos adnak egy újat.

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#6204) Csocsesz75


Csocsesz75
őstag

Sziasztok !

Érdeklődnék hogy T-s készülék működik-e turbosimmel V-nél ?

Köszönöm.

(#6205) nemdan válasza sdd2 (#6201) üzenetére


nemdan
senior tag

hát nagyon örülnék neki ha működne minivel is :DD

A google olyan , mint a nők... Be sem fejezted a mondatot , már találgat..

(#6206) zsinnyegtet válasza dokee78 (#6202) üzenetére


zsinnyegtet
aktív tag

Írj nekik: fogyved_kmf_budapest@nfh.hu
Nekem tavaly volt a T-vel vitám. Mobilnet stick megadta magát....bevittem....azt mondták, hogy sajnálják de ezt én törtem el DIREKT!!!! :Y Vegyek újat mert ez így már nem tartozik a garanciális csere hatáskörébe.
Írtam a fent említett címre egy emailt....részletesen. Meg fogsz lepődni, hogy milyen normális emberek ülnek a másik oldalon....kb 2 hét múlva hívtak a T-ből, hogy mi a gond illetve, hogy nagyon szeretnének adni egy új sticket NEKEM AJÁNDÉKBA :C
Na...ez egy 3.000.- forintos stick volt....akkor nehogy már egy telefonnal így szivassanak.
Írj a fogyasztóvédelemnek. Szeretik az ilyen multikat :D

A rock and roll az nem egy tánc...

(#6207) JoolsNOS válasza sdd2 (#6201) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Nem hiszem, hogy működne :( Ha pl bedugnád a nokiás tv kábelt (jack-rca) az se adna képet, mert egyszerűen nincs megfelelő jel az outputban.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, GTX1060 6GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#6208) nemdan válasza JoolsNOS (#6207) üzenetére


nemdan
senior tag

jack-el biztos, hogy nem de azért az usb-be reménykedjünk..bár szerintem biztosan fel lenne tüntetve az SE oldalán ha támogatna ilyesmit.. :(

A google olyan , mint a nők... Be sem fejezted a mondatot , már találgat..

(#6209) yodgi válasza sdd2 (#6199) üzenetére


yodgi
csendes tag

Itt nem kicsit olcsóbb: [link]
Szerintem működne vele, több helyen is emítik a leirásokban

[ Szerkesztve ]

(#6210) evo87 válasza nemdan (#6208) üzenetére


evo87
őstag

Igen....amely cucc tudja, ott agyonhangsúlyozzák ezt a képességet. Itt meg nem hallottam. Aztán lehet, ki tudja...

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#6211) gomsadi#


gomsadi#
tag

Üdv!

Beléptem én is klubba. Eléggé szerethető a kicsike. Néhány kérdésem lenne csak, ha volt már, szóljatok!

1. Mi a fenétől merül 10%-ot 7 óra alatt, éjjel, igaz nem repülő módban volt, de sokallom egy új aksitól, telefontol. Vagy ez ilyen? folyamatos üzemmel nekem elment 10 órát, de a fényerőt le kellett vennem, 2g-n. Az átlagot hozza, de a teszt alapján jobbat reméltem.

2. ha a képernyő automatikus szabályzást kilövöm, akkor érezhetően jobb lesz az akksi teljesítménye? Zavaró a vibrálása sokszor.

Köszönöm

Have a Lot of Fun!!

(#6212) nemdan válasza gomsadi# (#6211) üzenetére


nemdan
senior tag

Szia.Hát az akkumlátoron ne csodálkozz mert egy nap alatt simán kifekszik.(nekem van, hogy annyi sem) 10% lehet, hogy kicsit sok nekem wifi nélkül 3-4%ot merül csak egy éjszaka alatt és nem repülő módban hanem csak némítva.Villogás könnyen orvosolható csak root-olnod kell a telefont hozzá.Első kommentben levan írva rootolás menete, fényérzékelő kilövéséről is találsz leírást,de nem fogja szerintem jobban bírni az akksid akkor sem mert akkor szükséged lesz a nagyobb fényerőre különben nem fogod látni a kijelzőt napfényben. Remélem segítettem valamennyit. :))

A google olyan , mint a nők... Be sem fejezted a mondatot , már találgat..

(#6213) sdd2 válasza JoolsNOS (#6207) üzenetére


sdd2
veterán

Lehet. SE-t kéne ezzel megkeresni.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#6214) evo87 válasza gomsadi# (#6211) üzenetére


evo87
őstag

Akkumlátort még ne ítéld el, kell neki 5-6 töltés-kisülés, mire eléri kapacitása maximumát. Egyébként ha nem nyomogatod állandóan, hanem átlagosan használod (persze kinek mi az átlag) 2-3 napot is elmegy.

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#6215) punky10 válasza evo87 (#6210) üzenetére


punky10
addikt

Igy van,akkor már biztos dicsekedett volna a SE,hogy ezt is tudja(ebben az árkategoriában talán egyedül),de hivatalosan nem hallottunk rola semmit.És a régebbi Nokiáknál pl ki kellett választani a menüben,hogy mi jöjjön ki a 3,5 jacken.Gondolom itt is el kellene inditani valami progival,nem hiszem,hogy (ha lehetséges egyáltalán)mindig ott van az USB-n a jel.

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#6216) gomsadi# válasza nemdan (#6212) üzenetére


gomsadi#
tag

és evo87

Nem ítélem el az akksit, mert tudom, hogy kell neki pár ciklus. Én nyomogatom, azért vettem. Hogy használjam, kihasználjam :)
Ami engem nagyon zavar, az a 10%-os merülés éjszaka, amikor nem is keresnek... 3-4% sokkal barátibb.

Már az első hsz-t néztem, csak arra lettem volna kíváncsi, nyerek-e vele valamennyit, meg zavar, amikor nekiáll gondolkodni: most sötétebb vagy világosabb van? Vibrál és zavar. A manuális fényerő állítás nem riaszt vissza, csak nem tudom, ha már ilyen gyorsan tudja a fényerőt szabályozni, miért nem lőttek be jobban a fényérzékelőt? Főleg lámpafénynél csinálja. Köszönöm a segítségeteket, várok pár ciklust, aztán meglátom mi lesz :R

Have a Lot of Fun!!

(#6217) mrlujoak válasza gomsadi# (#6216) üzenetére


mrlujoak
veterán

Valami szinkronizáció futhat a háttérben, ami éjjel is meríti az akkud. Repülőmódban mennyit fogyaszt éjjel?

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#6218) dilajoska1


dilajoska1
őstag

viszont ha megnézitek a service tesztek között ott van hdmi teszt és rá tudsz kattintani, ellenben az irda teszttel ami nincs a telefonba és ezt ki is írja mikor rákattintassz. még a felbontás is lehet állítani hogy hogy jelenítse meg a tv-n.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#6219) nemdan válasza dilajoska1 (#6218) üzenetére


nemdan
senior tag

és akkor hol tudom ezt megnézni pontosan? :U

A google olyan , mint a nők... Be sem fejezted a mondatot , már találgat..

(#6220) dilajoska1 válasza nemdan (#6219) üzenetére


dilajoska1
őstag

a tárcsázóba írd be ezt:

*#*#7378423#*#*

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#6221) ko9 válasza evo87 (#6210) üzenetére


ko9
addikt

Ne is költsétek feleslegesen a pénzt HDMI átalakítóra. Se a kernelben nincs benne ez a funkció, se app nincs hozzá - Arcnál/Raynél van egy SemcHdmiControlService.apk ami a HDMI-t vezérli. Ez a Minikben nincs...

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#6222) GabenBFG

Gondoltam ide is írok:

Keresek törött vagy hibás XPERIA X10i-t, csak és kizárólag a nagyot (mini, pro NEM érdekel)!
Két kritérium: az alaplapja tökéletes állapotban legyen, független legyen vagy T-Mobilos.

Előre is köszi a segítséget!

(#6223) nemdan válasza nemdan (#6219) üzenetére


nemdan
senior tag

ja, hogy ez a service menü :D azt hittem valami más..

ko9 : és nem is lehetne valahogy szoftveresen beleszerkeszteni a ROM-ba? vagy ehhez már más hardver is kell? :U lehet ez most hülye kérdés volt :P

A google olyan , mint a nők... Be sem fejezted a mondatot , már találgat..

(#6224) ko9 válasza nemdan (#6223) üzenetére


ko9
addikt

Elvileg azért nincs benne, mert "nem fért bele"... Kis méretnek vannak hátrányai is :K

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#6225) evo87


evo87
őstag

A SE hivatalos gyártói közleményéből idézek:

"The lucky phones to get the latest Android 2.3.4 update from SONY Ericsson include the Xperia Arc, Xperia PLAY, Xperia Neo, Xperia Mini, Xperia Mini Pro, Xperia Pro, Xperia Ray, Xperia Active, Xperia Neo V, Xperia Arc S and the Sony Ericsson Live with Walkman. SONY Ericsson has not revealed how fast the Android 2.3.4 update will be rolled out, but they did mention that carrier branded phones will have a few different customizations (your typical carrier bloatware we assume). Also, the XPERIA Play will not be getting the 3D panorama sweep, but will instead gain HD video recording capabilities.
SONY Ericsson’s Android 2.3.4 upgrade highlights

Google Talk with Video Chat for smartphones with front-facing cameras.
Updated Facebook inside Xperia functionality for enhanced Like, Share and Discover abilities.
Xperia smartphones introducing world’s first 3D Sweep Panorama functionality powered by Sony.
16x video zoom.
Enable consumers to turn their Xperia smartphone into a mini-mobile PC by connecting USB peripherals (mouse, keyboard or game controller) to Sony Ericsson LiveDock multimedia station. Connect the smartphone to a TV via HDMI to get a big screen experience.
Gesture input. Text input by swiping the finger from one letter to the next
WiFi DLNA.
Screen capture. Allows the user to share a screen grab from anywhere in the phone"

Akkor mégiscsak?

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#6226) nemdan válasza evo87 (#6225) üzenetére


nemdan
senior tag

majd ha valaki vesz és kipróbálja akkor kiderül, hogy most valójában tudja vagy nem :DD

A google olyan , mint a nők... Be sem fejezted a mondatot , már találgat..

(#6227) sdd2 válasza nemdan (#6226) üzenetére


sdd2
veterán

Én lehet majd veszek később, de ha nem menne én kifizettetném a gyártóval az tuti mivel azt írták hogy működik.

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#6228) Lasy válasza sdd2 (#6227) üzenetére


Lasy
veterán

nem írja a gyártó, hogy megy vele.
de jól olvastam a magyar kernel tartalmazza...

hmmm és benne van a service menüben.
már csak ki kell próbálni.

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#6229) beci


beci
őstag

Sziasztok.
Tudja valaki,hogy szervízben cserélnek-e valamit a telóban,vagy csak softot frissítenek,ha böngészés közben felmelegszik az aksi,majd megkergül,ugrál a menüben,ki-be lépked,gombok ugranak elő?T-s a teló.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#6230) sdd2 válasza Lasy (#6228) üzenetére


sdd2
veterán

Igen a service menübe benne van és.azt nem írja hogy nincs, ergo elvileg működik.

beci

Elvileg egy szoftveres javítás.megoldja amit csak a szervízben tudnak feltenni.

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#6231) Lasy válasza sdd2 (#6230) üzenetére


Lasy
veterán

otthon is megoldja a szoft cserét.

+36702778032

(#6232) sdd2 válasza Lasy (#6231) üzenetére


sdd2
veterán

De nem olyan szoftot húznak rá amit otthon is rá tudsz. Ez egy mélyebb dolog...

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#6233) dilajoska1 válasza Lasy (#6231) üzenetére


dilajoska1
őstag

itt olcsóbb a hdmi kábel. érdekes az x10 / minit is írják hogy kompatibilis pedig abba sincs.

bocsesz most nézem hogy ez mikro hdmi átalakító!!!!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#6234) ko9 válasza sdd2 (#6230) üzenetére


ko9
addikt

Utánnanézve/kérdezve a dolgoknak, OTG-n keresztül mehet a HDMI, gyári kernellel is :K

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#6235) dilajoska1 válasza ko9 (#6234) üzenetére


dilajoska1
őstag

akkor pontosan milyen átalakító is kell? ami linkelve volt?

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#6236) sdd2 válasza ko9 (#6234) üzenetére


sdd2
veterán

Akkor működik igaz :C

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#6237) Lasy válasza sdd2 (#6232) üzenetére


Lasy
veterán

dehogy mélyebb.

+36702778032

(#6238) sdd2 válasza Lasy (#6237) üzenetére


sdd2
veterán

De ezt írták is hogy csak szervízben tudják feltenni. SEUS nem tudja. :(

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#6239) ko9 válasza dilajoska1 (#6235) üzenetére


ko9
addikt

Igen, ami eBayről linkelve volt, elvileg azzal is megy, meg amit a Samsungokhoz adnak azzal is...
Ami USB-HDMI átalakító, annak mennie kell.
Hangsúlyozom, nem próbáltam, de lehetőség van rá.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#6240) Lasy válasza sdd2 (#6238) üzenetére


Lasy
veterán

zárod a bootloadert és mehet. de itt a flashtool is, és a wotan is. én nem várok heteket a 20perces feladatért.

+36702778032

(#6241) fatal` válasza Lasy (#6240) üzenetére


fatal`
titán

Az érintőgombokat kalibrálják, semmi köze a szoftverhez. És ezt csak szervízben tudják megcsinálni.

[ Szerkesztve ]

(#6242) sdd2 válasza Lasy (#6240) üzenetére


sdd2
veterán

Ha ide az SE szervízbe viszed azonnal megcsinálják. Amúgy ha jól tudom az nincs is fent neten.

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#6243) dilajoska1 válasza ko9 (#6239) üzenetére


dilajoska1
őstag

ok. köszi. akkor majd lehet beszerzek egyet.

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#6244) ko9


ko9
addikt

Akkor tegyük rendbe a dolgokat... Azért melegszik a teló fel (többek közt), mert valamiért az érintőképernyőnék túl nagy az "érzékenysége" (valami érintésérzékelés frissítési frekvenciája több mint kellene). Ezt legjobban az alsó részen lehet észrevenni (az egész egy cyttsp - Cypress touchpanel).
Magát az érzékenység csökkentését házilag is végre lehet hajtani egy szkriptel, anno valaki linkelte is ide... Nem nagy ördöngősség...

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#6245) evooo


evooo
aktív tag

Itt leírtam, hogy kell kalibrálni.

(#6246) Lasy válasza evooo (#6245) üzenetére


Lasy
veterán

pontosan. ehhez megint csak nem kell szerviz.

+36702778032

(#6247) GyéBen válasza sdd2 (#6199) üzenetére


GyéBen
tag

Legalább okosabb lettem.
És akinek nincs HDTV-je? ;]
És elméletileg ezt az egészet távirányítóval is lehet irányítani, ezen a videón 0:23-nál.

(#6248) szimike79 válasza dokee78 (#6202) üzenetére


szimike79
őstag

Ne hagyd magad, sajnos erőszakosnak és hajthatatlannak kell lenned, különben ők hajtanak el téged. A harmadik alakalom után, ha nem tudják kijavítani, és produkálja a hibajelenséget, akkor kötelesek kicserélni, vagy ugyan abban az árban más készüléket választhatsz. legvégső esetben visszakérheted a pénzed, ha az első két eset nem megoldható.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#6249) sdd2 válasza Lasy (#6246) üzenetére


sdd2
veterán

Minek házilag barkácsolni ha szervízben 15 perc alatt megoldják úgyhogy nem kell babrálni? Nekem nincsbilyen problémám de inkább szervízbe vinném. Persze ez az én nézetem meg persze nekem közel is van.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#6250) Martina26


Martina26
csendes tag

Miért van az,hogy beállítom az értesítési hangot facebooknál de soha nem figyelmeztet?!Ha pl.: érkezik egy üzi férjem x8-a rögtön zenél a kiválasztott hanggal.Az enyémmel bármit csinálok,semmi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.