Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7151) Beppe91 válasza shootme2 (#7150) üzenetére


Beppe91
aktív tag

Ohhh nagyon szépen köszönöm ezt a részletes leírást. Te is így frissítetted? Jobb lett a telo?miket tartalmaz ez a frissítés?

Iphone 8 Plus // Microsoft Lumia 950 // Logitech DFGT // SJCAM SJ4000

(#7152) shootme2 válasza Beppe91 (#7151) üzenetére


shootme2
aktív tag

Én is így csináltam már kb 60 szor. Nekem időről időre újraindult a telefon, elállította az ébresztőt, lefagyott. A szoftver amit linkeltem 2010.novemberi ez a legfrissebb. Gyorsabb, nem produkálja ezeket a hibákat, nincs benne T-Mobile-os tartalom. Ami kicsit zavaró benne az az hogy ha a widgetsávban rányomsz pl a bluetooth widgetre az először kiugrik az asztalra ott még egyszer rá kell nyomni és csak akkor indul maga a bluetooth. A BSIJ1-nél pedig rögtön indul amint rányomsz a widgetsávban. Nem komoly probléma könnyű megszokni de eleinte zavaró.

(#7153) Magnum_


Magnum_
nagyúr

filmet tud ez lejátszani? ha igen, mik a feltételek?

I humbly and respectfully decline™

(#7154) shootme2 válasza Magnum_ (#7153) üzenetére


shootme2
aktív tag

Tud lejátszani néztem már rajta párszor. A feltétel hogy 320x240 legyen a felbontás és hogy a bit rate ne legyen nagyon magas.

(#7155) Magnum_ válasza shootme2 (#7154) üzenetére


Magnum_
nagyúr

köszönöm!

I humbly and respectfully decline™

(#7156) nagyfejü válasza shootme2 (#7150) üzenetére


nagyfejü
őstag

Hali melyik az ujabb??

-az általad linkelt vagy a MMGJK2?
üdv

(#7157) shootme2 válasza nagyfejü (#7156) üzenetére


shootme2
aktív tag

Helló!

Az MMGJK2 és az MCEJK2 is 2010.Novemberi. A különbség az hogy az MMGJK2 az MTC szolgáltató szoftvere úgyhogy vannak benne szolgáltatós tartalmak az MCEJK2-ben meg nincs ilyesmi.

(#7158) nagyfejü válasza shootme2 (#7157) üzenetére


nagyfejü
őstag

köszi

(#7159) nagyfejü válasza nagyfejü (#7158) üzenetére


nagyfejü
őstag

hali. ezekről mit tudsz??

-Samsung S5230 Star firmware S5230XPIK5 Generic Open Europe All

-Samsung S5230 Star firmware S5230XEII4 Generic Open Europe Slav

-Samsung S5230 Star firmware S5230XEII2 Generic Open Europe Slav

-Samsung S5230 Star firmware S5230XFIF2 Generic Open Europe East

-Samsung S5230 Star firmware S5230XXIG4 Generic Open Europe Common
Érdemes valamelyikkel próbálkozni??

üdv

(#7160) BeLuke


BeLuke
csendes tag

Eladó egy Samsung S5230-as fekete, gyári független telefon. + adatkábel + töltő + füles dobozban 1 éves.

Sosem volt képernyő védőfólia nélkül és mindig szilikon tokban van.

Teljesen karcmentes, hibátlan telefon. G3-mat veszek azért adom el!

Fehérvári vagyok. Vagy postán tudom küldeni.

[ Szerkesztve ]

(#7161) shootme2 válasza nagyfejü (#7159) üzenetére


shootme2
aktív tag

XPIK5: 2009. novemberi javat csak html módszerrel lehet rá telepíteni és nem is túl gyors, widget kiugrik
XEII4: 2009. szeptemberi java simán telepíthető, jó érintés érzékenysége van, widget nem ugrik ki, patchelhető egész jó kis szoftver
XEII2: kb ugyanaz mint az XEII4 csak kicsit korábbi kiadás
XFIF2: 2009. június java simán telepíthető, widget nem ugrik sehogy sem telepíthető
XXIG4: 2009. július widget nem ugrik ki nem telepíthető, java nem telepíthető

Amivel érdemes foglalkozni: XEII4, MXEIL2, MCEJB4, MXEJF1, MCEJK2

(#7162) nagyfejü válasza shootme2 (#7161) üzenetére


nagyfejü
őstag

köszi

(#7163) moncsigusz


moncsigusz
csendes tag

Sziasztok!
Nekem S5230XXIG4-es verzióm van, független a teló, pannonos kártyával. Játékot csak wapon keresztül elég bonyolult módon tudok felrakni. Frissíteni sem tudom, hibát ír ki: warning security faild . Tud vki segíteni tuti módszerrel? Vagy vigyem be egy samsung szervízbe? Már nem garanciás. Köszi

(#7164) shootme2 válasza moncsigusz (#7163) üzenetére


shootme2
aktív tag

Helló!

Ez tuti módszer már csináltam így jópárszor. Két dologra kell nagyon odafigyelni: ne húzd ki idő előtt és várj a READY s5230 feliratra a READY nem elég. Az adatkábel közvetlenül az alaplapba legyen dugva semmilyen elosztó, hosszabbító ne legyen rajta.

(#7165) nagyfejü válasza shootme2 (#7161) üzenetére


nagyfejü
őstag

Hali. az általad ajánlottak közül melyek kezelik a javat??

üdv

(#7166) Lacazr93 válasza nagyfejü (#7165) üzenetére


Lacazr93
senior tag

Mindegyik kezeli :)

(#7167) Djuree


Djuree
félisten

nem érdekel valakit egy stereo agybadugós gyári samu füles? megvettem de nem volt használva (épp csak ki volt próbálva), már a teló sincs meg, ez meg megmaradt. 1000ft-ért vihető.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7168) move1


move1
tag

Hi!

A páromnak a telója (kb. 1,5 éve vettük) néha szarakodik, gondolom a frissítés nem árthat neki, már nem garos.
A névjegyeket a Samu-s szinkronos progival mentettem, a többi adatot Total commanderrel PC-re. Az új rom-mal is fogok tudni csatlakozni a Samu-s progihoz és a PC-hez gondolom?!
Milyen megbízható újabb romot tudtok ajánlani?
A készülék amúgy Telenor függő. (nem tudom, hogy számít e?)

Köszi
Move

[ Szerkesztve ]

(#7169) shootme2 válasza move1 (#7168) üzenetére


shootme2
aktív tag

Helló!

Szarakodás alatt mit értesz? Az új szoftverrel is tudsz majd csatlakozni a samus programhoz de az sms-eket nem lehet vele visszamásolni csak a telefonszámokat, jegyzeteket, naptárbejegyzéseket. Ha nincs 250-nél több telefonszám benne akkor egyszerűbb ha a sim-re mented a számokat. Hogy milyen szolgáltatóhoz függ a telefon az teljesen mindegy. A legfrissebb jó szoftver hozzá az MCEJK2. Kicsit feljebb találsz hozzá linket az egyik hsz-embe.

(#7170) move1 válasza shootme2 (#7169) üzenetére


move1
tag

Köszi, a párom néha beragadásra, kisebb fagyás szerű tünetekre panaszkodott. Amúgy üti vágja a telót (illetve arra használja amire való), csodálom, hogy müxik még.
Shootme, a samsungos progi mentett le sms-ket, azokat nem lehet visszatenni? (message manager.nef fájl)
Köszi
Move

[ Szerkesztve ]

(#7171) shootme2 válasza move1 (#7170) üzenetére


shootme2
aktív tag

Akkor az valószínűleg szoftver hiba. A samsungos program lementi az sms-t de vissza nem teszi és más programot sem találtam még ami képes lenne rá.

(#7172) move1 válasza shootme2 (#7171) üzenetére


move1
tag

Értem és köszi az infókat, este nekiesek a témának

(#7173) shootme2 válasza move1 (#7172) üzenetére


shootme2
aktív tag

Szívesen. Ha szeretnél még tudni valamit akkor szólj.

(#7174) Wanted99 válasza Detox66 (#6010) üzenetére


Wanted99
csendes tag

Cs
Írtad az üzenet végén hogy "képernyőméret ignorálása" azt samsung s5230 telcsin hol lehet beállítani? írd az üzenetet privátban

(#7175) Wanted99


Wanted99
csendes tag

bocsi máshova akartam írni

(#7176) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

üdv mesterek!
sajna nincs időm átolvasni az egész fórumot, és a kereső sem segített, így kérdeznék:
a fiamnak az s 5230-ára kellene egy olyan zenelejátszó, amiben van hangszínszabályzó.
a gond az, hogy a gyári lejátszóba beépített hangszínek egyike sem felel meg neki.
szóval bármilyen ötletet meghallgatok, és egyben azt is kérdezném, hogy ha van ilyen program, annak felrakását hogyan oldjam meg.
köszönettel!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#7177) HUTCHDB válasza shootme2 (#7173) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

shootme2!
kuldtem egy privatot.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#7178) momika


momika
csendes tag

Sziasztok. Egy kérdésem lenne, szerintetek ez a telefon a SAMSUNG GT-S 5230-as okosabb? Ugyanis a SAMSUNG CHAMP készülék széria híbásnak tartom mert én 6x vittem vissza javítatni. Most kértem a cégtől cserét és ez a telefon tetszik. Ha felajánlanak cserét akkor erre szeretném cserélni. Gyors válasz kéne. Köszi. MOMIKA. :F

(#7179) shootme2 válasza momika (#7178) üzenetére


shootme2
aktív tag

Helló!

Más típusra nem hinném hogy cserélik csak ugyan olyan champ-re... Az S5230 a jobb. Nagyobb a kijelzője (Champ: 2.4" 240x320, Star: 3" 240x400) és a kamerája is jobb (Champ: 1.3Mp, Star: 3.2Mp). Ezen kívül kb ugyanazt tudja.

(#7180) momika válasza shootme2 (#7179) üzenetére


momika
csendes tag

Szia. Köszi, hogy válaszoltál. Én úgy döntöttem ki harcolom. Ha nem teszik meg akkor az interneten meg van hol fogom a cég jó hírét sárba döngetni. Egy ismerösöm így járt nem cseréltek ki neki valamit. Beírt erre az oldalra és rögtön ugrottak, maga a vezérigazgató személyesen intézkedet. Figyelj ! :K

(#7181) Ballage83


Ballage83
csendes tag

Sziasztok!

Valamelyik nap találtam egy ilyen telót, és érdeklődni szeretnék. Ismétlem találtam.
vodás kártya volt benn, én t-s vagyok mikor beteszem a t-s kártyát phone freeze sim unavailable please contact service provider... ez mit jelent? egyébként haver vodásával is próbáltuk de nem ment. Levan tiltva vagy mi?
kártya nélkül természetesen belehet lépni, frankó a teló.
az üziket privátba várom légyszi, egyébként a teló eladó.

[ Szerkesztve ]

(#7182) dahyder válasza momika (#7180) üzenetére


dahyder
csendes tag

Helló!

Hátha kicserélik. Melyik oldalra lehet ilyenkor írni?

[ Szerkesztve ]

(#7183) momika válasza dahyder (#7182) üzenetére


momika
csendes tag

:F Szia. Köszi, hogy elolvastad a hozzászólásomat. Ha megpróbálnak átverni menj a " TÉKOZLÓ HOMÁR" lapra és részletesen írdd le problémádat. Ha olvastadd a problémámat . Ajánlom ezt a készüléket ne vedd meg akárhogy is mondják, hogy milyen jó. Halgass rám!!! Remélem, hogy nem a SAMSUNG cég alkalmazottja vagy? NEM SZERETNÉM HA MEGTUDNÁK EGYENLŐRE!!!

[ Szerkesztve ]

(#7184) dahyder válasza momika (#7183) üzenetére


dahyder
csendes tag

Nem vagyok samus csak kíváncsi voltam hova lehet ilyenkor fordulni a hatóságokon kívül. Megnéztem az oldalt és elég érdekes történetekkel találkoztam. Mindenhol át akarják vágni az embert. Nem semmi...

(#7185) momika válasza dahyder (#7184) üzenetére


momika
csendes tag

Kedves DAHYDER. Azért kérdeztem mert ha SAMSUNG cég nem teljesíti a kérvényemben leírt kérésemet akkor itt fogom a céget lejáratni. Szerinted meg tegyem? Üdvözöllek ismeretlenül is. MOMIKA. :F

(#7186) dahyder válasza momika (#7185) üzenetére


dahyder
csendes tag

Ha a kérésednek nem tesznek eleget abban az esetben én a fogyasztóvédelemhez fordulnék. Attól függetlenül hogy megoldódik-e az ügy én feltenném a történetet arra az oldalra. Had lássa mindenki hogy bánik egy ilyen nagy cég a vevőivel.

(#7187) momika válasza dahyder (#7186) üzenetére


momika
csendes tag

Dahyder. Köszi a választ. Megteszem mindkét variációt. MOMIKA :R

(#7188) belluska


belluska
tag

Sziasztok. Ha nem használom az 5230-at, 13-14 napig is birja az akksi. Viszont ha telcsizek rajta, akkor 5-6 perc után lekapcsol az akksi. Hibajelenség ? Köszi.

(#7189) tirana


tirana
csendes tag

Sziasztok!

Ez a kártya kompatibilis a Samsung S5230-hoz?
http://www.aqua.hu/4gb-sd-hc-micro-memoria-kartya-kingston--adapter-class-4-sdc44gb-56176.html/?search_termek=micro

köszi

(#7190) Lacazr93 válasza tirana (#7189) üzenetére


Lacazr93
senior tag

Szia

Igen :)

(#7191) muci


muci
tag

Sziasztok. Nekem is u.az a gondom, mint a 7188-as hsz-nek. Mit tanácsoltok ?

(#7192) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Hiába állítottam be az automatikus idő frissitést,a telefon nem frissítette az időt nyári időszámításra.Vajon miért?

(#7193) shootme2 válasza muci (#7191) üzenetére


shootme2
aktív tag

Helló!

Első körben akkura gyanakodnék. Próbálj kölcsön kérni valakitől egyet és próbáld ki azzal is csinálja-e. Ha azzal is csinálja akkor az alaplap környékén lesz gond de akkor inkább vidd szervizbe.

ToBeY: automatikus frissítésnél a hálózatról kéri le a pontos időt bekapcsoláskor. Indítsd újra és akkor már az új idő lesz rajta.

(#7194) BeerBier


BeerBier
senior tag

Üdv urak!

Tegnap vásároltam egy ilyen készüléket,szép meg jó,stb...
Csak egy kérdésem lenne:
Letöltöttem rá az Opera Mini 6-ot,szépen megy is vele,de ki lehet valahogy tenni az Opera ikonját widgetnek? :F

Válaszokat előre is köszönöm

Olyan vagyok mint egy hal....fejem is van,de a farkam irányit

(#7195) Krisztike127


Krisztike127
csendes tag

Sziasztok!
A pc studioval szeretnék naptár bejegyzéseket átküldeni a számítógépre, a problémám az, hogy amikor rányomok arra, hogy adatok importálása mobiltelefonról a számítógépre, kijön egy kis ablak, ami ezt írja: A mobiltelefon nem támogatja a következőt:Ütemezés
Miért írja ki? Mit tegyek?
Előre is köszi a válaszokat! :R

(#7196) Dika22


Dika22
tag

Sziasztok! Nem tudja valaki hogy miért írja ki internet kapcsolódásnál hogy: a szolgáltatás nem elérhető. Megnéztem és a gprs elvileg aktiválva van. A segítséget megköszönném!!! :)

"Samsung s23 ultra®

(#7197) ftc


ftc
nagyúr

xeii2-s fw-m van vmi ujabb s gyorsabb ez helyett?

(#7198) angel014


angel014
csendes tag

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem...van egy Samsung s5230 telefonom és bluetooth zenéket nem enged átküldeni semmilyen telefonról! :W Pedig van rajta csomó hely meg minden..
Szerintetek mi a baj.?.:o

(#7199) Sorceres


Sorceres
csendes tag

Sziasztok
A telefonban lévő saját fotókat miért nem engedi USB keresztül
számítógépre másolni? nem látja a saját fotók mappát? lakat van mellette :W ...
várom a segítségeteket! Üdv.

Személyes átvétel kizárólag CSAK Tatabányán! Budapestre semmit nem viszek el helybe, senkinek se! Utánvétellel nem küldök csak előreutalás után ajánlottan!

(#7200) Sorceres válasza belluska (#7188) üzenetére


Sorceres
csendes tag

Szia
nekem telozás mellett 1 hétig bírja... :)

Személyes átvétel kizárólag CSAK Tatabányán! Budapestre semmit nem viszek el helybe, senkinek se! Utánvétellel nem küldök csak előreutalás után ajánlottan!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.