Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7751) tzsolesz válasza tzsolesz (#7750) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Ezt például az XEII4-re fel lehet rakni?

Mi van akkor ha már az első fw csere közben kicserélem a menü, és a patch file-okat?
Eleve így kapom meg a szoftot a telón ha jól gondolom.

(#7752) shootme2 válasza tzsolesz (#7750) üzenetére


shootme2
aktív tag

A legújabb fw az MXEKE1 hogy jobb-e a mostanitól az attól függ hogy milyen van rajta most. Nekem az MCEJK2 vált be a legjobban az MCEJB4 ffs-ével. Az ilyen témákhoz a legjobb az MXEIL2 fw de az XEII4, XPJB1, MXEJF1-re is fel lehet tenni de valószínűleg bugos lesz.
Az első telepítésnél még nem megoldható a dolog ugyanis először a telefon memóriájára kell felmásolni a téma fájljait majd ez után jöhet a fw patch.

[ Szerkesztve ]

(#7753) tzsolesz válasza shootme2 (#7752) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Értem. Tehát MXEIL2 lesz az én szoftverem, amit majd később lehet bug mentesen témázni.
Ez használja a kiugró menüt a képernyőn? Nem igazán szeretném, vagy a téma úgy is kilövi?
Illetve még annyi hogy fontos hogy magyar legyen.

Megnéztem, a legújabb T-s szoft van rajta BSJB2

[ Szerkesztve ]

(#7754) tzsolesz válasza tzsolesz (#7753) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Az is fontos hogy gyors legyen.

Egyébként az ehhez tartozó patch file-t hol találom? Ez jó lesz?[link]

szerkesztés: És az is jó témára?

[ Szerkesztve ]

(#7755) shootme2 válasza tzsolesz (#7753) üzenetére


shootme2
aktív tag

Az MXEIL2 kiugró menüt használ az XEII4 nem viszont a téma miatt ugyanúgy kiugró lesz.
A nyelv a témától függ mobile-mania.hu vannak magyar nyelvűek ha jól emlékszem.
Annál az MCEJK2 lenne gyorsabb.

(#7756) shootme2 válasza tzsolesz (#7754) üzenetére


shootme2
aktív tag

Ez a patch jó hozzá de ez csak az fw hez van ehhez még be kell szerezni a téma fájljait.

(#7757) tzsolesz válasza shootme2 (#7756) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Okés. Majd szólok, hogy mire jutottam. Azt a szoftot nem találtam sehol amit említettél utoljára. Nem baj, jó lesz az előző.

(#7758) tzsolesz válasza tzsolesz (#7757) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Na már most ezeknél a témáknál van egy csomó widget, meg egy csomó már nevű file, meg rakat mappa ami ilyenekkel van tele. Azokat hová kell rakni?

(#7759) shootme2 válasza tzsolesz (#7758) üzenetére


shootme2
aktív tag

A RES mappába a gadget.swf és menu.swf mellé.

(#7760) tzsolesz válasza shootme2 (#7759) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Okés. :K

(#7761) tzsolesz válasza shootme2 (#7759) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Full siker, köszi szépen.

A Galaxy s2 téma van most fennt, de még kipróbálok egy kettőt. :R

(#7762) samsungbp


samsungbp
csendes tag

Ez engem is érdekelne lehet?

(#7763) tzsolesz válasza samsungbp (#7762) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Jah, jah. Visszább megtalálod a leírást a szoftverfrissítéshez, és a patch-hoz is.
Én azt követtem. :K

(#7764) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Eltávolítani ezeket a témákat egyszerűen a RES mappa törlésével lehet?

(#7765) shootme2 válasza tzsolesz (#7764) üzenetére


shootme2
aktív tag

Nem akkor nem lesz menüd. A patchnek van egy boot menüje ott kell beállítani hogy ne használja a menü fájlokat. A boot menüt úgy érheted el hogy bekapcsoláskor hosszan nyomod a képernyőlezáró gombot. A hangerő gombokkal tudsz fel-le lépkedni, hivásfogadó és vissza gombbal lehet lapozni, a kameragombbal lehet a pipát kivenni, képernyő lezáró gomb a mentés.

(#7766) tzsolesz válasza shootme2 (#7765) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Oksa.

Igazából így hosszasabb használat után rá kell hogy jöjjek, érezhetően nem komázza a teló ezeket a menüket. Sok a hiba bennük. Sorolhatnám. Használható, meg szép, de swf alapon nyugszik, ami meglehetősen emészti a memóriát szerintem.
Olyan mintha félkész állapotban lennének ezek...... :)
A HTC final mod ráadásul kegyetlenül bugos. Ha eltévedsz egy bizonyos helyre akkor onnan már indítható újra el a menü, csak a gyári, mert ugyan oda lyukad ki, ahonnan nem lehet visszalépni a menübe. Tehát nincs még szerintem az sem kész, meg már nem is lesz. :DDD

Attól még meglesek egyet kettőt, hátha találok rendezettebb témát. Az az érzésem, hogy túl sokat akarnak a moddingok kihozni egyszerre a telóból, és ennek ára van.

Ráadásul a magyar nyelv hiánya a témáknál eléggé fájó pont. Többet kellene magyarítani, illetve amik le vannak fordítva, azok már nem érhetőek el a Mobile Mánia-n mert törölve vannak a file megosztókról. Asszem erről én lekéstem, nem kicsit. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7767) SMelcsy24


SMelcsy24
csendes tag

Barátnömnek ilyen a teloja ráakartam tenni neki a MXEIL2 firmwaret de nem jó a kamera.milyen szoftvert tudtok ajánlani ami jó lesz neki és tuningolható is.elöre is köszönöm a segítséget.

(#7768) tzsolesz válasza SMelcsy24 (#7767) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Mi a baj a kamerával? :U

(#7769) SMelcsy24 válasza tzsolesz (#7768) üzenetére


SMelcsy24
csendes tag

mikor fényképeznék azt irja ki h kamera hiba

[ Szerkesztve ]

(#7770) tzsolesz válasza SMelcsy24 (#7769) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Az érdekes. Nekem jól működik.

(#7771) SMelcsy24 válasza tzsolesz (#7770) üzenetére


SMelcsy24
csendes tag

Valami olyasmit olvastam amit 2010be gyártottak telo arra nem jok a 2009es szoftok vagyis jó csak nem megy a kamera.

(#7772) SoleX


SoleX
csendes tag

Sziasztok... :p kérdeznék... megcsináltam a frissitést, sikerült is félig meddig..az elsö gond az volt h az elején a betöltésnél csak 3/4 ig jutott el s tovább nem ment...olvasgattam és a boot részét akartam ujra telepitteni, es sikerult is, ellenbe elkövettem azta a hibát h a MSM6250/MSM6250A helyett a BRCM2133 -on hagytam s úúgy kattintottam a downloadra:p a kérdésem az volna h lehet csinálni vlmit a telcsivel h müködjön? v csak papirnehezékre jóóó ezután.. Elöre is köszönöm..

The Dark Side of Techno rulzzzz ;)

(#7773) tzsolesz válasza SoleX (#7772) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

(#7774) SoleX válasza tzsolesz (#7773) üzenetére


SoleX
csendes tag

Koszonom neked ezt... :) De vlhogy nemakar csatlakozni..
* Connecting to target phone
Try to open COM1 >Success!!

- Turn on the target phone immediately!!!!
Listen for the BOOT signal > > > FAIL
(Check Comport connection & Bootloader existence)
Hijaba probalom bekapcsolni a telcsit kozbe :D nemcsinal semmit ...

The Dark Side of Techno rulzzzz ;)

(#7775) SoleX


SoleX
csendes tag

Esetleg ha még vlki tudna vlmi ötletet..megköszönném..

The Dark Side of Techno rulzzzz ;)

(#7776) sgsm válasza SoleX (#7775) üzenetére


sgsm
tag

Van download mód? Mert ha van akkor simán szoftolható,boot -ot is írni kell nem csak a többit.

(#7777) SoleX válasza sgsm (#7776) üzenetére


SoleX
csendes tag

sajnos pont ez az...h nincs download mod...:|

The Dark Side of Techno rulzzzz ;)

(#7778) sgsm válasza SoleX (#7777) üzenetére


sgsm
tag

Akkor marad a szervízboxos javítás.

(#7779) SoleX válasza sgsm (#7778) üzenetére


SoleX
csendes tag

az ugy hozzávetölegesen drága dolog?

The Dark Side of Techno rulzzzz ;)

(#7780) kingabo


kingabo
őstag

Hali!

Egyik rokonnak ilyen telefonja van és a következőkre panaszkodik:
- rossz a kijelző érzékenysége: néha 2-3* kell hozzáérni, hogy 1* észre vegye
- ékezetek kezelése: menüben megjeleníti őket, de írásnál főleg balra dőlő ékezetek vannak, ő, ű nincsen
- nem fogadott hívás esetén megjelenik egy üzenet, rákattint, hogy megnézi, ekkor eltűnik. Viszont ha kikapcsolja majd be, akkor ismét megjelenik ugyanaz a nem fogadott hívása

Van megoldás a fenti problémákra? Fw verziót most nem tudok mondani (ha kell rákérdezek), karácsonyra kapta, magyarra van állítva.

(#7781) sgsm válasza SoleX (#7779) üzenetére


sgsm
tag

2-3e kb

(#7782) SMelcsy24


SMelcsy24
csendes tag

segítene valaki probáltam ennek MXEJF1 aszoftvernek a témáját szürkére csinálni de nem sikerült:( tudna valaki benne segíteni vagy esetleg megcsinálná és elküldené az email.címemre nellingo@citromail.hu

(#7783) kingabo válasza kingabo (#7780) üzenetére


kingabo
őstag

Nem érthetően, nem jól tettem fel a kérdéseket? Vagy senki sem tudja rá a válaszokat? :F Majdnem 7800 hsz-t nincs időm átnyálazni, hátha leírta valaki.

(#7784) sgsm válasza kingabo (#7780) üzenetére


sgsm
tag

A megoldás szerintem...
1. szoftver frissítés
2.Ha nem javult meg az érintő akkor érintő(touch) csere.
Ezek megvannak akkor térj vissza . Szoftot ne valami himihumi csodaberhelt vackot tegyél rá,hanem valamelyik szervizbe vagy ahol a telcsit vették(szolgáltató) ,ott tegyenek rá.

(#7785) kingabo válasza sgsm (#7784) üzenetére


kingabo
őstag

Köszönöm! :R

(#7786) nagyfejü


nagyfejü
őstag

Hali. Melyik a leggyorsabb firm?
üdv

(#7787) czanga


czanga
őstag

Sziasztok.

Párom 5230-asának digitizer-e egyik napról a másikra felmondta a szolgálatot. Azaz nem reagál érintésre.
Kérdés, hogy szerintetek szoftveres lehet a gond, vagy a digi ténylegesen? Előjele nem volt, de mivel a munkahelyemen meg tudnám csinálni, még ezt is megoldanám akár, de jó lenne tudni mire számítsunk.
Először "elcsúszva" reagált az érintéskre, azaz az adott pont tényleges érintési helyzete lejebb esett, aztán teljesen behalt a telefon, és semmire se reagál a felület, holott a szoftver fut, működik.

(#7788) Limefun válasza czanga (#7787) üzenetére


Limefun
csendes tag

Helló, megfőtt az érintőd. Csak a csere segít.

(#7789) czanga válasza Limefun (#7788) üzenetére


czanga
őstag

Közben keresgéltem itt, és én is erre jutottam, csak nem volt idő módosítani a hsz-t. Köszönöm a segítséget! :R

(#7790) sdavic01


sdavic01
tag

Sziasztok !
Elhagytunk egy samsung s5230-as szürke független telefont már elég régi mert amikor kijött akkor lett vásárolva és az a bolt már megszünt ahol vásárolva volt :(
Hol tudom letiltatni az IMEi számárt ?? vagy lehet e bármit kezdeni vele ??
Előre is köszönöm :)

(#7791) andris1602 válasza czanga (#7787) üzenetére


andris1602
aktív tag

a baráti körömben legalább 3 ilyen esetről tudok, többek közt nekem is ez vette el a kedvem a samu telefonoktól egy időre.. nem tudom hogy a te készülékedben is hardveres e a gond, de valószínű. a rezisztív kijelző sérülékeny.
(ha garanciális, érdemes minél előbb javíttatni, mert amúgy a kijelző cseréje 12ezer)

(#7792) Limefun válasza andris1602 (#7791) üzenetére


Limefun
csendes tag

:) Vagy nállam 3-4000. Ez nem samu hiba hanem érintőképernyős telefonok típushibája. Mondjuk az S5230 a legrosszabb ebből a szempontból.

(#7793) andris1602 válasza Limefun (#7792) üzenetére


andris1602
aktív tag

én kérdeztem hivatalos szervízben, meg egy gsmboltba, mind a két helyen 10 fölött mondták. :) ennek tudatában úgy döntöttem h új telefonra van szükségem :D
lehet h nem samsung hiba.. de azért ez nem is normális, hogy vigyázok rá, és egyik pillanatban működik a következő feloldásnál meg már szar..
akkor lehet hogy rászántam volna 4000Ft-ot a javításra, de azóta átpártoltam a motorolához, és nagyon nem bántam meg. :)

(#7794) Busterftw


Busterftw
veterán

Sziasztok!

Szeretném frissíteni a telefonom szoftverjét, az itteni leírás megtalálása még nem lesz gond, illetve az alapján megcsinálni, viszont hol találhatom meg az éppen aktuáls legfrissebbet szoftvert? Természetesen magyar nyelvűt szeretnék.
Köszönöm!

(#7795) deka1


deka1
csendes tag

Szevasztok,

frissítettem a Fw-t és patch-eltem (mind2 MXEIL2), a RES mappába való menu és gadget fájlokat (mod-okat) hol lehet beszerezni? Leginkább androidos érdekelne.

[ Szerkesztve ]

(#7796) sgsm válasza andris1602 (#7793) üzenetére


sgsm
tag

Azok rablók, 5e az eredetivel a csere és 4 ha úgyés.Én annyiba csinálom.Nagyot akarnak kaszálni ...értem én hogy válság de mindenkinél az van és ez pont nem egy drága telefon hogy lehúzzanak. Mit mondanak egy iphone4 vagy galaxy s2 cserére akkor ....

(#7797) andris1602 válasza sgsm (#7796) üzenetére


andris1602
aktív tag

igen, sejtettem hogy a tényleges ár nem ennyi. :) amúgy már eléggé fájt a fogam egy okostelefonra. :) lett egy galalxy ace, de abban sem volt sok köszönet.. 1 hónapot volt szervizben. gyorsan eladtam. :) maradnék annál ami bevált :)

aki s2-őt vesz nem javíttatja ha elromlik, hanem vesz egy másikat ;)

[ Szerkesztve ]

(#7798) modellmaker


modellmaker
csendes tag

Sziasztok!

Érintőpanel csere után a kijelző elkezdett furcsán viselkedni. Ha hozzáérek, elszíneződik, egy elég nagy foltban. Változik, hogy mekkora helyen, és a szín is. Mintha erősen megnyomnánk egy LCD panelt, csak ugye itt nem nyomkodom erősen.

Találkozott már ilyennel valaki? A google semmi relevánssal nem segített sajnos. =/

mm

(#7799) Limefun válasza modellmaker (#7798) üzenetére


Limefun
csendes tag

szerintem rosszul lett összeszerelve

(#7800) sgsm válasza modellmaker (#7798) üzenetére


sgsm
tag

Nagyon vékony utángyártott érintő lett beépítve és közel van az lcd-hez és megnyomja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.