Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7851) Szellősdy válasza Limefun (#7850) üzenetére


Szellősdy
csendes tag

Köszi szépen mindenkinek a választ!
Tehát akkor érintőcsere és akkor elvileg a memóriája sértetlen marad, ahh... remélem!!! :)

Sziasztok!!! :R

(#7852) BeerBier válasza Szellősdy (#7851) üzenetére


BeerBier
senior tag

A memóriának semmi köze az érintőképernyőhöz,szóval megnyugodhatsz

Olyan vagyok mint egy hal....fejem is van,de a farkam irányit

(#7853) Armi5


Armi5
tag

Üdv mindenki!
Ha a galéria, meg üzenet zároláshoz nem tudom a jelszót, akkor azt hogy lehet feloldani, vagy újraírni? Hálás lennék annak aki megmondja :)

“Maybe this is exactly how it’s supposed to be. Maybe everything is exactly as it should be.” - Dexter

(#7854) Limefun válasza Armi5 (#7853) üzenetére


Limefun
csendes tag

*3370*2767# de ezzel minden törlődni fog. Ez a gyári reset a telóhoz.

(#7855) qdak


qdak
addikt

udw jött 1 ilyen telefon, kijelzőt látni de nem érzékel, vmi 5let a szervizen kiv ?

ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#7856) shootme2 válasza qdak (#7855) üzenetére


shootme2
aktív tag

Üdv

Cseréld ki Te magad az érintőpanelt akkor nem kell szervizbe vinni.

(#7857) Robin68 válasza máyköl (#5209) üzenetére


Robin68
csendes tag

Helló engemet érdekelne a telcsid mert nekem is 5230as van meg venném alkatrésznek
ha úgy gondolod eladnád és ha megtudunk egyezni akkor érdekel
kérlek válaszolj :K

mail robinson68@citromail.hu

(#7858) kaller1 válasza Robin68 (#7857) üzenetére


kaller1
veterán

Egy cirka 2.5 éves postra válaszoltál... :U

.::> <::.

(#7859) Robin68 válasza kaller1 (#7858) üzenetére


Robin68
csendes tag

Bocsika !!! :W

(#7860) qdak válasza shootme2 (#7856) üzenetére


qdak
addikt

azt hogyan ? :D

ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#7861) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Üdv!
szeretnék egy kis segítséget kérni, kaptam egy ilyen telót, szinte vadi új, tokba van, vigyázva van rá, és egyik estéről a másik reggelre jelentkezett egy következő probléma:

ha megérintem a kijelzőt, akkor pl a 9 es gomb amit megnyomok helyette, a 6 ost veszi be. mintha fejlebb lenne minden amit érzékel.
így nem tudtam bemenni a beállításokba, újrakalibrálni a képernyőt.

mostmeg már ott tartok, hogy néha a kijelző nem is érzékel.

ezzel lehet valamit kezdeni?

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#7862) Limefun válasza Ł-IceRocK-Ł (#7861) üzenetére


Limefun
csendes tag

Érintőcsere. 3000Ft-ból megcsinálom debrecenben.

(#7863) Ł-IceRocK-Ł válasza Limefun (#7862) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Értem. Ez így érdekelne.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#7864) RepairVisit


RepairVisit
csendes tag

Ez a készülék már 2010 től megvan és minden féle igénybe vétel alatt (kínozzuk) és megéri a maga kis összegét amit már meg lehet kapni pl: ""Madaras tescoban""" 16,000ft-ért
Strapabíró tulajdonságot nem írnak számára pedig igen csak jó bírja az eséseket, a port is
Igaz a hátlapja nagyon karcos tud lenni ha az ember nem vigyáz rá a kamerája is egészen tűrhető ha (képek) készítésére szolgál a mobil internetezésnél az az youtube és facebooknál kicsit gondolkodik de azért az sem vészes és teszi a dolgát Olvastam hogy a kijelző hibák vannak és gombok sem reagálnak . Már találkoztam ilyennel és ezt szoftverfrissítés meglehet oldani legalábbis eddig segítette 5230-asokon néha a sms-és email kezelőknél is segít és felgyorsul a telefon ,érdemes megcsináltatni. Kár hogy a többi star készülék már nem olyan "divat kultusz mint az első" És az is jó hogy ilyen sok rétegű színvilágban értékesítik.

Elektronika Kovács

(#7865) qdak válasza RepairVisit (#7864) üzenetére


qdak
addikt

Olvastam hogy a kijelző hibák vannak és gombok sem reagálnak . Már találkoztam ilyennel és ezt szoftverfrissítés meglehet oldani
nálam nem oldotta meg sajna a kijelző jelez de nem érzékel :S

ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#7866) endreee


endreee
csendes tag

Sziasztok

Egy új s5230 gt-t szereztem, de sms-ezéskor nincs benne több magyar ékezetes karakter, pl ő meg á. Honnan lehet őket elővarázsolni.
Plusz néhány játékot akartam rátenni, de a *.jar java játékokat nem viszi. Milyen játékokat lehet rá telepíteni/honnan tudok beszerezni a netről működő játékokat rá?

Nagyon thans

(#7867) RepairVisit válasza endreee (#7866) üzenetére


RepairVisit
csendes tag

Sms írásánál az ékezetes betűket ugyan ugy kell elővarázsolni mint a klasszikus kütyüknél addig nyomod a "virtuális" gombot míg meg nem jelenik pl: az "É" betűt szeretnéd akkor 3 gomb-> és addig nyomogatod míg nem jelenik. ugyan így internet cím beírásakor és E-mail írásakor.

Elektronika Kovács

(#7868) endreee válasza RepairVisit (#7867) üzenetére


endreee
csendes tag

Igen ez oké, csak nincs ő, ű, ú,á, é, í betű. illetve ó, á és é van csak balra bőlő ékezettel, így az sem magyar betű.

Megnéztem egy La Fleur-os régebbi modellen is és abban sincsenek meg ezek a karakterek. Nincs valami update ehhez/ez ellen?

(#7869) kerekesim válasza endreee (#7868) üzenetére


kerekesim
tag

Úgy tudom update ehhez nem létezik. Ezzel együtt is teljesen jól használható. Sms olvasásnál ez is nagy segitség.

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#7870) iNfAntRy válasza endreee (#7868) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

bocsi, angol nyelven van a telefonom, lusta vagyok visszaállitani, de ha tudsz angolul akkor ezt probald meg: messages/settings/text messages/sending options/Character Support: GSM Alphabet

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#7871) david9999999


david9999999
tag

Sziasztok!
A következő a gondom. Tönkrement az érintőkijelző a telefonomban, azonban nem ilyedtem meg vettem digitizert és kicseréltem. A probléma az hogy a kalibrálásig sem jutok el ugyanis annyira el van tolódva az érintés hogy a 7 8 9 gombok fölé nem igazán jutok. Van erre valami megoldás? Előre is köszönöm a választ!

(#7872) Limefun válasza david9999999 (#7871) üzenetére


Limefun
csendes tag

Vidd vissza garba...

(#7873) david9999999 válasza Limefun (#7872) üzenetére


david9999999
tag

Olyan már rég nincs rá. Magam szereltem :) A digitizer meg külföldről érkezett. Ha azzal van a gond küldenek másikat, csak tudjam hogy mi a bibi :)

[ Szerkesztve ]

(#7874) Limefun válasza david9999999 (#7873) üzenetére


Limefun
csendes tag

Az új érintő van megfőve, ezért jobb itthonról vásárolni...
Ajánlom magamat :)Limefun

(#7875) david9999999 válasza Limefun (#7874) üzenetére


david9999999
tag

Köszönöm a segítséget is meg az ajánlást is, de addig játszom ezt az eladóval míg nem ad működőképeset ha pedig valamelyikünk megunja és rossz marad. Kidobom és veszek másikat 2,5 évet kibírt úgyhogy azt hiszem szerencsés tulajnak mondhatom magam :D

(#7876) Marcicerus


Marcicerus
csendes tag

Tegnap cseréltem érintőpanelt a telefonban. Akkor kipróbáltam, minden működött. Ma reggel nem működnek a gombok, egy ideig napközben működött, de aztán megint nem. Mi lehet vele a gond?

(#7877) thunder505


thunder505
csendes tag

Van nekem egy Samsung s5230 telefonom és az lenne a gond hogy az interneten nem találok oyan programot ami kicsi helyet foglal és felismeri a telefonomat, a Samsung felismeri csak belépni nem tud.....kellene egy program ami kis helyet foglal és nagyon hatékony.

(#7878) Kislány33 válasza cer (#7704) üzenetére


Kislány33
csendes tag

Szia. Ezt a jelszómódosításhoz kell beírni? Mert én beírtam de azt írja ki, hogy nem támogatott karakter.( mivel több mint 8 betű) Mit tegyek?

(#7879) Kislány33 válasza Limefun (#7854) üzenetére


Kislány33
csendes tag

Nekem mért írja ki, hogy nem támogatott karakterek ha ezt beírom és nem csinál semmit?

(#7880) shootme2 válasza thunder505 (#7877) üzenetére


shootme2
aktív tag

És milyen program kéne? Fájlkezelő? Háttérkép készítő? Vagy milyen?

Kislány33: Be kell kapcsolni a telefont simmel vagy nélküle teljesen mindegy előhozod a billentyűzetet mint amikor telefonszámot írsz be és oda pötyögöd be a kódot.

(#7881) cellpeti


cellpeti
veterán

üdv

van valami új sw erre a telóra? mert nagyon közel áll, hogy kivágjam az ablakon :B

Tigris, tigris, csóvafény...

(#7882) shootme2 válasza cellpeti (#7881) üzenetére


shootme2
aktív tag

A legújabb az MREKE1 2011 májusi [link]

(#7883) cellpeti válasza shootme2 (#7882) üzenetére


cellpeti
veterán

értem, hogy tudom megnézni, hogy az enyémen milyen van és hogy tudom ezt feltenni a telóra?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#7884) shootme2 válasza cellpeti (#7883) üzenetére


shootme2
aktív tag

*#1234#
A frissítés menetét jó néhányszor leírtam

(#7885) cellpeti válasza shootme2 (#7884) üzenetére


cellpeti
veterán

ok, meglesem illetve és rákeresek

<SW VER>
S523MCEKEI
Factory FS VERSION:
XEN
<RC2 VER>
DEF

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#7886) cs.david20 válasza cer (#7704) üzenetére


cs.david20
csendes tag

Üdv! Én pont ezzel a problémával kűzködök, csak az a problémám, hogy nem tudom beírni ezt a kódot, eleve csak 8 karaktert engedélyez a * és a # karaktert meg nem engedélyezi!!! Máshová meg nem tudok írni, mert ahogy bekapcsolom a telefont, mindjárt a telefonzár kódot kéri és csak oda tudok írni! Valami más ötlet?

(#7887) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Sziasztok! Egy ismerősömnek van S5230-asa és jelentkezett nála egy olyan hiba, hogy valamikor nem jelzi a hívásokat és amikor magához tér akkor mutatja, hogy x nemfogadott hívása volt. Ez gyakori hiba ennél a készüléknél vagy esetleg térerő eldobás miatt lehet? Ilyenkor egy szoftverfrissítés ajánlatos lenne? T-Mobileos készülék lassan 2 éves és még az eredeti szoftver van rajta nem tudom létezik-e frisebb amivel jobb lenne a működése. Segítségeteket előre is köszönöm.
Üdv: Balázs

(#7888) pirintgabor

Hello! :)

Lenne egy S5230-as telóm....raktam rá egy rahedli játékot .jar kiterjesztésben és sehogy nem tudom telepíteni....ezzel a java.html-oldallal sem..Nincs más megoldás? Esetleg magát a Java programot telepíteni a telóra vagy ilyenek?

Köszönöm a válaszokat :R

Üdv.: Gábor

(#7889) Temerti válasza pirintgabor (#7888) üzenetére


Temerti
tag

Szia!
El se indul a telepítés? Vagy kiír valamit? Olyan játékokat raktál rá amiket a telefon támogat? (pl felbontás tekintetében)

(#7890) pirintgabor válasza Temerti (#7889) üzenetére

helo! .jar ban vannak a játékok el sem indul a telepítés...

Üdv.: Gábor

(#7891) Temerti válasza pirintgabor (#7890) üzenetére


Temerti
tag

Szia!
Az eredeti szoftver van rajta? Keresgéltem a neten, több helyen írták, hogy régi firmware-rel volt hasonló problémájuk(bár nekik egy unsupported file hibaüzenetet kidobott), valamint olyat is írt valaki, hogy a Samsung saját szoftverével lehetne még megpróbálni áttenni a játékokat.

(#7892) pirintgabor válasza Temerti (#7891) üzenetére

Helo :) A telefon T-mobile-os...de gyári független szoftver van rárakva..tehát logo-k nincsenek..elvileg ez a legfrissebb

Üdv.: Gábor

(#7893) quailstorm válasza pirintgabor (#7892) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Akkor azért nem lehet telepíteni a java-kat. Az új firmware gyorsabb lett szemmel láthatóan, de kiszedték a java telepítést.

(#7894) pirintgabor válasza quailstorm (#7893) üzenetére

És sehogy nem tudom visszatenni rá?...Mert igazából nem tudom h van-e más fájlformátumú játék ehhez a típushoz...

Üdv.: Gábor

(#7895) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Sziasztok! Egy ismerősömnek van S5230-asa és jelentkezett nála egy olyan hiba, hogy valamikor nem jelzi a hívásokat és amikor magához tér akkor mutatja, hogy x nemfogadott hívása volt. Ez gyakori hiba ennél a készüléknél vagy esetleg térerő eldobás miatt lehet? Ilyenkor egy szoftverfrissítés ajánlatos lenne? T-Mobileos készülék lassan 2 éves és még az eredeti szoftver van rajta nem tudom létezik-e frisebb amivel jobb lenne a működése. Segítségeteket előre is köszönöm.
Üdv: Balázs

(Bocsánat, hogy 2x írom csak lehet elkerülte az olvasók figyelmét és fontos lenne)Előre is köszönöm!

(#7896) quailstorm válasza pirintgabor (#7894) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Leírás ROM
Remélem sikerül, a design tutira tetszik majd.
A főzött ROM-ban apps-is van, azt a megfelelő helyre kell tallózni, sztem látni fogod. A többinél meg a fájlkiterjesztés segít a behelyettesítéshez ha más nem is.

[ Szerkesztve ]

(#7897) Vikt0r


Vikt0r
aktív tag

sziasztok!

Öcsém ezen leírás alapján akart frimware frissítést csinálni de az utolsó pontnál hibát írt ki és azóta nem reagál semmire a telefon. Szoftveresen ezt még valahogy visszalehet hozni vagy alaplapcsere kell?

(#7898) quailstorm válasza Vikt0r (#7897) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ha nem jön be a download mode akkor szervíz.

(#7899) Vikt0r válasza quailstorm (#7898) üzenetére


Vikt0r
aktív tag

kb mennyiért csinálják meg?

(#7900) quailstorm válasza Vikt0r (#7899) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nem értek a modellhez, de az biztos hogy drágábban mint amennyit ér. 3k felett. Szóval ha nincs személyes kötődés a telefonhoz én dobnám kifele. Abban az árkategóriában ahol kínálják, mindig az egyik legrosszabb vétel volt (használtat is számítva).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.