Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6201) Andie válasza Lasy (#6190) üzenetére


Andie
őstag

Köszönöm, talán úgy néz ki, megoldódott a kérdés - én voltam a balfasz.
Féligmeddig legalábbis.
Ugyanis másnap reggel csodák csodájára ébresztett a halottnak hitt, kikapcsolt (és bekapcsolhatatlan) telefon!!! :Y
Lenyomtam, aztán megpróbáltam bekapcsolni -> bekapcsolt!!
Aztán rögtön ki, mondván akku lemerült.
Dugom be a töltőbe, és akkor reggel, friss fejjel már felismertem, hogy este nagy kapkodásomban a töltőt abba az elosztóba dugtam be, ahol az akvárium időzitővel kapcsolt cuccai vannak!! Tehát mivel épp nem volt "idő", ezért az az egész elosztó nem kapott áramot! :DDD Ezért nem töltötte a töltő.
Átdugtam másikba, és gyönyörüen töltött! Nem is kapcsoltam be, egész délelőtt töltöttem, amig ki nem irta, hogy kihúzhatom. Ekkor bekapcsoltam, és minden gyönyörüen müködik!! (és nem felejt el semmit a teló, még akksi kivétele után sem, ez sok sok plusz pont, a legutóbbi nokiámhoz képest! (6230i) )
Úgyhogy azóta használom, még csak 1 pötty merült le az akksiból. Figyelem, mert gyanús, hogy nem volt lemerülve, mikor lekapcsolt, még kb a fele töltés meg kellett legyen. Tehát lehet, hogy az akksival van valami, mint párom laptopjánál: 50%-nál simán lekapcsol, mintha az akksi másik fele zárlatos lenne, vagy nemtom.
Ha ez van, akkor kereslek! Köszi! :R

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#6202) atonement


atonement
csendes tag

Üdv ismét!
Helyzetjelentés: a telefon még mindig hibátlanul üzemel, emellett imádom, egy szál gondom nincs vele....
....Nem úgy, mint a magyar s5230-oldallal (http://s5230.rbz.hu/).
Biztos az én elvárásaim túl nagyok, mikor mindenféle iPhone témamódosító ökörséget le lehet tölteni, de a névnapokat jegyző widget természetesen halott linkre vezet.
Kérdés: van itt valaki, aki korábban már letöltötte ezt a bizonyos widgetet, és esetleg meg is osztaná velünk? Nekem jelenleg fontos volna, de talán más számára is hasznosnak bizonyulna.
Köszönöm előre is!

(#6203) Dominiator


Dominiator
aktív tag

üdv, nemrég vettem egy s5230-t és annyi lenne a gondom hogy az elő/hátlan szinte a semmitől is kopig pedig amennyire lehet vigyázok rá.. ez legtöbbnél is így van vagy csak én fogtam ki?

Who's the bigger hero who lives or who want to live?

(#6204) atonement


atonement
csendes tag

Nálam is így van. Az előlapon természetesen fólia véd mindent, ott nincs ilyen problémám. A hátlap viszont nagyon gyűjt, és a fekete telefonon eléggé látványos. Ez ellen nem igazán van mit tenni, maximum, ha a hátlapjára is ragasztasz egy fóliát. Nekem például mágneses tokban van a telefonom, néha veszem csak ki (számítógéphez kötés, zenehallgatás), mégis gyűjti a karcot.

(#6205) BarbiCa


BarbiCa
csendes tag

Sziasztok!
remélem valaki tud segiteni.:D Elromlott a telefonom az érintő és nem tom h mit csináljak vele, Nincs rá garancia. Bekapcsolni se tudom. Elvileg szoftvert kéne cseréljek de nem nagyon megy. ha valaki tud légyszi segitsen. Segitségét elöre is Köszi!:D

(#6206) BarbiCa


BarbiCa
csendes tag

Sziasztok!
remélem valaki tud segiteni.:D Elromlott a telefonom az érintő és nem tom h mit csináljak vele, Nincs rá garancia. Bekapcsolni se tudom. Elvileg szoftvert kéne frissitsek
de nem nagyon megy. ha valaki tud légyszi segitsen. Segitségét elöre is Köszi!:D

(#6207) yaya válasza BarbiCa (#6206) üzenetére


yaya
tag

Innen megtudhatsz mindent!! Áttanulmányozod,és már mehet is :R De lehet be kell regisztrálnod is :)

[ Szerkesztve ]

""Szerintem..:)""

(#6208) bat777


bat777
csendes tag

hali.. én 2 napja vettem egy ilyen telót...átlaghasználatra kell...bőven megteszi..

a fotózással akad gondom... beállítom, h a memórikártyára mentse, de időnként mindíg visszaugrik a telóra, és mindíg be kell állítani, h a memóriakártyára menjen... nincs tele a memóriakártya.. nem is nyúlok hozzá... nem tudom, h másnak is van-e ilyen problemája...???

(#6209) Create.


Create.
addikt

Játékot hogy tudok rakni a telóra, mert mindig azt írja ki, hogy nem támogatott. Próbáltam keresni a hsz-ek között megoldást, de nem találtam, csak olyat, hogy nem tudják hogy kell. Vagy azóta nem változott a felállás és tényleg nem lehet rárakni?

(#6210) Lacazr93 válasza Create. (#6209) üzenetére


Lacazr93
senior tag

@bat777:Beállítások->Memóriabeállítások->Alapértelmezett memória->Fényképező-> És itt állítsd át a memóriakártyára :)
@Create.:
Egy újabb HTML alapú JAVA telepítés
Készítettem egy kicsit könnyebben és egyszerűbben kezelhető HTML alapú Java telepítőt, a NAGY előnye hogy nem kell minden egyes java alkalmazásra-játékra külön HTML fájlokat szerkeszteni, ezt elég egyszer felmásolni a telefonra és ezután az összes JAVA cuccot ezzel tudod telepíteni a használata a következő

1. Felmásolod a Java install.html fájlt egy tetszőleges helyre ajánlott a memória kártyára, sajnos még csak memória kártyáról tudtam megoldani a telepítést, tehát akinek nincs memória kártya a telóban azoknak még egyenlőre nem jó ez a megoldás!

2. Következő lépésben létre kell hozni a memória kártyán egy Java nevű könyvtárat és ezek után ide kell tenni mindég a telepíteni kívánt jar fájlokat

3. Következő művelet már maga a Java telepítés, ha a fenti két dolog már megvan tehát felmásoltad a HTML fájlt, és létrehoztad a memória kártyán a Java könyvtárat és másoltál is bele telepíteni való dolgokat kezdődhet a művelet. A feladat ugyan az kikeresed a telón a Java install.html fájlt és elindítod. Hasonlóképpen a böngésző fog elindulni ahogy a régebbi HTML módszeremnél (nem kell megijedni nem használ semmiféle net kapcsolatot, nem vesz le pénzt a kártyádról). Meg fog jeleni egy kis ablak a böngészőn belül itt a szöveg beviteli részre kattintunk, beírjuk a telepíteni kívánt jar fájl nevét csak a jar fájl neve kell kiterjesztés nem kell!

Ezek után nincs más dolgunk mint az OK gombra nyomni ekkor kikeresi a telón a beírt java fájlt és megjelenik a telepítési ablak, itt lesz egy Telepítés indítása nevezetű gomb erre kell rákattintani és megkezdődik a telepítés.

[ Szerkesztve ]

(#6211) freestailo válasza Lacazr93 (#6210) üzenetére


freestailo
őstag

Idéznék asszem qdb-ről "egyenlőre csak a sorozatgyilkos darabol fel! A szó amit keresel: EGYELŐRE"
:DD

[ Szerkesztve ]

(#6212) lauloises


lauloises
csendes tag

sziasztok!

kene egy kis help :/ nem tom hasznalni a youtube-ot es a mail-t a telon. youtubenal annyit ir ki a video elinditasakor, hogy "probalja ujra", a mailnel meg "sikertelen kapcsolodas" a letoltesnel. yahoo-t gmailt allitanek be, tobb beallitast is megprobaltam, amit a neten talaltam. vodas elofizum van, a beepitett bongeszo es az opera is remekul mukodik amugy.
forumokon olvasgattam, hogy fw frissites talan segithet, de eleg sok fw update utani hibarol olvastam (megeszi az aksit/fagyogat stb...). es a garit nem szivesen kockaztatnam. van lehetoseg fw update ugy, hogy gari ne keruljon veszelybe? vagy barmi otlet a fentiekre?
koszi!!!

(#6213) bat777 válasza Lacazr93 (#6210) üzenetére


bat777
csendes tag

hali.. köszi..
arra van állítva, amit mondtál... a fényképező használatakor a beállításokba állítom át mindig.... elmentem oda ahová mondtad, és az van beállítva.... remélem nem jön elő még egyszer ez a hiba....

(#6214) Lacazr93 válasza freestailo (#6211) üzenetére


Lacazr93
senior tag

Nem én írtam csak bemásoltam :)

(#6215) Lacazr93 válasza bat777 (#6213) üzenetére


Lacazr93
senior tag

Ezek után már a beállításokban sem kell állítgatni :) :))

(#6216) Create. válasza Lacazr93 (#6210) üzenetére


Create.
addikt

Még annyi lenne, hogy amit írtál azt honnan tudom letölteni?

(#6217) SilveRado


SilveRado
tag

Én szoftvereztem memoriát engedélyeztem mindent megcsináltam és tökéletes lett. :)
Ha segítség kell szoftver téren vagy bármi téren írjatok privit segítek!

Szoftverem S5230XEII2.

Szoftver tuning-nál vigyázzatok. Van olyan PL: Windowsos szoftver rá ami nagyon eszi az aksit!

Kérdések jöhetnek!
Üdv: Imre :R :C

(#6218) SilveRado válasza lauloises (#6212) üzenetére


SilveRado
tag

Szia.

Ezt csak ajánlani tudom!!!
--->> Szoftver: S5230XEII2

Nem fagy ki nem eszi az aksit. És jobb a gyárinál! :R

(#6219) FRICKY válasza SilveRado (#6218) üzenetére


FRICKY
csendes tag

Heló mindenki!

Én ezt a firmware verziót használom(S5230MXEIL2) .Maga a tökély nincs többé java és widget probléma! :C Készítettem videót ITT megnézhetitek. :DD

(#6220) atonement


atonement
csendes tag

Az alap widgetek között találtok egy zöld felkiáltójeleset, ami a képernyőre kihúzva "Nincs esemény"-t mutat. Mégis hogy lehet eseményt hozzáadni, hogy azt jelezze is?

(#6221) Lacazr93 válasza atonement (#6220) üzenetére


Lacazr93
senior tag

Az csak akkor jelez ha volt nem fogadott hívásod vagy smsed.

(#6222) Lacazr93 válasza Create. (#6216) üzenetére


Lacazr93
senior tag

Bocsi azt elfelejtettem :D
LINK

(#6223) Siicc


Siicc
csendes tag

haliho
olyan gondom van, hogy most vettem egy samsung s5230-at, és kaptam 2 mms-t, amit nem tudok elfogadni ("meg kell adnia a hálózatbeállításokat")... nem tudom mit hogy kell beállítani, láttam egy verziót, kipróbáltam és nem működik :/
pannonos vagyok (vagyis mostmár telenor).
ha valaki tud segíteni, légyszi írjon, fontos lenne: kitcat91@freemail.hu
előre is köszi
:)

(#6224) pEEpEE1019


pEEpEE1019
tag

Halli !

Lenne nekem 1 kérdésem..
[link] 

Ami van a videoban téma vagy mia fene olyat honnan lehet letölteni illetve hogy lehet felrakni rá??

Elöre is kösszi a válaszokat.

Üdv.

(#6225) SilveRado válasza pEEpEE1019 (#6224) üzenetére


SilveRado
tag

Ez nem csak téma hanem SW lenne. Leszedni pedig Google. De rákeresek.

(#6226) atonement


atonement
csendes tag

Üdv ismét!
Köszönöm az eddigi válaszokat.

Ezúttal a telefonmágusokhoz fordulok. :)
Ki nem állhattam, hogy zenehallgatáskor már az első hangerőfokozat is majd' szétszaggatta a fülemet, ezért bemásztam az Internals-ba, és szerencsésen levettem a hangerő értékét, így végre vérző fül nélkül is tudom hallgatni kedvenc zenéimet.
A gondom a következő. Lefogadom, hogy a Samsung-fejek direkt alakították úgy az Internals-t, hogy a fülhallgató értékeinél mindig csak a párosakat tudjuk változtatni.
Ez a következőt jelenti:
[2.] 7
[4.] 7
[6.] 7
.
.
Alapból minden értéknél 7-es szám áll. Na most, miután a legkisebb változtatható érték a 2-es hangerőszint, így azt állítottam át 7-ről 3-ra. Ez azonban azt eredményezte, hogy a fokozatos hangerőemelkedést nem tudtam a legelején (1) megtörni. Így az 1-es szint hangosabb mint a 2-es, hogy a 3-asról már ne is beszéljek.

Sokáig kutattam a telefon belsőségeiben, hátha rátalálok a páratlan sorozatra, de sikertelenül. Ha valaki tudja, hogy lehetne az 1. hangerőszintet átállítani, megköszönném a segítségét! :R

(#6227) lauloises


lauloises
csendes tag

amúgy van olyan vodás, akinek műxik a jutyúb és amail?

(#6228) prosztata


prosztata
csendes tag

Sziasztok! Abban kérem a segítségeteket,hogy feltelepítettem a játékot html-lel,sikerült is, meg is nyitottam,kipróbáltam.Azonban amikor később megpróbáltam nyitni,a Java mappából,
telepitőt adott ki,és hogy már telepítve van.Hogy lehet újra megnyitni hogy játszani lehessen vele? Köszi prosztata

till

(#6229) TOLEDOO


TOLEDOO
tag

Tudja valaki hogy kell beállítani hogy tovább csengjen?
3,4 csengetés után bekapcsol az üzenetrögzítő.
Mit kell csinálni?
köszi.

(#6230) birooo


birooo
tag

Jó reggelt!

Párom meglepte magát egy ilyen telefonnal, de akadt egy kis gondja. Több alkalmazás is felkerült az asztalra, amiket sehogyan sem tud eltávolítani. A zenelejátszó, kedvenc névjegyek és a rádió alkalmazást sikerült eddig felvarázsolni, de a leszedés az nem megy, így tologatja, egyik ablakból a másikba:) Van valami megoldás?
A másik kérdésem, hogy milyen méretre kell a háttérképet beállítani, hogy csak az egyik ablakot töltse ki, de azt teljesen?
Köszönöm előre is a választ!

(#6231) #16862976 válasza birooo (#6230) üzenetére


#16862976
törölt tag

Szia.
Kinyitod a oldalsó sávot a kis füllel és szépen belehúzgálod a widgeteket ami nem kell...onnan jöt ki az asztalra oda kell vissza is tenni:)

(#6232) roti86 válasza TOLEDOO (#6229) üzenetére


roti86
őstag

Szia.

Ez szolgáltatótól függő beállítás. Fel kell hívnod az ügyfélszolgálatot és ott elintézik neked secc perc alatt vagy megpróbálhatod kikapcsolni a hívásbeállítások-->hívásátirányításnál.

Ha ezt nem sikerül kikapcsolni (nekem nem sikerült (telenor)), akkor hívd az ügyfélszolgálatot.

(#6233) birooo válasza #16862976 (#6231) üzenetére


birooo
tag

Ahaa:)) Műszaki zsenik vagyunk, de ezt tudtam eddig is:)
Köszönöm szépen!

(#6234) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Felteszem töltőre, mikor teljesen feltölt, kikapcsol. Érdekes koncepció. Eddig jó volt...

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#6235) roti86 válasza BlacKSouL (#6234) üzenetére


roti86
őstag

Jah, eddig :((

(#6236) Krisztina019


Krisztina019
csendes tag

Van nekem egy olyan gondom, hogy van egy ilyen samsung s5230-asom. Van egy 2 gigás memóriakártya benne még. Megvan már vagy fél éve. Eddig rendesen kaptam az sms-eket. volt hogy a bejövő mappában vagy 200 volt. Kb. egy hete mintha megbolondult volna. És csak a sim kártyára rakja a beérkező üzeneteket, nem pedig a telefon memóriájára, amely csak 20 sms-t képes tárolni, míg utóbbi vagy 500-at. És nem tudom miért váltott a teló. és még átmásolni sem tudom a simről más mappába. valaki tudna nekem segíteni?

(#6237) BlacKSouL válasza Krisztina019 (#6236) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Szia. Nekem is ugyanez van, (szintén 2 Gigás kártya, de annak nincs köze az sms-ekhez) de nekem pár hete ki is írta, hogy "sms-memória megtelt, töröljön üzeneteket." Aztán töröltem, de azóta is nekem is sim-re pakolja a bejövőket. Megoldást sajna nem tudom, törölni nem akarok annyit, mert vannak közte elég fontosak is.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#6238) favoRITA


favoRITA
csendes tag

SZIASZTOK. nem olvastam végig a forumot, mert sürgős lenne a dolog, szóval lehet h már volt ilyen nektek is. Nálam az usb funkció mind sima usb driveként mind pedig pc suite-al meghalt. kb 2hét után. semmire nem reagál, látja a telefont, tölti is, d enem tudom kezelni. Valakinek tapasztalat? köszönöm

(#6239) roti86 válasza favoRITA (#6238) üzenetére


roti86
őstag

Talán próbáld meg újratelepíteni az usb drivert (new pc studiot).

(#6240) favoRITA válasza roti86 (#6239) üzenetére


favoRITA
csendes tag

már többször is próbáltam de semmi! :S :W

(#6241) whiskeys válasza FRICKY (#6219) üzenetére


whiskeys
őstag

jó biza. :)

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#6242) francia2003


francia2003
csendes tag

Sziasztok!
Már fentebb is kérdezték, és ha valki rtudna rá megoldást, annak nagyon örülnék :DD
A telefon csörög, a felvevő gomb megnyomása után kb 3-5 másodperc múlva kapcsol, addig csörög ezerrel!
Köszöntem a segítő hozzászólásokat!
Páááááááááááá :C

(#6243) Lord Stef


Lord Stef
csendes tag

Sziasztok!
Párhónapja vettem egy ilyen telót.
A problémám a következő mikor merül az aksija folyton pittyeg és sehogy sem tudom kikapcsolni ezt a funkcióját. :O
Ha néma funkciót állítok be akkor rezeg. :W
Egy ideje már keresem a megoldást a fórumon, de eredménytelenül.
Ha valaki tudja a titok nyitját, kérem segítsen.
Előre is köszönöm. :R

(#6244) F_Zs


F_Zs
aktív tag

Sziasztok!
Én ilyen telefont szeretnék venni, de még gondolkozom az LG KP550 és ez között.
Mivel ebbe a topicba írok, így inkább a Samsunghoz húz a szívem.
Szeretném megkérdezni, hogy ti, akik használjátok, milyen telefonnak gondoljátok.(megbízhatóság, állóképesség (legalább 2 évig bírja ki, úgy hogy vigyázok rá) , akkumulátor sokáig bírja, vagy 3-4 naponta töltögetni kell?
Hallottam, hogy a hátsója elég gagyira sikerült, ettől meg kell rémülnöm, vagy csak kacsa?
Előre is köszönöm a válaszokat.:)

(#6245) iNfAntRy válasza F_Zs (#6244) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

Szia
Nem a kp500-ra gondolsz? De egyébként a Samsungot ajánlom, nekem 2 hónapja van meg, semmi baja nincsen eddig. Nagyon logikus, könnyen kezelhető, bármit pillanatok alatt meg tudok csinálni rajta. Az akkuja szuper, nekem átlagos használat mellett 6-8 napig birja, ha videozok, zenet hallgatok, meg mindennap telefonalok akkor 4-5 napig megy.
Képminöség szuper, a videó lehetne egy picivel jobb, de az is elmegy. Szerintem mindkettő telefont probald ki élöben, azután dönts, de én csak ajánlani tudom.

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#6246) norbest


norbest
aktív tag

Üdv

S5230 ban ill S5600 ban hogy tudom előhívni a szervíz menüt?
És a gyári beállításokat vissza lehet resetelni valami kóddal??
Szoftvert frissíteni házilag ?

(#6247) Jóska bácsi


Jóska bácsi
csendes tag

csá kérdezni szeretném tőletek tud valaki s5230-hoz ingyenes függetlenítőt...?????
és a frieez- t hogy lehet kikapcsolni.

A biztonságiőv lehet,hogy korlátoz a mozgásban,de nem annyira mint a tolószék :)

(#6248) dorbita válasza FRICKY (#6219) üzenetére


dorbita
csendes tag

Szia!
Megnéztem a videódat. Lenne egy hatalmas kérésem: megadnád nekem azt a linket, ahonnan azt a nagy (gondolom) HTC-s óriási digit órás widgetet töltötted le? Már elég régen keresem, de sehol nem találom. Bár szerintem előfordulhat, hogy újra azt fogja kiírni a telóm, hogy a "fájltípus nem támogatott" (mint már annyiszor a korábban letöltött widget-nél), de nem baj, legfeljebb lefrissítem a szoftvert arra, amit nagyon dícsértél. Előre is hálás köszönet érte... :R Dorbita

(#6249) whiskeys válasza iNfAntRy (#6245) üzenetére


whiskeys
őstag

Kp500 sem rossz.

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#6250) sestertius


sestertius
őstag

Üdv mindenkinek!

Nagyon gondolkozok, hogy ilyen telefont vegyek.. Állítólag megbízható, nem romlik el egykönnyen. Strapa bíró? Tényleg jó készülék?

Ja, még valami: ebben a készülékben működnek ezek a függetlenítő turbosim kártyák?

Kösznöm a válaszokat! :R

Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.