Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) psyho85


psyho85
aktív tag

Jó volt olvasni is, nincs mentségem.

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#2) Samus


Samus
addikt

A Trabant a család barátja. Igaz. Nekem is van, és azt leszámítva, hogy rettentő hangos, jó. Nem új, de ki van fizetve. És elvisz oda, ahová menni szeretnék.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#3) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Újra Vakegérke mese! Éljen! Köszönöm! :R

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#4) dfdfdf


dfdfdf
őstag

Lágy selymes írás egyszerűen jó olvasni. Köszönjük hogy megosztottad velünk az újabb írásod. :R

(#5) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Köszönöm, hogy elolvastátok. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) kingabo


kingabo
őstag

Ismerős érzés. :K
A végére egy fénykép a hősről, vagy az erdőről és már én is ott eszem a szendvicsem.
Illetve szerintem sokkal több, mint egy "Semmitmondó szösszenet". ;) :R

[ Szerkesztve ]

(#7) szablya


szablya
tag

Nagyon szeretem az erdőt :K Persze a mi erdőink kicsit másak. Fenyőszagú magas szálerdőben állni, és közben hallgatni a hegyek lélegzését, közeli patak zúgását a télen is zöld magas fák között... Nyergestető :B

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#8) Gézengúz válasza Vakegérke (#5) üzenetére


Gézengúz
addikt

Köszönjük, hogy megírtad.......

(#9) talmida


talmida
Közösségépítő

Gyönyörű! :R Tetszett! ;)

IN GOD WE TRUST!

(#10) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Nagyon "vakegérkés"! ;) Tetszett, köszönöm! :R

(#11) Solten


Solten
addikt

10/10

Saor Alba

(#12) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Szép írás!

A Trabant meg naná, hogy autó. Nincs még egy olyan "fílinges" csoda a világon :)

(#13) habo2


habo2
csendes tag

ez nem egy semmitmondó szösszenet, ez egy Vakegérke-mese :R

és ahogy egy régi dal is mondja: "még, még, még, még, még, ennyi nem elég!" :B ;)
és itt is leírnám, minden tiszteletem a Tiéd :R

[ Szerkesztve ]

"ha nem változik, akkor így marad!" ||| értem én... csak leszarom! :D ||| Logout függő és megrögzött Vakegérke-olvasó! ||| "nem kell a szépség, nem kell a jóó..."

(#14) Vakegérke válasza habo2 (#13) üzenetére


Vakegérke
veterán

Úgy tűnik, hogy ez az írásom pozitív megítélésben részesül. Köszönöm mindenkinek a véleményét, hozzászólását. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#15) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Ez így reggel jól esett:)

(#16) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Kimerülten, boldogan értem haza. Kemény 2 nap távollét az online világtól - minden egyes perce többet ért, mint hetek a gép előtt persze. Szokásos rutin, 3-4 oldal kezdőlapját rágva jutok a PH!-ra. Megnézem, jött-e válasz. Nem. Sebaj, nézzünk át a Logout-ra, hátha van megint valami. Amúgy is volt (számomra)érdekes a kiemeltek közt. De előbb az életrovat, talán van végre valami kedvemre való. Aztán láttam a zöldpólós srácot, hosszú hajjal. Volt.

:R

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#17) művésznő4 válasza hoffman_ (#16) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Ez nagyon tetszett! :C
Tőled is szívesen olvasnék pár szösszenetet...;)

(#18) hoffman_ válasza művésznő4 (#17) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nem tagadom, próbáltam kicsit többet kihozni a postból, mint általában, hisz Vakegérke akárhányszor szólt hozzám, az csupa jó volt. Eme protekció természetesen nem kisebbíti a fent olvasható kedves kis történet értékét.

De köszönöm :B

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#19) Vakegérke válasza hoffman_ (#16) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#20) művésznő4 válasza hoffman_ (#18) üzenetére


művésznő4
csendes tag

" Aztán láttam a zöldpólós srácot, hosszú hajjal. Volt. "

Kedvenc részem! Ez ütött a végén, nagyon eltaláltad! :R

Így van! Vakegérke egy csupa szív, örök-gyerek, hihetetlen humorú bácsi. Én is nagyon kedvelem! :B Megérdemli ám a rengeteg elismerést! :K

(#21) 3arnus


3arnus
csendes tag

Szép, grat hozzá, nincs mentségem :)

(#22) Vakegérke válasza 3arnus (#21) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23) TCDD


TCDD
csendes tag

Szívet melegítő volt, én is köszönöm! :R

Halt. Hammerzeit.

(#24) Vakegérke válasza TCDD (#23) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25) drizzt1666


drizzt1666
tag

Szép írás :K

Az álmaim rabja vagyok, de tetteimben szabad ember...

(#26) Vakegérke válasza drizzt1666 (#25) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#27) mephi666


mephi666
nagyúr

én is köszönöm :R

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#28) Vakegérke válasza mephi666 (#27) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én meg pláne köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#29) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Nem tudnám megmondani, hogy mi nem tetszett benne. Valóban szösszenet, mint ahogy a címe is utal rá, így is kezelem. Lehet, hogy belefért volna egy-két mondat az érzéseidből? Vagy az is elég lett volna, ha azt az állatot be tudom azonosítani? Komolyan mondom, nem tudom. Valahogy nem ragadott meg.

(#30) Vakegérke válasza potyautas (#29) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ahogy jöttek a gondolatok, úgy írtam le pár percnyi élményt. Nem ragoztam, csak hagytam gyülekezni a sorokat.
Tény, hogy szószátyárabb vagyok, de ha újra kéne írnom ezt a történetecskét, nem változtatnék rajta. Mesterkéltnek tartanám egy villanásnyi esemény túlszínezését.
Gondolkodtam, hogy címlapos legyen-e, aztán úgy döntöttem, hogy ha a főszerkesztő is úgy gondolja, ám legyen.

Véleményedet köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#31) Kloden


Kloden
senior tag

Egy kép többet mond ezer szónál.. Na ez a történet a tökéletes ellenpélda!
Nagyon jó volt olvasni kár hogy ilyen egér.. akarom mondani nyúlfarknyi :)

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#32) Vakegérke válasza Kloden (#31) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#33) CimbiX


CimbiX
aktív tag

Kedves Vakegerke,

eme irasod egy keskeny minösegcsikon egyensulyozik, mindket oldalra ki- kilendülve. Eppen, mikor mar-mar abbahagynam az olvasast, behasit egy ujabb szoselyem, es en mosolyogva belegelem. De van itt meg több potencial.

(#34) Vakegérke válasza CimbiX (#33) üzenetére


Vakegérke
veterán

De rég láttalak mifelénk, cimbora!

Nem más ez az írás, mint amire a cím utal. Fölöslegesnek láttam cifrázni. Szerintem röpdolgozatnak elmegy. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#35) bitblueduck


bitblueduck
senior tag

:R

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#36) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Nagyon jól írsz. Még mindig nagyon kellemes mese, jólesett újra belekukkantani :)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#37) guga


guga
Közösségépítő

maxi thx :D pont azon gondolkodtam, hogy mi esne jól így a két ünnep között éjféltájt. Itt kötöttem ki :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#38) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#39) moonlight115 válasza Vakegérke (#38) üzenetére


moonlight115
tag

......és a parányi harcos,hazatérve, saját hőstettén még mindig csodálkozva,
elmeséli hihetetlen találkozását az óriással : ..." Hűűűű....azannyát, azt látnotok kellett vóna......és EKKORA vót a szája......!!!! :Y
:C

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#40) Vakegérke válasza moonlight115 (#39) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hú, ez nagyon tetszik. :K :C

Ha valamelyik kölök kiszökött meglesni az óriást, legalább jól bevacsorázott. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#41) moonlight115 válasza Vakegérke (#40) üzenetére


moonlight115
tag

Naná, hogy kiszökött ! A kölkök már csak ilyenek..... :K
Köszi :B

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.