Hirdetés
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Gurulunk, WAZE?!
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- GoodSpeed: A RAM-válság és annak lehetséges hatásai
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- D@reeo: Pi-hole és a Telekom Sagemcom F@st 5670 DNS beállítása
- eBay-es kütyük kis pénzért
Új hozzászólás Aktív témák
-
-
Tudom, csak a mennyiségre értettem, hogy annyiban elférne már.
Láttam valahol neten olyan PCI-E kártyát, amibe lehet tenni RAM modulokat, és a vezérlője meghajtóként kezelteti a BIOS számára... nem tudom, ez consumer piacon létező terméket takar, vagy csak koncepció volt anno... ígéretesnek tűnt. -
galocza
aktív tag
azért pc-n sem új a ramdisk. már elég korai dosokban volt, s használtuk is, amikor épp bővében voltunk a ramnak (szinte soha 8).
egy nem-annyira-régi, de általános felhasználás: win98 bootfloppy ramdrive-ba tömörítette ki a progijait (akkor már túl nagyok voltak 1.44-hez).
vagy egy másik (ez még win95 időszak) : vizsgaidőszakban rábíztam egy pajtásomra a vinyómat, hogy ne legyen gépem, s arra koncentráljak amire kell. sajnos nem számítottam bele, hogy még magamnál is okosabb vagyok, s csináltam egy bootfloppyt, rá tömörítve hexen, indításkor ramdrive-ba kitömörít s onnan futtat, mentés floppyra... azért csak meglettek a vizsgák is. -
scope2007
addikt
már világos így.
de nem azért van ott, hogy szerkesztve, mert tényleg pendriveot írtam, hanem azért mert telefonról írok, és néha egy-egy betűt félrenyomok. utólag olvasva látom hogy rossz.
(( plusz 2nappal előtted írtam, szerkeszteni meg uugyebár csak pár percig lehet -utólag átírni se lehet))
ebből adódott az ertelmetlenkedesem, és hogy nek tudod miről vám szó xD
Új hozzászólás Aktív témák
- Elektromos autók - motorok
- Fizetős szoftverek ingyen vagy kedvezményesen
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Autóápolás, karbantartás, fényezés
- Samsung Galaxy S25 Edge - a tegnap határán
- Mennyibe fog kerülni a Steam Machine?
- Xbox tulajok OFF topicja
- BestBuy topik
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- További aktív témák...
- Samsung 27" 2K 2560x1440 monitor Pivot is, állítható magasság S27A850D PLS panel, picit gyenge talp
- szinte új DELL C2422HE full HD 1920x1080 IPS monitor- rejtett Webkamera - nagy hangszóró - USB-C
- LG 83B4 - 83" OLED - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox Ready
- 1db fekete szálka a képen! EIZO FlexScan EV2750 fekete 27" 2560x1440 2K IPS monitor PIVOT, HDMI
- EIZO FlexScan EV2495 Made in Japan! 1920x1200 IPS USB-c állítható magasság, PIVOT 2024-04 gyártás!
- Samsung Galaxy A16 / 4/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450 R5 5600X 32GB DDR4 512GB SSD RTX 3080 10GB RAMPAGE Shiva Cooler Master 750W
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 4500 16/32/64GB RAM RTX 3060 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! ASRock B450M R5 5500 16GB DDR4 512GB SSD RX 6600XT 8GB Zalman Z1 NEO ADATA 600W
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 mini 128GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3878, 100% Akksi
Állásajánlatok
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)

