Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kzsolti97


kzsolti97
csendes tag

Egy élmény volt olvasni, köszi! :) :R

Csak a Windows 7 :)

(#2) Pikari


Pikari
őstag

Én is levontam néhány tanulságot a scsi csatolófelületből. Például ezért nem engedek a gépbe m2/nvme eszközt, meg más "ötszörgyorsabbmegváltjaavilágot" szabványt.

Még a pci-e-re is húzódoztam, és csak néhány évvel ezelőtt tértem át rá, jóval az agp teljes halála után :D

A Dunning−Kruger-hatás az a pszichológiai jelenség, amikor korlátozott tudású, kompetenciájú vagy képességű emberek rendkívül hozzáértőnek tartják magukat valamiben, amiben nyilvánvalóan nem azok.

(#3) sidi válasza Pikari (#2) üzenetére


sidi
junior tag

SSD helyett én 500 GB-os WD Velociraptor-t használok, 10.000 rpm, 6 ms válaszidő, mondjuk SATA, de ez előnye is lehet, majd írok erről is...

"Csak a Puffin ad Neked erőt, és mindent lebíró akaratot." Bud Spencer, 1981

(#4) Pikari válasza sidi (#3) üzenetére


Pikari
őstag

nekem is raptor van most a gépben rendszervinyónak. de nem vagyok róla valami jó véleménnyel. valószínűleg valami tök normál átlagvinyót fogok beapplikálni helyette.

A Dunning−Kruger-hatás az a pszichológiai jelenség, amikor korlátozott tudású, kompetenciájú vagy képességű emberek rendkívül hozzáértőnek tartják magukat valamiben, amiben nyilvánvalóan nem azok.

(#5) kzsolti97 válasza Pikari (#4) üzenetére


kzsolti97
csendes tag

Miért nem vagy vele elégedett az esetleges hangján kívül?
Nekem az egyik játszós gépemben van 2x600GB-os Raptor Raid0-ban,
elég jól teljesítenek.

[ Szerkesztve ]

Csak a Windows 7 :)

(#6) Pikari válasza kzsolti97 (#5) üzenetére


Pikari
őstag

az enyém kicsi (130gb), és nem érzem gyorsabbnak, mint egy akármilyen másik vinyót. hangja nincs neki, legalábbis az enyémnek, úgyhogy az nem is tud zavarni.

érzésre (bár nem mértem) egy modern 5xxx rpm-es 8 terás seagate simán hozza ennek a raptornak sebességét. és itt a sebességet nem mesterségesen előidézett szituációkra, vagy benchmarkokra értem, hanem tényleges használat során.

A Dunning−Kruger-hatás az a pszichológiai jelenség, amikor korlátozott tudású, kompetenciájú vagy képességű emberek rendkívül hozzáértőnek tartják magukat valamiben, amiben nyilvánvalóan nem azok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.