Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7801) qamu74


qamu74
őstag

sziasztok!

A telómon érintő lett cserélve,azóta , ha bekapcsolom fekete képernyő és benne egy piros vonalon download felirat látható!
Mi a f@sz ez?
Mit kell tennem, hogy ez eltűnjön?
HELP!

(#7802) BeerBier válasza qamu74 (#7801) üzenetére


BeerBier
senior tag

Szoftvert akartak rajta frissiteni,sikertelen lett...
Vidd vissza oda ahol cserélték a kijelzőt,és reklamálj

Olyan vagyok mint egy hal....fejem is van,de a farkam irányit

(#7803) qamu74 válasza BeerBier (#7802) üzenetére


qamu74
őstag

én közben sikeresen szoftvert cseréltem rajta, de most a visszaléptető funkció,gomb nem müszi.......

(#7804) BeerBier válasza qamu74 (#7803) üzenetére


BeerBier
senior tag

Szoftverfrissités elött még működött a gomb?
Mert ha nem,akkor az összerakásnál csesztek el valamit..

Olyan vagyok mint egy hal....fejem is van,de a farkam irányit

(#7805) qamu74 válasza BeerBier (#7804) üzenetére


qamu74
őstag

Ez hosszú történet!!!!!!
De hívásnál fel sem tudom venni a telefont , mert hivás közbeni funkciók a lezárt felold gombbal ír ki a telefon!!

(#7806) modellmaker válasza sgsm (#7800) üzenetére


modellmaker
csendes tag

De nem csinálja mindig, néha gondol egyet és jó, néha meg nem.

Külső behatástól csinálhat ilyet? Mondjuk ha leesett a földre?

(#7807) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Van ehhez a telefonhoz ,olyan
alkalmazás amellyel könnyebb
facebookon üzenetet írni,mintha
az operával lenne meg nyitva a
facebookot?

(#7808) sgsm válasza modellmaker (#7806) üzenetére


sgsm
tag

Igen ,csinálhatja, na meg azt kell mondanom hogy időjárás függő is,mivel hidegben zsugorodnak, melegben tágulnak az alkatrészek, de rengeteg összetevője van.

(#7809) qamu74


qamu74
őstag

sziasztok!

Widgetet hogyan kell telepíteni?

(#7810) modellmaker válasza sgsm (#7808) üzenetére


modellmaker
csendes tag

Értem, köszönöm! :)

(#7811) qamu74


qamu74
őstag

hi!

Valaki betud linkelni nekem samsung s5230 android firmwaret?
THX

(#7812) andris1602 válasza qamu74 (#7811) üzenetére


andris1602
aktív tag

pusztán érdeklődésből, lehetséges ez? :O vagy ezt hogy? :)

(#7813) qamu74


qamu74
őstag

sziasztok

MMGJK2 patche van valakinek,vagy be tud linkelni egyet?

THX

(#7814) rita7107


rita7107
aktív tag

Sziasztok.
Valamilyen GPS szoftver elérhető erre a telefonra?
Olyan amelyik nem használ netet, és Budapest elérhető benne.

(#7815) andris1602 válasza rita7107 (#7814) üzenetére


andris1602
aktív tag

szia
körül kell nézni a java alapú programok között, térképek főleg.. de az hogy ne használjon netet problémás lesz, mert a telóban nincs külön gps. ezeket a térkép alkalmazásokat annyira nem ismerem, de szerintem a helymeghatározáshoz mind használ valamennyi netet (a cellainformációk alapján lövi be hogy hol vagy) így a legkézenfekvőbb szerintem a google maps lenne, amit egyszerű letölteni és telepíteni, és nem használ sok adatforgalmat.. egész pontos is.
remélem tudtam segíteni

(#7816) qamu74 válasza andris1602 (#7815) üzenetére


qamu74
őstag

nekem igen :K

(#7817) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Hali,

ha videót töltök a memóriakártyára, eszetlenül belagol a telefon. A belső memóriában hibátlanul működik (csak ugye kettőtől megtelik :DDD ).
Mondjuk formázzam újra a microSD-t és az megoldást adhat, vagy ez a kis szutyok ennyit tud és nyugodjak bele?

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#7818) Sn[4k3]


Sn[4k3]
senior tag

Sziasztok!

Itt hever a fiókban egy S5230, eladni lehetetlen, ezért gondoltam inkább befogom másodlagos telónak. Lehetne ezzel valamilyen úton módon szoftveresen zsonglörködni?

RetepNyaraB: milyen a kártya márkája, típusa, mérete (pl. Samsung microSD HC Class 4, 8GB)

[ Szerkesztve ]

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#7819) andris1602 válasza Sn[4k3] (#7818) üzenetére


andris1602
aktív tag

mit értesz szoftveres zsonglőrködés alatt? :) elég sokmindenre képes az a telefon, de gondolom második-telefonnak elég ha telefonálni lehet rajta. vagy másra szeretnéd használni?

amúgy barátnőmnem volt tele a telójában a memóriakártya fényképekkel, kb 150 darab volt rajta, és a galériát kb 2 perc alatt nyitotta meg a teló.. szal simán be tudja lassítani, ha televan.

(#7820) qamu74 válasza Sn[4k3] (#7818) üzenetére


qamu74
őstag

szia !

nekem ilyen telom van és szoftveresen mindent lehet vele csinálni.
nekem buherált szoftver van rajta , és normálisan működik,itt nézz körül

(#7821) Sn[4k3] válasza andris1602 (#7819) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Friss, gyorsabb rendszer, esetleg WinMo, ne adj' Isten Android felrámolása :D

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#7822) RetepNyaraB válasza Sn[4k3] (#7818) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Jahm megnéztem. Háát... ezzel adták a telcsit, SanDisk 1GB no HC :(((
De ez alapból elég arra, hogy használhatatlanul lelassítsa a videolejátszást?

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#7823) Sn[4k3] válasza RetepNyaraB (#7822) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Igen. Kétezer forintért kapni új 4GB-s Class4-eket.

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#7824) andris1602 válasza Sn[4k3] (#7821) üzenetére


andris1602
aktív tag

frissebb/gyorsabb rendszer tuti van rá, mivel ebből a telefonból rengeteget adtak el, nagy a felhasználók tábora, sokan módosítják a szoftvert, meg gondolom jöttek ki gyári frissítések. annak ellenére hogy zárt rendszerű telefon, tuti témázható, ahogy belenéztem a fórumba amit előttem kitett qamu74 azért ott elég sok lehetőség volt.. nézz körül és olvass utánna hogyan lehet lecserélni a firmware-t vagy a témát.

az android és a winmo kapcsán alapvető gondok vannak sztem. bár elég zöldfülű vagyok ezekhez, de azt tudom hogy kellene egy kernel (rendszermag) ami telefonspecifikus, (tehát erre a hardware-re kell megírni) hogy a Zandroid tudja kezelni az eszközöket. enélkül nem fog menni, ezt megírni meg nem kis meló. a második gond, hogy az android meglehetősen erőforrászabáló.. a szolgáltatások valós időben futnak (olyan mintha feltolsz a gépedre egy linuxot). a működéshez kell legalább 256 ram meg úgy 600Mhz proci.
a winmo-t nem ismerem, de sztem szintén zenész.
egyszerűbb/olcsóbb venni egy használt androidos telót.

az hogy ezek nem futnak el rajta, nem azt jelenti hogy gyenge, csak nem arra tervezték. lehet rá egy rakás java alapú programot tenni: google maps, opera mini, szótár, facebook, stb.. ezekkel egész jól boldogul, én rengeteget neteztem rajta pl.

remélem tudtam segíteni :)

(#7825) Sn[4k3] válasza andris1602 (#7824) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Thx, már csak egy kveszcsön: hogyan a bánatba lehet letiltani Java alatt a felugró kezelöszerveket? Az érintös appok többségénél is ott van...

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#7826) skrisz77


skrisz77
csendes tag

Sziasztok! 4 hós a telefonom,Vodásan vettem,de kifüggetleníttettem. Rá kb. 1 hónapra a következő probléma lépett fel: Az oldalsó gombokra (bill.zár, kamera) nem reagál a telefon. Illetve,ha hívás közben nyomom meg, megszakítja a hívást, menübe lépve pedig kilép onnan, ha megnyomom valamelyiket. Továbbá,ha kikapcsolom a készüléket, akkor csak úgy tudom bekapcsolni,ha töltőre teszem. Az már csak mellékes,hogy az ébresztőóra hol ébreszt-hol nem. Lehet ennek köze a függetlenítéshez? Értem ezt azon,hogy esetleg ott lett valami gond vele. De mondom, eltelt kb. 1 hónap utána. Van valami megoldás erre? Vagy vigyem szervízbe? Garanciát gondolom ,mivel bele lett piszkálva, már elveszítette. Túl sokat nem költenék rá ,akkor inkább használom így,amíg meg nem adja magát teljesen.
Előre is köszi a választ! Üdv! Krisz

(#7827) sgsm válasza skrisz77 (#7826) üzenetére


sgsm
tag

Nincs köze a függetlenitésnek a felsorolt hibáknak,hacsak nem szoftozták meg és valami gané szoftot tettek rá.
Most jött el az ideje hogy újraszoftverezd,vagy megjavul vagy nem.Valami értelmes szervizbe vidd, ismerősöktől érdeklődj.

(#7828) skrisz77 válasza sgsm (#7827) üzenetére


skrisz77
csendes tag

Köszönöm szépen a segítséget! További szép napot!

(#7829) McKane


McKane
senior tag

milyen beállítások kellenek hogy tudjak emailt fogadni és küldeni Gmailről?
egyből jelezzen ha van új mail :)

szolgáltató : t-mobile

[ Szerkesztve ]

(#7830) sgsm válasza McKane (#7829) üzenetére


sgsm
tag

Legjobb,leggyorsabb megoldás az ügyfélszolgálat,felhívod őket, ingyenes és pikk-pakk megmondják ! :) 2 körömreszelés közt segítsenek is ha szükség van :D

(#7831) andris1602 válasza McKane (#7829) üzenetére


andris1602
aktív tag

az e-mail küldés fogadás nem probléma, semmi különleges beállítás nem kell hozzá, csak egy java-s gmail alkalmazás.. a gmail.com-ról sztem letölthető.

az egyből jelzéssel vannak problémák (szerintem), mivel a java alkalmazások nem futnak a háttérben (fel lehet függeszteni a futtatást, de azalatt szerintem nem frissít), így csak akkor kapod meg a maileket, ha manuálisan a belépéskor frissítesz (ez most inkább tipp mint tény). próbáld ki az alkalmazást, és írd meg mi történt.

(#7832) D@ni88


D@ni88
addikt

Amióta frissítettem egy itt ajánlott szoftverrel a telót azóta időközönként van egy érdekes nem fogadott hívásom. *#9BUN*#-ként jelenik meg.
Ha bezárom azt a kis nem fogadott hívásos ablakot, és megnézem a hívásnaplót, akkor már Ismeretlen számként jelzi.

Találtam máshol is bejegyzést erre, de ez orosz: [link]

Valaki nem tudja mi lehet?

(#7833) B*l*


B*l*
csendes tag

Sziasztok!
Én anyukámtól örököltem egy Samsung GT-S5230 La'Fleur-t.
Nos mivel én férfi vagyok nem pont a bordó a kedvenc színem..Úgy gondoltam hogy az a középső csík maradhat bordó de a többi része nem.!

Kérdés:Van e rá mód hogy ezt a telefonosnál lecseréljék.?

Köszi!xdd..dd..qq

Balíí.....xd..dd.qq

(#7834) Janix12


Janix12
aktív tag

Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni..
Van egy s5230-as samsung a családban és szeretnénk ezen keresztül internetezni a számítógépen..
Kábellel össze lett kötve a számítógéppel és fel is ismerte modemként.
Mi a teendő ezek után? Telenoros beállítások kellenének..
A segítségeket előre is köszi!!

üdv jani

(#7835) Janix12 válasza Janix12 (#7834) üzenetére


Janix12
aktív tag

Azt hiszem, hogy megtaláltam.
Esetleg, ha majd másnak is szüksége lenne rá.. Modemes kapcsolat beállítása

Üdv jani

(#7836) sgsm válasza B*l* (#7833) üzenetére


sgsm
tag

Van rá mód de nem biztos hogy megéri,előlap keretet érintőt és hátlapot ha veszel rá mondjuk feketét kb, 6-7e ft plusz a szerelés.Cseréld el egy feketére vhol :)

(#7837) Ragacska


Ragacska
tag

Igazabol s3370re kellene ez, irtam a temajaba. Nem fuzok hozza sok remenyt, hogy valaszolnak.
Gondolom az mp3 lejatszo s5230 is tok ugyanaz. Szoval:
Hogy lehetne pc megszerkeszteni egy mp3 lejatszasi listat es atrakni a telora?
Kesz elmebetegseg, hogy a lejatszo nem veszi figyelembe a konytarakat. A telon az osszes mp3bol kell kivalasztani egyesevel, hogy mit rakszbele a listaba :S
Kiessek mar probaltam hogy csinalok egy listat pc es azt atrakom a telora, de az csak atmasolja a fileokat listat nem csinal a telon :S

(#7838) Devergo7


Devergo7
tag

Hú de nem szeressük ezt a telefont.

Devergo7 felhasználónak 6 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#7839) szabozsolt87


szabozsolt87
tag

Hali All,

Olyan kérdésem lenne egy S5230-al kapcsolatban, hogy sajnos ismeretlen elkövetők :) le jelzszavazták a telefonkészüléket, mint képernyőzár. Hogyan lehet feloldani, ha egyálltalán van rá lehetőség :F

Előre is kösözönöm! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7840) kerekesim válasza szabozsolt87 (#7839) üzenetére


kerekesim
tag

Egy oldalon erről ezt találtam: "*2767*3855 # beírod a telefonba ami ezután újraindul. Ez a full reset kód!!!!!! ezek után 8 db 0 lesz a jelszó,amely a gyári beállítás."

Véleményem szerint próbáld meg a 8db 0 beütését mielőtt a kódot bepötyögöd.

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#7841) szabozsolt87 válasza kerekesim (#7840) üzenetére


szabozsolt87
tag

Köszönöm szépen. Holnap meg fogom próbálni.

[ Szerkesztve ]

(#7842) kerekesim válasza szabozsolt87 (#7841) üzenetére


kerekesim
tag

Nagyon szívesen :) Remélem megoldás lesz a problémádra.

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#7843) szabozsolt87 válasza kerekesim (#7842) üzenetére


szabozsolt87
tag

Nem jártam sikerrel, ugyan is telefonzár van rajta és *, # karaktereket nem enged írni. Csak is kizárólag számokat. :(( Valami ötlet még esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#7844) Ragacska válasza szabozsolt87 (#7843) üzenetére


Ragacska
tag

Halozati zar feloldo progik feltudjak oldani, de azokhoz kell egy hardware.
Akik kikodolassal foglalkoznak meg tudjak oldani valószinüleg.
Mp3 play listara senkinek nincs ötlete? (#7837) Ragacska

[ Szerkesztve ]

(#7845) andrasmx


andrasmx
csendes tag

Helló! Van nálam két s5230 mindkettőnek ugyan az a baja, hogy nem idnulnak el. Az egyik teló saját volt ez egyik napról a másikra nem idnult, a másikat úgy kaptam, hogy nézzem meg, ennek előéletét nem ismerem. Download módba mindkettő belép, FW-t tudok feltenni rájuk de nem változik a helyzet. Bekapcsolni nem lehet, ha a töltőt/adatkábelt kihúzom akkor elkezd bootolni de 3-4mp után kikapcsol.
GT-S5230_UART_Downloader-el próbáltam de Timeout-tal abbahagyja, bár igazából amit a leírásban írnak, hogy kapcsoljam be a telót az elég problémás lenne...
de próbáltam download-ba is és úgy is dettó.
Ha valaki tudna segíteni azt jó lenne.
Előre is köszönöm!

/¯|¯¯¯|_____(VW)_____|¯¯¯|¯\

(#7846) iff


iff
senior tag

Sziasztok!

Az s5230 hívásnaplóját le lehet menteni? pl.: txt mindegy csak lemenhető és nyomtatható lenne.

üdv.

..........""..........

(#7847) Szellősdy


Szellősdy
csendes tag

Sziasztok!

A telefonom érintője bekakilt, állítólag szoftverfrissítésre helyre állhat, a lényege a hibának, hogy kb 4 cm-rel fejjebb bök ő, mint ahová az ujjamat teszem. Emiatt aztán kb semmit nem lehet vele csinálni, még kikapcsolni se, mert ugye a PIN kód... szóval gondoltam szoftverfrissítek egyet rajta, elrontani úgysem tudom ennél jobban. De az adatokat ki kéne szedni belőle, hát itt megakadtam.
A PC-hez való csatlakoztatással a fotók, videók, stb USB-háttértár részét kiürítettem, de az SMSekhez és a telefonszámokhoz nem jutok hozzá... A bizonyos KIES nevű szoftver nem ismeri fel a telót, a Samsung Studio pedig szintén nem kommunikál vele, illetve ha bluetoothon kapcsolódok, akkor újraindul a teló, tehát valahogy kommunikálnak, csak nem az igazi! :D
Kéri a PC Studio, hogy válasszam ki, hogy PC studio vagy háttértár módban kívánok-e csatlakozni, de a telócska nem adja fel ezt a lehetőséget, ő automatikusan háttértárként kapcsolódik.

Ha van valami ötletetek azt szívesen olvasnám! :)
Üdv Sz

(#7848) andrasmx válasza Szellősdy (#7847) üzenetére


andrasmx
csendes tag

Helló! Az adatmentésre nincs ötletem de a frissítést így megoldhatod: Kapcsold ki a telefont, majd hangerő le + kamera +bekapcsoló gombot nyomd be egyszerre és tartsad még meg nem jelenik egy DOWNLOAD felirat. Ezután a PC studio fel fogja ismerni.

/¯|¯¯¯|_____(VW)_____|¯¯¯|¯\

(#7849) wittman


wittman
aktív tag

Nekem is volt ugyanez a képernyő hiba!

Ezt nem oldja meg a szoftverfrissítés, hanem az érintő képernyő ment tönkre. Ez a tipikus hibajelensége. Vidd egy mobilszervizbe és a gyári új érintőképernyő munkadíjjal 6500Ft bruttó. Szóval ne görcsölj az adatmentéssel...

www.vmh59.hu

(#7850) Limefun válasza Szellősdy (#7847) üzenetére


Limefun
csendes tag

Utángyártott érintő szereléssel együtt 3500Ft kb. Szerintem gyáriként is ezt kapod mindenhol.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.