Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7401) jocoka600 válasza Sorceres (#7400) üzenetére


jocoka600
csendes tag

most ez egy szofver a mi ilyen vagy csak a téma nem tudom eldönteni

(#7402) SebaVettel


SebaVettel
csendes tag

Hello! Lehet, hogy volt már ez a kérdés, de ennyi hsz-t nem szívesen olvasnék el. Szóval az érdekelne, hogy miért van az, hogy ha egy ugyanilyen készülékről átküldenek nekem valamit (pl. egy játékot), akkor az az én telefonomon nem fut, mert "nem támogatott fájltípus"? Hogyan tudnám ezt orvosolni? :)

(#7403) move1


move1
tag

Sziasztok, a páromnak képernyőhibás lett a teló, kapott egy újat, kártyafüggetlent, első különbség, hogy a hívás felvétele után 1-2 másodperc múlva hallatszik csak a másik fél.
A fw: S523RXPJK2. Van ötletetek rá fw frissítés nélkül ?, a fw frissítés most gari vesztéssel jár vagy sem? Hogyan lehetne hozzájutni ahhoz a fw-hez, ami most rajta van? (hogy később vissza lehessen tenni, vagy lementeni)
/amúgy egy rakás új progi, meg netes cucc elérhető a főmenűből, azaz egy másik fülön a főmenűből (előzőhöz képest)/
Köszi, ha válaszoltok
Move

[ Szerkesztve ]

(#7404) shootme2 válasza SebaVettel (#7402) üzenetére


shootme2
aktív tag

Helló!

A telefonodon lévő szoftver nem támogatja a java telepítést. Ezzel a módszerrel megpróbálhatod de nem biztos hogy működni fog és macerás is minden játéknál elvégezni. A másik megoldás a szoftver frissítés így nem kell az előbb linkelt dologgal szenvedni és tutira működni fog de az garancia vesztéssel jár.

move1: S5230-nál ez tipikus. A telefon újraindítása megoldja a gondot néhány napra.
Az fw frissítés garanciavesztéssel jár. A telefon dokumentálja az fw frissítéseket úgyhogy hiába teszed vissza rá a gyári fw-t a szervizes meg tudja nézni hogy cserélve lett. Az az fw elég új még nem láttam letölthető formában sehol de később lehet hogy beszerezhető lesz. A plusz menüfül már régóta elérhető csak a 2009 eleji szoftverekben nincs.

(#7405) SebaVettel válasza shootme2 (#7404) üzenetére


SebaVettel
csendes tag

Köszi szépen! Szerintem inkább hagyom, max. ráállok megint, ha aktuális lesz (suli idején, az unalmasabb órákra :D).

(#7406) move1 válasza shootme2 (#7404) üzenetére


move1
tag

Köszönöm a választ....

(#7407) McKane


McKane
senior tag

leszedtem a legújabb PC Studiot a samsung oldaláról,telepítéskor az alábbi üzenettel elszáll:

Oka ? :R

(#7408) McKane


McKane
senior tag

tudna nekem valaki linkelni egy új firmware-t az S5230-hoz? a lehető legújabbat.
köszönöm
:R

(#7409) _ATi_1


_ATi_1
senior tag

Sziasztok!

Kérnék egy kis segítséget Tőletek. Használtam a keresőt, de nem találtam hasznos információt arról, hogy a PC studio-val(1.5.1.10064_2) lementett üzeneteket hogyan lehet visszatenni a telefonra. A contact-okat sikerült, de az sms-eket nem találom, hogy kell.
Előre is köszönöm.
Üdv :R

[ Szerkesztve ]

(#7410) shootme2 válasza _ATi_1 (#7409) üzenetére


shootme2
aktív tag

Helló!

A PC studio nem képes visszatenni csak lemásolni. Kerestem már hozzá más programot de nem találtam olyat ami képes rá.

Üdv

(#7411) toldy


toldy
őstag

Helo, tesómnak van ilyen telója és most történt eg ykis gond, egyik pillanatról a másikra a kijelző ( ha függőlegesen 3 részre osztjik, mint az ikonok oszlpojai a menüben) bal 1/3 mada nem reagál az érintésre, illetve az érzékelés az a középső oszlopban detektálja. szerintetek mi lehet a gond?

szerk, közben feltünt hogy a középső oszlop érintését pedig jobb szélen detektálja.

[ Szerkesztve ]

Az élet nem habostorta.

(#7412) shootme2 válasza toldy (#7411) üzenetére


shootme2
aktív tag

Helló!

Érintőpanel hiba. Cserélni kell. Ha garanciás akkor ingyen cserélik ha nem akkor viszont fizetős.

(#7413) _ATi_1 válasza shootme2 (#7410) üzenetére


_ATi_1
senior tag

Szia!

Köszönöm a választ. :R
Nem is vártam többet a Samsungtól... :F

[ Szerkesztve ]

(#7414) toldy válasza shootme2 (#7412) üzenetére


toldy
őstag

És nem tudod ez mitől szokot lenni? Illetve a telenoros s5230-akra mennyi gari van 1 vagy 2 év? ( 2010 áprilisi a teló). egyébként köszi

Az élet nem habostorta.

(#7415) shootme2 válasza toldy (#7414) üzenetére


shootme2
aktív tag

Ez egy típushiba, a gyártó szerint attól van hogy nem tokban tartják a készüléket de ha abban tartják akkor is előfordul ez a fajta meghibásodás.
Úgy tudom 2 év van rá de jótálláson szerintem fel van tüntetve.

(#7416) toldy válasza shootme2 (#7415) üzenetére


toldy
őstag

Egyik papíron sem találom, hogy fell lenne tüntetve. Egyébként tokban van tartva/horda/használva, mióta megvan.

Az élet nem habostorta.

(#7417) Lacazr93


Lacazr93
senior tag

Típushiba, ezzel semmit nem tudsz kezdeni. Digitizercsere oldja meg a problémát

(#7418) Sorceres válasza toldy (#7416) üzenetére


Sorceres
csendes tag

Szia
a garancia levélen van rajta ha jól tudom Samsung 2évet ad rá...

Személyes átvétel kizárólag CSAK Tatabányán! Budapestre semmit nem viszek el helybe, senkinek se! Utánvétellel nem küldök csak előreutalás után ajánlottan!

(#7419) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Kipróbáltam 70 MB -os PDF -et nem tud megnyitni mert túl nagy (jpg-é át kell alakítani)...
Ha rámásolom a Gmaps-ot a sok fájltól (~10 000 db) annyira belassúl az MMC, hogy könyvtárváltáskor 3 mp -ket kell várni.

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#7420) syl5


syl5
őstag

Sziasztok!
Meghalt az érintőkijelző az s5230-on.
Van rá valami mód, hogy leszedjük róla az adatokat?

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#7421) shootme2 válasza syl5 (#7420) üzenetére


shootme2
aktív tag

Helló!

Az attól függ hogy van beállítva a számítógépes kapcsolat. Ha a gyári beállításon azaz a PC studio-n van akkor a Samsung PC studio-val adatkábellal le tudsz menteni róla mindent. Ha más állásban van akkor max a képeket, hangokat stb tudod lementeni.
Vagy érintő csere...

[ Szerkesztve ]

(#7422) syl5 válasza shootme2 (#7421) üzenetére


syl5
őstag

Uhh pörög azért ez a topik is, köszi a gyors választ!

A Pc studio-val az a gond, hogy ahhoz ki kell választani a telefonon ugye a Pc studio-s kapcsolatot. Viszont sehol sem érzékel a kijelző, ezért nem tudom kiválasztani. Valószínűleg egyébként azon a beállításon volt, de további probléma, hogy újra lett indítva a telefon, hátha az megoldja, és így csak a pin kódig tudok eljutni, tehát lényegében fel sem ajánlja a telefon, hogy válasszam ki a Pc studio-s kapcsolatot. Felismeri hogy pc-re van dugva, megjelenik az állapotsorban a pc jele, de ennyi, nem tudok kommunikálni a telefonnal. A Pc studio is írja, hogy válasszam ki telefonon a pc-s kapcsolatot.

Szóval pc studio gyári megoldással kizárva!

Nincs valami más mód arra, hogy valahogy leszedjük róla az adatokat?

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#7423) shootme2 válasza syl5 (#7422) üzenetére


shootme2
aktív tag

Amíg nem adod meg a pin-t és nem kapcsol be a telefon addig megjelenik az ikon a telefonon de nem lehet vele semmit kezdeni.
Ha kiveszed a sim-et akkor pin nélkül betudod kapcsolni a telefont és elérhetőek az adatok.
A gyári beállításnál adatkábelre dugva automatikusan pc studio módba lép nem kell választani semmit úgyhogy ha nem lett átállítva akkor a pc studio hozzá tud férni gond nélkül.

Más megoldás házilag nincs. Szervizbe tudod vinni de az fizetős akkor meg már jobb ha érintőt cseréltetsz az is fizetős de utána lesz egy jól működő telefonod is nem csak az adataid.

(#7424) syl5 válasza shootme2 (#7423) üzenetére


syl5
őstag

"Amíg nem adod meg a pin-t és nem kapcsol be a telefon addig megjelenik az ikon a telefonon de nem lehet vele semmit kezdeni."

Nyilván, mivel nem tudom kiválasztani a pc-s módot.

Sim-es ötlet jó volt, erre nem gondoltam! Így már ott járok, hogy látom hogy felkínálja a telefon, hogy válasszak kommunikációs módot. Alapból a pc studio van kiválasztva, de nem választ automatikusan, a kiválaszt gombra meg nem tudok rábökni.

"Szervizbe tudod vinni de az fizetős akkor meg már jobb ha érintőt cseréltetsz az is fizetős de utána lesz egy jól működő telefonod is nem csak az adataid."

Garancia van még rá. Vagy az adatmentés akkor is fizetős?

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#7425) shootme2 válasza syl5 (#7424) üzenetére


shootme2
aktív tag

Akkor át lett állítva arra hogy kérdezzen csatlakozáskor.
Ha garanciás akkor ingyen megjavítják az érintőt csak szólni kell hogy a szoftvert ne frissítsék és akkor megmaradnak az adatok. Miután megjavították már lehet menteni simán.

(#7426) copperhead


copperhead
aktív tag

Sziasztok! Az alábbi kérdésekben kérném a segítségeteket.

1. Hol van valami részletesebb leírás, mint a hozzáadott kézikönyvben?
Gondolom, ha ilyet linkeltek nekem, megtalálom a válaszokat, de azért folytatom, hátha mégse. :)
2. A hangbeállítások melyik menüben vannak?
3. A névjegyeket be lehet úgy állítani, hogy ne abc sorrendbe legyenek?
4. Gyorsbillentyűt, hogy lehet a nevekhez rendelni?
5. Hogy tudnám eltávolítani a widgetek közöl a rádiót és a média lejátszót?
6. Ha az SMS-t ékezetes támogatással küldöm, akkor az ékezetes betűk több karakternek lesznek számolva?
7. A firmware verzióját, hogy tudnám előhívni. Nekem eléggé bizonytalannak tűnik a görgetés?

Lehet, hogy én voltam figyelmetlen, de ezekre a kérdésekre nem találtam választ a kézikönyvben.

(#7427) shootme2 válasza copperhead (#7426) üzenetére


shootme2
aktív tag

Helló!

1. Részletesebb leírás nincs
2. Beállítások - Telefonprofilok - Profil neve melletti nyíl
3. Nem csak annyit tudsz hogy vezetéknévvel vagy keresztnévvel kezdődjön de ezt sem minden szoftver engedi
4. Beállítások - Intelligens feloldás - Gyorshívó gombok (ha nincs ott akkor a Feloldás kézmozdulattalt kapcsold be és akkor megjelenik)
5. sehogy az mindig ott lesz
6. Természetesen. A GSM abc a karaktereket 7 biten tárolja az unicode pedig 16 biten így ha unicode szabványba tartozó karaktereket írsz (á, í, ó, ő, ú, ű) akkor csak 70 karakter egy sms.
7. *#1234#

Nem te voltál figyelmetlen némelyikre nincs válasz a kézikönyvben.

(#7428) copperhead válasza shootme2 (#7427) üzenetére


copperhead
aktív tag

Köszi szépen a segítséget! Tényleg nem értem, hogy miért nincs egy alapos kézikönyv legalább letölthető verzióban? Esetleg nem csinált valaki korábban egy alaposabb termék/beállítás tesztet, vagy nincs a korábbi hozzászólások között egy GYIK típusú összefoglaló (bár gondolom az az első hozzászólásban benne lenne)? Lehet, hogy tud olyat, amit én meg sem kérdeznék. :)

[ Szerkesztve ]

(#7429) shootme2 válasza copperhead (#7428) üzenetére


shootme2
aktív tag

Csak felhasználói kézikönyv van amit adtak is hozzá meg szervizkönyv de az javítással foglalkozik.
Tesztek készültek róla de az csak termékbemutató a beállításokról nem tudsz meg többet.
GYIK jellegű összefoglalóról nem tudok, ha lenne szerintem betették volna az első hszbe.

(#7430) copperhead


copperhead
aktív tag

Köszi! S5230CJKD1 firmware van rajra. Telenoros telefon, a Westendben vettem tegnap, a szomszédban van a Samsung szerviz, de azt mondta a Telenoros eladó, hogy csak 3 nap után fogják frissíteni. Kérdés, hogy érdemes-e? Nincs vele semmi gond, csak lassan görgeti az oldalakat, persze az is lehet, hogy még nem állt rá a kezem, meg úgy általában is kicsit lassúnak tünik, ezért próbáltam kivenni a widgeteket, hátha gyorsabb lesz. Az sincs leírva, hogy a hangerő gombbal lehet görgetni, pedig nagyon hasznos. Témákat, játékokat honnan töltsek le? Én a mobile9-et és a Zedge-t ismertem. Az utóbbin nincsenek is játékok, témák. Ha jól emlékszem a Javas játékokkal gond van, talán az előbbiről sem ajánlatos letölteni?

[ Szerkesztve ]

(#7431) shootme2 válasza copperhead (#7430) üzenetére


shootme2
aktív tag

Az egy 2011.áprilisi szoftver ez a legújabb a samsung szervizben max olyat tudnak rátenni ami ugyanez csak nincs benne telenoros tartalom de jobb/gyorsabb nem lesz.
Témát nem lehet rá tenni. Nem szoktam játszani rajta úgyhogy csak egy oldalt ismerek Getjar
A régi szoftvereknél az volt a gond a játékokkal hogy nem lehetett telepíteni őket de az új szoftvereknél nincs ilyen gond.

(#7432) copperhead válasza shootme2 (#7431) üzenetére


copperhead
aktív tag

Köszi! Azt hittem, hogy a Zedge-n azért nincs játék, mert még mindig fennáll ez a Javás probléma, de látom, hogy a te linkeden is rengeteg játék van.
Egyébként jó a telefon, csak egy kicsit lassú, ez a gyengébb hardware miatt van? A wifi hiányzik belőle. Szerinted ha wifist is szeretnék venni az S5260 (elég sok panaszt olvastam a fórumukban) vagy a ZTE Blade lenne jobb választás?

(#7433) shootme2 válasza copperhead (#7432) üzenetére


shootme2
aktív tag

A lassúságon nem lehet javítani a gyenge hardver miatt van. Nem egy kategória a két telefon. Az s5260 egy olcsó budget érintős telefon a Blade pedig okostelefon. Ha csak a wifi kell akkor elég lehet az s5260 de ha választani lehet akkor inkább a ZTE Blade. Sokkal komolyabb hardver van benne + ott van az android adta szabadság a szoftverek terén.

(#7434) copperhead válasza shootme2 (#7433) üzenetére


copperhead
aktív tag

OK! Köszi! A telefonról leszedtem a fóliát, hátha jobb lesz az érzékenység, de nem javult. Ráadásul eléggé ronda így összefogdosva. Ami eleve rajta volt, az "rendes" védő fólia vagy inkább vegyek ilyet? Egyébként a kézikönyv is a fólia levételét javasolja.

(#7435) shootme2 válasza copperhead (#7434) üzenetére


shootme2
aktív tag

Én is levettem róla rögtön de csak azért hogy sajátot tegyek rá...
Használhatod nélküle is de akkor karcolódni fog (láttam már olyat is amin alig lehetett látni mi van a kijelzőn ). Nem árt ha van rajta fólia az ha karcolódik könnyebb és olcsóbb cserélni mint az érintőpanelt. Vaterán olcsóbban is kapsz hozzá 156Ft 2db.

[ Szerkesztve ]

(#7436) copperhead válasza shootme2 (#7435) üzenetére


copperhead
aktív tag

Köszi a segítséget!

(#7437) Énke85


Énke85
csendes tag

Sziasztok!

Bocsi, nem olvastam végig a hozzászólásokat, m elég sok van, szóval lehet volt már a kérdés... Hogyan lehet a PC Studióval visszaküldeni az üziket a telefonra? Ott van az üzenetkezelőnél a menüben 1 ilyen, h importálás a számítógépről és ott tallózással ki lehet választani őket elvileg...de nem tudom, h hol tárolja a PC Studio, m én nem találom...a Message Managerben sincsenek:(

Előre is köszi a segítséget!

Allons-y!

(#7438) shootme2 válasza Énke85 (#7437) üzenetére


shootme2
aktív tag

Szia!

Pedig nem sokat kellett volna visszaolvasni pár napja volt róla szó.
Nem lehet visszaküldeni a telefonra még más programmal sem.
A pc studioban az exportálás számítógépre menüponttal a pc studioban levő üzeneteket tudod fájlként elmenteni a számítógépen az importálással pedig ebből a lementett fájlból tudod visszatölteni a pc studioba az üzeneteket de a telefonba nem.

(#7439) Énke85 válasza shootme2 (#7438) üzenetére


Énke85
csendes tag

Ahj, hát ez gáz:( Mondjuk nem is értem, m hát ha a telszámoknál műkszik...Nah mind1, nagyon köszi a gyors választ!

Allons-y!

(#7440) copperhead


copperhead
aktív tag

Voltam az MM-ben és láttam, hogy ott a telefonon gyorsabb a szoftver. Mondta az eladó, hogy ez az új. A főképernyőn van egy kis fül, ahol újabb menü jön be. A Samsung szervizben azt mondták, hogy nem biztos, hogy a Telenoros telefonra is fel lehet tenni ( az MM-s eladó magának frissítette, csak nem tudom, hogy ez nem jár-e garanciavesztéssel). Még azt is mondták, hogy ha nincs a készüléken védőfólia, az érintőképernyő hibája nem garanciális. A Samsung ügyfélszolgálatán azt mondták, hogy ez nem igaz, nem lehet a vásárlót erre kötelezni és nincs is ilyen garanciális feltétel. Valóban véd a karcolás ellen, de az érzékenységet csökkenti.
A névjegyzéket számozással lehet tetszőleges sorrendbe tenni.

(#7441) mistiqq


mistiqq
csendes tag

Sziasztok!
érintőhibás S5230-at keresek megvételre :R

ÉRINTŐHIBÁS (hibás) SAMSUNG S5230-akat keresek! Ha eladnád, keress meg PRIVÁTBA! vagy, e-mail és MSN: mistiqq@citromail.hu Köszi

(#7442) zoltanz válasza copperhead (#7440) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Voda-nál azt monták frissíthetsz a telefonon os-t a garancia megmarad. :U

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#7443) copperhead válasza zoltanz (#7442) üzenetére


copperhead
aktív tag

Köszi! Csak nem tudom, hogy a garancia megmarad akkor is, ha frissítés közben lesz valami probléma? Egyébként csak simán le kell futtatni a PC Studion?

(#7444) shootme2 válasza copperhead (#7443) üzenetére


shootme2
aktív tag

A házi szoftverfrissítés garancia vesztéssel jár mindig is azzal járt ennél a típusnál. De ha biztos akarsz lenni benne menj be a samsung szervizbe és ott megmondják. Ha frissítés közben probléma lép fel akkor lesz egy drága levélnehezéked. PC studioval nem lehet frissíteni csak így.

(#7445) copperhead válasza shootme2 (#7444) üzenetére


copperhead
aktív tag

Köszi! Inkább beviszem a szervizbe, amúgy is ingyenesen frissítik.

[ Szerkesztve ]

(#7446) shootme2


shootme2
aktív tag

Új szoftver érhető el.
MREKE1 2011.május
La Fleur ki és bekapcsoló kép van benne
Gyors
Java telepíthető
Álhívást és ékezetes betűket nem lehet kikapcsolni
Kiváló érintésérzékenység

(#7447) Mika1227 válasza shootme2 (#7446) üzenetére


Mika1227
őstag

Hogyan kell frissíteni a telón a szoftvert? Le kell róla menteni mindent frissítés előtt? Lehet-e gond a frissítéssel kapcsolatban?
Megtaláltam a hsz-et a frissítéssel kapcsolatban! :)

[ Szerkesztve ]

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#7448) shootme2 válasza Mika1227 (#7447) üzenetére


shootme2
aktív tag

Akkor csak kövesd a leírást.
Arra figyelj hogy a READY S5230 jelenjen meg a multiloaderben és hogy frissítés közben véletlen se húzd le a kábelről a telefont. Ha mindent jól csinálsz nem lesz gond.

[ Szerkesztve ]

(#7449) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Erre a telóra fel lehetne tenni valahogy az Angry birds-t?

(#7450) zoltanz válasza shootme2 (#7444) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Mondjuk én frissen telepített Win-nel, feltöltött telefonnal és notival kezdenék bele. Ha úgy is elrontanám megérdemlem. :DDD

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.